שיחת תבנית:נייטרליות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

קישור לערך[עריכת קוד מקור]

צריך להוסיף פרמטר של קישור לערך שאזהרה זו ניתנה בעקבותיה צפתי גאה

החתימה מופיעה למטה...[עריכת קוד מקור]

צריך לסדר את זה... OfekalefשיחהBorn This Way‏ 17:14, 27 במרץ 2011 (IST)

נייטרליות[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף ויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים

אני מציע ליצור את תבנית:נייטרליות שמיועדת לשימוש בכל הערכים שיש בהם מחלוקת על נייטרליות הערך. התבנית מקבילה לתבנית POV בויקיפדיה האנגלית. מטרתה ליידע את הקוראים בבעית הנייטרליות של הערך. שידעו שהמידע בערך יכול להיות מוטה.

טיוטת תבנית: משתמש:Sokuya/תבנית:נייטרליות לדוגמה:

Unbalanced scales.svg
הנייטרליות של ערך זה שנויה במחלוקת. מידע נוסף נמצא בדיון הרלוונטי בדף השיחה. אל תסיר הודעה זו עד שיתמלאו התנאים לכך. (29 ביולי 2021)

ניתן להגדיר שני פרמטרים אופציונלים:

  1. |פסקה= בעזרתו ניתן להגדיר את פסקת הדיון הספציפית בדף השיחה (בדומה לתבנית:איחוד)
  2. |תאריך= בעזרתו להגדיר את התאריך בצורה ידנית, אחרת התאריך שיוזן יהיה תאריך הנחת התבנית.
לדוגמה

אם נגדיר |פסקה=הדף ו|תאריך=שנת 2011. הקוד יראה כך: {{משתמש:Sokuya/תבנית:נייטרליות|תאריך=שנת 2011|פסקה=הדף}}

Unbalanced scales.svg
הנייטרליות של ערך זה שנויה במחלוקת. מידע נוסף נמצא בדיון הרלוונטי בדף השיחה. אל תסיר הודעה זו עד שיתמלאו התנאים לכך. שנת 2011

מוזמנים לראות דוגמה של התבנית בערך של עהד תמימי. – אסף (Sokuya)שיחה 02:45, 19 בפברואר 2018 (IST)

בלי להביע דעה על נחיצות התבנית כרגע, היא לא בנויה במתכונת התבניות מסוג זה. ראה תבנית:חשיבות למשל. בורה בורה - שיחה 03:04, 19 בפברואר 2018 (IST)
היא הייתה בנויה על בסיס תבנית:תיבה בדיוק כמו תבנית חשיבות. בדיוק שיניתי עכשיו את הקוד של התבנית (ואת העיצוב) מאחר שתבנית תיבה מופיע בגרסה הניידת של ויקיפדיה, כאשר תבניות ההודעה הללו לא צריכות להופיע בגרסה הניידת. ראו בעיה, התבנית מופיעה גם בגרסה הניידת של ויקיפדיה. אז אולי בדיוק פיספסת, הנה הגרסה הקודמת בדומה לתבנית חשיבות. – אסף (Sokuya)שיחה 03:44, 19 בפברואר 2018 (IST)
אין לי התנגדות לתבנית כזו אבל בתבניות מהסוג הזה צריך לגבש הסכמה רחבה לשימוש בה וכן כללים לשימוש. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 10:35, 19 בפברואר 2018 (IST)
כמו יונה. בהיעדר כללים ברורים מאוד לשימוש בתבנית (כמה אנשים או איזה אחוז מהאנשים בדיון, צריכים להביע דעתם שהמידע הוא מוטה, על מנת שהתבנית תונח? האם צריך קודם לקבל הסכמה על הנחת התבנית, או שקודם מניחים אותה ואז המתנגדים להנחתה יפתחו דיון? וכו'), אני נגד הכנסתה. אוריאל, Orielno - שיחה 10:42, 19 בפברואר 2018 (IST)
רעיון יפה, אך הביצוע לטעמי לוקה בחסר, התבחינים להסרת התבנית אינם ברורים דים. תחת זאת מציע לקשר לדף הצבעת נייטרליות, כפי שנעשה בהצבעת מחלוקת. בנוסף, מדובר בטיוטה, שעדיין לא זכתה להסכמה. מדוע אם כך, להשתמש בערך עהד תמימי? (שאני מסכים מאוד שמוטה מאוד לעבר הנרטיב הימני), שגם כך מתנוססת בראשו תבנית של הצבעת מחלוקת? מבקש עד לקבלת הסכמה לאישור התבנית להסירה מהערך (שאני כתבתי חלק גדול ממנו), כי במצב כזה איני רואה את הערך המוסף שלה.נעם דובב - שיחה 00:25, 20 בפברואר 2018 (IST)
רעיון יפה אסף. עקרונית אני בעד התבנית. בר 👻 שיחה 03:08, 20 בפברואר 2018 (IST)
- סוף העברה בורה בורה - שיחה 09:31, 18 באפריל 2018 (IDT)

משתמש:Sokuya, התבנית אושרה. תוכל להטמיע את הגרסה המתקדמת שלך. בורה בורה - שיחה 09:32, 18 באפריל 2018 (IDT)