שיחת משתמש:Omri.aizenbud

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Omri.aizenbud, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
ערןב - שיחה 17:32, 24 בינואר 2013 (IST)

הבחירות לכנסת העשרים ואחת[עריכת קוד מקור]

העברתי למשתמש:Omri.aizenbud/הבחירות לכנסת העשרים ואחת, אין מקום לערך על אירוע עתידי שאין עליו כמעט מידע. ‏ Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 21:24, 15 בספטמבר 2015 (IDT)

משתמש:Omri.aizenbud/נמל התעופה של קטוביץ[עריכת קוד מקור]

היי, ראשית שם הערך צריך להיות נמל התעופה הבינלאומי קטוביץ והוא כנראה ישונה.. עזרתי לך טיפה להרחיב את הערך. בנוסף, לערך חסרה הפסקה "תחבורה אל הנמל וממנו", אנא הוסף זאת. Wikiped201820 - שיחה 02:17, 13 ביולי 2018 (IDT)

נמל התעופה הבינלאומי קטוביץ[עריכת קוד מקור]

שלום עמרי, תודה על כתיבת הערך. שתי שאלות:

  1. האם תרגמת את הערך מויקיפדיה האנגלית?
  2. אם כן, האם בדקת את תוכן הקישורים המופיעים בהערות השוליים שהצבת ווידאת שהוא אכן תומך בטקסט?

Liad Malone - שיחה 14:12, 13 ביולי 2018 (IDT)

היי ליעד,
אכן תרגמתי את הערך מויקיפדיה האנגלית. רוב הקישורים הם בפולנית, לכן אין ביכולתי לנתח אותם. לגביהם ולגבי הקישורים האחרים הנחתי שאם הם מופיעים בויקיפדיה האנגלית הם מהימנים מספיק. אם אתה חושב שיש לבדוק את הקישורים, אוכל לעשות זאת לגבי אלה שבאנגלית. Omri.aizenbud - שיחה 14:24, 13 ביולי 2018 (IDT)
עמרי,
  1. אם תרגמת ערך חדש מויקיפדיה זרה, יש לציין זאת כדי לתת קרדיט. תוכל לציין זאת במשפט קצר בדף השיחה של הערך. זה מקל מאד על המעקב, לגבי שגיאות תרגום למשל (אם קיימות). אם אתה מתרגם בעזרת כלי תרגום התוכן, הכלי מציין זאת אוטומטית בעת העלאת הערך וכך אתה פטור מציון בדף השיחה. האם אתה מכיר כבר את כלי התרגום?
  2. לגבי הערות השוליים: אין להעתיק אותן אם לא בדקת אותן. לשם כך גם מציינים בדף השיחה שמדובר בתרגום, כדי שיהיה אפשר להגיע אל ההערות הללו בערך המקור בויקיפדיה הזרה. כל הערה שלא בדקת את נכונותה, יש להסיר (רק את ההערה עצמה, לא את הטקסט שבו היא אמורה לתמוך).
Liad Malone - שיחה 14:45, 13 ביולי 2018 (IDT)