שיחת משתמש:MySmallContribution

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, MySmallContribution, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
אור/Doror - שיחה 13:59, 17 ביוני 2016 (IDT)

Thumb up icon.svg

שמתי לב שתרמת לוויקיפדיה העברית באופן משביע רצון, ועל כך רציתי לציין אותך לשבח. כל הכבוד!
בברכה,‏ Amitayzl - שיחה 01:09, 27 באוגוסט 2016 (IDT)

דף משתמש[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום MySmallContribution,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:MySmallContribution". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, קובץ על ידשיחהוִיקִיפֶּד מְנַקֵּדכיצד חרבה ירושלים? 20:00, 10 באוקטובר 2016 (IDT)

Bohemian Rhapsody[עריכת קוד מקור]

אודה לך אם תחדול להוסיף מידע על מערכון "ארץ נהדרת" לערך הנ"ל. ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, לא "פנאי פלוס". יוניון ג'ק - שיחה 11:52, 23 בפברואר 2017 (IST)

Bohemian Rhapsody[עריכת קוד מקור]

אודה לך אם תחדול להוסיף מידע על מערכון "ארץ נהדרת" לערך הנ"ל. אם לדעתכם המידע וחשוב ורלוונטי לערך זה - הדרך הנכונה לעשות זאת היא לקיים דיון בדף השיחה של הערך. אם תמשיך במלחמת עריכה אתה עלול להיחסם. יוניון ג'ק - שיחה 12:11, 23 בפברואר 2017 (IST)

Bohemian Rhapsody[עריכת קוד מקור]

יוניון ג'ק, שלום רב. מתנצל שהשינויים שלי ניראו כמו "מלחמת עריכות". פשוט לא הבחנתי בהודעות ששלחת לי. אני אכן אעבור לדף השיחה. MySmallContribution - שיחה 14:29, 23 בפברואר 2017 (IST)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

בערך הנאום הסודי מחקת חלקים גדולים מהערך. התחושה שלי היא שזה לא היה בכוונה, ולכן העליתי את ההודעה הנוכחית בדף השיחה שלך. אם במקרה שוב תמחק בעריכותיך חלקים גדולים מערך כלשהו, הכתובת הנוכחית תיחסם בוויקיפדיה. אלדדשיחה 17:39, 11 ביולי 2017 (IDT)

סקייטבורד[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף סקייטבורד. הסיבה לכך היא: לא קשור לערך. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, כ.אלון - שיחה 19:18, 23 בפברואר 2018 (IST)