שיחת משתמש:עט הזמיר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


דניאל חסידים[עריכת קוד מקור]

עט הזמיר שלום בעבר הצעת לסייע לי לשפר את הערך "דניאל חסידים" (ציינת שאתה יוצא לחופשה ארוכה...) האם תוכל לסייע לי בנושא? בתודה מראש אביאל שכטר. אביאל שכטר (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

אביאל שכטר שלום, אני עדיין בחופשה. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 10:30, 17 בדצמבר 2018 (IST)

לגבי תמונתו של מתן כהנא[עריכת קוד מקור]

אנסה להסביר קצת. "קרדיט: "רווח הפקות".", המופיע בפרטי הקובץ, אומר שבעצם מדובר בצילום מסך מסרטון, מה שאכן ניכר בתמונה. משמעות הדבר, שהתמונה אינה כזו שצולמה על ידך. הושארה לך הודעה על כך בוויקישיתוף ואם לא ישלח אישור לפי הנוסח בדף "וק:OTRS" בזמן הקרוב, התמונה תמחק. אני מקווה שהדברים מובנים כעת יותר. Ldorfmanשיחה 14:17, 14 בינואר 2019 (IST)

Ldorfman אחרי גיבובי השטויות שכתבת, אתייחס אליהם כך: רווח הפקות זה אני, ומותר לי לקחת קרדיט על סירטונים שאני מעלה. ומותר לי לעשות צילומי מסך. זכויות היוצרים הם שלי ורק שלי. התמונות לא ימחקו. תלמד קצת... ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 14:22, 14 בינואר 2019 (IST)
בגישה כזו לא תגיע רחוק. אם מדובר בחברת הפקה בבעלותך, לא תמצא קושי בשליחת אישור OTRS. נודה לך על כך, אבל בין אם תבחר ובין אם לאו, הקובץ סומן ככזה שיש למוחקו אם לא יתקבל אישור. Ldorfmanשיחה 14:26, 14 בינואר 2019 (IST)
הוא לא ימחק, משום שאני מעלה את הקובץ, ואני צילמתי. אני לא צריך לתת לכך אישור בכתב. זה לא שונה מכל תמונה אחרת שקיימת. אני מאמין שקשה לך להודות בטעותך, וכעת אתה מנסה להתפתל. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 14:28, 14 בינואר 2019 (IST)
זו בכלל לא התפתלות. התמונה אינה חופשית כל עוד לא שחררת אותה. אם היא אכן כזו, שלח אישור וסיים את הסיפור. ראיתי שהגבת בדיון בוויקישיתוף, אבל שם יש להגיב באנגלית. מחיקת הקובץ מתבצעת בידי מפעילי המערכת של ויקישיתוף ולא על ידנו. הם אינם דוברי עברית ברובם. Ldorfmanשיחה 14:43, 14 בינואר 2019 (IST)
אני מדבר עברית. אין צורך לשחרר ברגע שהמצלם הוא בעצמו מעלה היצירה. טעות בידך. ושהגויים יסתדרו עם גוגל טרסלייט. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 14:46, 14 בינואר 2019 (IST)
Ijon... Ldorfmanשיחה 14:47, 14 בינואר 2019 (IST)
חבל שאינך משתף פעולה, עט הזמיר. אתה יכול להתריס עד מחר, אבל איש אינו חייב לך דבר, ואם תתמיד בכך, נפסיק לכבד אותך. אם חשוב לך שהתמונה תישאר, פעל לפי ההוראות ושלח אישור ל-OTRS לפי ההנחיות בעברית. אם לא חשוב לך, או שיותר חשוב לך להרגיש נורא צודק, שיהיה לך לבריאות. Ijon - שיחה 18:54, 14 בינואר 2019 (IST)
אל תכבד אותי, אני לא צריך כבוד. אני יודע שאני הסרטתי את הסירטון הזה. אני מרשה לויקיפדיה להשתמש בתמונה. אני פועל לפי ההוראות. לא שמעתי שאומרים למישהו שמעלה יצירה שהיא שלו, שהוא צריך גם לחתום עליה. לא אתה ולא אף אחד אחר ימציא חוקים חדשים. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 19:06, 14 בינואר 2019 (IST)
עט הזמיר: מרגע שהתמונה נמצאת כבר באינטרנט, אין אפשרות להשתמש בתוכן ללא OTRS. — דגששיחה 19:07, 14 בינואר 2019 (IST)
הסירטון נמצא באינטרנט, התמונה לא. אני עשיתי צילום מסך (זכותי המלאה) והפכתי לתמונה. התמונה נמצאת רק בויקיפדיה. ואני משחרר את זכויות היוצרים שלה. הצהרתי על כך כשהעלתי. כמו כל אחד שמעלה תמונה אין הבדל. מה שמפריע פה לאנשים זה שרשמתי קרדיט: רווח הפקות. זכותי המלאה. אני לא צלם סטילס, אלא צלם וידאו, אבל לפעמים יש אתרים שמשתמשים בתמונה שלי, רציתי שיכתבו לי קרדיט. מה רע בזה? ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 19:13, 14 בינואר 2019 (IST)
הנקודה היא לא מה רשמת, אלא מכך שעשית צילום מסך מסרטון שנמצא באינטרנט. אלו הנהלים. — דגששיחה 19:14, 14 בינואר 2019 (IST)

ממש לא, עשיתי צילום מסך מסירטון שהיה אצלי בבית שנה וחצי. במוצ"ש התקשרו אלי מהצנזורה והרשו לי להפיץ את הסירטון. ראיתי שאין תמונה אז תרמתי לויקי. וIjon הפך את הקערה על פיה וכתב לי שאיש לא חייב לי דבר, כאילו שויקי עושה לי טובה. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 19:17, 14 בינואר 2019 (IST)

זמיר יקירי, סליחה על שאני מתערב. אך אני קורא את הדו שיח ולא מצליח להבין למה הגישה הזו? אתה יכול לומר את אותם דברים ולהישאר חביב. המשתמשים לעיל נחמדים (במיוחד Ldorfman מוכר כנעים הליכות) וממש לא חפצים ברעתך. אין סיבה לסגנון דיבור כזה גם אם לדעתך אינם צודקים. לפי איך שאי מכיר אותך זו לא כך בדרך כלל... כנראה הקור...Face-smile.svg יוני - שיחה 19:24, 14 בינואר 2019 (IST)
יוני קח אותי מהאנשים הנחמדים האלה, ומהרררר. Ldorfman הנעים הליכות הזה ישר שם תבנית שהתמונה הזאת היא מפרה זכויות יוצרים (חחח אני היוצר) והיא חייבת להימחק.... אז אם הוא היה נעים הוא לא היה שם אותה לפני שהיה מברר איתי, והיה רואה שהוא טועה. הוא עדיין יכול להסיר את התבנית. אבל אני לא מחנך אנשים. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 19:27, 14 בינואר 2019 (IST)
אני לא מתכוון להמשיך להתפלפל בנושא הזה, אבל רק אסביר לך שהנוהל הוא סטנדרטי. תמונה שיש חשד לגביה, מסומנת ככזו באמצעות התבנית בה השתמשתי. זו תבנית אינפורמטיבית שמסבירה מה יש לעשות כדי שנוכל להמשיך להשתמש בתמונה. הרי ברור לך שאין אנו מעוניינים לקדם הפרות זכויות יוצרים. לו היה מישהו מעלה, ללא רשותך, תמונה שצילמת, ועוד מתיר לכל אדם אחר לעשות בה כל שימוש, ודאי הייתי זועם על כך. אני לא מכיר אותך אישית, "עט הזמיר", ומכאן שלא היה לי מושג לגבי משלח ידך (עתה, משציינת זאת פה, תוכל לכתוב זאת בדף המשתמש שלך, כדי שאנשים ידעו בעתיד). ממש לא חשבתי שתעלב מהצעד שלי, אשר ביצעתי אותו פעמים רבות בעבר ואודה שהופתעתי מעוצמת תגובתך. אני באמת מתנצל אם נפגעת. כעת, אנא דאג לאישור. גם אם אני ועוד כמה אנשים קוראים את הדברים הללו, מאוד יתכן שאדם אחר יתקל בתמונה בעתיד, ללא הכרות עם דבריך פה, ויפעל למחוק אותה. מניסיוני, גם כחבר בצוות ה-OTRS בעבר, ארועים כאלה קורים תדיר, לעיתים חודשים ואף שנים לאחר העלאת התמונה. הכשרה שלה מעתה תמנע זאת. לילה טוב. Ldorfmanשיחה 00:56, 15 בינואר 2019 (IST)
אני מוכן לרשום את זה בדף המשתמש שלי. לגבי התמונה הזאת אף אחד לא יתבע כי הסירטון שלי, כפי שאף אחד לא תבע לא תובע ולא יתבע את תמונתם של אליעזר שקדי, הרצי הלוי, הרב מאיר גריינמן, אורי גורדין, ועוד. פשוט ראית שהיה צילום מסך, (כי הסירטון באיכות פחות טובה משאר ההסירטונים שהעלתי, צילמתי בציוד הישן, ולכן התמונה באיכות פחות טובה) אז חשבת שמצאת משהו, כעת קשה לך להודות בטעותך. ולעצם העניין, הייתי שולח לOTRS למרות שאין צורך, אבל אין לי כעת מדפסת ואני לא מתכוון בשבועיים הקרובים לקנות, אני חושב שדי במה שנאמר כאן להבהיר שזו התמונה שלי, שלא שונה מאף תמונה אחרת שהעלתי. (מלבד התמונות של משי זהב, אבישי בן חיים ועוד ששם שלחתי אישור ל-OTRS משום שהתמונות לא שלי). ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 08:03, 15 בינואר 2019 (IST)
רשמתי בדף המשתמש שלי הודעה ברורה. כעת כשברור לכולם שהתמונה הזו היא שלי, אני מבקש ממך להסיר את התבנית המשפילה והמיותרת מתמונתו של מתן. ונסיים את הפרשה הזאת. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 08:21, 15 בינואר 2019 (IST)
הגעתי לפה כי תייגת אותי, ואני לא מתעלם מתיוגים. אם הדפסת המסמך בעייתית עבורך, אסביר שכלל לא צריך להדפיס את הנוסח. לרוב, מה שמקובל הוא העתקה למייל של הנוסח המופיע במסגרת בדף הנ"ל ושליחתו לכתובת של הצוות. זה הכל. משלימים את מה שצריך בגוף ההודעה. בשלב כלשהו בזמנו הוספנו את ה-PDF לטובת העברת הנוסח לגורמים מחוץ לוויקיפדיה - אנשים שאנו רוצים שישחררו תמונות מטעמם. זה פשוט מקל על התהליך של קשר עם אנשים שאינם מכירים את המערכת, אבל לא כלל לא הכרח. כעת, בחר אם לשלוח או לא לשלוח אישור. זה עניינך בלבד. שיהיה לך בהצלחה. אני את הצעותי כתבתי ומתנצל שוב אם איכשהו נפגעת. זו לא הייתה כוונתי. לילה טוב. Ldorfmanשיחה 23:10, 15 בינואר 2019 (IST)
בסדר אשלח מייל למרות שלא צריך, זה לא שונה מאף תמונה אחרת שהעלתי. כעת תקרא שוב את ההודעה הראשונה שכתבת. אני ממתין.... נכון שחיוך קל עלה על שפתיך.... אז פעם הבאה לפני שאתה עושה אי אלו צעדים כלפי, תחשוב, ולו פעם אחת. תודה. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 23:18, 15 בינואר 2019 (IST)
נשלח. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 23:25, 15 בינואר 2019 (IST)
לא הבנתי מדוע אתה חושב ש"חיוך קל עלה על שפתי" אבל שיהיה. תודה לך ואני מקווה שלא אתבקש להגיב שוב בנושא. את שהיה לי להסביר, כתבתי. Ldorfmanשיחה 23:46, 15 בינואר 2019 (IST)
המבין יבין. עכ"פ אתה משוחרר, לא רק שלא תצטרך להגיב, אני אפילו לא מבין למה נכנסת לזה? אם יש לך זמן פנוי תטפל גם בתמונה של אליעזר שקדי, היא גם מצילום מסך, יש לי עוד כמה כאלה. תהיה בקשר. המשך יום טוב. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 07:34, 16 בינואר 2019 (IST)

ניטור[עריכת קוד מקור]

תודה רבה על הניטור הלילי היעיל והמהיר. אתה עושה דבר חשוב מאוד. תודה! eli - שיחה 02:12, 25 במרץ 2019 (IST)

תודה eli ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 02:14, 25 במרץ 2019 (IST)

אמיר גרוס כבירי[עריכת קוד מקור]

שלום רב, אני משתדל לתרום מהידע שלי בתחום הספורט, ויש ניסיון מגמתי להשחיר את העמוד על האיש על ידי אוהדי קבוצות. השינויים שהצעתי הינם אובייקטיבים, אך אין לי ידע בעריכה בויקיפדיה, לכן אודה לך שתערוך בהתאם. לדוגמא, האיש השקיע מכספו 62 מיליון שקלים https://sport1.maariv.co.il/israeli-soccer/Ligat-Haal/Article-808788 ביו השנים 2015-2016, אין שום התייחסות לעניין זה בערך, ויש ניסיון לערוך רק פרטים שליליים אודותיו. 188.146.162.186 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

שלום רב 188.146.162.186, אין שום הצדקה לכתוב על בן אדם דברים רק דברים שליליים, מנגד אין שום הצדקה להסיר דברים שלילים שמגובים במקור "וזה מה שעשית" – ולכן שיחזרתי. אם אתה יודע דברים חיוביים על האיש שמגובים במקור נשמח אם תשבצם לערך, אני אישית עסוק בעניינים אחרים ואין לי זמן להתעסק עם הערך הזה. אשמח אם תפנה לויקיפד אחר. בברכה ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 12:39, 1 באפריל 2019 (IDT)

ניטפוק[עריכת קוד מקור]

אין דבר כזה "מקף מפריד", מקף (־) מיועד להצמיד מלים, קו מפריד (–) מיועד דווקא להפרדה ביניהם... בב"ח, דגש — 12:27, 8 ביולי 2019 (IDT)

אתה מתכוון כנראה למה שאני כותב בתקצירי העריכה. אז אתה צודק, תודה שהערת את תש"ל לכך. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 09:16, 9 ביולי 2019 (IDT)