שיחת משתמש:Matanya/ארכיון 34

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

זהו ארכיון של שיחת משתמש:מתניה, דף זה אינו מנוטר ולכן אין להשאיר בו הודעות.

ארכובים[עריכת קוד מקור]

אין לאף אחד סמכות לכפות ארכוב חומר במרחב המשתמש שלי. מספיק עם זה. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 09:11, 29 בנובמבר 2010 (IST)

והשימוש בשחזור המהיר אתמוך כלפי היה מעליב, משל הייתי אחרון המשחיתים. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 09:11, 29 בנובמבר 2010 (IST)
סליחה, לא התכוונתי לפגוע. אני מסכים עם עריכתו של יורי. אמחק את זה עכשיו. סתם לידע כללי, לא מזיז לי איפה זה ישב, מצידי אצלי. יש שתי סיבות לשחזור, הראשונה היא שלא יאה לבקש מחיקה של דף באמצע דיון עליו, והשניה שמפעיל רואה את הבקשה בדף הבקשות הוא מניח כוונה טובה, ומוחק בלי לבדוק את העובדה שיש דיון על דף זה ממש ברגע זה, וגם זה לא יאה. נו, מילא, לא שווה בזבוז אנרגיה. מתניה שיחה 09:14, 29 בנובמבר 2010 (IST)
מדבריך משתמע שבעצם יכולתי לארכב את זה אצל דוד שי (סתם דוגמא) ולדרוש דיון לפני מחיקה. אוי לנו ממצב כזה. לגבי השחזור המהיר - קיבלתי את ההסבר. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 09:15, 29 בנובמבר 2010 (IST)
ברוקולי, חבל על הקריירה המשפטית המבוזבזת קריצה. אפשר לסגור את הנושא כאן? אני לא באמת אוהב דקדוקים משפטיים, וגם לא אוהב לריב איתך. מתניה שיחה 09:17, 29 בנובמבר 2010 (IST)
מי אמר שאינני משפטן? אולי אני בעצם בובת קש של משתמש:אלן דרשוביץ'? מבחינתי הנושא סגור. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 09:18, 29 בנובמבר 2010 (IST)

גדעון לוי[עריכת קוד מקור]

כשניטרתי וראיתי את עריכת משתמש:טיפוסי לחצתי על "הבדל" וראיתי את הטקסט המודגש שקודם שחזרתי. אנא הסבר לי היכן טעיתי Assayas - שיחה 20:33, 29 בנובמבר 2010 (IST)

שים לב, לשינויים בין עריכת האנונימי לעריכתו של טיפוסי. מתניה שיחה 20:34, 29 בנובמבר 2010 (IST)

ויקיפדיה:מפעיל מערכת/לפי ותק[עריכת קוד מקור]

נראה לי שלאור זאת שיש טור מיוחד להצבעות בדף הנ"ל, יש למלא את תאריך ההצבעה במפעיל נולד בטור זה, ולא בתאריך הוותק. הדף צריך גם לשקף את העובדה שלא לקח הפסקה, שכן אולי בעתיד הכללים יורחבו כך שמי שהיה מפעיל 25 שנה חייב לקחת הפסקה..

לגבי המועמדים הבאים להצבעה, האם באמת יש צורך לבקש מהם להעמיד עצמם? אפשר פשוט להעמיד אותם מבלי לבקש רשות, הרי חוק זה חוק. ‏Yonidebest Ω Talk‏ 21:27, 29 בנובמבר 2010 (IST)

ראיתי את התיקון, תודה. לגבי המועמדים, אני מאמין בנימוס. מתניה שיחה 23:09, 29 בנובמבר 2010 (IST)

מחיקת הפניות[עריכת קוד מקור]

ראיתי שמחקת הפניות לתמונות. יש איזו סיבה טובה למחוק? אותן? ––אמיר א׳ אהרוני - שיחה 13:12, 30 בנובמבר 2010 (IST)

למה להשאיר דפים ריקים שמפנים לשום מקום? מתניה שיחה 13:27, 30 בנובמבר 2010 (IST)
זה לא שום מקום. קובץ:Suslov IT.jpg הפנה לקובץ:MikhailSuslov.jpg, שעדיין קיים ויש סיכוי לא מבוטל שיש דפים ברחבי הרשת שמפנים אליו. לדידי אף כשהתמונה מועברת לוויקישיתוף ראוי להשאיר את ההפניה, קל וחמר כשהתמונה עוד קיימת כאן. ההפניה לא מפריעה לאיש. ––אמיר א׳ אהרוני - שיחה 16:11, 30 בנובמבר 2010 (IST)
קשה לי להאמין. אתה רוצה תשחזר. מתניה שיחה 11:06, 1 בדצמבר 2010 (IST)

קורס תורת הקבוצות - שיעור 13[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה,
השיעור הבא בקורס "תורת הקבוצות" יתחיל ב-1 בדצמבר 2010, הנושא הוא "קבוצות סופיות ואינסופיות". תוכן השיעור נמצא בדף הקורס. והערכים לקריאה נמצאים בכיתת הלימוד. אתה מוזמן להשתתף בשאלות והערות בדף השיעור.
בברכה, רחל - שיחה 19:40, 30 בנובמבר 2010 (IST)

מתווה - המרכז לפיתוח ושילוב האמנויות בחינוך[עריכת קוד מקור]

שלום רב, הערך נמחק היות והוא מציג סמליל הארגון: ארגונים אחרים כגון האגודה למלחמה בסרטן מציגים אף הם את הסמליל שלהם.איפה הצדק? בכל מקרה אם הצגת סמליל נוגד באופן מפורש את הנחיות ויקיפדיה ניתן למוחקו.

בברכה

שלום, הערך נמחק כי הוא פרסומת. אין קשר לסמליל. מתניה שיחה 14:04, 1 בדצמבר 2010 (IST)

תודה על התגובה המהירה

מתווה הוא עמותה רשומה שלא למטרות רווח כמצויין בראשית הערך. הערך מפרט את מטרות הגוף, דרכי פועלו וכו' . מה כאן "פרסומי" . במה זזה שונה מהערכים "אקי"ם" "לתת" וכו'? בתודה

ההגדרה לפרסומת לא נובעת מרצון להרוויח אלא להתפרסם. אין מידע אובייקטיבי לגבי חשיבות, אלא רק קידום. מתניה שיחה 17:45, 1 בדצמבר 2010 (IST)

הידעת?[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה, שים לב לעריכה האחרונה שעשיתי בשיחה:בעיטת עונשין. היא מנפצת את התיאוריה הקיימת בוויקיפדיות העברית והאנגלית לגבי מועד "המצאת" דו-קרב בעיטות 11. זכור לי שהייתה הצעה להכניס את סיפור ההמצאה הישראלי הזה ל"הידעת". לא יודע אם התקבל, אבל עכשיו צריך להכניס אותו, לדעתי, למדרון אחורי עמוק.אודי - שיחה 23:24, 1 בדצמבר 2010 (IST)

הוספתי את הערתי גם בויקיפדיה:הידעת?/דיונים/ארכיון 2010.אודי - שיחה 16:58, 2 בדצמבר 2010 (IST)
תודה רבה. אסיר את הידעת? הזה. מתניה שיחה 18:17, 2 בדצמבר 2010 (IST)

נרדמו כולם? אגב, שלחתי אימייל לגבי התמונה של ענת מאור. ‏עמיחישיחה 00:39, 5 בדצמבר 2010 (IST)

כנראה. ענת מאור כבר מאושרת. מתניה שיחה 00:40, 5 בדצמבר 2010 (IST)
תודה על גרימת האושר. איפה רואים את האישור? ולגבי הידעת - אני מציע לסיים דיונים שיש בהם קונצנזוס ו/או להוסיף דיונים חדשים. כמו כן, אולי תכתוב ידיעה על חידוש המיזם במזנון? ‏עמיחישיחה 10:16, 5 בדצמבר 2010 (IST)
תודה על הרענון! בנוסף לשאלות לעיל - אולי תחזיר לרשימת המתנה את מה שהורדת פה? תודה, ‏עמיחישיחה 22:40, 5 בדצמבר 2010 (IST)
האישור נמצא בדף תיאור התמונה. פעם או פעמיים בשבוע אני מרענן את דף הדיונים. אני מזמין אותך לכתוב ידיעה מלאת פאתוס במזנון. אשיב את הידעת הזה בסוף השבוע הבא בעז"ה. מתניה שיחה 23:17, 5 בדצמבר 2010 (IST)

שלום מתניה. מחיקת תוספת שביקשתי לצרף לערך[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה. ביקשתי הרגע לצרף לערך חדש על חתן אות אומ"ץ, את הקישור לערך בויקיפדיה על תנועת אומץ. התופסת הנ"ל נמחקה מיד (ככל הנראה כיון שהוחלפתי בשוגג אותיות). אנסה שוב. אם לא אצליח, זהו הקישור לערך שביקשתי לצרף: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%95%D7%9E%22%D7%A5 תודה

הסרתי את מה שהוספת. לא כך מקשרים לערכים. אם תשים לב, יש קישור לערך בפסקה מעל. קישורים מוסיפים בעזרת [[]]. מתניה שיחה 11:20, 2 בדצמבר 2010 (IST)

שאלה בעניין הערך החדש על שלמה שוהם[עריכת קוד מקור]

מתניה שלום. מדוע לא ניתן עדיין לצפות בערך החדש על השופט בדימוס שוהם, למרות שחלפו יומיים מאז נשמר (בארגז החול)? מה הפרוצדורה והאם יועלה בימים הקרובים? תודה, דניאל

עליך להעביר אותו. הוא לא יעבור לבד. ארבעה ימים אחרי ההרשמה תתווסף לך האופציה. או שתוכל לבקש ממשתמש ותיק. חייב לעוף. נסה את משתמש:yanshoof. מתניה שיחה 21:28, 2 בדצמבר 2010 (IST)

שיקול דעת והגינות[עריכת קוד מקור]

אתה מאכזב אותי קשות אני ניסיתי להחזיר את הערך לעריכתו של דוד שי וראוי שתנעל לפי הגרסא שלו ולא לפי התיקונים שפריץ הכניס תוך הטעיה בתקציר עריכה על תיקון שולי אחר. אני רואה בחומרה את התעלומתכם המפעילים מסדרה של מלחמות עריכה כל היום שמה ועל אף שהפסקתי לגעת בערך אחרי שדוד שי התערב בא עדן ועשה שם שטויות ללא הסכמה בדף שיחה תוך שימוש לא מקובל בתקצירי עריכה כהערת דמזו. נקראתם כל הערב כמפעילים להתערב ולא עשיתם כך. אני דורש ממך להחזיר את הגרסא לגרסתו של דוד שי בטרם תנעל את הערך ולקרוא לעדן ולפריץ לסדר דבר שעשית רק מולי. מבחינתי גרסתו של דוד שי היא גרסא שראויה להערכה וכלפיה התייחסתי בסבלנות רק בדף השיחה מבלי לשנות אות מגרסתו. מי-נהר - שיחה 01:49, 3 בדצמבר 2010 (IST)

אפשר להגיד אותו דבר בצורה יותר עדינה, ובהתחשב בעובדה שאני טיפלתי בעניין נראה לי מעט לא הוגן להוציא עלי את התיסכולים על שאר המפעילים. מותר לטעות? מתניה שיחה 01:57, 3 בדצמבר 2010 (IST)
מותר לטעות, ולדעתי טעית. הגירסה של דוד שי היא אחת מתוך מגוון גירסאות ששדונו ושונו חזרה בעקבות מלחמת עריכה שמי נהר גרר את כל הויקיפדים אליה. הגירסה הנוכחית רצופה שגיאות והטעיות, והיחיד התומך בה הוא מי נהר. מולו ניצבים לפחות 10 ויקיפדים שלא מתווכחים ביניהם אלא רק עם מי נהר. אבקשך לשחזר לגירסה שנעלת - הגירסה שאינה טועה ומטעה פריץ - שיחה 02:00, 3 בדצמבר 2010 (IST)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: ובכן ראיתי רק אותי מוזהר ,ובהתחשב בכל מה שהעבירו אותי היום שמה מותר ללמד גם עלי זכות ואף לשאול אותי שניה לפני ביצוע , אתה יודע שאני אדם סביר שמגיב למי שפונה אלי בנימוס. ובכן עתה אחרי שתיקנת כראוי אכן אין לי אלה להודות לך פעמים הן על ההתערבות המועילה והן על ההודעה בטעות. לכן אני מתנצל על סגנוני ולוקח את דברי בחזרה בתקווה שתקבל את התנצלותי. לילה טוב מי-נהר - שיחה 02:02, 3 בדצמבר 2010 (IST)
לאור המחלוקת אשחזר לגרסה מנובמבר אם לא תגיעו להסכמה כאן. מתניה שיחה 02:07, 3 בדצמבר 2010 (IST)
הגירסה של ה-18 לנובמבר (בלי תבנית הבהרת החשיבות) היא האחרונה שהחזיקה מעמד שבוע בלי מחלוקת. על כל שאר התיקונים היו תבניות מקור ועריכות ועריכות נגד. לדעתי זו התחלה טובה שממנה אפשר להגיע בקלות להסכמה על חלק מהסעיפם ולדון על השאר פריץ - שיחה 02:10, 3 בדצמבר 2010 (IST)
אני פונה לשיקול דעתך הרחב ומבקש שתתייחס גם לכלל ששיחזור אדם המתעקש על טעותו אינו נחשב למלחמת עריכה. בויקיפדים הנ"ל חזרו פעם אחר פעם על מחיקת מידע מבוסס עם סימוכין מפורשים ולא רק שמחקו אותו אלא כתבו ההיפך ממנו , לא שהם הציגו עמדה נוספת לצידו. צר לי לומר אך הויקיפדים הנ"ל מנהלים ציד מכשפות לתוכן הערך. קשה לדבר על גרסה יציבה בתקופה קצרה כזו מאז עלה הערך לאוויר העולם. אני מאמין ששיקול דעתך הרחב יכיר בכך שכאשר נעתר דוד שי להתערב בערך ועבר על כולו וביצע בו עריכות כבדות של הסרת תוכן ואף הביא בעצמו ציטוט סימוכין אחר האומר מפורשות את מה שאני טענתי שהוא עובדה מבוססת שלא ניתן למוחקה הרי שסביר להשאיר את גרסתו האחראית של דוד שי . גרסה שלאחריה לא ביצעתי שחזרוים אלא פניתי אליו בדף השיחה במסגרת דיון והבעתי את עמדתי ושאלותיי בצפייה סבלנית לתשובתו. פעולת השחזור הגורפת לאחר מכן הייתה לאחר ששוב פעם פעל ויקיפד עדן בבוטות במשך שעתיים ללא התערבות מפעילים לאחר קבלת ההנחיה של דמזו להפסיק עם תקצירי עריכה אלה. הגרסא השקולה הואחראית כאן היא של דוד שי וראוי לתת לו להיות זה שינהל את כתיבת הערך ללא מלחמות עריכה. מי-נהר - שיחה 02:30, 3 בדצמבר 2010 (IST)
מי-נהר, בקצרה? איזו גרסה? של דוד שי? אם לא תגיעו להסכמה, אני אחליט. וזו כנראה תהיה אחת הגרסאות המאוד ראשוניות, אפילו עד וינברג. מתניה שיחה 02:33, 3 בדצמבר 2010 (IST)

לי ברור שהגרסא הלגיטימית מבחינת שיקול דעתכם כמפעילים היא גרסתו האחראית של דוד שי, חבל יהיה לעשות לו ולכולנו חיים קשים זה לא יקדם כלום. אין שום סיבה לא להתמודד באמצעות דיון על ערך נעול עם הגרסא של דוד שי היחיד שהוכיח שקרא את המקורות ואת הערך כולו.מי-נהר - שיחה 02:37, 3 בדצמבר 2010 (IST)

אתה מדבר איתי, לא עם המפעילים כעם. אני מבין שאתה חומל על דוד שי, ואני מבין שפריץ חולק על גרסתו של דוד שי, מכיוון שמטרתי היא להגיע לגרסה יציבה שממנה אפשר לדון, וברור שפריץ לא חושב שגרסתו של דוד שי היא כזו, אם לא תביא נימוק משכנע מדוע היא כן בסיס טוב לדיון, אחזור לגרסת 25 בנובמבר. ובקשה קטנה, תקרא את מה שאתה כותב לפני שאתה לוחץ על שמירה, זה די מעצבן להתנגש כל פעם כי אתה נזכר לתקן תקלדה או להוסיף מילה. מתניה שיחה 02:41, 3 בדצמבר 2010 (IST)
הבהרתי עצמי די ויותר האכלתי אותם בכפית באופן אישי אחד אחד בדף השיחה , אני רוצה לסמוך על שיקולכם של תפעלו כרובוטים. התוכן פשוט בערך קצר פריץ וכל השאר אינם יכולים לטעון על סמך הבנתם האישית האם הגישה עומדת בסתירה לדמוקרטיה. ציטוט בערך המרכזי אומר מפורש שאין זה כך ושיפסיקו להתעצל ויביאו מקור לדבריהם כדי להוסיף עמדה נוספת ולא למחוק עמדה קיימת . אינם רשאים להתעקש על טעותם ועל מידע שלא ביססו אני את שלי עשיתי מעל ומעבר וקודם כל בדפי השיחה לכל אחד ואחד השבתי וקבלתי לרוב תגובה מתעלמת ושתיקה אטומה. מי-נהר - שיחה 02:45, 3 בדצמבר 2010 (IST)
הבנתי, תודה. אני אשחזר, אתם תדונו. אני מניח שלא תהיה מרוצה, אבל לצערי זה מה יש. אתה מוזמן לעבור לערוץ פרטי כדי להתעצבן עלי. :) מתניה שיחה 02:48, 3 בדצמבר 2010 (IST)

נשמה לא הבנתי איזה ברירה השארת לי כל גרסא שהצעת הייתה לא סבירה ומלאה שיבושים פריץ לא גילה שום סוג של התגמשות הוא עצמו מתנגד בכלל לקיומו של הערך אני מבקש שמחר תתיעץ עם דוד שי מה נכון ויעיל לעשות חבל על כל זה גם הליך שאין בו כבוד לסדרה של ויקיפדים כולל בקרת המפעילים וגם ערך עלוב פוגעני שעושה עוול לתוכן ועוול למושאי הערך. שיהיה לך לילה טוב ותודה על הרצון הטוב הסבלנות וההקשבה. מי-נהר - שיחה 02:53, 3 בדצמבר 2010 (IST)

בסדר, אבדוק מחר עם דוד שי מה ניתן לעשות כדי לעזור לערך האומלל הזה. צר לי על עוגמת הנפש, באמת שלא הייתה לי כל כוונה לפגוע בהליך הביורוקרטי המגעיל הזה. לפחות אני מקווה שכרגע תוכלו לדון בלי אימת שחזורים הדדיים, וששינת לילה טובה תזכיר לך שלא מדובר בדברים קריטיים. חזור אלינו מחר רענן ומלא אנרגיה. ניסיתי, באמת. מתניה שיחה 02:57, 3 בדצמבר 2010 (IST)

מימל[עריכת קוד מקור]

היי,

למקרה שאינך עוקב אחרי דף שיחתי, בדקתי ובדקתי והתברר שמימל מעולם לא נתן את הסכמתו להעלאת התמונות לוויקיפדיה העברית. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 12:07, 3 בדצמבר 2010 (IST)

אני חושב שראוי לחסום את המשתמש שהעלה את התמונות האלה. הנזק שהוא גרם לוויקיפדיה פשוט בלתי נתפס. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 01:24, 5 בדצמבר 2010 (IST)
לא רואה טעם, הוא לא כאן מאז 2008. מתניה שיחה 01:25, 5 בדצמבר 2010 (IST)
זה יותר עניין עקרוני לדעתי. הרי אם יבוא בעוד שנה מי יזכור את מה שהיה? אני אישית מאוד נפגעתי, כי ערך שהשקעתי בו מאוד (היסטוריה של נבחרת ישראל בכדורגל - אתה מוזמן לקרוא אם אתה רוצה) נפגע קשות בגלל מעשה הרמאות שלו. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 01:27, 5 בדצמבר 2010 (IST)
אתה מוזמן לפתוח דיון בנושא, אני לא מכיר מדיניות של חסימה על עקרונות. אם היה כאן, והיה מכחיש או מסביר - ניחא. קראתי את הערך, הוא מוצלח מאוד לטעמי. אני בטוח שניתן להתגבר על הנזק. מתניה שיחה 01:30, 5 בדצמבר 2010 (IST)
תודה. אני אפתח דיון בבירורים. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 01:40, 5 בדצמבר 2010 (IST)
מתניה, ראה גם קבצים אלו:
Crazy Ivanשיחה 16:31, 5 בדצמבר 2010 (IST)
טופלו, תודה. מתניה שיחה 20:06, 5 בדצמבר 2010 (IST)

וק:במ[עריכת קוד מקור]

ראה שם בבקשה. לא מספיק שהוא עשה ספאם לאתר שלו, הוא גם עבר לאיים עלי בשלל איומים בדף השיחה שלי. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 00:38, 5 בדצמבר 2010 (IST)

נא ראה[עריכת קוד מקור]

עריכה זו. משתמש אנונימי נוהג להחליף את הקישורים בקביעות. בפיירפוקס שלי גם הקישורים לmako עובדים היטב. דרך - שיחה 00:49, 5 בדצמבר 2010 (IST)

ידוע לי, אני משחזר אותו בכל פעם שאני רואה זאת. אתה מוזמן לעשות זאת גם. מתניה שיחה 01:04, 5 בדצמבר 2010 (IST)

כוח דלתא - תבנית עריכה[עריכת קוד מקור]

סידרתי את מבנה הערך ושכתבתי את התוכן. אני מציע להסיר את תבנית העריכה, מסכים?Guy.mor - שיחה 18:14, 5 בדצמבר 2010 (IST)

הרבה יותר טוב, כדאי להוסיף קישורים פנימיים. תודה לך, אתה מוזמן להסיר. מתניה שיחה 18:51, 5 בדצמבר 2010 (IST)
הסרתי, תודה! Guy.mor - שיחה 20:05, 5 בדצמבר 2010 (IST)

שינוי הרשאות[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה, ראיתי ששינית את ההרשאות שלי, אשמח לדעת מה הכוונה בכך ומה זה בעצם אומר. גיל תיכון שכבר לא בגיל תיכון • הלו?! 00:49, 6 בדצמבר 2010 (IST)

בקצרה, שאני סומך עליך. בארוכה - ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים. מתניה שיחה 00:50, 6 בדצמבר 2010 (IST)

חסימת משתמש:Yanivbl[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה, לאחר שהמשתמש הבהיר בדף שיחתו כי האיום בתביעה נעשה בעידנא דריתחא ואף הביע חרטה על סגנונו (שהיה תגובה לסגנון בוטה לא פחות של ברוקולי), אני סבור שיש לשחרר את חסימתו, שנעשתה, אגב, ללא אזהרה או הודעה כלשהי בדף השיחה. בברכה, אמנון שביטשיחה 07:33, 6 בדצמבר 2010 (IST)

ראיתי, שוחרר. תודה על תשומת ליבך. מוזר שלא הזהרתי, מאוד לא מתאים לי. מתניה שיחה 09:17, 6 בדצמבר 2010 (IST)
אציין רק, כדי שתגובתי לא תיעדר, כי אני בהחלט עומד מאחורי דברי: מר בלייכר הוא אכן ספאמר (זו ההגדרה בערך וההגדרה המקובל בציבור), והוא אכן השתמש באתר שלו כדי להפיץ מידע מוטעה. זה איננו סגנון בוטה כי אם אמירת האמת. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 09:44, 6 בדצמבר 2010 (IST)

ארגז חול[עריכת קוד מקור]

צ'מע, אני לא בטוח שריקונו באופן אוטומטי זה רעיון טוב. זה עשוי להפריע ולגרום לבלבול למשתמשים שמתנסים בממשק, עורכים את הדף, שומרים ובסוף העריכה שלהם נעלמה. בדרך כלל מרוקנים כשזה מתמלא בזבל, ולא סתם כי אפשר. על כל פנים, עדיף לרוקן באמצעות {{ס:ריקון}}. ‏Yonidebest Ω Talk‏ 01:17, 7 בדצמבר 2010 (IST)

הריקון מתרחש רק אחרי 10 דקות מהעריכה האחרונה. אני לא אוהב את התבנית הזו. מתניה שיחה 01:19, 7 בדצמבר 2010 (IST)
בכל זאת, השתמש בה. היא לא שם ליופי, אלא כדי לעודד כתיבה והבנה של הממשק. דף ריק לא עושה טוב לאף אחד. ‏Yonidebest Ω Talk‏ 17:25, 7 בדצמבר 2010 (IST)
נו, אחשוב על זה. מתניה שיחה 17:28, 7 בדצמבר 2010 (IST)

חסימה[עריכת קוד מקור]

שלום, מתניה. ניסיתי להבין, על מה בדיוק חסמת את ליש, ולא הצלחתי. לפי מה שראיתי, ליש הסביר היטב ובנימוס הנמקובל את הסיבות להתערבותו בעריכה, לאחר שאיוון שינה, ללא דיון וללא הסבר, את הגרסה שהתקבלה כמוסכמת לפני שנה. לא ראיתי שום קטטה או כינויי גנאי מצד ליש. האם המסקנה לעורכים צריכה להיות, שאין להגיב על שינויי גרסאות בלתי מוצדקים ובלתי מנומקים, כי התוצאה המיידית תהיה חסימה? לדברי ליש, הדיון התקיים ונחתם לפני שנה, ושום דבר לא השתנה מאז. האם יש עוררין על כך? מה פתאום להכניס עכשיו שינויים בגרסה קיימת? אינני יודעת אם יש בכלל מקום לחסום כאן מי מן הצדדים, אבל את ליש ודאי אין הצדקה לחסום. כדאי שתשקול את הפעולה מחדש.שלומית קדם - שיחה 16:34, 7 בדצמבר 2010 (IST)

שלום וברכה, כפי שכתבתי, מלחמת עריכה. אני לא מתכוון להכנס לעומק הדיון מי צודק, ערן הזהיר, ואני חסמתי. אם יסכימו להדיין, או למצוא בורר, אשחרר. דרך אגב, דף שיחתו של ליש פתוח בפניו ואני בטוח שהוא יכול להביע את דעתו שם. מתניה שיחה 16:39, 7 בדצמבר 2010 (IST)

קורס תורת הקבוצות - שיעור 14[עריכת קוד מקור]

שלום מתניה,
השיעור הבא בקורס "תורת הקבוצות" יתחיל ב-8 בדצמבר 2010, הנושא הוא "אריתמטיקה של עוצמות". תוכן השיעור נמצא בדף הקורס. והערכים לקריאה נמצאים בכיתת הלימוד. אתה מוזמן להשתתף בשאלות והערות בדף השיעור.
בברכה, רחל - שיחה 21:31, 7 בדצמבר 2010 (IST)