שיחת משתמש:Arimis/ארכיב

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Arimis, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,

העדשאי[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, ‏pacmanשיחה 17:42, 16 בינואר 2007 (IST)

אני רואה שפתחת את הערך בשנית. מה מקור הערך? ‏Yonidebest Ω Talk 12:17, 19 בינואר 2007 (IST)
אשמח אם תעזרו לי להכניס את הערך, כולל הקישורים הנכונים, מהלינק הזה http://en.wikipedia.org/wiki/Lensman Arimis (שיחה | תרומות | מונה) שכח לחתום
ברוך הבא. קודם כל, נהוג להמשיך שיחה במקום בו החלה, ולכן העברתי את תשובתך לכאן. שנית כל, נהוג לחתום בסוף כל תגובה באמצעות ~~~~ שהופך לחתימה עם שמירת הדף. שלישית - האם משם תרגמת את הערך? אם כן, יש לציין זאת בתקציר העריכה (ומאחר שלא עשית זאת שם, ציין זאת בדף השיחה של הערך. ‏Yonidebest Ω Talk 12:39, 19 בינואר 2007 (IST)
כל המאמר אכן מתורגם משם, רק צריך לסדר קצת. רק איך אני מוודא שאשכול העריכה נעול בפני משתמשים אחרים? Arimis 12:47, 19 בינואר 2007 (IST)
אי אפשר לנעול ערכים בפני משתמשים אחרים - "אנציקלופדיה חופשית". אתה יכול להוסיף את התבנית {{בעבודה}} כדי לבקש מאחרים לא לערוך את הערך בזמן שאתה עובד עליו. אני מציע שתיצור את הערך בדף אחד, מחולק לפסקאות ולא בכמה דפים. בברכה, ‏Yonidebest Ω Talk 23:26, 19 בינואר 2007 (IST)

ערכים על גזעים ממלחמת הכוכבים[עריכת קוד מקור]

שלום ארימיס. טוב שאתה מעלה ערכים רבים על גזעים ממלחמת הכוכבים, אבל אולי כדאי לעצור לרגע ולערוך ולשכתב את הערכים שכבר העלת? יש הרבה מה לשפר בהם. בברכה, רותם - אהמ... 22:26, 25 בינואר 2007 (IST)

ערכים שאין לדעת מה הם[עריכת קוד מקור]

מחקתי שורה של ערכים שהעלית בדקות האחרונות. אני מודע לעבודה שהושקעה אבל הערכים היו בעייתיים מכמה בחינות, ולכן ראויים למחיקה מהירה:

  • הם לא היו אנציקלופדיים. הם חצו קו מבחינת הדברים שניתן לכתוב עליהם באנציקלופדיה, מבחינת המדיניות שהתקבלה כאן. הוויקיפדיה אינה אתר מעריצים, ואין כל סיבה לכתוב ערך על גזע בדיוני מתוך סידרת טלוויזיה. פרטים מסויימים ראויים להכנס לערך הראשי של הסידרה, ואחרים ראויים להישמר במקום אחר, אך לא כאן.
  • לא ניתן היה לדעת לאיזה ספר / סרט / סדרת טלוויזיה הם שייכים. זה חמור במיוחד בערכים כמו "סנטאורים" או "בני אדם" להם יש מובן גם מחוץ לסידרה העלומה שעליה כתבת.
  • הם היו מנוסחים באופן גרוע ביותר, ולא אנציקלופדי.

מסיבה זו נאלצתי למחוק אותם ואני מבקש ממך שלא לכתוב אותם או דומים להם שוב. אלמוג 23:30, 25 בינואר 2007 (IST)

בדיוק עמדתי לשייך אותם לערך המקורי של בבילון 5, כפי שהם משויכים בערך ויקיפדיה האנגלי. לפחות היית מתריע לפני מחיקה. עכשיו צריך לשחזר הכל לתוך הערך המקורי וזו לא עבודה של מה בכך. Arimis 23:34, 25 בינואר 2007 (IST)

בניגוד לחסימה, שהיא צעד מניעתי ולא צעד עונשי, המחייבת ברוב המקרים אזהרה, אין מחיקה מהירה של ערך מחייבת אזהרה. הערך אינו "שייך" ליוצר, אלא משנכתב הוא עומד לרשות הויקיפדים לשפרו, אם אפשר, או למחקו, אם צריך. עצתי לך היא כי בטרם תעלה כמויות גדולות של טקסט, קרא מעט מהערכים, דפי העזרה ודפי השיחה. כך תוכל להתרגל לסגנון הכתיבה כאן, ולראות מה ניתן לבצע ומה לא. אשמח לעזור לך בכל שאלה, על מנת למנוע את המצב (שעליו אני באמת מאוד מצטער) שזמן רב של עבודה ירד לטמיון, בשל אי הכרת הנהלים. אלמוג 06:52, 26 בינואר 2007 (IST)
למה ירד לטימיון? אתה יכול להעביר אותם לדף המשתמש הפרטי שלן אם בכוונתו להמשיך ולעבוד עליהם. חגי אדלר 07:03, 26 בינואר 2007 (IST)
המדובר בחמישה או שישה ערכים, יש כאן כמה בעיות. מצד שני הערכים כוללים טקסט רב ועלו בתוך דקות על השרתים, כך שאני מניח שהם נערכו (אגב, כמו שצריך) בעורך חיצוני ורק לאחר מכן עלו על שרתי הוויקיפדיה. אלמוג 07:16, 26 בינואר 2007 (IST)
אני רואה שאתה חוזר על דפוס הפעולה הזה. מחקתי כעת ערכים דומים שהעלית על עונות שונות של תיקים באפלה, והכילו מלל אינסופי ופירוט שאין מקומו באנציקלופדיה. קרא בבקשה את דברי אלמוג מינואר, מה שהוא כתב לך אז נכון גם היום. ‏odedee שיחה 21:48, 4 באפריל 2007 (IDT)

שימוש הוגן?[עריכת קוד מקור]

שלום, אבקש שתקרא את ויקיפדיה:זכויות יוצרים. עליך להבין ששימוש הוגן משמעו הפרה מדודה של זכויות יוצרים, ועושים כן רק כאשר אי אפשר להימנע מכך, ובאופן שימזער את הפגיעה. ריבוי תמונות של נושא מסוים אינו עונה על הקריטריונים האלה, הוא הפרת זכויות יוצרים שבגינה אתה אישית עלול להיתבע. מחקתי כעת תמונות רבות שהעלית ב"שימוש הוגן" אך לא היו בשימוש. בערך העדשאי שכתבת יש כעת תמונות רבות מאוד שהעלית ב"שימוש הוגן". אבל לשים תמונות שער של 15 חוברות בערך זה ממש לא שימוש הוגן. אחת תספיק. אנא צמצם את כמות התמונות בערך למינימום ההכרחי ותסמן את השאר למחיקה. ‏odedee שיחה 07:17, 26 בינואר 2007 (IST)

שיחה:בבילון 5[עריכת קוד מקור]

אנא הפסק למחוק ולהזיז את דברי, זהו דבר שלא יעשה. אם יש לך דבר מה להוסיף - הוסף אותו במקום המתאים ללא הזזת או מחיקת דברי אחרים. כמו כן, לא הבנתי למה הכוונה לגבי הלינק ל-YouTube ומי נתן את ההסכמה. זהר דרוקמן - אהמ 23:50, 12 בפברואר 2007 (IST)

אני. העריכות ביוטיוב הן שלי. אחרת לא הייתי מפרסם. Arimis 00:27, 19 בפברואר 2007 (IST)

משתמש:Tayson[עריכת קוד מקור]

שלום לך, אין לערוך דפי משתמש של אחרים. אי לכך, מחקתי את הדף שיצרת. אנא הקפד לא לעשות זאת שנית. דורית 14:39, 30 במרץ 2007 (IDT)

  • עריכת הדף בוצעה באישור המשתמש, ידידה אישית. אי לכך אני מציע לך להפעיל שיקול דעת לפני שאת מעלה את דבריך על הכתב. Arimis 14:44, 30 במרץ 2007 (IDT)
  • היי, תפסיקו לדבר עלי. אני יערוך את הדף בעזרתו של ארימיס דרך המסנג'ר... Tayson 14:49, 30 במרץ 2007 (IDT)
  • מצויין, בהצלחה. וארימיס - להעלות האשמות זה לא יעיל ובהחלט לא תורם. לא ניתן כל אישור שלה לעריכת הדף בוויקיפדיה כך שמבחינת הנהלים, מחיקת הדף היא מתבקשת. שבת שלום, דורית 14:49, 30 במרץ 2007 (IDT)
  • נלקח לתשומת ליבי. תודה. Arimis 14:53, 30 במרץ 2007 (IDT)
בבקשה. דורית 14:54, 30 במרץ 2007 (IDT)

שיוך לקטגוריה[עריכת קוד מקור]

  • איך אני מוסיף את הערך גלילו של אוניל לקטגוריית המשנה "מבני על" שנמצאת בקטגוריית מבנים? תודה Arimis 14:15, 31 במרץ 2007 (IDT)

שים לב[עריכת קוד מקור]

בדפי השיחה הכרונולוגיה היא מלמעלה למטה, כך שתוספות חדשות יש להוסיף בתחתית הדף ולא בראשו. כמו כן אין צורך לציין בדף השיחה כל קישור שאתה מוסיף לערך. ‏odedee שיחה 11:12, 3 באפריל 2007 (IDT)

תקציר עלילת העדשאי (סדרת ספרים)[עריכת קוד מקור]

מה מטרת העתקת המידע מהערך העדשאי מילה במילה? DGtal 21:40, 4 באפריל 2007 (IDT)

בעקבות כוכבי לכת ומקומות ביקום העדשאי (סדרת ספרים) אני מנחש שאתה פשוט מחלק את זה לערכי משנה. לדעתי זה די מיותר. בכל מקרה, מומלץ לשלב את כל ערכי המשנה תחת קטגוריה:העדשאי. מעבר לכך, התוספת (סדרת ספרים) בשמות הערכים מיותרת. העדשאי יש רק אחד. בברכה, DGtal 21:53, 4 באפריל 2007 (IDT)
מטרת התוספת (סדרת ספרים) היא לסווג את העדשאי בתחום הספרות ולא לבלבלו עם סרט האנימה שנעשה על שמו, מכיוון ויש הבדל ביניהם. Arimis 21:56, 4 באפריל 2007 (IDT)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

מחקתי כעת סדרה ארוכה של ערכים שהעלית על בבילון 5, עולם העדשאי וכו'. אנחנו אנציקלופדיה, לא פורום חובבי הז'אנר, ופה נדרשת רמה נכונה של פירוט, לא הררי מלל אינסופיים של מעריצים. אל תעלה עוד ערכים כאלה. ‏odedee שיחה 22:04, 4 באפריל 2007 (IDT)

מתוך כוונה להקל על העומס בדף הראשי של כל ערך ומתוך התחשבות בבקשתכם, יצרתי את הערכים המורחבים. אינני מבין את הבעיה. ואם אנחנו אנציקלופדיה, למה ערכים מסדרות ז'אנר אחרות זוכים להתעלם מהיחס שאני מקבל עקב תרומתי הרבה? Arimis 22:09, 4 באפריל 2007 (IDT)
שלום, מתברר שיש התנגדות לפיצול הערכים של סדרות אלו לערכי משנה. כדי למנוע מלחמות עריכה ומחיקה מיותרות בעליל (שהרי מדובר בחלוקה טכנית ולא בעניין מהותי), אני מציע שתפתח דיון בדפי השיחה ובו תסביר מדוע לדעתך יש לפצל את הערכים המתאימים. לאחר דיון מסודר, תימצא אי"ה הסכמה על שיטת הטיפול המיטבית בערכים ארוכים אלו ותימנע מלחמת עריכה מיותרת. אני רוצה בדרך אגב להבהיר שאנו (אני לפחות)מעריכים את תרומתך. מועדים לשמחה, DGtal 22:15, 4 באפריל 2007 (IDT)
אני מסכים עם DGTal, בשני העניינים. רנדום 22:17, 4 באפריל 2007 (IDT)
חלק מהבעיה היא שתרומתך רבה מדי. באנציקלופדיה צריך לשמור על טון מינורי, להקפיד על הפרדה בין עיקר וטפל ולהבדיל בין מציאות ובדיה. אנציקלופדיה איננה מתאימה להעלאת חומר של פורומי מעריצים ללא סינון ועיבוד, כפי שעשית. אם ישנם בסדרות אחרות ערכים נוספים שמצבם דומה, הם ראויים לטיפול דומה: אין פה שום פעולה אישית נגדך. אם פספסת את הודעתי הראשונה בעניין, אנא קרא אותה במעלה הדף ב#ערכים שאין לדעת מה הם. תודה, ‏odedee שיחה 22:51, 4 באפריל 2007 (IDT)
אם אתה סבור שהדרך לנהל את הדיון היא בהחזרה חוזרת של הררי המלל ובמלחמת עריכה, אתה טועה. מאוד. חבל מאוד שמאז ינואר לא הפנמת את דברי אלמוג. שחזרתי שוב את בבילון 5, גנדאם ותיקים באפלה. אל תשיב לשם את כל החומר הזה. אתה מוזמן להרחיב את הערכים אך בסגנון הראוי לאנציקלופדיה וברמת הפירוט הראויה לאנציקלופדיה. אם תשוב ותשפוך שם את הטקסט במצבו הקודם, הערכים יינעלו. אני מבקש שתקרא כמה ערכים מומלצים כדי להכיר את הסגנון והפירוט המקובלים אצלנו. והערה טכנית: אין לכלול בערכים הערות מסוג "במהלך תרגום". הערך צריך תמיד להיות רפרזנטטיבי גם אם עדיין אינו שלם. ‏odedee שיחה 11:46, 5 באפריל 2007 (IDT)

דיון ערכים מורחבים[עריכת קוד מקור]

  • מסתבר כי לערכי מדע בדיוני נשללת האפשרות להוספת ערכים מורחבים, לפי הבנתי. אינני יודע מהו העניין שכן ישנם מעטי מעט ערכים, כדוגמת העדשאי, בבילון 5, גנדאם ולצורך העניין תיקים באפלה, שמתאים להם לכלול ערכים מורחבים (ראה ערך מלחמת הכוכבים), כיוון שהם עוסקים בסדרות מדע בדיוני ו/או אנימה שהגדירו דור אם לא ז'אנר שלם והם נמצאים ראויים להיות מקוטלגים כערך מקיף ביותר כמו כל ערך אנציקלופדי באשר הוא. בנוסף, יש כאן מגמתיות ושרירותיות לתקן ולערוך מחדש כל תרומה שנעשית כאן מתוך אמתלה כי הערך לא עומד בקריטריונים. אם כך, למה יש ערכים שאינם זוכים לטיפול שכזה ורק מצטרפים "חדשים". הדבר גרר רק מלחמות עריכה מהרגע שהתחלתי לתרום כאן מזמני ומהידע שלי, ואין זה מקובל עליי. כשם שיש ערך אנציקלופדי בשם "ארץ ישראל" (כדוגמה הכי בנאלית), כך מן הראוי שיהיה ערך מקיף לערכים שאינם נחשבים מיינסטרים אלא כפי ששמעתי "פורום חובבי הז'אנר". אלו אינם ערכים המתאימים לפורום, ומכיוון שאני יודע את ההתנהלויות המתרחשות בפורומים, סיכמתי וכללתי ידע מקיף ביותר על הערכים, שרק זוכים לאפליה מכיוון שהם "מדע בדיוניים". Arimis 09:28, 5 באפריל 2007 (IDT)
ובמידה ויש צורך במחיקת הערכים ו/או שם המשתמש שלי, נא לשים לב לערכים כדוגמת "24", "אבודים", "יריחו" (שאותה ערכתי מאחר שהכותב ביקש עזרה בשכתוב הערך שיתאים לסגנון ויקיפדיה), "מלחמת הכוכבים", "מסע בין כוכבים", "סטארגייט", "סטארגייט ס"ג1", "סטארגייט אטלנטיס","בלייד ראנר", ואלו הם רק קצה הקרחון ממה שהולך כאן. אז כדאי שתמצאו לכם שעיר לעזאזל אחר.Arimis 09:36, 5 באפריל 2007 (IDT)
שלום ארימיס. אני מבין מדוע אתה עלול לחשוב שמתנכלים לך אך עליך להבין שאין פה שום נקמנות אישית. ויקיפדיה היא קודם כל אנציקלופדיה וככזאת היא חייבת לעמוד בתקנים מינימליים. אין לי שום התנגדות לערכים על מד"ב, פנטזיה וכיו"ב. להיפך, אני מכבד אותם מאד ומעניין שהם יהיו כתובים כראוי לאנציקלופדיה.

לסיום, אל תיקח ללב ואם מישהו מעיר לך זה בצדק ולא למטרת נקמנות. --قانونجي 11:48, 5 באפריל 2007 (IDT)

מחקת בטעות את אדוארד אלמר סמית'[עריכת קוד מקור]

שים לב שמחקת, כנראה בטעות, את כל התוכן מהערך אדוארד אלמר סמית'. שחזרתי את הערך למצבו הקודם. ערןב 00:04, 18 במאי 2007 (IDT)

תמונה:Jerrylewis.jpeg[עריכת קוד מקור]

למה זה שימוש הוגן? לא מדובר באתר רשמי של לואיס, חברת ההפקה שלו, הסוכן שלו וכד'. האתר הזה העתיק תמונה מאיפשהו וזה לא הופך את זה לשימוש הוגן לעניות דעתי. ‏DGtal‏ 13:48, 24 במאי 2007 (IDT)

הוסר.Arimis 14:23, 24 במאי 2007 (IDT)
תודה על ההיענות המהירה. לעתיד לבא, אם תגלה עוד תמונה בעייתית שכזו אותה העלית, אנא סמן אותה ב {{מחק}} תוך ציון סיבת המחיקה. את תמונה זו אמחק בעצמי כעת. בברכה, ‏DGtal‏ 16:21, 24 במאי 2007 (IDT)

שיחה:העדשאי[עריכת קוד מקור]

שלום, שחזרתי את עריכתך בדף. לא מקובל לשנות את השיחה בדיעבד. הדף מתנהל כרונולוגית מלמעלה למטה. אם דברים שנאמרו קודם כבר אינם תקפים, יש לכתוב כך במפורש למטה, לא לשנות טקסט ישן. תודה, ‏odedee שיחה 09:29, 26 במאי 2007 (IDT)

אדוארד אלמר סמית'[עריכת קוד מקור]

קראתי את הערך, נהניתי ואני מעריך את ההשקעה. צר לי שקיבלת תגובות כה עוינות לגבי ערכים קודמים שכתבת (שלא יצא לי עדיין לקרוא) - כחובב SF אני מתכוון לעשות זאת. לגבי רמת הפירוט - אני אישית בעד. לא הצלחתי עד כה להבין מדוע מי שרוצה להרחיב בנושא מסוים , "חוטף" על הראש אם לדעת אחרים זה לא בדיוק הערכים המרתקים ביותר. באותו עניין - ניתן היה מבחינתי להוריד 95% מהערכים במתמטיקה, שאינני מצליח כלל לקרוא כי הם כתובים במטרה להיות מובנים רק למתמטיקאים. --Yoavd 14:55, 29 במאי 2007 (IDT)

ניסויים[עריכת קוד מקור]

P chemist.png
ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת בדף שברולט קמארו מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. השחתות, הבלים, שגיאות בולטות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם קוראים.

כדי ללמוד יותר על האתר יש לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בערכים הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה, מ.ה 11:40, 3 באוגוסט 2007 (IDT)

בקשת היתר[עריכת קוד מקור]

בערך שברולט קמארו, ברצוני להעלות את צילומי המכונית לאורך דורותיה, כשם שמצוין בערך האנגלי. לשם כך העליתי את תבנית הדור הראשון של המכונית. שאלתי, האם אפשר להמשיך להשתמש בתבנית הזו לתמונות הבאות (וכמובן, לתת קרדיט למצלם התמונות). Arimisשיחה 12:15, 24 באוקטובר 2007 (IST)

תמונה:Sam Raimi.jpg[עריכת קוד מקור]

ערב טוב Arimis,

התמונה הזו היא בפירוש לא במסגרת הכללים. יש צורך בתמונה חופשית, ושימוש הוגן מיועד בעיקר לעטיפות אלבומים/כרזות של סרטים וכו'. אם מדובר באדם שאינו איתנו עוד (מת) יש נטייה לאפשר תמונה בשימוש הוגן. אך אל דאגה, ישנה תמונה חופשית שלו, ואיכותית אף יותר: תמונה:Sam Raimi by David Shankbone.jpg. כל טוב, ‏Gridge ۩ שיחה 19:26, 29 בנובמבר 2007 (IST).

אוקיי, תודה. בדיוק עמדתי להשתמש בה בערך סם ריימי שסיימתי לכתוב אותו, אבל בגלל טעות (נו, כמובן, איך אפשר בלי טעויות) הכל נמחק (ולא, לא שמרתי). כשיתחשק לי (אחרי הקירות שאני אשבור מרוב עצבים) אני אצור אותו שוב. בקיצור, מת על חוקי מרפי. Arimisשיחה 21:47, 29 בנובמבר 2007 (IST)
ראה, גם אם לא שמרת, זה אמור להיות טרי בזיכרון, לא? אין צורך לשבור את הקירות. ‏Gridge ۩ שיחה 11:43, 30 בנובמבר 2007 (IST).
אמת. וראה תוצאה - סם ריימי. Arimisשיחה 11:44, 30 בנובמבר 2007 (IST)
וראה שינויים קלים. זה חלק מהפורמט, ואת מקום הולדתו הסרתי כי הוא מופיע בפסקה השנייה. את התמונה הקטנתי מסיבה טכנית, זה דווקא לא חלק מהעניין. ‏Gridge ۩ שיחה 11:50, 30 בנובמבר 2007 (IST).

תמונה:Highlander.jpg[עריכת קוד מקור]

היי Arimis,

אינך יכול לשלוף תמונה כזו מסתם אתר אינטרנט. זו תימחק, אך תוכל להחליפה בתמונה שתמצא באתר הרשמי של חברת ההפקות, או בצילום מסך שלכדת בעצמך. ‏Gridge ۩ שיחה 23:51, 14 בדצמבר 2007 (IST).

שים לב (ערך פריקוול)[עריכת קוד מקור]

כותב הערך אינו יכול להסיר ממנו תבניות. ספציפית, אל תעשה זאת בנימוק "ראה דף השיחה", כשדף השיחה בכלל אדום. ‏odedee שיחה 20:06, 19 בדצמבר 2007 (IST)

ואם היית ממתין קמעה היית מבחין שעכשיו הוא כחול. Arimisשיחה 20:09, 19 בדצמבר 2007 (IST)
הערך שוכתב. אבקש את הסרת התבנית. Arimisשיחה 19:48, 1 בינואר 2008 (IST)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

אם עוד פעם אחת תכנה פעולת עריכה לגיטימית שלי בתואר השחתה אפנה למפעילים כדי שיטפלו בנושא. הערכים לא שלך וזכותו של כל אחד לערוך אותם. ברוקסשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 10:00, 4 בינואר 2008 (IST)

ooooh. כנראה שגם סבלנות וגם ציניות אין לך. ולגבי הריאליזציה שהערכים לא שלי לאחר שכתבתי אותם, כן, כבר הגעתי למסקנה המצערת הזו. רק זכור, עוד פעם אחת... Arimisשיחה 10:12, 4 בינואר 2008 (IST)

פנטזיה ומדע בדיוני[עריכת קוד מקור]

אהלן ארימיס. שים לב לתיקון שלי בקונסטנטין (סרט) לגבי סיווג הסרט - לא מדובר במדע בדיוני, אלא בפנטזיה. מדע בדיוני, כמתחייב משמו, מערב מדע כחלק מהעלילה (לדוגמה - מטריקס, מסע בין כוכבים). פנטזיה הוא מושג כללי יותר, אשר מתאים לתיאור סרטים העוסקים בקסמים ושאר עניינים על טבעיים (מלחמת הכוכבים, ובייחוד הטרילוגיה המקורית, היא דוגמה נהדרת עם "הכוח"). זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 22:41, 8 בינואר 2008 (IST)

זה התחום האפור והשנוי במחלוקת, ודאי שלא ניתן לקבוע נחרצות שאופרת חלל היא פנטסיה ולא מד"ב. יחסיות האמת • י"ב בשבט ה'תשס"ח 18:16:11
לא אמרתי שהטרילוגיה המקורית של מלחמות הכוכבים איננה מד"ב, רק אמרתי שאלמנט הפנטזיה בה הוא חזק ביותר. עם זאת, ישנם גם אלמנטים מסוימים שהינם מד"ב (מהירות האור של פלקון המילניום, הקרב הסופי, היד של לוק), אך צירי העלילה עדיין סובבים בעיקר אלמנטים פנטסטים. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 20:58, 19 בינואר 2008 (IST)

העברת דף מ"מגאדת'" "למגהדת'"[עריכת קוד מקור]

הערך של הלהקה מגהדת' כתוב בתור "מגאדת'", ובערך "מגהדת'" יש הפניה ל"מגאדת'". ניסיתי לבצע העברה של הדף מגאדת' לדף מגהדת' אך הוא לא נתן לי מכיוון שלמגהדת' יש ערך כבר

רציתי לבקש להעביר את השם מגאדת' למגהדת'

אני מקווה שהסברתי את עצמי באופן ברור ושזהו המקום לבקש זאת