שיחת משתמש:MagicWord/ארכיון 1

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  1. ארכיון 1
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, MagicWord, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,

(אולי כבר קיבלת אחד בניק הקודם, אבל לא יזיק עוד אחד). הללשיחה 16:59, 6 אפריל 2006 (UTC)

חח..תודה :) MagicWord 17:06, 6 אפריל 2006 (UTC)

Hajimemashite Request of new article in Hebrew[עריכת קוד מקור]

Hello, my name is Hatto. I'm from Japan. I don't do login in Hebrew wikipedia, but I do login as "Hatto" in English and Japanese wikipedia etc. Now I have a hard trouble with writing this article in Hebrew version. It's so difficult to writing it. By the way, would you make new article in Hebrew wikipedia? In your user page, it's written "I have an advanced English ability and basic Japanese ability". I want you to create new article if you are OK. Article which I request to you in Hebrew is Japanese male television performer's article. I would like his article in all languages ' wikipedia. And so, I need his article in Hebrew. However, you probably may not know him and doesn't have an interest to him. I'm so sorry if you are so. Please answer to me. --211.15.48.50 04:56, 25 אפריל 2006 (IDT)

Konichiwa Hatto,

I will try to translate that article to Hebrew at my free time. MagicWord 16:29, 25 אפריל 2006 (IDT)

Really? Thank you so much! I want you to create Masashi Tashiro's article (What's his name's Hebrew character?) in Hebrew. [1] [2] OK, no problem? Please add much information from both English and Japanese wikipedia because you have a basic Japanese language ability. Tashiro has been chosen as American magazine "Time"'s Person of the Year in 2001. (But "provisional" winner) I think it's interesting topic for him! I'd like you to write his article in Hebrew in extremely detail because you have an advanced English and basic Japanese ability. I'll wait for you patiently, thank you! --211.15.48.50 06:44, 26 אפריל 2006 (IDT)
I finally did login. Would you create Masashi Tashiro's article? I think it's about time for you to make it. --Hatto 05:11, 25 יוני 2006 (IDT)
OK, I'll begin today MagicWord 09:10, 25 יוני 2006 (IDT)
Meanwhile, I wrote a stub about Masahi Tashiro in Hebrew. I'll expand it later. MagicWord 10:14, 25 יוני 2006 (IDT)

I'm really sorry to be late. I'd like you to create an economist and professor at the graduate school of University Kazuhide Uekusa's article in Hebrew language instead of expanding Masashi Tashiro's article. Because troublesome Swedish fool Mackan now does the meaningless and nonsense watch in English version. However, Uekusa's article is no problem! He is a man who repeated sex crimes same as Masashi Tashiro. You know it if you watch these news sites ([3], [4], [5], [6]). Additionally, he was arrested for a sex crime (molesting a schoolgirl) again on the other day of this year ([7], [8], [9]). Please use these news sites as the reference and expand his article of Hebrew and English version. I'm so glad if you create his article in Hebrew! Additionally, Please create the category called "קטגוריה:כלכלנים יפנים" and add it to Uekusa's article after creating his article because he is an economist and economic analyst! --Hatto 09:33, 30 בספטמבר 2006 (IDT)

Hello again Hatto,

I would like to create this article in Hebrew, but after I'll finish another article which I'm working on it right now. MagicWord 10:21, 30 בספטמבר 2006 (IDT)

שלום שחר. שים לב שנפתחה הצבעת מחיקה על הקומיקאי שלך. הסיבה היא שלא נתת שם שום בשר. אנא, הרחב את הערך מעט, קשה לשכנע אנשים שיש טעם בדבר כזה אצלנו כשהערך כל כך לקוני. קומולוסשיחה 00:14, 19 בפברואר 2007 (IST)

דבר עם דורית[עריכת קוד מקור]

לגבי ה"מאמרים שנערכו מעט". בעקרון- בוט מוסיף אותם ולכן גם אם הערך שכתוב הוא הפניה, לא צריך לתקן את שמו לשם האמיתי. יאיר ח. 12:34, 14 באוגוסט 2006 (IDT)

אוקיי, אבל אם אני בכל זאת עורך את ה"מאמרים שנערכו מעט" - זה פוגע בתפקוד הבוט? MagicWord 15:01, 14 באוגוסט 2006 (IDT)
לא. הבוט מוסיף לרשימה כל מיני ערכים שנערכו מעט מדי פעמים, או על ידי מעט מדי עורכים (שוב, לפרטים המדוייקים: דורית). מי שעובר על הרשימה צריך לבדוק האם הערכים כתובים בצורה טובה (קישורים פנימיים- לא יותר מדי ולא פחות מדי, משפטים בעברית, וכד'), אם כן, ואם עדיין יש פחות משש עריכות/פחות משלושה עורכים (כולל העריכה האחרונה שאתה מבצע) מוסיפים את התבנית {{נ}}. התבנית הזו מונעת מהבוט להוסיף את הערך שוב לרשימה, בפעם הבאה שיופעל. לאחר מכן- אם הערך טוב ולא צריך יותר טיפול אפשר למחוק אותו מהרשימה. תסתכל בויקיפדיה:מאמרים שנערכו מעט, ובויקיפדיה:מאמרים שנערכו מעט/עשרת הדיברות לעורכים המתחילים ובכל שאלה תפנה לדורית. אני חדש בעסק הזה בדיוק כמוך. יאיר ח. 15:12, 14 באוגוסט 2006 (IDT)
אז זאת אומרת שאפשר למחוק את הערך של רויאל קראון קולה (הערך שערכתי) מהערכים שנערכו מעט? לפחות שלושה ערכו אותו, והוא נערך יותר משש פעמים. MagicWord 15:17, 14 באוגוסט 2006 (IDT)
אני לא בטוח, הוא קצרמר, ולא הבנתי מה עושים איתם בסוף. אני בעד שתשאל את דורית. יאיר ח. 15:20, 14 באוגוסט 2006 (IDT)

אוזיריס[עריכת קוד מקור]

שלום!

ראיתי את היעדר הכותרות בערך אוזירס ותיקנתי זאת, בנוסף לכך תיקנתי גם כמה שגיאות הקלדה בערך.

האם עכשיו ניתן להוריד את תבנית העריכה?

משתמש:Rakun123

טוב אני מוריד את תבנית העריכה, אחרי הכל הכל מתוקן בערך.

המשך יום נעים,ביי.

משתמש:Rakun123

שחר שלום ![עריכת קוד מקור]

ציינת באולם הדיונים של בוט ההחלפות כי המילה 'אמריקני' מופיעה בוויקי 2,047 פעמים, לעומת המילה 'אמריקאי' אשר מופיעה 818 פעמים. כיצד אתה יודע זאת ? בברכה, Gridge ۩ שיחה 14:43, 16 באוקטובר 2006 (IST).

כשתשוב לוויקי סמן לי בדף השיחה שלי. Gridge ۩ שיחה 19:22, 17 באוקטובר 2006 (IST).
שלום וברכה, על מנת למצוא את מספר התוצאות של מילה מסויימת, הקלד אותה בתיבת חיפוש ולאחר מכן לחץ על "חפש" (ולא על "לך", אחרת זה יפנה אותך ישירות לערך). מקווה שעזרתי. MagicWord 21:51, 17 באוקטובר 2006 (IST)
תודה. Gridge ۩ שיחה 21:38, 20 באוקטובר 2006 (IST).

דרים ת'יאטר[עריכת קוד מקור]

ראיתי שהחלטת לעבוד על הערך דרים ת'יאטר. כמה טיפים קטנים לגבי הערך - את התמונה ב"פרופיל הלהקה" שהחלפתה לתמונה עדכנית עם מנג'יני כדאי לדעתי להחזיר לתמונה הקודמת או לשים את התמונה הקודמת במקום אחר בערך - נכון למצב הנוכחי, אין בכלל תמונה שמכילה את לאברי, מיונג, פטרוצ'י, רודס ופורטנוי ביחד והרי זה ההרכב שהוציא הכי הרבה אלבומים ביחד ולכן אני חושב שצריך להוסיף את התמונה הקודמת למקום כלשהו בערך.

את הפסקה "ביקורת" הייתי מוחק לגמרי בגלל שהיא לא תורמת שום דבר לערך. את הפסקאות "מוניטין הופעות" ו"גרסאות כיסוי" הייתי מאחד לפסקה אחת (רוב גרסאות הכיסוי היו במהלך הופעות ולכן ניתן לאחד את הפסקות לכדי פסקה אחת). בחברי ההרכב צריך להוסיף ציר זמן (אתמול שאלתי איך עושים את זה - ב-"דלפק הייעוץ" תראה את השאלה שלי והתשובה).

בכל מקרה תכננתי לערוך את הערך הזה בשבוע הקרוב אבל קצת הקדמת אותי - אם תצטרך איזשהי עזרה אתה מוזמן לפנות אלי. SharpImpact - שיחה 11:55, 5 באוגוסט 2011 (IDT)

אקח את ההצעות בחשבון, תודה רבה :) MagicWord - שיחה 17:57, 5 באוגוסט 2011 (IDT)

אני חושב שהמחיקה האחרונה היתה אולי קצת גסה מדי. אפשר להשאיר את נתוני המכירות בארה"ב ובעולם. כמו כן המשפט שבגלל המיומנות הגבוהה הלהקה הייתה פופלרית לא מתאים לערך אנציקלופדי שכן אינו עומד במבחן הניטרליות. אם אין לך רעיונות לניסוח אחר תפנה אלי ואני אעזור SharpImpact - שיחה 13:40, 6 באוגוסט 2011 (IDT)

בעניין המיומנות - גם בשפות אחרות כתוב משהו בסגנון (למשל באנגלית: "The band is well known for the technical proficiency of its instrumentalists"). אולי אפשר לחשוב על ניסוח אחר לגבי ה"פופולאריות" (את ההשראה לניסוח שאבתי מהערך באיטלקית). אשמח לקבל עזרה בעניין הניסוח וגם בשילוב של נתוני המכירות בערך :) MagicWord - שיחה 13:46, 6 באוגוסט 2011 (IDT)
אפשר אולי לנסח משפט בסיגנון "חברי הלהקה תוארו לא פעם על ידי מערציה ומגזינים ברחבי העולם כבעלי מיומנות גבוהה בכלי נגינתם [מקור כלשהו]. עם זאת, חלק ממבקריה של הלהקה טוענים שבמקום לעסוק ביצירה מוזיקלית הלהקה עסוקה בהצגת כישרונה הטכני בלבד [מקור כלשהו]". המשפט הזה רחוק מלהיות שלם אבל זה בסיס - אם תיתן את המשפט שיש להם מיומנות רבה ובאותה נשימה גם תכניס חלק מהביקורת הערך ינוע לכיוון ניטרלי יותר. כמובן שצריך להתחיל לחפש אסמכתאות ברחבי האינטרנט.
לגבי נתוני המכירות לא חייבים לשלב אותם בתוך משפט - "נכון לשנת X, הלהקה מכרה X אלבומים ברחבי העולם ו-X אלבומים בארהב" ואולי להוסיף "האלבום הנמכר ביותר של הלהקה הוא Y" כדי שלא יהיה קצר מדי. אם עדיין אין לך רעיון לניסוח, פשוט תכתוב כאן ואני אטפל בזה בעצמי בימים הקרובים. SharpImpact - שיחה 14:06, 6 באוגוסט 2011 (IDT)

אם תוכל, אנא הימנע מעריכת הפסקאות "הופעות חיות" ו-"גירסאות כיסוי" שכן אני הולך ביומיים הקרובים לאחד אותם לכדי פסקה אחת. חוץ מזה אתה יכול לערוך את הערך בכל מקום אחר. SharpImpact - שיחה 13:10, 13 באוגוסט 2011 (IDT)

Roger That MagicWord - שיחה 13:12, 13 באוגוסט 2011 (IDT)
סיימתי עקרונית לערוך את הפסקה. רציתי לדעת את דעתך לגבי הפסקה הופעות חיות האם היא קצת ארוכה מדי ויש צורך לקצץ (לדוג' - בכל התאריכים בהם הלהקה ביצעה גרסאות כיסוי) או להשאיר את הפסקה כמו שהיא. SharpImpact - שיחה 12:24, 14 באוגוסט 2011 (IDT)
יותר נוח להמשיך את הדיון בדף שיחה אחד למען הריכוזיות ולכן נמשיך את השיחה בדף שיחתי SharpImpact - שיחה 22:07, 14 באוגוסט 2011 (IDT)
מקובל MagicWord - שיחה 23:10, 14 באוגוסט 2011 (IDT)

כמה הערות לגבי העריכות האחרונות של פסקת הפתיחה - במשפט "בתחילת דרכה הלהקה נקראת ---- וזכתה להצלחה..." משתמע כי בזמן שקראו ללהקה מג'סטיק היא זכתה להצלחה. לפי דעתי יש פירוט יתר על המידה לגבי התארים של כל אחד מחברי הלהקה, מידע כזה לא צריך להופיע בפסקת הפתיחה אלא ב"תעודות ותארים" (או משו כזה) שמהווה פסקה נפרדת. חוץ מזה, צריך עדיין להחליט מה לעשות לגבי פסקת "הופעות חיות" - האם כדאי לקצץ בתאריכים שלדעתי לקורא לא ממש איכפת אם הלהקה ביצעה גירסאת כיסוי ב-2 באוקטובר או ב-5 בדצמבר. אני אמנע מעריכת פסקת הפתיחה כדי שלא נערוך ביחד. SharpImpact - שיחה 11:47, 16 באוגוסט 2011 (IDT)

מחיקת שיחות[עריכת קוד מקור]

אין למחוק את תוכן דף השיחה. באפשרותך לארכב אותו. אשמח לעזור בנושא. ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 15:09, 3 בספטמבר 2011 (IDT)

חג'[עריכת קוד מקור]

אנא נמק בדף השיחה תוך הבאת דוגמאות מדוע הערך זקוק לעריכה. דרור - שיחה 17:27, 24 במרץ 2013 (IST)

טיסה 702 של אתיופיאן איירליינס[עריכת קוד מקור]

שלום,
הערך טיסה 702 של אתיופיאן איירליינס שכתבת הוא קצר מדי. על גבול מה שמוגדר כאולטרא-קצרמר והולך לויקיפדיה:מחיקה מהירה. תוכל להרחיב אותו בבקשה? ‏ישרוןשיחה 13:48, 6 ביוני 2014 (IDT)

הורחב לבסוף, שלא על ידי :) MagicWord - שיחה 22:41, 12 ביוני 2014 (IDT)

Thank you Masashi Tashiro article![עריכת קוד מקור]

ja:利用者‐会話:MagicWord --Hatto - שיחה 04:27, 22 ביוני 2014 (IDT)

זכויות האדם/אדם[עריכת קוד מקור]

שלום. אתה פועל בסדר הפוך: קודם כול נדרשת הסכמה על שינוי השם בערך הראשי, זכויות האדם – ורק אח"כ לשנות את שם הקטגוריות בהתאם. אנא שחזר את השינוי שעשית. אביעדוסשיחה כ"ה בסיוון ה'תשע"ד, 20:58, 22 ביוני 2014 (IDT)

שלום, לא מדובר בשינוי המהות של הביטוי "פעילי זכויות האדם" - אם כי בתקינות לשונית גרידא כאשר מצורף שם תואר, כמו "אמריקאים". לפני שאני משחזר, קרא בבקשה את מה שכתבתי בויקיפדיה:ייעוץ לשוני. MagicWord - שיחה 02:03, 23 ביוני 2014 (IDT)
דיברתי על התקינות הלשונית. יש משהו בדבריך, אבל יש גם טיעונים נגדיים טובים. נמשיך לדון שם. בברכה, אביעדוסשיחה כ"ו בסיוון ה'תשע"ד, 19:59, 23 ביוני 2014 (IDT)

חוסני מובארכ[עריכת קוד מקור]

שלום שחר,
ערכת עכשיו את הערך הנ"ל (תודה על עריכתך). שמתי לב שהעריכה מסומנת כ- מ', כלומר, עריכה משנית. אני מציע לא לסמן עריכות כאלה ב-מ', כי לא מדובר בעריכה משנית, אלא בעריכה מהותית (ומועילה) לערך. אלדדשיחה 20:15, 29 בנובמבר 2014 (IST)

לקחתי לתשומת ליבי. תודה לך! MagicWord - שיחה
בשמחה :) אלדדשיחה 06:55, 30 בנובמבר 2014 (IST)

{{לשכתב}} בפתית השלג של קוך[עריכת קוד מקור]

ביטלתי את עריכתך לעת עתה. במידה ואתה חולק עליי, אנא החזר את התבנית עם פירוט באשר לסיבת הצורך בשכתוב. (שימנשמע?) מה, אין? 15:13, 9 באוגוסט 2019 (IDT)

היי שי, לאחר מחשבה נוספת - הערך צריך עריכה ולא שכתוב. צריך לתקן שם כמה ניסוחים בעייתיים ("את העקום המרשים הזה", "רשים כל כך עד שהאפיל", "ראוי לשים לב") ולסדר מעט את התצוגה. שמתי תבנית מתאימה. MagicWord - שיחה 14:38, 10 באוגוסט 2019 (IDT)
שבוע טוב, תודה שהתייחסת להערתי, ראיתי מה שכתבת וזה נראה טוב ואני בטוח שמישהו (שהוא בהחלט לא אני) שידע לתקן את מה שחסר ידע יותר טוב מה נדרש עכשיו. (שימנשמע?) מה, אין? 19:45, 10 באוגוסט 2019 (IDT)


גואל רצון[עריכת קוד מקור]

איך קישור חיצוני לסרטון ביוטיוב יכול להפר זכויות יוצרים? אם יש לך טענה אמיתית, היא צריכה להיות מופנה ליוטיוב שמעלה סרטון שמפר זכויות יוצרים (ואז הם יסירו אותו) ולא לויקיפדיה שמתשמשת במקור חוקי בהחלט. --‏Yoavd‏ • שיחה 09:52, 16 בפברואר 2020 (IST)

מוזמן להיכנס רגע לקישור של אותו ערוץ: https://www.youtube.com/channel/UCRnpP40dofCXwLlvV1rdcpA. האם לדעתך קיבל אישור מערוץ 13 לפרסם את התכנים המופיעים בו? אני בספק, אני מניח שאם ערוץ 13 היה רוצה לפרסם את הסרטון המדובר - הוא היה ככה"נ מפיץ בערוץ הרשמי שלו. מלבד זאת, עד כמה שלדעתי הסרטון חשוב לערך - אני אישית מרגיש חוסר נוחות שערך בויקיפדיה מקשר לסרטון שבתיאור שלו כתוב "אל תשכחו לעשות לייק וסאב לערוץ לעוד תכנים כאלו!!!". מה שכן, באותו ערך קיים גם קישור לסרטון אחר מתוך הכתבה המקורית ערוץ 10 שפורסם בערוץ של עורכת הסרטון - שם לדעתי יותר סביר שזה לא מפר, אם כי גם לגבי זה אני סקפטי. MagicWord - שיחה 22:23, 16 בפברואר 2020 (IST)