שיחה:דניאל חסידים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

חשיבות[עריכת קוד מקור]

על הערך הונחה תבנית חשיבות ללא נימוק. החשיבות לכאורה ברורה מהערך וגם מעיון בלינק שהוספתי- בשיתוף ברק רום, ‏נעים להכיר: השליח למשימות מיוחדת במזרח הרחוק | ישראל היום, באתר ישראל היום, 27 במאי 2018 12:30. אגסי - שיחה 01:15, 29 ביוני 2018 (IDT)

רזומה מרשים לכל הדעות. להשאיר. בורה בורה - שיחה 01:28, 29 ביוני 2018 (IDT)
אגסי, כתבתי את הנימוקים למטה (לקח זמן לפרט את כל העניין). ה"כתבה" היא אחת מאלה שהתייחסתי אליהן (ברק רום הוא משרד יחסי הציבור). בורה בורה, אין ספק שאם הרזומה נכון הוא מצדיק חשיבות, אבל זאת בדיוק השאלה. אמיר מלכי-אור - שיחה 01:43, 29 ביוני 2018 (IDT)
לאור הנימוקים שהוספת, אני כרגע נמנע, עד להשלמת בירור העניין. אגסי - שיחה 01:48, 29 ביוני 2018 (IDT)

חשיבות[עריכת קוד מקור]

ואולי בעצם נכונותו הבסיסית של הערך. נתקלתי בערך זה במקרה, התחלתי לקרוא ותמהתי איך מעולם לא שמעתי על אדם שהספיק להיות יועצו הכלכלי של רבין למרות שזה נרצח כשהיה בן 25. כשראיתי שהיה אחר כך גם יועץ כלכלי של ראשי הממשלה שבאו מהליכוד ושאף כתב את מצע הליכוד בבחירות זה כבר נראה מוזר יותר. הערך אינו מגובה במקורות אז התחלתי לחפש. בגוגל, בעברית ובאנגגלית, כמעט לא מצאתי דבר שנכתב על ידי נושא הערך או עליו, למעט הפניות לרשתות חברתיות וכד', וכך גם בחיפוש על פורום המיליארדרים הציוניים. למען הדיוק מצאתי שלוש כתבות בישראל היום, בערוץ 7 ובאתר ערוץ 20. הכתבות של ערוץ 7 וישראל היוםהיו זהות, נכתבו על ידי אותה כותרת, ופורסמו תחת שמו של משרד יחסי ציבור. אגב, הכתבות האלה מציינות שחסידים מבקש להיכנס לפוליטיקה הישראלית. גם הכתבה בערוץ 20 מזכירה כי המדובר בתוכן שיווקי. מצאתי גם תיאור של קורות חייו בלהב הכשרת מנהלים [1], שכנראה על פיו הוא מוצג בערך כפרופסור באוניברסיטת תל אביב (הוא אינו מופיע ברשימת הסגל האקדמי הבכיר של הפקולטה לניהול). לא מצאתי אזכור למאמרים או לספרים שכתב. בקורות החיים האלה מוזכר בין השאר שהדוקטורט שלו הוא מ Colombia University. אני לא איתרתי את האוניברסיטה הזאת. יכול להיות שזאת טעות כתיב והכוונה היא ל Columbia University, אבל זאת לא הטעות היחידה מסוג זה גם אוניברסיטת מלבורן נקראת שם Melbourne University במקום University of Melbourne. אגב בקישור החיצוני בערך המתואר כסגן נשיא של אוניברסיטת לוס אנג'לס (והמדובר כנראה בקישור לסוג של רשת חברתית) האוניברסיטה נקראת Los Angeles University. שוב, לא איתרתי מוסד בשם זה. אגב האדם הנוסף שמופיע ברשת זאת לגבי אותו מוסד, כדיקן לימודי ישראל והיסטוריה יהודית, הוא דניאל גלילי, שעליו כתבה טלי חרותי סובר, כחלק מכתיבתה על הדוקטורטים הבעייתיים. עוד מוזכר בקורות החיים שחסידים שימש כסגן ראש עיריה וכמנהל כללי בעיריית רמלה בין 2006 ל-2003. זה כמובן לא הגיוני - סגן ראש עיריה הוא נבחר ציבור והמנכ"ל הוא שכיר. בערך מצויין רק שהיה סגן ראש עירייה. בדקתי את רשימת הנבחרים למועצת העיר ב-2003 כפי שפורסמה בילקוט הפרסומים - חסידים לא היה בה, ולמיטב בדיקתי לא הצטרף גם אחר כך למועצה, ולכן לא היה יכול להיות סגן ראש העיריה. לסיכום, אם לא יוצגו מקורות אמינים ומבוססים לטענות שבערך, נדמה לי שמוטב למחקו. אמיר מלכי-אור - שיחה 01:39, 29 ביוני 2018 (IDT)

אני חושב שלא צריך דיון חשיבות אם יש כל כך הרבה תמיהות. מעבירים מיידית למרחב משתמש או טיוטה ומחכים להבהרות. כי חשיבות יש על פי הכתוב. ואם ימחק על רקע זה, זו פרוצדורה שלמה לשחזר את הערך. בורה בורה - שיחה 05:23, 29 ביוני 2018 (IDT)
אני מצטרף לתהיות והעברתי את הערך בשלב זה לטיוטה:דניאל חסידים. כתוב בפתיח שהוא פרופ' באוניברסיטת ת"א. בקישורים החיצוניים מצוין שהוא מלמד בלה"ב, שזה לא גוף אקדמי, אלא חברת בת של האוניברסיטה, שנמצאת בפקולטה לניהול ומקיימת קורסים והכשרות שאינם מעניקים תואר אקדמי. הקישור בערך בכלל מפנה לאיזה דף לא ברור ברוסית. כל עוד לא תובהר אמיתות התוכן המופיע בערך - הוא לא יוחזר למרחב הערכים. Lostam - שיחה 07:10, 29 ביוני 2018 (IDT)

דניאל חסידים[עריכת קוד מקור]

שלום העלתי קישורים לתהיות שהעלתם (מכתב ממשרד ראש הממשלה בחתימתו של ראש הממשלה לגבי היות חסידים שליחו האישי למזרח ולאסיה, ומכתב תודה מראש עירית רמלה). בנוסף, הכנסתי קישור לאתר של פרופ חסידים שבו יש צילומי תעודות לימודים והסמכות. (אם יש צורך אעלה את זה לערך עצמו.) אשמח לקבל את אישורכם או לחלופין את הערותיכם והארותיכם לגבי הערך כדי שנתקדם. בתודה מראש אביאל שכטר אביאל שכטר - שיחה 12:53, 24 בדצמבר 2018 (IST)

הצילום של המכתב ממשרד ראש הממשלה מוזר. אין לך סריקת PDF באיכות גבוהה? אני מנסה להבין איך אתה עובד במקביל בחמש אוניברסיטאות, אחת בתל אביב, אחת בסין, אחת בלוס אנג'לס, ועוד שתיים כנראה באוקראינה. אתה איש סגל בכולן? אתה טס מדי שבוע בין ארבע מדינות? אתה מלמד בדונצק במחוזות המורדים של אוקראינה? מהי אוניברסיטת לוס אנג'לס ומדוע איני מוצא את הערך שלה בויקיפדיה האנגלית? לפי הדף שלך באתר acadeima.edu פרסמת לא פחות מ-11 ספרים, חלקם בעברית. לא מצאתי אותם בקטלוגים בישראל ובעולם. כמה מהם אקדמיים?
מבקש שתדייק בכל התשובות, אנחנו רגישים לעיגולי פינות. נרו יאירשיחה • ט"ז בטבת ה'תשע"ט • 13:53, 24 בדצמבר 2018 (IST)
מישהו שלח לי במייל שזה אותו אדם שנזכר כאן וכאן כמי שנחקר בשנת 2006 בחשד שמכר תארים מזויפים. שמו דרור חסידים, אבל הגיל מתאים, וגם הוא תושב גבעתיים. אין לי מושג אם המידע נכון. אולי יש קשר משפחתי. נרו יאירשיחה • ט"ז בטבת ה'תשע"ט • 22:56, 24 בדצמבר 2018 (IST)
במכתב שקישור אליו צורף לאחרונה לטיוטה (שאמור להיות מראש עיריית רמלה) כתוב "ד"ר דני (דרור) חסידים". (ובהערת שוליים אפשר להוסיף שבמכתב יש כמה שגיאות קשות באנגלית) Dovno - שיחה 23:07, 24 בדצמבר 2018 (IST)
שאלתי את הפרופסורים המומחים לסין גדעון שלח ויורי פינס והם לא שמעו עליו מעולם. צחי לרנר - שיחה 23:09, 24 בדצמבר 2018 (IST)

דניאל חסידים[עריכת קוד מקור]

רבותי וחברי הויקיפדים יש כמה נקודות שאני רוצה להעלות בפניכם ואני מקווה שתקראו אותן בצורה חיובית ומקצועית.

1. אני אביאל שכטר, אם מישהו לרגע התבלבל, אני לא מושא הערך. לא התיימרתי להיות מושא הערך ואני בסך הכל איש הייטק שנתקל באדם שלהערכתי (וכך גם הויקיפדים הראשונים שקראו את הקו"ח התרשמו שהערך/האיש הוא בעל חשיבות)- הוא דמות יחודית לאור היותו שליחו המיוחד של ראש הממשלה למזרח הרחוק ואסיה, ופרופסור בכמה אוניברסיטאות שונות.

2. אני מאוד מופתע על התהיות שעולות מהתשובה שלכם לגבי היותו איש סגל במספר אוניברסיטאות. פרופ חסידים משמש כאיש סגל, ועוסק בעיקר במחקר ובסמינריונים ממוקדים לתארים מתקדמים. (הוא לא מלמד סטודנטים לתואר ראשון בשום מקום.) אני מופתע כי לאחר שאספק לכם את לו"ז העבודה של פרופ. חסידים, אני מתאר לעצמי שזה לא יספק אתכם ותוהה אם תרצו לראות גם את תלושי המשכורות שלו מכל אותן אוניברסיטאות? מה פשר השאלה איך הוא עושה את זה? זו שאלה לכל איש סגל שמלמד בכמה אוניברסטאות? גם השאלה לגבי אוניברסיטת דונייצק, לגבי היותה "תחת שליטת המורדים" - קצת מעלה תהיות לגבי מי ששאל אותה, (האם הוא מעלה את השאלה הזו לגבי אוניברסיטאות באירלנד? בקפריסין הצפונית?בקרים?) מי שזה לא יהיה - אל תעלב אבל השאלה הזו חורגת (ולא קצת) מגבולות הטעם הטוב. ביקשתם וקיבלתם את הופעתו בכל אתרים הרישמיים של כל האוניברסיטאות שלגביהן נטען שפרופ חסידים הוא איש סגל.

3. לגבי מי "שמכר תארים מזוייפים" אכן יש קשר משפחתי, מסתבר שבמשפחת חסידים יש יותר משני אנשים הנושאים את השם "דרור חסידים", אבל זה לא מושא הערך. (זה קשור לסיפור משפחתי שקשור לעלייתם לארץ מאירן והרצון של דור ההורים הקודם להנציח בחוג המשפחתי את הסיפור על מאסרו ושיחרורו של אבי המשפחה - אבל זה לא המקום להכנס או לפרט את זה.) חשוב לי לציין, שגם לגבי ה"דרור חסידים" השני, התיק נסגר מחוסר אשמה. האם תרצו שאני אבקש מפרופ חסידים להציג בפניכם תעודת יושר? נכון שהזיכוי לא פורסם כמו הפרסום על החשד הראשוני, אבל בעניין הזה אי אפשר לבוא בטענות לפרופ. חסידים... (הוא לא היה קשור בשום צורה לנושא, ובטח לא אחראי למה שהתקשורת מפרסמת או לא).

4. לגבי איכות הצילום של המכתב מראש הממשלה- העלתי קישור למכתב באיכות טובה יותר. אני מקווה שזה בסדר. אם תרצו שאהפוך את המסמך לPDF- עדכנו אותי.

5. לגבי המכתב מראש עירית רמלה - יש גבול ליכולת של פרופ חסידים לשלוט על טעויות כתיב שעושים אנשים אחרים... גם מי שהתדיין בעובדה שפרופ חסידים היה סגן ראש העיר ומנכ"ל העיריה... הכניס עובדה לא נכונה- בשום מקום פרופ חסידים לא טען שהיה מנכ"ל העיריה. הוא היה סגן ראש העיר. הדיון המיותר שנלווה להוספת התואר שלא היה - בא מצדכם ולא מצד פרופ חסידים.

6. לגבי הפרופסורים לסין. חוסר הדקדקנות שאתם דורשים מפרופ חסידים מציג את ההערה הזו בצורה "מאוד בעייתית" בלשון המעטה. פרופ חסידים מעולם לא טען או התיימר לטעון שהוא עוסק בתחום של "לימודי מזרח אסיה" ולא מתמחה בסין באופן האקדמי. אנא עברו על כל החומר, זה לא מצויין בשום מקום!!! ולו רק בשל העובדה שהוא פרופ לכלכלה וניהול אירגוני כך שאין קשר, ולא היה לו שום קשר לפרופ. המכובדים! מצד שני אני חייב לציין שהעובדה שפרופ חסידים מעביר הרצאות, סמינריונים וקורסים ב"להב" היתה אמורה להבהיר את העניין הזה... אני מתפלא שהענין לא היה ברור דיו. כמי שמסתכל על הדברים מהצד- אני, אביאל שכטר, (לא פרופ. חסידים), מרגיש כאילו אתם מחפשים בכל שורה איזה סוג של "עיגול פינות", (או גרוע מכך). זו ממש לא היתה הכוונה. ואין שום כוונה שכזו. אם יש הבהרות- אני אשמח להבהיר אותן, אם יש טעויות- אני אשמח לתקן אותם, ואם צריך מקורות נוספים- במידה ואמצא אותם- אשמח להציג אותם. אבל יש לי הרגשה בערך הזה שיש פה שיקולים זרים שלא ממין העניין. בשולי הדברים, אני (באמת) משתדל להעלות ערכים על אנשים שנראים לי חשובים, ושיש להם לדעתי חשיבות גדולה מהרגיל, שאני נתקל בהם במהלך השנים האחרונות. ערכים שאני חושב שבעוד כמה שנים, אנשים אחרים יחפשו מידע אודותם וחבל שהם לא יהיו או יופיעו בויקיפדיה. עם יד על הלב, כמה פעמים נתקלתם בפרופ. שרשום ב4 או 5 אוניברסיטאות ביבשות שונות? אני מראש מתנצל מעומק ליבי אם אני עשיתי טעויות אבל במידה והן קרו, הן נעשו בתום לב. ואני מבטיח לתקן אותם מיידית ולהשתפר בהמשך. אביאל שכטר אביאל שכטר - שיחה 14:28, 27 בדצמבר 2018 (IST)

הארכת כאן, אבל התעלמת מפנייתי בדף שיחתך. אני מבקש שקודם כל תבהיר שם את מהות הקשר בינך ובין חסידים. נרו יאירשיחה • י"ט בטבת ה'תשע"ט • 15:03, 27 בדצמבר 2018 (IST)

נרו יאיר איפה אתה רוצה שאענה? פה זה גם בסדר? בכל מקרה, פרופ חסידים היה לקוח של חבר/עובד/קולגה שלי שהתאבד לפני כשנתיים. בחור בשם אמיר שחר ז"ל. אמיר לא השאיר הרבה גישות לאתרים שבנה ללקוחות שלו ואני ואחיו של אמיר (דני שחר) ניסינו לסייע להם. פרופ. חסידים היה אחד מהם. עד לאותו רגע לא היה שום קשר כזה או אחר איתו. הבנתי ממנו שאמיר התחיל לעבוד איתו על הערך בויקיפדיה אבל כיון שלא מצאתי שום גישה למה שאמיר עשה או התחיל, התחלתי הכל מחדש. שום דבר מעבר לזה. אגב... אני לא עושה את זה בשכר או תמורת תשלום כלשהו! (אם צריך אעלה את המידע הזה גם למקום אחר. לאן שתגיד לי להעלות.) אביאל שכטר אביאל שכטר - שיחה 19:54, 27 בדצמבר 2018 (IST)

אני מבקש שתענה בדף שיחת המשתמש שלך על השאלה כפי שנשאלה. אחר שנמצה את זה נוכל להמשיך כאן. נרו יאירשיחה • י"ט בטבת ה'תשע"ט • 20:07, 27 בדצמבר 2018 (IST)
כתבה בדה מרקר ובטוויטר, שלוש תוצאות בגוגל סקולר, תוצאה אחת בגוגל ספרים ששולחת ללהב מנהלים, הערך נוצר ונמחק פעמיים בוויקיפדיה באנגלית, כאן ניתן לראות את דיון המחיקה הארוך בוויקיפדיה האנגלית. צחי לרנר - שיחה 08:07, 28 בדצמבר 2018 (IST)

דניאל חסידים[עריכת קוד מקור]

נרו יאיר שלום פרופ. חסידים חזר מחו"ל ומוכן לענות לשאלות שברצונך להעלות. יש כמה נקודות שכדאי שאבהיר כבר עכשיו: 1. פרופ. חסידים גר בהרצליה פיתוח. ולא כמו שציינו מי שציינו. 2. בתקופה האמורה שעליה דיווחתם בעזרת כתבות עיתונאיות, פרופ. חסידים שהה בכלל בחו"ל. 3. גם אותו קרוב משפחה בעל שם דומה, נמחק מכתב האישום עוד לפני תחילת המשפט. כדי שנהיה מסונכרנים על זה, ביקשתי מפרופ. חסידים שיעלו את המסמכים הרלוונטיים באתר שלו- כדי שתוכלו להתרשם ולהבין למה פרופ. חסידים ממורמר ומרגיש שנגרם לו עול שלא באשמתו. יותר מכך- הוא נאלץ להוכיח "שאין לו אחות", ואין לו יד ורגל במה שכולנו מאשימים אותו כקולקטיב. מצ"ב קישור לעמוד הפרוטוקול של הדיון בבית המשפט - ובו עם תחילת המשפט, בשורה הראשונה בפרוטוקול, בקשת ב"כ התובעת, למחוק את דניאל חסידים (שאינו פרופ. חסידים!!!) מכתב התביעה. http://daniel-hasidim.com/temp/6eee6e9e-d5ed-4b85-83bf-e5834ba8d1b5.jpg אנא ידע אותי איזה מסמכים או שאלות נוספות אנחנו צריכים לברר. בברכה אביאל שכטר אביאל שכטר - שיחה 09:48, 11 בפברואר 2019 (IST)

א. אני מציע שהוא יכתוב כאן בעצמו, בלי מתווכים. ב. תוכל לבדוק היטב מדוע נמחק מי שנמחק מכתב התביעה? נרו יאירשיחה • ו' באדר א' ה'תשע"ט • 11:08, 11 בפברואר 2019 (IST)
אוסיף שיש להציג מקורות שלא מסתמכים רק על מסמכים מאתרו הפרטי של נשוא הערך. Dovno - שיחה 11:18, 11 בפברואר 2019 (IST)

Dovno

דובנו שלום. אני(!!) ביקשתי מפרופ. חסידים להעלות את המסמך הנ"ל לאתר שלו - (לתיקיה לא רלוונטית לאתר)- רק בשל העובדה שלא ידעתי לאן לשלוח לכם את המסמך. אחרי שראיתם אותו- אפשר להסיר אותו?

אביאל שכטר - שיחה 09:08, 12 בפברואר 2019 (IST)
אתה יכול להסיר או להשאיר אותו, זה לא מאוד משנה. מה שמשנה זה אם יש מקור אובייקטיבי שאתה יכול להצביע עליו - אתר בתי המשפט, אתר של גוף מוסמך אחר כלשהו, וכו'. עד עכשיו כל הטענות היו על בסיס מסמכים שהוצגו ישירות ע"י נשוא הערך (חסידים) או מטעמו (אתה). Dovno - שיחה 09:16, 12 בפברואר 2019 (IST)

שיחה שלום. נרו יאיר שלום, דיברתי עם פרופ. חסידים, והוא מעוניין לפגוש אותך ולהבהיר את כל הדברים בצורה ישירה. זה אפשרי? (אתה תקבע את המיקום והזמן לפי הנוחיות שלך.) אביאל שכטר - שיחה 09:33, 12 בפברואר 2019 (IST)

לא. אני מבקש שתענה כאן באופן פשוט וברור לשאלתי למעלה: מדוע נמחק מי שנמחק מכתב התביעה? נרו יאירשיחה • ז' באדר א' ה'תשע"ט • 12:16, 12 בפברואר 2019 (IST)

נרו יאיר שלום הבקשה הזו שלך היא קצת אבסורדית. אתה רוצה שפרופ. חסידים יברר משהו, שהוא לא קשור אליו ואין לו שום קשר אליו? על בסיס מה בדיוק? גם עורכי דין רגילים לא יכולים לקבל את המידע הזה- אלא אם הם מייצגים את אחד מהצדדים!!! אבל ברמה העקרונית, אם יש לך שאלות שקשורות לפרופ. חסידים- הוא יותר מישמח לענות לך. מה שקשור לאנשים אחרים- הוא מבקש שתפנה אליהם. אביאל שכטר - שיחה 10:02, 13 בפברואר 2019 (IST)

אתם, לא אני, הבאתם תמונה ממסמך משפטי כדי להוכיח שנאשם מספר 1 לא אשם. הבאתם את זה כי יש לכם גישה למסמך וכי חשבתם שזה רלוונטי לדיון. לכן אני מבקש שתבדקו במסמכים ותאמרו לי מדוע, מדוע נמחק נאשם מספר 1 מכתב האישום. נרו יאירשיחה • ח' באדר א' ה'תשע"ט • 10:25, 13 בפברואר 2019 (IST)

נרו יאיר שלום ההיתממות הזו ממש לא במקום. קודם אתה מאשים את פרופ. חסידים במשהו שהוא לא קשור אליו, אחרי שהוא מוכיח לך (בניגוד לרצונו להעלות לאינטרנט מסמכים שלא קשורים אליו), שגם לשיטתך, שאין כלום בהאשמות האלה, אתה מתרעם שהוא הביא לך את המסמך?? זה לא נשמע לך קצת מגוכך? אתה מבין כמה זה אבסורדי?? לפרופ. חסידים אין נגישות לתיק הזה בגלל שהוא לא היה צד בתביעה הזו ולכן ההתממות הזו עושה לו עוול כפול ומכופל. בכל אופן, ביקשתי מפרופ. חסידים לנסות לברר מה הסיבה לכל ההתנהלות הזו וממה שהוא הבין, הפרקליטות חזרה בה מההעמדה לדין כיון שהתברר שלא היתה עילה לתבוע מלכתחילה, שקרוב משפחתו, ככה הסתבר, לא עבר שום עברה. אני מקווה שזה יספק אותך ושנוכל להתקדם לאן שהוא. אביאל שכטר - שיחה 12:08, 19 בפברואר 2019 (IST)

לא האשמתי ולא התרעמתי. אם אתה רוצה להתקדם אני מציע שתמעט בשאלות רטוריות ובמקום זה תענה לשאלות כפי שנשאלו. כמו שכבר הבנת, אני לא מתרגש מהאשמות שווא. ממה שאני הבנתי הסיבה לכך שאותו חסידים נמחק מכתב האישום הייתה שונה לחלוטין. אם אתה רוצה לסיים את הדיון - תמשיך בהתקפות. נרו יאירשיחה • י"ד באדר א' ה'תשע"ט • 12:38, 19 בפברואר 2019 (IST)

נרו יאיר שלום. אדרבא, אם אתה יודע משהו שאני לא יודע- אני אשמח אם תיידע אותי, כי אני נסמך אך ורק על המידע שאני מקבל מפרופ. חסידים. אין לי שום מקורות אחרים והנגישות המאוד מוגבלת שלי למקורות לא מעידה על מעשים לא כשרים\לא ראויים או משהו שאפילו מתקרב לכך. כל מה שאני מנסה להבהיר לך שגם אם מי שאתה מתייחס אליו, לכאורה, עשה משהו לא כשר? זה לא פרופ. דניאל חסידים!!! לפי בקשתו של פרופ. חסידים אני מצרף לפה אישור על רישום פלילי - שמעיד על כך שלפרופ. חסידים אין שום נגיעה לדברים שאתם חושדים בו ולשווא. http://daniel-hasidim.com/temp/ac160143-3e18-4381-9665-0c7e5f33cfe7.jpg ולמרות שאתה חושד בי שאני עוסק ביח"ץ, ואני ממש לא, אני חייב לציין שאת הטקסט שהעלתי לעמוד, לא אני כתבתי, אלא קיבלתי אותו מפרופ. חסידים. בכל אופן, כדי לנסות לסיים את הסאגה הזו- אני משוכנע שכל הדיון הזה לא נוח גם לך, אני מציע שתמחק מהטקסט את כל מה שנראה לך לא מתאים, או שנוי במחלוקת מבחינתך, וננסה לסיים את זה. אביאל שכטר - שיחה 11:31, 20 בפברואר 2019 (IST)

לא ברור כלל מה מסמך זה אמור כביכול להבהיר. Dovno - שיחה 12:52, 20 בפברואר 2019 (IST)
א. שכטר, יש לך כישרון מרשים להסתבך עם המסמכים שאתה מציג. המסמך של הרישום הפלילי נוסח בכוונה כך שמהעמוד הראשון אי אפשר יהיה לדעת שום דבר. כל אדם יכול לקבל מהמשטרה את העמוד הזה ואין דרך לדעת אם היו גם עמודים נוספים. ב. יש לנו שאלות נוקבות לחסידים, ואתה הרי אפילו לא מייצג אותו, אז מה אתה צריך להילחם עבורו כשאתה אפילו לא יודע ממקור ראשון את הביוגרפיה שלו. תן לו שיענה בעצמו לשאלות האלה. נרו יאירשיחה • ט"ו באדר א' ה'תשע"ט • 13:39, 20 בפברואר 2019 (IST)

Dovno המסמך הזה הוא טופס רישום פלילי מהמשטרה. (מחוסר ההבנה שלך אני שמח שלא נזקקת לו מעולם...) אם תקרא אותו בעיון - תגלה שאם אין לו המשך (זה כתוב במפורש)- ואין לו המשך-(החותמת מסיימת את המסמך, אם היה לו המשך- אז החותמת היתה על העמוד האחרון.. מה שאין פה.) ולכן לפרופ. חסידים לא היה, ואין!!! רישום פלילי כזה או אחר!! אביאל שכטר - שיחה 09:42, 21 בפברואר 2019 (IST) נרו יאיר אני לא מסתבך עם שום דבר, (חוסר ההיכרות שלך עם המסמך משמח אותי, שלא נזקקת לו במהלך חייך ובכל זאת,) ככה נראה מסמך על אי רישום פלילי מהמשטרה. מי שיש נגדו חקירה, או רישום או הרשעה, מיידית\אוטומטית לא מקבל את המסמך הזה. החותמת שנמצאת בסוף המסמך, מעידה- שאין שום רישום פלילי. אני מציע שתקרא אותו בעיון שוב!! לגבי יצוגו של פרופ. חסידים- הצעתי לך לפגוש אותו, ושאלות שאתה מעלה פה - נענות- אני תוהה מה עוד צריך לעשות? שאציע לו לפתוח חשבון שממנו יענה לך ישירות? זה מה שצריך? אביאל שכטר - שיחה 09:42, 21 בפברואר 2019 (IST)

אכן קראתי את המסמך והוא לא אומר את מה שאתה טוען שהוא אומר, כפי שנרו יאיר כבר הבהיר. ניסוח המסמך הוא בכוונה כך שאי אפשר לדעת מהו העמוד האחרון. ויותר מכך - נכתב לך בעבר שיש לספק הסברים לכל הטענות הרבות שהועלו בעזרת מקורות שלא תלויים באתר של נשוא הערך. Dovno - שיחה 09:49, 21 בפברואר 2019 (IST)
כן, אני מציע שיפתח חשבון ויענה ישירות, כדי שלא נסתבך אחר כך עם "לא הבנתי אותו נכון, הוא התכוון להפך". עם זאת, בהמשך לדברי דובנו, אם הוא חושב להתבסס על טענות מופרכות כמו מה שאתה טוען לגבי המסמך המשטרתי שהעלית (שמכריז שחור על גבי מסך בדיוק להפך), או להתבסס על מסמכים שהוא מעלה לאתר שלו - אפשר לחסוך לו את זה, כי זה לא יועיל. כמו שאתה רואה לא מסובבים אותנו בקלות. אנחנו הולכים לשאול שאלות קשות, ולא נקבל מסמכים שהוא בעצמו מעלה. נרו יאירשיחה • ט"ז באדר א' ה'תשע"ט • 10:57, 21 בפברואר 2019 (IST)

פניית חסידים[עריכת קוד מקור]

נרו יאיר שלום. שמי דניאל חסידים, ואני מוכן לענות לכל שאלה שיש לך לגבי. שאלות שאולי יש לך לגבי אנשים אחרים, אני מציע שתפנה אליהם. בכל הקשור אלי אני יותר מאשמח לענות לך. בברכה דניאל חסידים. פרופ חסידים - שיחה 12:52, 10 במרץ 2019 (IST)

הועבר מדף השיחה של הטיוטה. שלום דניאל חסידים. בגדול אני רואה שני נימוקים תאורטיים לחשיבות: פעילות מחקרית ופעילות דיפלומטית. מבחינה אקדמית כתוב שאתה מלמד בכמה אוניברסיטאות. יש סימוכין לכך שאתה מלמד בלהב פיתוח מנהלים, שאינו חלק אורגני של אוניברסיטת תל אביב. מוזכרות בטיוטה (או היו מוזכרות) עוד כמה אוניברסיטאיות, שיש לי ספקות לגבי מעמדן בעולם האקדמי (וגם איך אתה מצליח ללהטט בין כולן), אבל אין צורך להגיע לזה. חוקר לא מקבל ערך בגלל שהוא מלמד בכך וכך מוסדות. הערך הוא בזכות המחקר שלו. כמה ספרים אקדמיים ומאמרים אקדמיים פרסמת? כדי למנוע טעויות, הדגש הוא על האקדמיות. הוצאות אקדמיות בלבד. אנא הימנע מלציין כל פרסום שאינו אקדמי במאה אחוזים (וכמו שכבר הבנת, אני בודק היטב).
ועוד: הטיוטה מדברת על כך שכתבת דוקטורט בקולומביה. האם תוכל להביא לזה סימוכין?
מבחינת פעילות דיפלומטית, כתוב בטיוטה שאתה שליח מיוחד של ראה"מ נתניהו. הבאת מסמך סרוק באתר שלך, אבל זה לא מספיק. עליך להביא דברים ממקורות אמינים שאינם אתה. יש גם קישור מאתר ישראל היום, אבל מדובר שם במדור שיווקי, "בשיתוף ברק רום", כך שגם כאן נותרנו ללא סימוכין. אולי תוכל להביא סימוכין ממקורות אמינים להישגים הבולטים שלך כשליח מיוחד, ולפיהם נוכל לדון בחשיבות התפקיד. נרו יאירשיחה • ז' באדר ב' ה'תשע"ט • 16:55, 14 במרץ 2019 (IST)

כתבה טרייה מהעין השביעית[עריכת קוד מקור]

מצדיע לכל העורכים שהשתתפו פה בדיון ועלו מוקדם מאוד על הבלוף וגם על ניסיונות ההטעיה בהמשך. איש השום (Theshumai) - שיחה 22:05, 22 בפברואר 2020 (IST)

קישור לפסק הדין המלא שנזכר למעלה[עריכת קוד מקור]

https://www.news1.co.il/uploadFiles/947216212749482.pdf

אמל"ק - המדינה מחקה אותו מהכתב אישום כי הוא נמלט מהארץ. אם ימשיך האדון בדרך הזאת, אולי בסופו של דבר כן יהיה זכאי לערך בויקיפדיה (-; 72.43.122.61 23:00, 29 בפברואר 2020 (IST)