ויקיפדיה:ספר אורחים/ארכיונים/ארכיון 1

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

דף זה הוא דף ארכיון של דיון או הצבעה שהסתיימו. את המשך הדיון יש לקיים בדף השיחה של הערך או הנושא הנידון. אין לערוך דף זה.


<ויקיפדיה:ספר אורחים

אבקש את תשומת לבכם[עריכת קוד מקור]

יש לכם אתר בסדר בואו ונגיד שאם אני עושה עבודה זה לא עוזר. למשל:כעת אני עושה עבודה על הגלבוע והכרמל ואין הרבה חומר!!!

בנושאים מסוימים חסר חומר רב. אתה מוזמן לתרום ולראות כיצד ממה שתתן גם אחרים ייהנו. עדן 19:37, 21 מרץ 2006 (UTC)

הערה לתיקון לגבי אדריאנוס קיסר רומא[עריכת קוד מקור]

הועברה לשיחת הערך 15 במרץ. אסתר 22:02, 16 מרץ 2006 (UTC)

בעיה בכתב!!!!!!!!!!!!!!!![עריכת קוד מקור]

הנני מבקש ממכם להגדיל את הכתב של המאמרים היות והפונט קטן יתר על המידה

אם הנך משתמש ב- Internet Explorer, נסה לגשת לאפשרות View, ומשם Text size. אז תוכל להגדיל את הכתב כאוות נפשך.

משולש ברמודה[עריכת קוד מקור]

אני רוצה לציין כי כבר בגמרא בתלמוד בבלי במסכת ברכות כתוב כי יש מקום בים שיש לו כח מגנטי ומושך אליו כל דבר ברזל כמו אוניות ובמקום הוא נותן פתרון לשוט באניות מעץ כך לא יווצר מצב בו אניה תיטבע

מצער לשמוע שגם בתלמוד כתבו שטויות. גדי אלכסנדרוביץ' 08:15, 21 מרץ 2006 (UTC)
למען האמת, אני מסופק מאוד אם בתלמוד כתוב דבר כזה. אני מניח שהיחיד שכתב שטויות זה מי שכתב את פסקה זו. עדן 19:42, 21 מרץ 2006 (UTC)
לגלות לך סוד? גם אני חושב כך. גדי אלכסנדרוביץ' 05:57, 22 מרץ 2006 (UTC)
לידיעתכם האורח כמעט צודק. הידיעה על איזור בים בו יש משיכה מגנטית מופיעה בפירוש רש"י על התלמוד במסכת ברכות. מי ששם לב לזה ופירסם זאת הוא הרב יוסף בא-גד (כן, זה המפורסם). אני אוודה את הפרטים, ואם זה רלוונטי לערך עצמו, אעדכן (כנראה בסגנון: עדויות על התופעה בעולם העתיק). DGtal 13:39, 22 מרץ 2006 (UTC)
והאם הוא גם "נותן פתרון לשוט באניות מעץ כך לא יווצר מצב בו אניה תיטבע"? אם כן, אני עומד מאחורי האמירה המקורית שלי. גדי אלכסנדרוביץ' 16:26, 22 מרץ 2006 (UTC)
שימו לב כי הערך כבר עודכן על ידי עוזי ו., ראו משולש ברמודה#המשולש במקורות היהדות. Pacman 16:34, 22 מרץ 2006 (UTC)
כפי שראיתי בערך (ותודה לעוזי), אני בכלל לא בטוח שהכוונה למשלוש ברמודה, וגם אם כן, הערתו של רש"י הייתה מקצועית במה עושים במקומות ש"לא מקבלים ברזל". מעניין אותי לדעת למה רש"י התכוון. גם אם רש"י התייחס למשולש ברמודה, זה לוודאי משמועות ששמע שיש מקומות בים ש"לא מקבלים ברזל" והוא השיב שבמקומות כאלה צריך לעשות כך וכך. אין פה אף הכרזה של הגמרא שיש מקומות כאלה! עדן 14:59, 23 מרץ 2006 (UTC)

מבקש סליחה ממנהלי האתר...[עריכת קוד מקור]

סליחה על מעשיי בערך של קקטוס. לא יקרה שוב

(


ערך חשוב שמישהו צריך להוסיף..[עריכת קוד מקור]

כישרון הכתיבה שלי לא מזהיר כך שאיני יכול להוסיף את הערך בעצמי אבל עדיין אני חושב שצריך להוסיף ערך על רובין "הוריקן" קרטר,המתאגרף שהוכנס לכלא ל3 מאסרי עולם בגלל אפליות גזעניות. ערך בוויקיפדיה האנגלית: לינק, תודה.

זו הצעה טובה גם לדעתי. שים לב שקיים כבר דף ויקיפדיה:בקשת ערך שבה ניתן להציע הצעות כאלו בצורה יותר מסודרת. גדי אלכסנדרוביץ' 10:44, 18 מרץ 2006 (UTC)

הזמנה ובקשה להציג את האנצקלופדיה בפני פורום מנהלים[עריכת קוד מקור]

במרכז ההשתלמויות למדעים וטכנולוגיה שבשלומי מגיעים מנהלים ומפקחים מכל הארץ.<\\\כבי יד אני מעוניינת להציג בפניהם.

אשמח אם תענו לאפשרות זו
בברכה
בתיה

batya_sh/@/macam.ac.il

מרכז ההשתלמויות וההכשרות הזה בשלומי הוא למעשה הגוף המרכזי שדרכו משרד החינוך מעביר את בתי הספר לעידן הדיגיטלי, בקורסים מרוכזים שניתנים לסגל ההוראה. מהיכרות קודמת זו אכן אפשרות מצויינת להשפעה. מישהו מוכן לקחת על עצמו את המגעים הרשמיים איתם? Harel - שיחה 11:39, 19 מרץ 2006 (UTC)
האם את מתכוונת להצגת האנציקלופדיה מעבר לגלישה אינטרקטיבית באתר, קריאת ערכים ותרומה להם? כמו כן, שימי לב שערכים שלמים שלנו נמחקים על ידי משחיתים מהמרכז שלכם. זאת תוכלי לראות מהתרומות מאותו IP שאת כותבת ממנו (ראי את ערכי הפמיניזם). אשמח אם תוכלי לבדוק מיהם ולטפל בהשחתה. odedee שיחה‏ 11:48, 19 מרץ 2006 (UTC)
בתיה, שלחתי לך דוא"ל לכתובת שציינת. את מוזמנת לראות את הרעיונות שמצוינים בדף ויקיפדיה:שילוב בהוראה. למעשה, אלא אם את מעוניינת בעזרה או הכוונה מצד הגולשים באתר - את מוזמנת להפיץ את הרעיון של ויקיפדיה. חג שמח! F16

אם לא היתם קיימים היה צריך להמציא[עריכת קוד מקור]

שלום רציתי לשתפכם בחווית החיפוש אחר מונחים שאינם ניתנים לאיתור במקורות אחרים, אצלכם תמיד ימצא. מקווה שמפעלכם ימשיך להתרחב ומי יודע אולי גם תהפכו למיזם של מליארדים כמו גוגל.

גדי

שמחנו לשמוע! נדב 07:21, 21 מרץ 2006 (UTC)

האתר ממש טוב...[עריכת קוד מקור]

האתר מצוין. הכנסתיאותו למועדפים ואני נכנס אליו כל יום. תמשיכו ככה

אתם עשיתם שותפות?[עריכת קוד מקור]

אתם עשיתם שותפות עם וואלה

לא בדיוק. בגלל שאין זכויות יוצרים על כל מה שכתוב בויקיפדיה, וואלה העתיקו אליהם את המאגר נתונים שלנו
לא, חברת וואלה! משתמשת בתוכן שלנו במסגרת הרשיון שלנו - רשיון GFDL. הרשיון שלנו מאפשר בין השאר להעתיק את המידע המופיע כאן תוך נתינת קרדיט מתאים לתורמי הערך. Yonidebest Ω Talk 14:54, 21 מרץ 2006 (UTC)

עוזר לי לעושת סיכומים וכמה חומר יש כאן .....
אך עלי להעיר שבכל זאת יש אנצקילופדיות ברשת שיש בהם יותר ערכים!

תוכל להרחיב?
יש אנציקלופדיות כלליות טובות יותר (לא ידעתי שבכלל קיימות), או מאגרי מידע בנושאים ספציפיים?
אם תוכל להביא קישורים זה יעזור מאוד. ‏conio.h ‏• ‏שיחה‏ 17:03, 21 מרץ 2006 (UTC)
כמדומני, האנציקלופדיה השנייה ברשת (וגם היא בכלל בתשלום) היא אנציקלופדיית YNET. לא מוכרות לי אחרות. עדן 19:48, 21 מרץ 2006 (UTC)

למנהלי ויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

שלום למנהלי אתר ויקיפדיה יש לכם את האנציקלופדיה הכי טובה שיש. אני תמיד משתמש בה לעבודות ולידע אישי בכלל. ברצוני לבקש דבר מה בדף שיחה זה בנושא: שחיה.

שחיה הוא ספורט מאוד מעניין. לפי דעתי אתם צריכים לפרט קצת יותר על השחייה ואם אין בידכם עוד מידע, אתם צריכים לעשות קישורים ממושגים קשים להבנה כמו שאתם עושים בשאר הערכים.

נא שימו לב להודעתי. תודה

אתם גדולים!!!![עריכת קוד מקור]

אתם פשוט ענקים מי שהמציא את הרעיון האמין בטוב ליבם של האנשים וזה פשוט משתלם כי זה עובד ובענק אתם פשוט גאונים! מעריץ אתכם!

תודה, נעים לדעת זאת. בברכה, דורית 19:01, 22 מרץ 2006 (UTC)

נהנתי אבל......[עריכת קוד מקור]

אני מאוד נהנת מהמידע שלכם אבל אני ממליצה להיסיף עוד פרטים אל האנשים החשובים!!!!

איך אין ערך של פאבלו אסקובר?.......בן אדם שאני חושב שצריך שיהיה עליו דף לא?

אני לא שמעתי אמנם את שמו בחיי, אבל אתה מוזמן להוסיף עליו ערך (אתה יכול ללחוץ כאן בשביל ליצור אותו) ונראה. טרול רפאים 17:06, 24 מרץ 2006 (UTC)
טר"פ, אתה לא שמעת, אבל יש מי ששמע. Harel - שיחה 17:07, 24 מרץ 2006 (UTC)
יש הרבה אנשים שכדאי שיהיה עליהם ערך ולמרבה הצער עדיין אין - אנחנו רק בשלב ההתחלתי עדיין... אם אתה לא רוצה לכתוב את הערך בעצמך, תוכל להוסיף בקשה ל-ויקיפדיה:בקשת ערך. גדי אלכסנדרוביץ' 17:08, 24 מרץ 2006 (UTC)

הועבר לשיחת קטגוריה:מלחינים. דוד שי 04:59, 25 מרץ 2006 (UTC)

תודה להקמת ויקיפדיה..[עריכת קוד מקור]

לא חשבתי שאמצא את כל היסטורית ישראל בסיכומים כ"כ קצרים.. זהו אתר גאוני. מיכל

חיזקו ואימצו[עריכת קוד מקור]

לכל העושים במלאכה, ישר כח. פרויקט הויקיפדיה הינו אחד החשובים כיום ברשת. אני נהנה כל פעם מחדש מהנגישות ומכמות הידע האדירה שאתם פורשים באתר. כל הכבוד!

גאוגרפיה[עריכת קוד מקור]

בהגדרות שבדקתי עד כה בנושאי גאולוגיה וגאוגרפיה בכלליות, יש הסברים טובים ורציתי לדעת האם יש אפשרות להוסיף תמונות /איורים להמחשת הטקסט? למשל דוגמא של מפה גאולוגית, אם מדובר על מינרל או ניסוי לצרף המחשה זה תורם להבנת הטקסט ולא פחות חשוב

למרבה הצער, על מרבית המפות יש זכויות יוצרים וזה בעייתי לפרסמן בוויקיפדיה. אחיה פ. 21:03, 25 מרץ 2006 (UTC)
קצת יותר בפירוט - אם יש לך איור\תרשים\תמונה שאינו מוגן בזכויות יוצרים, מומלץ להוסיפו לערך. עדיף להעלותו לויקישיתוף, כדי שכל הויקיפדיות יוכלו להנות ממנו. נדב 09:20, 27 מרץ 2006 (UTC)

כל הכבוד!!![עריכת קוד מקור]

כל הכבוד לצוות האתר. אתם עושים עבודה מצויינת. כמעט כל נושא נמצא כאן באופן מפורט, מדוייק ונוח. תמשיכו עם העבודה המצויינת. אני התרשמתי לטובה! מורן.

שלום!רציתי להגיד שיש לכם אתר מלא ידע. אך לפעמים אני רוצה לכתוב קצרמר ושולחים לי הודעה שאני מפרה זכויות. לא הבנתי מה הבעיה.

כנראה שקצרמר היה מבוסס על מידע מועתק מהרשת, ולא על כתיבה מקורית שלך, ולכן הייתה בעיית זכויות יוצרים. ראה כאן לעוד מידע על קצרמרים. DGtal 18:51, 26 מרץ 2006 (UTC)
הוא כבר נענה בדף השיחה שלו. עדן 18:54, 26 מרץ 2006 (UTC)

רק טפיחות על הגב?[עריכת קוד מקור]

באצת אחלה אתר ,ואחלה רעיון ,אבל שמתי לב שיש המון שחזורים בערכים ,וגם במזנון ואפיול בספר האורחים...זה נראה לכם פייר ..? כלומר ,ככה אף פעם לא תשמר איזשהי גרסא של עמוד שמכיל משהו רע או ביקורתי להגיד ,חוץ מ"ויקיפדיה אתם אדירים"... נשמע לי מטופש ויהיר. הכח הגדול של ויקיפדיה הוא גם החסרון הכי גדול שלה.

בספר האורחים איננו משחזרים ביקורת (להבדיל מנאצות גרידא). אשמח אם תפנה את תשומת לבי לשחזור שכזה. Harel - שיחה 16:21, 26 מרץ 2006 (UTC)
השחזור האחרון כאן הוא פשוט של הודעה כפולה. באשר למזנון, מוחקים גם שם נאצות גרידא בלבד, ולא ביקורת עניינית. באשר לערכים, הם משוחזרים מהשחתות. ‏– rotemlissשיחה 16:54, 26 מרץ 2006 (UTC)
וגם איננו מאכילים טרולים. Harel - שיחה 16:57, 26 מרץ 2006 (UTC)
מפעילים נכבדים, תפסיקו לדבר בנוסח "שלנו" "איננו". הויקיפדיה הוא לא שלכם! 85.64.66.186 21:58, 29 מרץ 2006 (UTC)
לך מפה, אתה לא רצוי כאן. Yonidebest Ω Talk 22:09, 29 מרץ 2006 (UTC)

אז יומיים אחרי ששאלתי את השאלה :"האם אתם מוחקים מספר האורחים דברים שאינם מחמאות" אני רואה שהקטע הזה נערך לפחות 5 פעמים במטרה למחוק ממנו קטעים שאינם מחמאות. עכשיו נותרה התשובה :"איננו משחזרים ביקורת" בדף הזה. ואפילו לא העלאתי ביקורת בשאלה . יופי. ממש יופי. ויקיפדיה אתם מאכזבים.

זה האתר הכי עוזר שקיים!!!!!!!!!!!!!!

איזה אתר מגניב!!!!!!!![עריכת קוד מקור]

האתר כל-כך טוב שאני נכנס אליו כל יום ויש בו כמעט כל ערך!!!!!!! אתם פשוט גאונים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

אתה מוזמן להצטרף באופן קבוע ולהירשם. DGtal 19:59, 26 מרץ 2006 (UTC)

ת'שמעו...אני באמת נהינית מהמידע שיש לכם פה!באמת!אבל יש רק בעיה קטנה מאוד....אין פה הרבה דברים על למשל...אמממ....אני חיפשתי למשל על אינויאשה שזאת סדרת אנימה למשל...ומצאתי קצת מידע...אבל מידע טוב!וזה יופי!אבל אם למשל אני יחפש על סדרות אנימה אחרות כמו:"פרוסט/פרוטס באסקט","היקארו נו גו","טוקיו מיו מיו" ועוד...אני לא ימצא כלום!אז אני רוצה להוסיף למידע שלכם דברים על הסדרות האלה אבל אני לא יודעת איך....אז....מה שאני שואלת זה....איך אני מוסיפה לכם מידע על הסדרות האלה?????

בראש כל עמוד ישנה לשונית עריכה ולחיצה עליה מובילה לדף העריכה. אין לשכוח שכמו כל אנציקלופדיה, גם ערכי ויקיפדיה צריכים להיות כתובים בסגנון אנציקלופדי. Yonidebest Ω Talk 11:45, 27 מרץ 2006 (UTC)
אפשר גם לבקש את הערכים הללו בויקיפדיה:בקשת ערך אם את לא רוצה/יכולה לכתוב אותם בעצמך. גדי אלכסנדרוביץ' 11:57, 27 מרץ 2006 (UTC)

תודה רבה על העזרה!

אתם נפלאים![עריכת קוד מקור]

אני חושב שהמיזם הזה הוא דבר נהדר. אני ועמיתי חוזרים ומבקרים באתר, מופתעים לגלות עוד ועוד ערכים חדשים ומדוייקים, ולעתים גם תורמים איזה תיקון או שכתוב.

כל הכבוד למייסדים, למיישמים הישראלים, לכולכם! תודה!

תודה רבה בשם כולנו. נעים לשמוע. Harel - שיחה 21:23, 27 מרץ 2006 (UTC)

אין מספיק חומר[עריכת קוד מקור]

שלום! לאחר חיפוש מעמיק של אחד הנושאים, נוכחתי לדעת כי נושא חשוב עד מאוד, כגון חלזון הארגמן, לא מפורט מספיק והמידע המצומצם שיש עליו, אינו מדוייק ונכון. אני מצפה באנציקלופדיה ממוחשבת ומצליחה שכזו שתהיה כמות רבה של נושאים וידע נרחב בכל התחומים המעניינים והחשובים הללו. עדיף שבאנציקלופדיה הזו לא יהיה חומר על נושא מסויים מאשר שיהיה חומר מצומצם ומוטעה.

תודה על הביקורת המעמיקה. ויקיפדיה היא אנציקלופדיה דינמית; היא נמצאת בבנייה/כתיבה מתמדת, שהרי לא ניתן לכתוב את כל הערכים על רגל אחת. הוויקיפדיה מסתמכת על בעלי ידע בתחומים שונים לכתוב ערכים בצירוף מקורות מתאימים. במספר תחומים אין בוויקיפדיה כותבים-מומחים רבים (למשל בעלי חיים, צמחים, אלקטרוניקה) ולכן תחומים אלו גדלים בצורה מהירה פחות מאשר תחומים אחרים כגון תחום ההיסטוריה והמדע. גם אני מצפה למצוא בוויקיפדיה ידע נרחב במגוון תחומים ואני מאמין כי אכן זה יהיה המצב בעוד שנים מספר. עד אז, גם אתה מוזמן לתרום מזמנך לשיפור ערכי הוויקיפדיה וכתיבתם. Yonidebest Ω Talk 12:03, 28 מרץ 2006 (UTC)

רציתי לומר כי האתר שימושי אופן יוצא מן הכלל הערכים מסכמים נושאים רבים וחשובים בצורה יוצאת מן הכלל כל הכבוד על העבודה!!!

ויקי לשלטוןן!!!!!!!![עריכת קוד מקור]

בואנה ויקי את מלכה!!!!!! את מצילה אותי כל פעם מחדש עם חומר על כל מיני נושאים.....יש מיליוני אתרים ברשת ואף אחד לא מספק מידע ספציפי קצר שימושי וקולע כמו ויקיפדיה. אני פשוט סודגת לך. תודה!! פשוט רעיון מעולה אני לא מבינה איך לא חשבו על זה קודםם.... ויקי את עוד תגיעי רחוק!!

אוהבת

סטאס

הרב בצלאל כהן[עריכת קוד מקור]

למה אין ערך על הרב בצלאל כהן מקרית ספר ר"מ בשערי דעת!!!

כי עוד לא כתבו אותו. עמית 10:19, 29 מרץ 2006 (UTC)

רק רציתי לומר תודה!!![עריכת קוד מקור]

למערכת האתר וכותבי האתר: רציתי לומר תודה לכל עורכי האתר הזה כיוון ששנה שעברה עשיתי עבודה והאתר הזה עשה לי את כל העבודה וסיפק לי המון מידע. ולא רק בשנה שעברה נעזרתי בו אלא גם השנה ואני בטוחה שאני גם אמשיך להשתמש בו!!! אז בכל אופן תודה רבה רבה! ואני כבר סיפרתי לכל החברות שלי על האתר הזה והן גם נהנות ממנו ולכן התודה היא גם מהן. שתמשיכו עם האתר הזה ושיהיה ברור שאפילו אני כתבתי כאן איזה ערך!!! 29.3.2006 16:20


ערכים בהם הואשמתי שלא בצדק בהפרת זכויות יוצרים[עריכת קוד מקור]

שלום רב, אני כתבתי שני ערכים אשר משום מה נאשמתי בהפרת זכויות יוצרים. ערך שיטת אלבאום שכתבתי למשל, אינו דומה כלל לכתוב באתר שציינתם, מעבר לציון האינטליגנציות השונות שקיימות בשיטה, מה לעשות?

מעבר לכך כתבתי את ערך כירורגיה בריאטרית וגם שם נכתב כי הפרתי זכות יוצרים, על שום מה?

אשמח לתשובה,

קרן

שלום קרן,
כשאת משכתבת, אסור להעתיק למעט מספר שינויי מילים אלא ממש להתחיל מ-0 בסגנון הכתיבה. לדוגמה את יכולה לקרוא קודם כל את המאמר המקורי, לזכור את מה שקראת ואז לכתוב שוב בהתחלה מבלי להסתכל באתר המקורי אלא לכתוב מהראש שלך (ולהסתכל רק כדי לוודא שלא שכחת משהו). דוגמה להעתקה: את כתבת: "לפי שיטת אלבאום קשיים אלה או שילוב בניהם יוצרים מתח רב בגוף - מתח זה גורם לירידת רמת הנשימה וכתוצאה מכך פוחתות רמות החמצן המגיעות למוח.". ב-[1] מופיע: "לפי גישת אלבאום קשיים אלה או שילוב בניהם יוצרים מתח רב בגוף, מתח זה גורם לירידת רמת הנשימה לכדי דרישת ההישרדות, כתוצאה מכך פוחתות רמות החמצן המגיעות למוח". אלה משפטים שיותר מדי דומים אחד לשני. בברכה צהוב עולה 12:03, 30 מרץ 2006 (UTC)

הוויקיפדיה מדהימה ואמינה![עריכת קוד מקור]

אהלן, ראשית ראו זאת גם כמכתב התנצלות לצוות הוויקיפדיה ולכלל גולשי הוויקיפדיה. כחלק מויכוח שהיה לי עם מורה בבית הספר שמזה כמה שנים לא מסכים לקחת חומר מהוויקיפדיה בטענה שהכל שם שטויות, עברתי איתו על מספר ערכים שדווקא הרשימו אותו (הוא בחר אותם!).

ולאחר מכן ביצענו השחתה מכוונת אבל מזערית (החלפת מילים), אבל די ברורה ככה שאם מישהו שבטעות היה נכנס היה מבין שיש שם משהו דפוק בעמוד, ובכל אופן, החלטתי להוכיח לו שהדבר יתוקן במהרה.

לאחר כשעה שניסינו להכנס לוויקיפדיה קיבלנו "הודעה חדשה" (ואנחנו בכלל אורחים) שמעירה לנו על ההשחתה.

מאז, המורה שלי פשוט התרשם, ומותר סוף סוף להשתמש בחומר מהוויקיפדיה, תוך כדי הקפדה (אבל ככה זה בכל חומר שלוקחים מהאינטרנט).

הוויקיפדיה מדהימה, ומעניינת...


מי אמר שהדור של היום לא קורא אנציקלופדיות?

טוב שאתם נעזרים באתר. אולי תסבירו למורה שלכם שלא מקובל לעשות סריטה קטנה בספסל בגינה הציבורית רק כדי לבדוק אם לעיריה יש מספיק פקחים. עוזי ו. 17:28, 30 מרץ 2006 (UTC)

דווקא נראה לי מאוד לגיטימי לעשות מבחן קטן כזה. הרי כל הטענה היא שהשחתות מגולות מהר (מספר אצבע - 5 דקות) ... איזו דרך אתה מכיר לאשש זאת מלבד בדיקה? כעת המורה שוכנע בצורה אמיתית... חוץ מזה אולי הם התכוונו לשחזר את הערך בעצמם במידה ולא היה מתוקן לבד. Ripper234 13:15, 1 אפריל 2006 (UTC)

הנה דרך פשוטה לאשש את זה שלא על ידי בדיקה אקטיבית: נכנסים ל"שינויים אחרונים" ומחפשים השחתה. למרבה הצער, קל מאוד למצוא כזו (אולי של חכמולוג אחר ש"בוחן" את ויקיפדיה) ואז אפשר לראות מה קורה במקום לתקן בעצמך. גדי אלכסנדרוביץ' 13:38, 1 אפריל 2006 (UTC)

אם הייתם צופים בזומביט, הייתם מגלים שגם מערכת זומביט עצמה "בדקה" את האתר בשידור חי. זה מאוד היטיב לנו. H2O 20:25, 1 אפריל 2006 (UTC)

מעניין. מה בדיוק הם עשו? גדי אלכסנדרוביץ' 20:34, 1 אפריל 2006 (UTC)
באמת, מתי? Harel - שיחה 20:37, 1 אפריל 2006 (UTC)
הם נכנסו לערך זומביט והוסיפו דברים לא נכונים. והראו שלאחר דקות אחדות ה"שטויות" נמחקו. אם אני לא טועה אתה יכול לראות את זה ב:www.zombit.co.il H2O 20:37, 1 אפריל 2006 (UTC)

כתלמידה אני נעזרת באתר המון... תודה רבה עליו :]

משהו לא ברור לי[עריכת קוד מקור]

אני היתי מעוניין לדעת יותר על מנגנון ההגנה שלכם מהשתלת מידע שיקרי בזדון איך אתם מפקחים על זה תודה


עפר

קיימת "רשימת מעקב" לכל אחד מהויקיפדים ובאמצעותה הוא עוקב אחרי ערכים ובודק את השינויים שבהם. אם הוא מבחין במידע שגוי שהוכנס כתוספת, הוא משחזר את הערך. קיימים גם ויקיפדים שעוקבים אחרי רשימת השינויים האחרונים. כמו כן, כל מי שמבחין במידע שקרי יכול לתקן זאת בעצמו במרבית הערכים, וגם אם לא - הוא מסוגל להתריע על כך בדף השיחה של הערך. גדי אלכסנדרוביץ' 14:44, 1 אפריל 2006 (UTC)
עופר שלום. ממהירות התגובה לפנייתך תוכל ללמוד משהו על מנגנון ההגנה שלנו. מדובר באנשים: הויקיפדיה נכתבת על ידי אנשים, שרובם מסורים מאוד למיזם. למעשה, כמעט עינו של ויקיפד זה או אחר שוזפת כמעט כל שינוי שנעשה. הכנסת מידע שקרי בזדון היא אחת מדרכי ההשחתה היותר חמורות - והיותר קשות לגילוי, אך יחד עם זאת לא קשה לבדוק זאת - לרובנו יש ספרים בבית, אנחנו יכולים להשוות לכתוב בויקיפדיה האנגלית, ועוד.
מה גורם לנו בכלל לחשוד שמידע שהוכנס הוא שקרי? טוב, כאן תן לנו לשמור כמה סודות לעצמנו... ;-) עמית 14:49, 1 אפריל 2006 (UTC)
אוסיף עוד משהו: הוויקיפדיה אכן נכתבת על ידי אנשים, והמנגנון הבסיסי בהתנהלות שלה הוא המריטוקרטיה, או בעצם מנגנון השם הטוב. עריכות של משתמשים מוכרים, ותיקים ומוערכים זוכות להרבה פחות חשדנות מעריכות של אנונימים או משתמשים זה-מקרוב-באו, שזוכות למעקב צמוד, ויש אומרים אף צמוד מדי. רק לאחר פרק זמן ארוך שבו המשתמש החדש מוכיח את אמינותו, ידענותו ושיקול דעתו "מרפים" ממנו קצת והוא זוכה ל"אשראי" עריכות. כמו כן, לכל ערך היסטוריה של השינויים שעבר, ומנגנון נוח שמאפשר להשוות כל גרסה לאחיותיה. Harel - שיחה 15:03, 1 אפריל 2006 (UTC)

תלמידת תיכון[עריכת קוד מקור]

היי... קוראים לי יעל ואני תלמידת תיכון. האנציקלופדיה החופשית (!!) של ויקפדיה עוזרת לי מאוד בכל עבודה ומשימה בלימודים. מאוד טוב שזה חופשי ולא כמו אתרים אחרים שאנשים כבר חייבים את האנציקלופדיה של האתרים האלה ואז זה נהיה עם כסף. תודה רבה על השירות המעולה!!! יעל לב.

תוספת לקצרמר וולגה (פיסקה שניה)[עריכת קוד מקור]

חוץ מרשימת הערים ששוכנות ליד הוולגה שמופיות באתר יש גם את סרטוב ואנגלס שנמצאות דרומית לסמרה ואחת ממול לשניה (סרטוב בגדה המערבית ואנגלס בגדה המיזרחית). שני הערים בנות כמה אלפי תושבים וסרטוב שהיא עיר מחוז יש בלי המטרופולין (אנגלס נכנסת למחוז ולמטרופולין של סרטוב) כמעט מיליון איש ולכן אני חושב שאלו ערים חשובות מספיק כידי להוסיף את שמן לרשימת הערים שנמצאות ליד וולגה.

מצויין, מסכים בהחלט. אנא התכבד וכתוב את הערך סרטוב או אנגלס (עיר). אליבאבא 17:22, 4 אפריל 2006 (UTC)

רציתי לשאול אותכם, האם אתם המצאתם את הויקיפדיה ופרסמתם אותה בשפות אחרות? אם לא, מי המציא אותה ואיזו מדינה? ארז

מדובר בפרוייקט בינלאומי, המוחזק בידי אנשים פרטיים ולא בידי שום מדינה. הוויקיפדיה הראשונה (והגדולה ביותר) היא האנגלית. אתה מוזמן לקרוא בערכים השונים על קרן מדיה-וויקי (לחץ על הקישור). Johnny Zoo 17:44, 2 אפריל 2006 (UTC)
הויקיפדיה היא מיזם אנגלי ביסודו. אפשר להגיד שהמייסד היה ג'ימי ויילס. תוכל לקרוא על תולדות ויקיפדיה בערכים ויקיפדיה וויקיפדיה העברית. Pacman 17:44, 2 אפריל 2006 (UTC)
יותר מיזם אמריקאי מאנגלי. צהוב עולה 17:46, 2 אפריל 2006 (UTC)
ב'אנגלי' התכוונתי ל'בשפה האנגלית'. Pacman 17:47, 2 אפריל 2006 (UTC)

תלונה אל חוסר הערך של אומנות המלחמה[עריכת קוד מקור]

זו לא תלונה גדולה אבל ברצוני להודיע על כך שאני מאוכזב מכך שאין ערך "אומנות המלחמה" ואין שום זכר לכך גם תחת הכותרת "תורת הלחימה". הייתי מוסיף ערך זה אבל עוד מאט יש לי בגרויות ולכן איני יוכל לכתוב ערך בזמן הקרוב וגם ידיעותי אינן רחבות מספיק כידי לכתוב ערך זה אבל אני יכול לכתוב אל אומנות הלחימה הסינית ואל מבוא לערך זה ולפרסם זות באתר ואם היו אנשים שירצו להוסיף לערך זה אני היא מאוד שמח ונוכל ביחד לפרסם את הערך הזה כעבודה משותפת. האי-מייל שלי הוא:Dani@012.net.il. אלה המעונינים בהצעה שלי שישלחו לי הודעה ואני כבר יחליט בנושא. תודה.

קיים הערך אמנות לחימה, אם לזה התכוונת. Pacman 19:13, 2 אפריל 2006 (UTC)

הערה על התלונה בקשר לאומנות המלחמה[עריכת קוד מקור]

האי-מייל שלי הוא:Danil@012.net.il.

תשובה לתשובה[עריכת קוד מקור]

לא. לא התקוונתי לזה. אמנות לחימה מתיחס לאומנויות לחימה ואילו אומנות המלחמה מתיחסת אל מלחמה בין גורמים פוליטים. (מלחמה ולא לחימה).

אתה מוזמן להוסיף את הערך ברשימת הערכים המבוקשים, או לכתוב אותו. עדן 16:34, 5 אפריל 2006 (UTC)

איך אפשר לפרסם ערכים? דני.

אם ז\ה ערך חדש שלא מצאת, הקלד את שמו בתיבה שמצד ימין ב"חיפוש", יופיע דף עריכה ריק ומעליו הרואות מקוצרות. שם גם יש הפניות להוראות מפורטות יותר וכן כיצד לעבוד בויקיפדיה. אם זה דף קיים שברצונך לערוך, לחץ על לשונית "עריכה" למעלה מימין. פסח כשר ושמח לכל עמ"י בבית המקדש תובב"א היהודי ּ ה' הוא המלך! ּ שיחה 19:31, 2 אפריל 2006 (UTC)

מזמן רציתי לכתוב ערך אל סון דזה אבל הדבר היחיד שמונע ממני לעשות זות זה העובדה שלא הבנתי איך לכתוב זות בוויקיפדיה. בבקשה תרשמו לי איך לעשות זות. דניאל.

התשובה שניתנה למעלה:

אם ז\ה ערך חדש שלא מצאת, הקלד את שמו בתיבה שמצד ימין ב"חיפוש", יופיע דף עריכה ריק ומעליו הרואות מקוצרות. שם גם יש הפניות להוראות מפורטות יותר וכן כיצד לעבוד בויקיפדיה. אם זה דף קיים שברצונך לערוך, לחץ על לשונית "עריכה" למעלה מימין. פסח כשר ושמח לכל עמ"י בבית המקדש תובב"א היהודי ּ ה' הוא המלך! ּ שיחה 19:31, 2 אפריל 2006 (UTC)

כדי להקל עליך אכתוב כבר עכשיו את ההפנייה לערך סון דזה (והייתי שמח לדעת מה זה) משתמש:היהודי.
הוא היה פילוסוף סיני. Pacman 20:14, 2 אפריל 2006 (UTC)
הקש כאן סון דזה --איש המרק 20:12, 2 אפריל 2006 (UTC)
תודה. סתם ככה איש המרק, הערך עדיין ריק ואין טעם בלחיצה שם. אולי תתנדב למלא?! אני סבור שדניאל הנ"ל כבר לא יכתוב...
אנא עיינו בסון צו. כמדומני מדובר בתעתיק שונה לאותו פילוסוף. איתמר ק. 20:33, 2 אפריל 2006 (UTC)

בכותרת "בלוטות" - טעות לשונית[עריכת קוד מקור]

טעות לשונית מינורית: במקום "שתי סוגי בלוטות" ל - "שני סוגי בלוטות"

תודה ורדה

שלום ורדה. את יכולה לשנות זאת בעצמך (על ידי לחיצה על לשונית 'עריכה' בערך הרלוונטי). את יכולה גם להירשם, ולתרום גם יותר. הללשיחה 13:47, 3 אפריל 2006 (UTC)

בלוטה היא לא נקבה? Pacman 13:45, 3 אפריל 2006 (UTC)

בלוטה היא נקבה, אבל סוג הוא זכר. הללשיחה 13:47, 3 אפריל 2006 (UTC)

מאגניב לי ..:)

עבודה יפה עשית. ושמא תפסיק להיות אורח? שמא תצטרף לכוחותינו? בלי אבל ובלי חבל! עמית 05:44, 4 אפריל 2006 (UTC)

עשיתי את זה כבר. אבל אז שחזרו לי את העבודות [2] ,במטרה להשאיר כל מיני שגיאות גסות בערכים ,ונחסמתי לתמיד. אתם פשוט חבורה של ילדים אין לי מילה אחרת.

עכשיו כשאני מסתכל על זה באמת העבודה היפה לא היתה שלך כי אם של הלל. הזמנתי מבוטלת. עמית 20:13, 4 אפריל 2006 (UTC)
מה? האנונימי הוא זה שכתב את כל הערך כמעט. אסף 20:19, 4 אפריל 2006 (UTC).
למה אנונימי? לפי רשלנות הכתיבה זה ידידנו Diza: כמעט כל עובדה נכונה בערך מאוזנת על ידי טעות. odedee שיחה‏ 23:23, 4 אפריל 2006 (UTC)


אני לא יודע מה יותר מגוכך ,היחס ,האנשים או העיוורות המוחלטת בכדי לשמר את היחס.
הלינק שהבאת כהוכחה לכך שבעצם מישהו אחר כתב את הערך ,ולא אני הכיל שינוי יחיד של השמת אות תחילית גדולה. כל הכבוד לו ,על כך. מה כבר אני עשיתי.
טעויות ? למרות שבתקציר העריכה היה כתוב(במטרה להעליב ,או להרגיש צודק?) "הסרת הבלים" לא הוסר שום פרט.
כבר אמרו לי שאני בלנודי ושאני diza ,למרות שאני לא (ולא מבין מה הקשר).
זה רק מראה כמה נמוך אתם מוכנים לרדת בשביל לסלק אנשים מהוויקיפדיה בכל מיני טענות. ממש לשקר בגסות, ועוד להביא לינקים ישירים שמראים בדיוק ההפך.
שלא לדבר על ערכים שתיקנתי בהם טעויות ,והטעויות שוחזרו ,רק כדי משישהו מהחבר'ה הפנימיים שלכם בעריכה הבאה יכתוב "איזה שטויות" ויתקן את אותן טעויות בדיוק.
כפי שאמרתי קודם ,ממש חבורה של ילדים קטנים. מלחמות האדרת אגו.
אני שוב מבקש שתפנה אלי באייסיקיו במספר שכתוב בשיחת משתמש:ויקיפד?. Pacman 17:33, 5 אפריל 2006 (UTC)

איזה אתר טוב[עריכת קוד מקור]

האתר טוב מאוד ומחיל מידע רב אני מתמש בוא הרבה בעבודות האתר הזה הוא האתר הכי טוב שאני מכיר הוא ננותם קישורים לכל נושא וגם מידע רב לכ נושא האתר הז האתר הכי טוב

הכפתורים בחלונית העריכה הרבה יותר מפורטים בעברית מאשר בוויקיפדיה האנגלית ,למה זה? ואיך אני יכול לשנות את זה כך שגם באנגלית תהייה לי גישה ללכ הכפתורים ?

ייתכן שבקרוב הם יוכללו גם בגרסה האנגלית. ראה באג 5418. ‏– rotemlissשיחה 17:04, 4 אפריל 2006 (UTC)

חוסר תרבות קהילתית[עריכת קוד מקור]

לצערי קיימת חוסר תרבות קהילתית . הליך המחיקה מוציא, לפעמים, את רוח ההתנדבות הכרןך בכתיבה. אשמח באם תרבות החסימה תהיה יותר חיובית .

תעזרו לי!!!!!!!!!![עריכת קוד מקור]

מישהו יכול לענות לי אם הרבי הוא המשיח למה עזב אותנו ועוד למה לומר שהרבי לא אמר שהוא משיח הרי שתיקה כהודאה וכ"ש לא שתיקה בלבד אלא גם תנועות הסכמה בידיים... ועוד למה הרבי לא נתן הדרכה בעבודת ה' השקפות עצות שאיפות גאולה פרטית לכל אחד ועוד לחסידות שלנו חב"ד מה המטרה בחיים -לקרב רחוקים או אולי להיות עובדי ה' או אולי ת"ח או סתם כל היום לצעוק הרבי המשיח ועוד האם מותר לפזול לחסידויות אחרות וללמוד מהם גם כל מיני דברים ועוד האם אין אנו צריכים לחפש את האמת ולדעת מה רצון ה' בכל דבר אולי יש דברים שאנו טועים בהם או אולי לא הבנו נכון את אדמו"ר ועוד אולי לא זכינו שהוא יגאל אותנו ולכן הסתלק - כמו בר כוכבא למי שמכיר את הסיפור בבבקשההההההההה תענו לי תשובות אמיתיות נמאס לי ממריחות שקר רק מרחיק מי שלא יודע תשובות אמיתיות ממקורות מוסמכים עדיף שלא יכתוב ועוד שכחתי למה אנו מתפעלים מכל מיני מופתים הרי כתוב בנביא מפורש שלעתיד לבוא יהיו נביאי שקר שיעשו מופתים... ואולי אנחנו באמת טועים וצריכים לחפש את האמת הא תאמרו יש ראיות מפורשות מהרמב"ם .. אפשר לומר באמת כך-שהרבי היה אמור להיות משיח

שאלות קשות אתה שואל. אבל אתה בטוח שזהו המקום הנכון? אם אתה רוצה, תוכל לפנות לפורום "עצור כאן חושבים" [3] ולשאול שם. הללשיחה 21:56, 4 אפריל 2006 (UTC)

יש לך סתירות יסודיות באמונה ,כי אמונה היא אל דבר ראצינואלי ,ונראה שאתה מאמין ביותר מתת פלג אחד של היהדות. אתה מנסה לפתור ע"י שכל דבר שאינו שכלי כלל ועיקר. אין הגיון ,יש רק קונפורמיזם. "עשה לך רב".

חסר לכם הרבה מידע על מוצרי קוסמטיקה

מכיוון שרוב המומחים במוצרי קוסמטיקה עסוקים בלמרוח מוצרי קוסמטיקה. אבל כל מומחה מוזמן לכתוב במומחיות שלו, וגם אתה מוזמן, אורח יקר. עדן 16:38, 5 אפריל 2006 (UTC)

בדקתי לאחרונה את כל קרנות ויקיפדיה (ןיקיציטוט, ויקימילון...) וראיתי שאתר ויקיפדיה הוא האתר הכי מצוין שאי-פעם נכנסתי אליו!!!!!!!!!! אין מה לשפר באתר, הוא מצוין (חוץ מלכתוב עוד ערכים חדשים והוא יהיה מושלם!!!!!!!!!!). ארז.

--ןיקימתן 12:55, 6 אפריל 2006 (UTC)
מירכוז טקסט
יש לי בעיה גדולה בגלל שאין לכם ערך מסודר וגדול על חינוך והכלה ועל הפיתוח בנושא!
מה לעשות, יש תחומים פחות מכוסים בוויקיפדיה, ואתה מוזמן לתרום. בכל מקרה, ראה פורטל:חינוך Pacman 12:56, 6 אפריל 2006 (UTC)

אטלס ויקיפדי[עריכת קוד מקור]

הייתי רוצה שבאתר כלכך מצליח יהיה אטלס גיאוגרפי פשוט בתוך ערך הגיאוגרפיה שיש באתר. אני חושב שהדבר יכול לעזור לאתר בנושא הגיאוגרפיה. ממש צריך את זה!

עריכת ותרומה לאתר[עריכת קוד מקור]

מישהו יוכל להסביר לי איך אפשר לערוך או לכתוב ולתרום לאתר? כמו כן, יש מנהל לאתר(יחיד)? בבקשה שמישהו יענה לי.. --ןיקימתן 13:07, 6 אפריל 2006 (UTC)טקסט מודגש

אין מנהל. אתה יכול לתרום על ידי לחיצה על הלחצן 'עריכה' והוספת טקסט לערכים קיימים או כתיבת ערכים חדשים. Pacman 13:09, 6 אפריל 2006 (UTC)

איך אני הופך את ויקיפדיה לדף הבית שלי?

[אם יש לך אקספלורר:]אתה לוחץ על כלים-->>אפשרויות אינטרנט (לשונית: ראשי), וכותב את הכתובת היכן שאפשר. אחיה פ. 17:12, 6 אפריל 2006 (UTC)
נכתב לאחר התנגשות עריכה - בהנחה שאתה עובד ב-Internet Explorer - מהזיכרון, זה התהליך: כלים (Tools) > אפשרויות (Options) > דף הבית (Home Page) > השתמש בנוכחי (Use Current) > אישור (OK). ‏– rotemlissשיחה 17:14, 6 אפריל 2006 (UTC)

מבקש סליחה מכל מי שפגעתי בו בערך מדבר סהרה!!

סילחה לא יקרה שוב. עימכם הסליחה!

סלחנו, כפי שאמרנו בדף שיחתך. דורית 20:04, 6 אפריל 2006 (UTC)

אתר מגניב!!!![עריכת קוד מקור]

אני נעזר בויקיפדיה המון וזה עוזר המון. תודה רבה לכם. גם כל המיזמים האחרים של ויקימדיה מגניבים מאוד. שוב תודה רבה לכם.

איך אני מצטרף לפרלמנט הויקיפדי? איך אני רואה שערכתי מספיק או שאני יכול לבחור בפרלמנט??? בבקשה תענו לי?.... --ןיקימתן 15:06, 7 אפריל 2006 (UTC)--ןיקימתן 15:06, 7 אפריל 2006 (UTC)

אין כזה דבר 'להצטרף'. בפרלמנט מתקיימות הצבעות, ואתה יכול להצביע בהן אם יש לך וותק של חודש פעילות בוויקיפדיה ולפחות מאה עריכות. Pacman 15:08, 7 אפריל 2006 (UTC)

איך אני יודע אבל.. שאני ערכתי 100 עריכות ועכשיו אני יכול להצביע????? --ןיקימתן 15:14, 7 אפריל 2006 (UTC) בבקשה שיענו לי...

כאן כתובות העריכות שלך. בכל מקרה, עוד אין לך חודש וותק. Pacman 15:15, 7 אפריל 2006 (UTC)

בתרומות שלי, הכל שם זה עריכות או שחלק כן וחלק לא? --ןיקימתן 15:27, 7 אפריל 2006 (UTC)

כולן עריכות, כמובן. מה עוד אתה מצפה שהן תהיינה? - וכן, כולל ערכים חדשים. ‏– rotemlissשיחה 15:40, 7 אפריל 2006 (UTC)

אני כל הזמן מסתכלת באתרכם כדי ללמוד ולדעת עוד, ואין לכם מספיק מידע!! למשל: נכנסתי לאתרכם ורציתי לקרוא על סיציליה ואין את המידעאילו ימים מקיפים אותה מי הן שכנותיה ועוד... נטפל בדבר! --ןיקימתן 08:40, 8 אפריל 2006 (UTC) סיציליה היא אי והיא שייכת לאיטליה כך שהיא לא מדינה ואין לה חשיבות כמו למדינה... הימים המקיפים אותה הם: ים התיכון בדרום ובמזרח, הים הטירני בצפון מערב לה, הים היווני בצפון מזרח לה אך לא כל כך קרוב אליה... שכנותיה: תוניסיה בדרום ובמערב, איטליה( המדינה אליה סיציליה שייכת) בצפון, במערב יוון( יוון יחסית רחוקה בגלל הים שנמצא בין המדינות, בדרום לוב, בדרום מלטה. עוד שאלות? אני אשמח לקבל! --ןיקימתן 08:49, 8 אפריל 2006 (UTC)--ןיקימתן 08:49, 8 אפריל 2006 (UTC) מישהו???!?!?

לויקיפדיה![עריכת קוד מקור]

שלום, אני משתמשת קבועה באתר. רציתי רק להודות לכם מאוד על החומר המנוסח היטב, והנוח לשימוש. אני רק רציתי להאיר ולהודות על הכנת האתר בו אני מבקרת רבות.


אין לי תלונות, תמשיכו כך. תודה רבה.

האם להרשם בויקיפדיה עולה כסף. אם כן, כמה?

ויקיפדיה היא אנציקלופדיה חופשית, ההרשמה לא עולה דבר. --איש המרק 15:28, 8 אפריל 2006 (UTC)
להפך! ההרשמה הינה חופשית, חינמית ופשוטה. אתה מוזמן להירשם ולתרום למיזם. בברכה Tahmar1900 14:53, 9 אפריל 2006 (UTC)

כשנכנסים לויקיטקסט רואים את הסימן שלו: תמונה של משהו שנראה כמו קרחון. מה זה באמת ומי צילם את התמונה????????

זה אכן תמונה של קרחון - זה הלוגו של ויקיטקסט. מי צילם אני לא יודע, אבל אני יודע מה המשמעות של התמונה: אם תתן עוד מבט בתמונה תראה שרק חלק קטן מהקרחון נגלה מעל קו המים. הדבר בא לתאר את כמות הידע שיש בעולם וכמה ממנו נסתר מעינינו. אגב, יש שרוצים להחליף את הלוגו, אבל אני חושב שכל שצריך לעשות הוא לתת לו רקע עגול יותר. Yonidebest Ω Talk 07:26, 9 אפריל 2006 (UTC)

מה עם ויקימינים?[עריכת קוד מקור]

למה הויקימינים לא מופיעה ברשימת המיזמים האחרים של ויקימדיה, בעמוד הראשי של הויקיפדיה העברית? מה זה ויקימינים?--ןיקימתן 16:23, 9 אפריל 2006 (UTC)

נראה לי שויקימינים היא באנגלית, אבל בגלל שזה בעיקר תמונות אז הכלילו את זה כמו שהוא ולא עשו פרוייקט מקביל בעברית. -- נחום 12:40, 12 אפריל 2006 (UTC)

ברי סחרוף[עריכת קוד מקור]

ברצוני לומר שיש לך אחלה אתר הן מבחינה לימודין והן מבחינה תרבותית. יש לי שאלה\בקשה.. בקשר לתמונה של ברי סחרוף, שצולמה ביום הסטודנט בירושלים.. האם יש לכם עוד תמונות מאותו אירוע? אם כן אני אשמח אם תשלחו לי אותו לאימייל (shevach43@bezeqint.net) תמשיכו לעשות אתר כה נפלא! בברכת יום טוב וחג שמייח, שירלי

מסר אישי לקהל[עריכת קוד מקור]

לי אמרו לא להגזים בהבעותיי ולא לכתוב הרבה סימני קריאה. דבר ראשון, אין לי מושג מדוע אמרו לי את זה, זה לא פוגע באף אחד, זה לא הורס את העריכה זה רק מביע את דעותיי. דבר שני, אם אני רוצה להביע את רגשותיי ואת הכוח שאני רוצה שיעבור למי שקורא את דבריי אני צריך להראות גם אם זאת תהיה בצורה מוגזמת מה אני חושב על הנושא הנדון ומה אני מרגיש. לא יכולים לבוא ולהגיד לי: אסור לך לעשות יותר מדי סימני קריאה בגלל שזה מפריע לעין ומושך אותה מהדבר שכביכול "לא מעניין". זה כמו שאני אגיד למישהו , אסור לך לכתוב יותר מדי נקודות וסימני שאלה כי אתה טיפש או משהו כזה.......... (אני אביע את רגשותיי כעת:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????@#$#@%$&)*&_)+&*^&&$&*$................................................................... --ןיקימתן 16:04, 9 אפריל 2006 (UTC)--ןיקימתן 16:04, 9 אפריל 2006 (UTC)--ןיקימתן 16:04, 9 אפריל 2006 (UTC)

מרגיש יותר טוב עכשיו? אני מזכירה לך כי אנחנו אנציקלופדיה, לא בלוג. בברכה, דורית 16:06, 9 אפריל 2006 (UTC)

את זה כנראה הבנתי לפנייך.... אף אחד לא רוצה להביע את דעתו בנושא?(לא במובן הרע, חס ושלום).--ןיקימתן 16:22, 9 אפריל 2006 (UTC)

מתן, למה אתה בוויקיפדיה? כי אתה רוצה כמו כולנו לכתוב אנציקלופדיה? פסיכומלודי 16:23, 9 אפריל 2006 (UTC)

עכשיו באמת העלבת אותי, אתה מרוצה...? מה נראה לך שאני ?(מנסה סתם לגרום למאומות ,לא!, אני רק מביע את דעתי, בברכה (וללא שום כוונה רעה כלפיך) --ןיקימתן 16:27, 9 אפריל 2006 (UTC)

הבעיה היא, ש"דעתך" זה לא מה שוויקיפדיה צריכה. ערכים זה מה שוויקיפדיה צריכה. כתוב ערכים הגונים בשפה בוגרת ואנציקלופדית, ותוכל להשתלב בקהילה. יעזור מאוד אם תימנע מכל סימני הפיסוק המוגזמים ושגיאות הכתיב האלו. אם אתה חושב שאתה לא מתאים לוויקיפדיה, אתה יכול לפתוח בלוג בישרא-בלוג, שם איש לא יגיד לך איך להתבטא. פסיכומלודי 16:32, 9 אפריל 2006 (UTC)

על מה אתה מדבר, אני מביע את דעתי בצורה יפה, ועל אילו שגיאות כתיב אתה מדבר?? חוץ מזה , לא הבעתי את דעתי בתוך ערכים!