שיחת משתמש:Elazarp

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

פסקה חדשה

דף זה הוא דף שיחה. יש לשמור על כללי הנימוס ותרבות הדיון, ובסוף כל הודעה לחתום על־ידי הקלדת ארבעה סימני טילדה (Elazarp - שיחה 15:29, 13 בדצמבר 2020 (IST)).[תגובה]

שיחה:ג'ון[עריכת קוד מקור]

P chemistry.svg

שלום, ביצעת ניסוי יצירת דף בשם שיחה:ג'ון. הניסוי הצליח והדף נוצר, אך הוא מופיע כדף רגיל לכל דבר, כך שכולם יכולים לצפות בו. מכיוון שתוכנו אינו מתאים לאנציקלופדיה, הוא נמחק.

להבא, נא לבצע ניסויים כדוגמת זה בארגז החול. כמו כן, אם לא ברור לך אם העריכה תקינה, יש ללחוץ על "תצוגה מקדימה" כדי לבחון את השינוי, ורק לאחר שווידאת שהדף שנוצר תקין, ללחוץ על "שמירה". כדי ללמוד יותר על האתר, יש לפנות אל הדף "ברוכים הבאים".

בברכה, ‏HiyoriXשיחה • חציל-צילון • 22:18, 4 בדצמבר 2020 (IST)[תגובה]

סליחה HiyoriX[עריכת קוד מקור]

סליחה רבה סלח לי אני חדש בוויקיפדיה (Elazarp - שיחה) 14:51, 6 בדצמבר 2020 (IST)[תגובה]

היסטוריה לילדים[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך היסטוריה לילדים שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, ערן - שיחה 17:12, 6 בדצמבר 2020 (IST)[תגובה]

תשובה על היסטוריה לילדים ערן[עריכת קוד מקור]

תראה למה עשיתי את היסטוריה לילדים יובל מלחי

Elazarp[עריכת קוד מקור]

P chemistry.svg

שלום, ביצעת ניסוי יצירת דף בשם Elazarp. הניסוי הצליח והדף נוצר, אך הוא מופיע כדף רגיל לכל דבר, כך שכולם יכולים לצפות בו. מכיוון שתוכנו אינו מתאים לאנציקלופדיה, הוא נמחק.

להבא, נא לבצע ניסויים כדוגמת זה בארגז החול. כמו כן, אם לא ברור לך אם העריכה תקינה, יש ללחוץ על "תצוגה מקדימה" כדי לבחון את השינוי, ורק לאחר שווידאת שהדף שנוצר תקין, ללחוץ על "שמירה". כדי ללמוד יותר על האתר, יש לפנות אל הדף "ברוכים הבאים".

בברכה, היידן 18:12, 8 בדצמבר 2020 (IST)[תגובה]

משתמש:ערן[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף משתמש:ערן. הסיבה לכך היא: זה לא תבנית. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, מושך בשבטשיחה • כ"ט בכסלו ה'תשפ"א • 14:31, 15 בדצמבר 2020 (IST)[תגובה]

אז יש לי שאלה איך אתה עושה בדף השיחה שלך את היצירת פסקה חדשה???--Elazarp - שיחה 14:33, 15 בדצמבר 2020 (IST)[תגובה]
אתה מוזמן להעתיק לדף השיחה שלך את הקוד:
<big><big>[{{כתובת מלאה:{{שם הדף המלא}}|action=edit&section=new}} '''פתח דיון חדש''']</big></big>
התוצאה תהיה פתח דיון חדש
דרך אגב, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם..
לסיוע נוסף ניתן לפנות אלי בדף השיחה שלי (הקישור אליו מופיע בחתימתי, אחר שם המשתמש שלי), או לפנות אל ויקיפדיה:חממה. המשך עריכה נעימה.
--מושך בשבטשיחה • כ"ט בכסלו ה'תשפ"א • 14:43, 15 בדצמבר 2020 (IST)[תגובה]

עריכות[עריכת קוד מקור]

שלום. עברתי על מספר לא קטן של עריכות שלך מהימים האחרונים וכולן היו שגויות - בין אם מבחינת התוכן עצמו או מבחינת צורת ההכנסה שלו. אני מציע לך לפנות לחממה, ולמצוא חונך שיוכל לעבוד איתך על השינויים שחשבתי לעשות בערכים השונים. כמו כן אבקש שלא תיצור עוד דפי הפניה ולא תבניות. בברכה, Dovno - שיחה 17:37, 15 בדצמבר 2020 (IST)[תגובה]

אוקי--Elazarp - שיחה 17:41, 15 בדצמבר 2020 (IST)(אלעזר פרץ) בברכה[תגובה]
העריכות האחרונות שלך בערכים שונים גם הן היו כולן או שגויות או לא תקינות ולכן בוטלו. אני חוזר על הבקשה: מצא חונך ועבוד איתו על שינויים שברצונך להכניס. אם תמשיך להכניס שגיאות או עריכות לא תקינות לערכים לא תהיה ברירה אלא להפוך את זה לסידור מחייב (כלומר שתיחסם מעריכה למעט מה שחונך מוסכם ייאשר לך להכניס). Dovno - שיחה 14:17, 16 בדצמבר 2020 (IST)[תגובה]

2012[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "2012". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
יש לך שם יפה Elazarp (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה
תודה. אבקשך שלא להשחית ערכים נוספים. בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה מתייחסים (כלומר נכתבה כבר שורת תגובה מעל לזאת שמתווספת כעת), נהוג להוסיף זוג נוסף של נקודתיים. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. הארי פוטר 73 ~ שיחה ~ ויקיפדיה חוגגת 300,000 ערכים 13:12, 16 בדצמבר 2020 (IST)[תגובה]

ארכוב[עריכת קוד מקור]

לא מוחקים דפי שיחה, ניתן לארכב אותם. ראה ויקיפדיה:ארכוב. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:13, 24 בדצמבר 2020 (IST)[תגובה]

אזהרה לפני חסימה[עריכת קוד מקור]

באם תמשיך בעריכות חסרות תועלת שחלקן מהוות השחתה, תיחסם. זוהי אזהרה אחרונה. ‏HiyoriXשיחה • חציל-צילון • 20:15, 28 בדצמבר 2020 (IST)[תגובה]

מקהלת מלכות[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך מקהלת מלכות שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, היידן 14:56, 27 באוגוסט 2021 (IDT)[תגובה]

אתה יכול ליצור אותו מחדש כערך מורחב בבקשה😔😓😟😞🙁🤯😩😨😧😦😭😢🥵😰😱😡😠כי אני מזיע

אני כמעט בוכה בגלל שמחקת (לא בציניות) Elazarp (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה