שיחת משתמש:HLron

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, HLron, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Ldorfmanשיחה 23:03, 7 בספטמבר 2014 (IDT)

הערה קטנה[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
מקומן של רשימות לגבי תחומי עיסוק בוויקיפדיה, ותוכניות לעתיד במיזם, הוא בדף המשתמש שלך - לא בדף השיחה, שנועד לשמש לקשר בינך לבין כותבים אחרים. בברכת הצלחה בפועלך הוויקיפדי, Ldorfmanשיחה 23:06, 7 בספטמבר 2014 (IDT)

תודה. העברתי את הרשימה למקום הנכון (באחד הפריטים אפילו הספקתי לטפל), אם כי נדרש מאמץ קטן למצוא אותה. HLron - שיחה 01:03, 8 בספטמבר 2014 (IDT)
אחלה. Ldorfmanשיחה 02:41, 9 בספטמבר 2014 (IDT)

הזמנה לבעל ידע[עריכת קוד מקור]

Wikipedia Library owl.svg

שלום HLron!

לפי ההתרשמות הכללית מעריכותיך, נראה שיש לך ידע מקיף במגוון תחומים. היענותך לתרומה מהידע שלך בענף, עשויה להעלות את הרמה בתחומים אלו.

אופן נאות לתרומת הידע יכול להתבצע בהצטרפות לפרויקט בעלי ידע. ההצטרפות מתבצעת על ידי שיבוץ שמך בתחומי הידע שלך ובכך לקבל התראה בכל פעם שמישהו מתייג את בעלי הידע שבאותו התחום. תוכל לראות כאן את רשימת התחומים המלאה, או - לפי חלוקת נושאים ובצירוף שמות בעלי הידע הקיימים כבר - כאן.

אודות המיזם בקצרה: שאלות רבות בדפי השיחה של מרחב הערכים או בהכה את המומחה וכדומה נותרות לעיתים ללא מענה מצד הידע היסודי יותר שהן דורשות. כמו כן הרבה דיונים מתנהלים בלא שמעורבים בהם אלו מבין המשתמשים שמבינים יותר בעניין. בעת העלאת השאלה והתנהלות הדיון, ואף בכלל, לא תמיד יודעים וזוכרים מי יכול לעזור בזה. לפעמים בכלל אין דיון. יש איזו עריכה שחשודה בהשחתה ואין מי שיכול לאשר או לפסול אותה. צריך שיתמזל כדי שבדיוק יעבור במקום מישהו שמבין בזה באמת כדי לספק מענה הולם. פרויקט זה קורא לכל מי שיש לו ידע ועניין בתחום מסוים מעבר לידע הכללי והממוצע שיש לשאר המשתתפים כאן, שיבוא ויתייג את שמו, ואז יוכל לסייע במקרים הנ"ל ועוד. התיוג מאפשר מענה גם לאחר זמן ללא שהמתייג והמתויג מכירים ויודעים זה על זה.
פרטים נוספים ניתן למצוא בדף המיזם.

נשמח מאוד בהצטרפותך. איך שלא יהיה, אם אתה רואה תועלת מיוחדת במיזם, אנא חווה זאת בהצדעה כאן. זה עשוי להועיל בקידום המיזם.

בברכה, קובץ על ידשיחה הצטרפו לבעלי הידע בתחומכם - מכפילים את המאה 00:44, 13 באוגוסט 2017 (IDT)

לכבוד יהיה לי. הבעיה - במסגרת עיסוקי אני נתקל בבעיות בנושאים רבים ומגוונים, וכשצריך עורך מחקר קטן כדי להבין ברמה הנדרשת לי. אני יכול (אולי) לתרום בתחומים רבים, אך איני מתיימר להיות מומחה באף תחום ידע. איך אוכל לעזור כאן?HLron - שיחה 02:37, 13 באוגוסט 2017 (IDT)
שם המיזם היה מתחילה "מומחים", אך הומר ל"בעלי ידע" מחמת הנקודה שהזכרת. לא מדובר פה ב"מומחים", אלא רק בבעלי ידע שישמחו לסייע במקום שיידרש והם יתויגו. אם יש לך תחומים רבים בהם תוכל לערוך מחקרים קטנים או גדולים, ואתה רואה את עצמך כמי שיכול לסייע בהם במקום המתבקש, תוכל להצטרף לכל תחום שעולה בדעתך. המגבלה היחידה הקיימת בהצטרפות לתחומים רבים היא מצד בעל הידע עצמו החושש מהטרדות רבות על ידי תיוגים תכופים. כל עוד מצדך זה בסדר, אנחנו כולנו ודאי נשמח. קובץ על ידשיחה הצטרפו לבעלי הידע בתחומכם - מכפילים את המאה 03:12, 13 באוגוסט 2017 (IDT)
אה, טוב. יש תחומים שמזוהים בהם חוסרים, או לבחור באופן חופשי?HLron - שיחה 03:16, 13 באוגוסט 2017 (IDT)
טוב, סימנתי כמה תחומים, נראה איך יתפתח HLron - שיחה 01:28, 24 באוגוסט 2017 (IDT)
לאור דבריך, הוספתי אותך לרשימה. תודה. קובץ על ידשיחה ♦ 18:57, 18 בדצמבר 2017 (IST)

מין אנאלי[עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png

שמתי לב לתרומתך הרבה לערך מין אנאלי, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!
בברכה, אילן שמעוני - שיחה 20:40, 1 בינואר 2018 (IST)

בצת[עריכת קוד מקור]

מה אתה עושה שם? • דגש חזקשיחה • ט"ז בסיוון ה'תשע"ח • 18:40, 30 במאי 2018 (IDT)

ניסיתי לשחזר תוספות כמו "אמחמ...", "ליאור את סתומה" ודומות להן. מבין שנכנסתי לאמצע תהליך דומה שלך.רון חל (HLron) - שיחה 18:44, 30 במאי 2018 (IDT)
הלכת לפי היסטוריית הגרסאות, רק שאם היית משווה לגרסה שלי, היית רואה שהכל כבר שוחזר. להבא, כשיש רצף של השחתות, נכנסים להיסטוריית הגרסאות. בוחרים את הגרסה שהיתה לפני כל הבלגן, לוחצים עריכה, ואז שומרים. זה מייתר את הצורך לבטל עריכה עריכה. • דגש חזקשיחה • ט"ז בסיוון ה'תשע"ח • 18:46, 30 במאי 2018 (IDT)
למדתי רון חל (HLron) - שיחה 19:55, 30 במאי 2018 (IDT)