שיחת משתמש:Yosi4635

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Yosi4635, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דרור - שיחה 13:58, 28 בנובמבר 2018 (IST)

דף המשתמש[עריכת קוד מקור]

שלום. מחקתי את דף המשתמש שלך כיוון שתוכנו היה עותק של ערך קיים (ערוץ הירו). דף המשתמש קיים כדי שתוכל/י לכתוב על עצמך (או שלא), אך הוא אינו מקום לכתיבת ערכים. בברכה, Dovno - שיחה 21:02, 19 ביולי 2019 (IDT)

תרומות לערכים[עריכת קוד מקור]

אהלן, בימים האחרונים עקבתי אחרי תרומתך לערכים שונים בגין "מטומטמת" ו-"בת אל הבתולה" אך התרומות נעשים ללא שום מקורות וזה לא ראוי כך, למשל כתבת בסדרה בת לא הבתולה שהיא לא תחזור לעונה נוספת וזה אינו נכון כאשר אין מקור לכך למידע זה או למשל גם במטומטמת שכתבת את מספר הפרקים של העונה ה-3 ללא הוספת שום מקור שמסביר מאיפה המידע הזה הגיע. נא השתדל לא להוסיף מידע כזה ללא מקור. King G.A - נא הקלד לשיחה 15:40, 2 באוקטובר 2019 (IDT)

היי, שים לב בבקשה לעריכות שלך שאתה מוסיף מידע שלא שגוי ולא נכון לערכים למשל בצומת מילר (סדרת טלוויזיה) על תאריך העלאת השידור של העונה החדשה. King G.A - נא הקלד לשיחה 20:58, 28 באוקטובר 2019 (IST)

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Yosi4635,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:51, 25 בספטמבר 2020 (IDT)