שיחת משתמש:Kufxh

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Kufxh, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
} גילגמש שיחה 00:11, 13 במאי 2012 (IDT)

קובץ:בפלמח.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום לך, בפרטי הקובץ שהעלית כתבת שאתה היוצר והתמונה צולמה בשנת 2012. מידע זה כמובן אינו סביר. מה מקור התמונה הזאת ומתי צולמה במקור?הורדת תמונה ממקום מסוים אינה הופכת אותך לבעל זכויות היוצרים של התמונה. אני מבקשת שתעדכן את הפרטים של התמונה יש לוודא שאינך מפר זכויות יוצרים חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 14:38, 5 באוקטובר 2012 (IST)

ראיתי שתיקנת לשנת 1942. האם אתה צילמת את התמונה? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 17:41, 5 באוקטובר 2012 (IST)
העברתי את תשובתך לכאן, בויקיפדיה נוהגים להמשיך שיחה במקום בו היא החלה כדי שתהיה רציפות.
התמונה לקוחה מאלבום התמונות של אבי, אברהם לוכסמבורג ז"ל, אני הוא זה שסרק והעלה למדיה מגנטית Kufxh (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה
ברישיון של תמונה המידע לגבי היוצר מתייחס לזה שצילם את התמונה ולא זה שסרק אותה. אם אני מבינה נכון כל התמונות שהעילית הם מהאלבום המשפחתי, אז בפרטי הרישיון ליד מקור רשום "אלבום משפחתי".
לגבי שמות של קבצים, רצוי לתת שם של קובץ שיבטא את התוכן של התמונה. ובמקרה זה אני מציעה "אברהם לוכסמבורג בפלמח". שם הקובץ בפלמח אינו שם טוב. אני אשנה את שם הקובץ. הנ"ל מתייחס גם לפרטים בתיאור. יש לתת מידע לגבי תוכנו של הקובץ לא מספיק לכתוב בפלמח.
כדי שהמשתתפים בדיון יוכלו לתקשר בקלות ולהבין מי כתב כל משפט, נהוג לחתום בדפי שיחה באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 21:45, 5 באוקטובר 2012 (IST)

העלאת קובץ[עריכת קוד מקור]

כדי לעלות קובץ לערך יש להשתמש בתבנית הבאה לפי הדוגמה הבאה: [[קובץ:אברהם ורות 1949.JPG|שמאל|ממוזער|250 פיקסלים|אברהם ורות לוכסמבורג 1949]].

דרך אחרת, בעת פתיחה הערך למצב עריכה יש בחלון העריכה אייקון של "קובץ המוצג בדף" השביעי מימין. לחץ עליו בחלון למעלה הכנס את שם הקובץ המלא בחלון מתחתיו את הטקסט. בגודל רצוי שתרשום 250. ביישור בחר שמאל. אני מקווה שעזרתי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 21:53, 5 באוקטובר 2012 (IST)

משתמש:Kufxh/משבצת מידע ערך לוכסי[עריכת קוד מקור]

שלום לך, לא ברור לי מה התכוונת לעשות, אבל את משבצת המידע פתחת כערך בוייקפדיה וזה כמובן שגוי. העברתי את הדף שיצרת למשתמש:Kufxh/משבצת מידע ערך לוכסי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 08:38, 6 באוקטובר 2012 (IST)

א. אני מנסה להכין נוסח למשבצת מידע כמו בערכים אחרים (למשל: אדמונד וילהלם ברילנט) כטיוטה בכדי לשלבה בערך: אברהם לוכסמבורג (לוכסי). היכן טעיתי? כוונתי לעבוד על זה כטיוטה בארגז החול. האם תוכלי להעביר זאת לארגז החול שלי? ב. מה משמעות ההודעה המופיעה בערך: אברהם לוכסמבורג (לוכס) "חשיבותו האנציקלופדית" Kufxh - שיחה 08:46, 6 באוקטובר 2012 (IST)

זה בדיוק מה שעשיתי העברתי לארגז החול של. כל ארגז חול פרטי שלך צריך להתחיל ב משתמש:Kufxh/ ולאחר הלוכסן שם ארגז החול. אתה יכול ליצור טיוטה דרך הקישור למעלה במסך "דף הטיוטה שלי". חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 08:50, 6 באוקטובר 2012 (IST)

תודה, ראיתי. כיצד אעביר את משבצת המידע המיועד למשבצת לכשתושלם לטיוטה משולבת עם הערך אליו אני מעוניין לשלב את המשבצת? האם לטיוטת הערך שהעליתי ונמצאת גם בטיוטות שלי?. התייחסי בבקשה לשאלתי מה משמעות ההודעה "חשיבותו האנציקלופדית" המופיעה בערך: אברהם לוכסמבורג (לוכסי) Kufxh - שיחה 09:00, 6 באוקטובר 2012 (IST)

כשהתבנית תהיה מוכנה ותראה כמו שצריך פשוט תעתיק אותה לערך
לגבי תבנית החשיבות. בויקיפדיה לא כל אחד זכאי לערך, אם שמים תבנית חשיבות מתנהל דיון בדף השיחה שבו ויקיפדים אחרים מביעים את דעתם. צריך שיהיה ויקיפד בעל זכות הצבעה שייתן נימוק טוב כדי להשאיר את הערך. נשאלת שאלות בדף השיחה חשוב שתתייחס לשאלות שם. בנוסף ראיתי שנעשתה פנייה לקצין בכיר מאד בחיל הים הכותב בויקיפדיה משתמש:קודקוד צהוב כדי שיביע את דעתו על חשיבות הערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 17:20, 6 באוקטובר 2012 (IST)
ברשותך שאלה נוספת, באני מקבל המלצת מומחים ואני מבקש להסיר את שם הכינוי "(לוכסי)" משם הערך. כיצד לעשות זאת או שני זאת את. תודה Kufxh - שיחה 23:07, 6 באוקטובר 2012 (IST)
העברתי. אל תשכח להזיח בעת מתן תגובה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 00:06, 7 באוקטובר 2012 (IST)

מבצע מוניטין[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
ברכות על הערך!
אנא השלם את המקפים החסרים בכל מקרה של מ-, כ- וכו', וכמובן, בכל התאריכים. לדוגמה: כ 13,000 מייל – צ"ל: כ-13,000 מייל. מ 25 בפברואר – צ"ל: מ-25 בפברואר, וכו'. תודה מראש, אלדדשיחה 13:55, 5 באפריל 2015 (IDT)

מספנת חיל הים[עריכת קוד מקור]

היי מה נשמע אשמח על תמיכתך בהצבעה על הערך מספנת חיל הים כערך מומלץ. קודקוד צהב בעד גם כן. רשום בדף השיחה של מספנת חיל הים

בברכת עלה ים

שבת שלום ונשתמע Fttxguru - שיחה

קובץ:לויקי.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg

שלום לך, העלית תמונה לוויקיפדיה העברית או לוויקישיתוף שעל פי הצהרתך בפרטי הרישיון, זכויות היוצרים של התמונה שייכות לאדם אחר. במקרה כזה יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן לפנות כאן ולהמשיך את השיחה, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 21:21, 25 באוגוסט 2018 (IDT)

קבצים בוויקישיתוף[עריכת קוד מקור]

היי Kufxh,

שני הקבצים להלן נמחקו בוויקישיתוף. אלו קבצים ישנים משנות ה-70. אם אתה זה שצילמת אותם עליך לשלוח מייל למערכת OTRS לפי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

Geagea - שיחה 16:27, 3 באוגוסט 2019 (IDT)