שיחת משתמש:אביאל שכטר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, אביאל שכטר, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 12:54, 27 ביוני 2018 (IDT)

דניאל חסידים פרופ' - עבר לטיוטה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום אביאל שכטר,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "דניאל חסידים פרופ'" שכתבת אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל מרחב טיוטה, ויופיע בשם "טיוטה:דניאל חסידים פרופ'" עד לתיקונו. ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את הערך ובפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז ניתן יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 12:54, 27 ביוני 2018 (IDT)

תקרא לערך החדש דניאל חסידים, בלי פרופסור. את תאריך הלידה תעלה למעלה. יש שם עוד עבודה, אם תרצה אוכל לעזור לך. תוסיף גם הערות שוליים. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 12:56, 27 ביוני 2018 (IDT)

טיוטה:דניאל חסידים[עריכת קוד מקור]

אביאל שלום. אני רואה שאתה שואל בכל מיני מקומות לגבי הבעיה בטיוטה. אתה מוזמן לעיין בשיחה:דניאל חסידים כדי לראות את הסיבות לכך שהערך הוצא ממרחב הערכים. אמיר מלכי-אור - שיחה 00:56, 19 ביולי 2018 (IDT)

אמיר מלכי-אור תודה רבה. אני אעבור מחדש על כל הנתונים ואתקן את מה שצריך ואמחק את מה שלא צריך. תודה רבה. אביאל שכטר - שיחה 15:08, 23 ביולי 2018 (IDT)

אמיר מלכיאור שלום בהמשך להתכתבות שלך עם דניאל חסידים- אני מבקש בשמו שתמחקו את כל השיחה.תודה רבה. אביאל שכטר - שיחה

כתיבה בתשלום?[עריכת קוד מקור]

שלום רב. עושה רושם שאתה ממוקד באישים בודדים החיים היום. האם כתיבתך בויקיפדיה קשורה באופן כלשהו לעבודתך או שאתה מקבל עליה תשלום? נרו יאירשיחה • ט"ז בטבת ה'תשע"ט • 14:17, 24 בדצמבר 2018 (IST)

שלום רב. אני לא מקבל שום תמורה על העבודה שלי פה. אני עוסק ביזמות בתחום האינטרנט, ופוגש הרבה מאוד אנשים (חיים...). מעת לעת פוגש אנשים ודמויות שמסקרנים אותי מאוד. (אני משער שאם הם יגיעו ל120 יהיה הרבה יותר קשה למצוא אסמכתאות ומסמכים שיאשרו את פועלם...) בברכה אביאל שכטר אביאל שכטר - שיחה 12:15, 7 בינואר 2019 (IST)

התחמקת מתשובה על החלק הראשון של השאלה, אבל בכל מקרה בעקבות איומיך המרומזים בתביעות משפטיות אין לי כוונה להתדיין איתך. די במה שכבר נאמר. נרו יאירשיחה • א' בשבט ה'תשע"ט • 14:50, 7 בינואר 2019 (IST)

נרו יאיר שלום 1. אני לא מבין ממה התחמקתי... כתבתי שאני לא מקבל שום תמורה (שזה כולל שקלים, כסף, זהב, צ'קים או יורו, או כל מה שתקרא לתשלום או תמורה). 2. במסגרת הפעילות העיסקית שלי, אני מתייעץ עם הרבה אנשים חדשים בכל יום ופוגש הרבה מאוד אנשים בעבודה שלי. רובם אנשים נחמדים אבל לא חשובים מבחינת ויקיפדיה.(לחלקם יש כבר ערכים אבל אני משתדל לא להיכנס לעבודה שאחרים עשו.) ולכן גם לא העלתי אותם כערכים. אלה שכן העלתי - אני חושב, וגם הויקיפדים הראשונים שקראו אותם, חשבו שיש בהם עניין. לדוגמה, ד"ר נתן שחר, איש בן למעלה מ80 שכתב שירים, שהיום אולי פחות שומעים אותם אבל בעבר הם היו "להיטים כבדים". חלקם, ההמנון של בני עקיבא, בשימוש עד היום... רק העובדה שהוא הלחין את הלחן לתוכנית ריץ' ורץ', הפכו אותו בעיני לדמות מעניינת. (אני יודע שזו דעתי האישית, ובכל זאת...) 2. אני לא מאיים ולא איימתי (ובחיים אני גם לא אאיים, לא עליך ולא על אחרים שעושים פה עבודה בהתנדבות). אני בכלל לא צד בסיפור הזה!!! אני ישר אבהיר שאם זה במשתמע, או באופן ישיר, או באופן עקיף הובן ממה שכתבתי, אני מתנצל, אולי לא התבטאתי נכון וכראוי, אבל בטוח שלא לזה כיוונתי. כל מה שניסיתי להסביר, זה שאתם מבלבלים בין שני אנשים עם שמות דומים. זה הכל- אבל בכל מקרה - אני לא חושב שזה עניין לאיומים משפטיים אלא לדיון ולשיחה. זה הכל. והאמת היא שאני לומד הרבה מאוד מההתדיינות פה. אני ממש מאוד מקווה שזה מיישר את ההדורים בינינו, ונוכל להמשיך לעבוד במשותף, כי אני, שמחובר לאינטרנט כמעט 18-19 שעות ביממה, חושב שפרוייקט ויקיפדיה הוא סופר חשוב לטובת הדורות הבאים. (אני באמת מאמין בזה וזו לא מליצה בעיני.) אביאל שכטר - שיחה 09:45, 8 בינואר 2019 (IST)

אני מעביר לכאן את מה שכתבת בדף המשתמש שלי: נרו יאירשיחה • ב' בשבט ה'תשע"ט • 11:05, 8 בינואר 2019 (IST)

שלום נרו יאיר אנחנו מתכתבים בדבר הערך הנ"ל, אבל אני רוצה להציג בפניך מסמך שיפתור את כל הטענות/חששות/ספקות שלכם בנושא. הבעיה היא שאני לא יכול להציג את המסמך בצורה פומבית. פרופ חסידים לא מעוניין שהמסמך יסתובב חופשי ברחבי האינטרנט. האם אוכל לשלוח לך את המסמך בצורה בצורה פרטית? כל צורה פרטית תספיק. אני כותב את הפניה הזו כי פרופ חסידים מרגיש שיש נגדו הטיה שלא ממין העניין. או יותר נכון שאתם מייחסים לו דברים שהוא לא היה קשור אליהם מעולם, ושההשפעה שלו עליהם מאוד מוגבלת. וכיון שכך הוא שוקל את צעדיו בנושא מבחינה משפטית. זו בבירור לא היתה הכוונה כשנכנסתי איתו לתהליך הזה ואני חושב שהמסמך הנ"ל יפתור את החששות שלכם שמא מדובר בערך לא ראוי או לא הגון. אם תרצה/תחליט שאשלח את המסמך לכל גורם אחר- אין שום בעיה מבחינתי. לתשובתך אודה. אביאל שכטר אביאל שכטר - שיחה 10:57, 1 בינואר 2019 (IST)

נרו יאיר שלום 1. כתבתי, שהוא(!!!פרופ. דניאל חסידים) בוחן את צעדיו!! זה לא קשור אלי!. 2. אני לא הייתי חשוף לכל הקישורים שאתם מצאתם לגביו וגם הוא לא הכיר את כולם. (למען האמת לא הכרתי אף אחד מהקישורים שהצגתם...) 3. פרופ. חסידים, מעוניין לבדל את עצמו מהאיש שעליו הם נכתבו, והוא בוחן איך לטפל בהם!! בפרסומים ובמקורות שפרסמו אותם. זה לא אתם שפרסמתם אותם, ולכן אני בטוח ולא חושב שהוא התכוון לתבוע אתכם כלל. את אף אחד מכם! אבל אם הובנתי אחרת- כמו שכתבתי קודם- אני מתנצל שוב. ואם צריך? אז אני מתנצל שוב גם פה. בשולי הדברים? אני בכלל לא צד לעניין. אני לא צד גם מבחינה משפטית, אפילו לא צד ג', אז מה יש לי לאיים בעניין? 4. אחרי שהדברים נאמרו גם פה, האם אנחנו יכולים להתקדם בנושא לגופו של ערך? אביאל שכטר אביאל שכטר - שיחה 12:49, 8 בינואר 2019 (IST)

אוקיי, אם כך אבקש שתענה לי הפעם באופן חד וברור, בכן או לא. האם אתה עובד באופן כלשהו עבור אנשים או ארגונים שאתה כותב עליהם בויקיפדיה העברית, באופן אישי או דרך מקום העבודה שלך? נרו יאירשיחה • ב' בשבט ה'תשע"ט • 13:43, 8 בינואר 2019 (IST)

נרו יאיר שלום התשובה בפעם הרביעית: לא!!! לא באופן אישי ולא באופן עיסקי. אביאל שכטר - שיחה 09:36, 9 בינואר 2019 (IST)

אוקיי. כמדומני שבפעמים הקודמות התשובה לא הייתה חד משמעית על השאלה כפי שנשאלה. לגבי המשך הדרך: עושה רושם שלגורמים רבים (כולל ויקיפדיה האנגלית וטלי חירותי סובר) יש ספקות ביחס לאמינותם של חלק מהפרטים בביוגרפיה של חסידים. שמו נקשר, איני יודע אם בצדק, לטענות בדבר זיופים. בנסיבות אלה גם אנחנו חייבים להיות ביקורתיים. כבר הצגתי בדף השיחה של הערך שאלות נוקבות, סביר להניח שיהיו עוד. בנסיבות אלה, עדיף לדעתי שהוא יענה על השאלות בעצמו, במקום לשלוח אותך. בפרט שאתה לא מקבל על כך תשלום. שפשוט יענה בעצמו, ויתכונן מראש לשאלות קשות. נרו יאירשיחה • ג' בשבט ה'תשע"ט • 13:47, 9 בינואר 2019 (IST)

נרו יאיר שלום בבקשה. איך אתה רוצה שזה יקרה? שיענה פה או איפה? אביאל שכטר - שיחה 10:54, 13 בינואר 2019 (IST)

בדף השיחה של הערך. מציע שיקרא קודם את השאלות ויחשוב אם יש לו תשובות טובות להכול, כולל סימוכין ברשת מאתרים אמינים. אחרת חבל על הטרחה שלו. הסברתי מדוע בנסיבות שתוארו גם אנחנו צריכים להיות ספקניים במיוחד. נרו יאירשיחה • ז' בשבט ה'תשע"ט • 11:17, 13 בינואר 2019 (IST)

Doron galezer[עריכת קוד מקור]

שים לב שהערך כתוב באנגלית וזו ויקיפדיה העברית. לא רציתי למחוק את העבודה שלך, אז העברתי אותה לטיוטה. Alon112 - שיחה 12:27, 30 באפריל 2019 (IDT)

בפרט, הערך דורון גלעזר כבר קיים, כידוע לך מעריכותיך הנרחבות בו בעבר. Dovno - שיחה 16:08, 30 באפריל 2019 (IDT)

מחיקת הערך[עריכת קוד מקור]

שלום למפעיל הערך פנה אלי פרופ חסידים וביקש למחוק את עמוד השיחה. תודה בשמו. אביאל שכטר אביאל שכטר (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה 09:29, 3 בפברואר 2020

אם הרצון הוא למחוק את הטיוטה של הערך, אפשר לעשות זאת. דף השיחה לא יימחק. Dovno - שיחה 01:06, 4 בפברואר 2020 (IST)
שלום Dovno
כן. נא למחוק בבקשה את הערך. אביאל שכטר (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה 09:14, 9 בפברואר 2020
מחקתי. Dovno - שיחה 09:31, 9 בפברואר 2020 (IST)

תודה רבה!