שיחת משתמש:Ariel2060

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Ariel2060, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Yonidebest Ω Talk‏ 15:48, 25 בדצמבר 2007 (IST)

המערכת תוכנית טלוויזיה[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, סקרלטשיחה הפתיעו אותי 15:50, 25 בדצמבר 2007 (IST)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
  • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
  • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.
    סקרלטשיחה הפתיעו אותי 16:19, 25 בדצמבר 2007 (IST)

Givtal1.jpg[עריכת קוד מקור]

אנו שמחים על השתתפותך בעריכת ויקיפדיה, אך רציתי להביא לתשומת לבך כי בוויקיפדיה מקפידים לשמור על חוקי זכויות היוצרים, וגישה זו משתלבת עם תפיסתנו בדבר חופש המידע. כדי לוודא שהעלאת התמונה Givtal1.jpg עונה על כללי זכויות יוצרים, יש להוסיף שם את מקור התמונה ומי מחזיק בזכויות היוצרים עליה. לצורך כך ביכולתך לעיין בדפי העזרה בתפריט עזרה זה, שבו נמצא בין השאר דף העזרה איך להוסיף רישיון לתמונה שכבר העליתי.

בהמשך לשיחה זו אני לרשותך לשם מתן מידע, כיצד יש לציין בהעלאת תמונות את מקורן, כדי למנוע חשש של פגיעה בזכויות יוצרים. חוקי זכויות היוצרים אינם מובנים באופן אינטואיטיבי לאדם המצוי, כך שלעתים נמחקות תמונות שהועלו בשגגה.

מצפה לתשובתך בהקדם.

בברכה, גיל כ. (שיחה) • 01:04, 15/09/08

קרית אתא[עריכת קוד מקור]

בתבנית שבערך מצוין כמה תושבים יש בעיר, ולכן החזרה על כמות התושבים מיותרת. סקרלטשיחה 16:11, 15 בספטמבר 2008 (IDT)

הפסק להוסיף לערכים הקשורים בקריות מידע לא רלוונטי ולא אנציקלופדי. איתיהקלפיות פתוחות-בואו להצביע 17:35, 15 בספטמבר 2008 (IDT)

התמונה של חברת החדשות[עריכת קוד מקור]

האם אתה בעל הזכויות בתמונה ואתה משחרר אותה לרשות הציבור? יחסיות האמת • ט' בתשרי ה'תשס"ט 13:28:35 תשובה: כן. צילמתי אותה מפונדק אלביס בסמוך למקום.

איי טורקס וקאיקוס[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, יניב שיחה 16:23, 16 באוקטובר 2008 (IST)

רישיון לתמונות שהעלית[עריכת קוד מקור]

בדיקה.

תודה על תרומתך לוויקיפדיה. העלית את התמונה הנ"ל אך נדרשת הבהרה נוספת לגבי מעמדה.

הבעיות ופתרונן:

  • נראה כי לא בחרת והוספת רישיון מתאים. כדי לתקן את המעוות, יש לגשת לדף התמונה שהעלית ולציין את מקור התמונה בתוך תבנית הרישיון. יש ללחוץ על לשונית "עריכה" ולהוסיף בדף התמונה את תבנית הרישיון המתאימה. תבניות בסיסיות הם מהסוג {{שם הרשיון}}. לרשימת תבניות ראו כאן. ראו בהמשך מידע נוסף לגבי העלאת תמונה מוויקיפדיה זרה ותמונה תחת תנאי שימוש הוגן.

למידע נוסף כיצד יש להעלות תמונות לוויקיפדיה ראו:

ניתן לגשת לדפי עזרה אלו בכל עת דרך תפריט העזרה שבתיבת הקהילה שבצד ימין של כל דף: עזרה -> תמונות וקבצים.

בהמשך לשיחה זו אני לרשותך לשם מתן מידע ועזרה. לחלופין, ניתן ואף רצוי לפנות לדלפק הייעוץ שכן שם יש סיכוי טוב יותר לקבל תשובה מהירה יותר.

בברכה, איתי - שיחה 21:16, 16 באוקטובר 2008 (IST)

זו רשימת התמונות שהעלית. אם לא תוסיף רישיון התמונות עלולות להימחק בתוך שבוע. איתי - שיחה 21:21, 16 באוקטובר 2008 (IST)


תיקנתי את התמונות. מה שלא תיקנתי (2 תמונות) צריך להימחק. תודה. אריאל - שיחה 08:29, 18 באוקטובר 2008 (IST)

30 באוגוסט[עריכת קוד מקור]

בערך על שלמה ארצי יש תאריך אחר, על סמך מה התאריך שלך? הידרו - שיחה 20:00, 2 בנובמבר 2008 (IST)

ע"פ אתר שירונט אריאל - שיחה 06:46, 3 בנובמבר 2008 (IST)

קובץ:29-12-07 1353.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום,
שים לב כי הקובץ הנ"ל אינו משוייך לשום ערך. אנא דאג לשבצו לערך מתאים, לסמנו למחיקה או לחילופין להעבירו לויקישיתוף • עודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 16:47, 4 במאי 2009 (IDT)

ים המלח[עריכת קוד מקור]

שלום, ביטלתי את התוספת שלך לערך. זו ידיעה חדשותית זמנית, ואין לה חשיבות בערך. אם ייבחר, נציין זאת כמובן. ‏odedee שיחה 19:28, 22 ביולי 2009 (IDT)

תמונות מהספארי ברמת גן[עריכת קוד מקור]

שלום לך אריאל,
תודה על העלאת התמונות, אך שים לב כי אף לא חרת מהתמונות שהעלת שלשום אינה משוייכת לשום ערך. לידיעתך, הויקיפדיה אינה שרת לאכסון תמונות ותמונות שאינן משוייכות לערכים סופםן להמחק.
ניתן להעלות תמונות חופשיות לויקישיתוף שם יוכלו שאר מיזמי הויקימדיה לעשות בהם שימוש • עודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 00:05, 31 ביולי 2009 (IDT)

הר הרצל[עריכת קוד מקור]

שלום אריאל. ביטלתי את הגלריה שיצרת בערך הר הרצל מכיוון שיש הפניה לוויקישיתוף עם אותן התמונות ואין צורך להעמיס על הערך בתמונות שחוזרות על עצמן. סקרלטשיחה 07:12, 18 בספטמבר 2009 (IDT)

ארץ נהדרת[עריכת קוד מקור]

שלום,

בוויקיפדיה איננו כותבים כמעט על דברים עתידיים. כשייצא הסרט נעדכן. קוריצהלול התרנגולותאהממונדיאל - כי כך בחר העם! 12:34, 8 ביוני 2010 (IDT)