פארק היורה: המשחק

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
פארק היורה המשחק: המשחק
Jurassic Park: The Game
כללי
תאריך הוצאה 15 בנובמבר 2011 עריכת הנתון בוויקינתונים
סוגה הרפתקאות
פיתוח Telltale Games
הוצאה לאור 15 בנובמבר 2012
ארץ מקור ארצות הברית עריכת הנתון בוויקינתונים
שפות אנגלית, צרפתית, גרמנית עריכת הנתון בוויקינתונים
הפצה Telltale Games
סדרה Jurassic Park עריכת הנתון בוויקינתונים
דרישות תוכנה
מנוע משחק Telltale Tool עריכת הנתון בוויקינתונים
מצבי משחק שחקן יחיד
דירוג ESRB: T
פלטפורמות iOS ,Windows, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, Mac
דרישות מערכת
מעבד 1.8 ג'יגה הרץ
זיכרון 2GB
האתר הרשמי
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית

פארק היורה: המשחקאנגלית: Jurassic Park: The Game) הוא משחק הרפתקאות משנת 2012 המבוסס על הסרט פארק היורה.

עלילת המשחק מתרחשת לאחר אירועי הסרט, כאשר ג'ון המונד עזב את איסלה נובלר יחד עם שאר הדמויות. במשחק מסופר על הווטרינר הראשי של הפארק ד"ר ג'רי הרדינג, (מופיע בסרט הראשון בסצנת הדינוזאור החולה בדמותו של ג'רי מולן המשמש גם כמפיק הסרט ואביה של שרה הרדינג מהסרט "העולם האבוד"), ובתו ג'ס הרדינג, אשר מנסים לרדת מהאי כאשר הם פוגשים בנימה, ילידת האי אשר נשלחה למשימה להחזרת הפחית עם העוברים הגנובים, אותם איבד דניס נדרי בסרט הראשון.

משחקיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

במשחק לשחקן יש אפשרות להשתמש בעכבר המחשב או בבקר שליטה כדי להתקדם במפה ולתקשר עם חפצים. המשחק מתמקד באפשרות של ביצוע בחירות המשפיעות על עלילת המשחק מאשר על חקירה חופשית. אמנם, ניתן לחקור את אזור המשחק בצורה מוגבלת ולתקשר עם החפצים השונים במפה. בחלק מקטעי המשחק נעשה שימוש במכניקת "Quick Time" בהם על השחקן ללחוץ על רצף מקשים מסוים במהירות על מנת לעבור לחלק הבא במשחק. בנוסף, סוף המשחק ניתן לשינוי וישנה בחירה בין שני סופים אפשריים.

עלילה[עריכת קוד מקור | עריכה]

המשחק ממשיך מהנקודה שבה הסרט הראשון הסתיים כאשר האמונד, ד"ר גרנט, ד"ר סאטלר, ד"ר מלקולם, טים ולקס עוזבים את פארק היורה וחוזרים ליבשת.

פרק 1: הפולש (או הפולשת).[עריכת קוד מקור | עריכה]

הווטרינר ג'רי הרדינג מסייר עם בתו ג'ס ברחבי הפארק. בזמן הזה, דניס נידרי הוציא לפועל את תוכניתו ונהרג, מה שמוביל לאירועי "התקרית באיסלה נובלר". לאחר שדניס נכשל מלהגיע ולמסור את העוברים שגנב, שני עובדים של חברת "ביוסין" בשם מיילס צ'דוויק ומינה קרוז מחכים לדניס על סירה שאמורה להוציא אותו מהאי, אך כאשר הוא לא מגיע השניים מחפשים אחריו בפארק ומוצאים את גופתו ואיתה גם את פחית העוברים. לפתע, להקת דילופוזאורוסים מתקיפה אותם והורגים את מיילס, אך בורחים מהמקום לפני שהם הורגים את נימה. נימה מצליחה לקחת את העוברים וכן אקדח מגופתו של מיילס, אך מגלה שהיא הורעלה על ידי דינוזאור ובורחת אל תוך הג'ונגל.

בינתיים, הרדינג וג'ס עושים דרכם אל המזח ונתקלים בנימה, שכעת הוזה בגלל הרעל וזקוקה לטיפול רפואי. השלושה מחליטים לנסוע חזרה בג'יפ אל מרכז המבקרים שבאי, אך מגלים שהדרך חסומה על ידי דינוזאור מסוג טריצרטופוס. הקבוצה מצליחה להחזיר את הדינוזאור חזרה למכלאה, אך טריצרטופוס מבוגרת יותר מגיעה ומתקיפה אותם, בעשותה כך היא גורמת לטירנוזאורוס להגיע למקום. השלושה מצליחים לברוח בקושי ומסתתרים בבקתת שירות בפארק בזמן שהדינוזאורים נלחמים ומחליטים להעביר שם את הלילה.

בבוקר שלמחרת, ד"ר לורה סורקין, שנלכדה בפארק בגלל הסופה שמתחוללת רואה את הרדינג, ג'ס ונימה במצלמות האבטחה ושולחת אליהם רכב סיור אוטונומי במטרה שייקח אותם. השלישייה מגיעה אל מרכז המבקרים, אך לא יודעת שהאמונד ושאר האנשים כבר הספיקו לעזוב את האי. במרכז המבקרים, הרדינג מצליח בעזרת מכשיר קשר לתקשר עם ד"ר סורקין, שמדריכה את הרדינג איך לרפא את נימה הפצועה. הטירנוזאורס חוזר ותוקף את השלישייה, אך הם מצליחים להבריח אותו משם בעזרת הרכב האוטונומי. השלישייה מתקבצת במרכז המבקרים, אך כאשר הרדינג מסביר שמשלחת הצלה בדרכה אליהם, נימה שולפת אקדח ומספרת שאף אחד לא יציל אותם.

פרק 2: חייל הפרשים.[עריכת קוד מקור | עריכה]

אינג'ן מבינים שישנם עוד אנשים על האי ושולחים לשם צוות של שכירי חרב במטרה לחלצם. שכירי החרב כוללים את בילי יודר, אוסקר מוראלס ודני קאפארו. הם מגיעים אל מרכז המבקרים במטרה להיפגש עם צוות הגיבוי שהגיע ביחד איתם לאי, אך מגלים שהמרכז ריק ושומעים רעש של יריות במכשירי הקשר. הקבוצה מגיעה אל מקום היריות ומגלים שכל צוות הגיבוי נהרג מלבד איש צוות אחד בשם ורגס שאיבד את שפיותו ומנסה לתקוף אותם. לאחר שהם מכניעים את ורגס, יודר ואוסקר מבחינים בפצע מוזר על זרועו של ורגס ומשערים שחיה הרעילה אותו וגרמה לו להזיות שבגללם הוא הרג את כל הצוות. בזמן שהם בודקים את צילומי האבטחה בבניין במטרה לבדוק מה תקף את הקבוצה, הם מבחינים בנימה שמוציאה את הרדינג וג'ס מהמתחם באיומי אקדח.

מרכז המבקרים מותקף בשנית על ידי דינוזאורים, שמצליחים להרוג את ורגס בזמן שיודר ואוסקר בורחים חזרה למסוק. בינתיים, הרדינג, ג'ס ונימה מטפסים על הרי האי ומחליטים לעצור להפסקה. הרדינג משכנע את נימה לתת לו להדליק אש במטרה להרחיק מהם דינוזאורים (כשמטרתו האמיתית היא למשוך אליהם את צוותי ההצלה). לאחר מכן, בזמן שהרדינג מסיח את דעתה של נימה בעזרת שאלות על משפחתה, ג'ס מצליחה לגנוב את מכשיר הקשר ומצליחה לתקשר בחשאיות עם יודר. ג'ס מתגלה על ידי נימה שמאלצת אותה ואת הרדינג להמשיך להתקדם.

הצוות של יודר מבחין מרחוק באש שהרדינג הצית, אבל המסוק שלהם מותקף על ידי פטרודון והם נאלצים לנחות נחיתת אונס. בזמן שדני מנסה לתקן את המסוק, אוסקר ויודר מתקדמים אל עבר הג'ונגלים במטרה למצוא את הרדינג וג'ס. הם מתפצלים במטרה למצוא עקבות, אך יודר מגיע אל קן המלא בביצי דילופוזאורוסים והאם תוקפת אותו. הוא מצליח להחזיק מעמד ואוסקר מגיע ומבריח את הדינוזאורית. נימה, ג'ס והרדינג מגיעים אל מבוי סתום ובו יש רכבת הרים הבנויה על צוק שתוכננה להיות חלק מהפארק. השלישייה מצליחה להפעיל את הרכבת ונעזרים בה במטרה לרדת מהצוק, אבל מותקפים על ידי להקת הררזאורוסים. הם מצליחים להבריח אותם, אך מגלים שהרכבת התפרקה ועומדת ליפול מהמסילה ולהתסרק. יודר ואוסקר מצילים אותם ונימה חושפת שהיא מכירה את אוסקר. הקבוצה חוזרת אל המסוק, אבל מגלה שדני נעלם. הטירנוזאורוס חוזרת ואוסקר מצליח לתקן את המסוק והקבוצה מצליחה לברוח.

האדם הבא שהיחידה נשלחה להציל היא ד"ר סורקין, והקבוצה עושה דרכה למעבדה בכדי לאסוף אותה. במהלך הדרך, נימה מתחילה להתווכח עם אוסקר, אך הוויכוח נעצר כשהקבוצה נוחתת במעבדה. סורקין מסרבת לעזוב עם הקבוצה, אך יודר מנסה לשכנע אותה וחושף שסורקין רוצה להפוך את פארק היורה לשמורה אקולוגית לדינוזאורים. סורקין משתכנעת לעזוב עם הקבוצה, אבל מבקשת עוד קצת זמן כדי להזרים למי הפארק תרכובת ליזין שהיא רקחה במטרה שהדינוזאורים יוכלו להתרבות בכוחות עצמם. בזמן שהרדינג וג'ס מסייעים לה, נימה מנסה לגנוב את המסוק ולברוח. יודר ואוסקר עוצרים אותה, אך במהלך הוויכוח, סכין שנשלפת נתקעת בלוח השליטה של המסוק והמסוק נהרס. בינתיים, הרדינג, ג'ס וסורקין מותקפים על ידי עדר ולוצירפטורים והקבוצה מצליחה לברוח מהם בעזרת טיפוס על מגדל מים. הם מבחינים במסוק ומנסים לסמן לו שיגיע אליהם, אך המסוק מתרסק ישירות אל מגדל המים.

פרק 3: העמקים.[עריכת קוד מקור | עריכה]

הרדינג, סורקין וג'ס מצליחים לברוח ממגדל המים הקורס. הם מצליחים לברוח מהרפטורים אל מנהרות השירות התת-קרקעיות של הפארק. מינה, אוסקר ויודר שורדים את ההתרסקות, אך מגלים שהנשק שלהם נהרס בלהבות. אוסקר יוצא לסייר באזור ומשאיר את יודר להשגיח על נימה חסרת ההכרה. כשאוסקר מגיע אל מנהרות השירות, הוא מבחין ברפטורים מצליחים לפתוח את הדלת למנהרות ועוקב אחריהם. בינתיים, יודר מוצא את פחית העוברים בתיקה של נימה וכאשר היא מתעוררת יודר מכריח אותה לבצע איתו עסקה לפיה הם יתחלקו ברווחים מהעוברים. דינוזאור מסוג פרזאורולופוס שועט לכיוונם ומאחוריו טירנוזאורוס, מה שמאלץ אותם להתחבא במנהרות השירות. יודר מבין שהוא הפיל את העוברים בזמן הבריחה ומחליט לחזור לקחת אותם, למרות שהטירנוזאורוס עדיין משוטט באזור. לאחר שהשיב את העוברים, יודר רואה את נימה מתקדמת לתוך המנהרות החשוכות, אבל נימה מבחינה בעיניים זוהרות למולה ומסרבת להמשיך ללא מקור אור טוב. יודר מנסה להפעיל מחדש את האורות במנהרה ואוסקר ממשיך לעקוב אחרי אחד הרפטורים לתוך המנהרה. הוא שולף סכין, תוקף את הרפטור ומצליח להרוג אותו. נימה ויודר מתאחדים עם אוסקר ויודר מספר לו על תוכניתו להתחלק עם נימה ברווחים ממשלוח העוברים. אוסקר מהסס, אבל מסכים לשתף פעולה בתנאי שהוא ויודר יחלצו את מי שנשאר על האי כמו שהיו אמורים לעשות במקור.

בינתיים, ד"ר סורקין מספרת להרדינג שהיא שפכה את הליזין בתוך מערכת המים המרכזית של הפארק במקום בתוך המכלאות במטרה שהמים יצליחו לרפא את הדינוזאורים בפארק מהמחסור בליזין. בזמן שהשניים מתווכחים על ההשלכות האתיות שבמעשייה של סורקין, ג'ס גונבת את הסיגריות של סורקין ומתגנבת הצידה במטרה לעשן. ולוצירפטור תוקף אותה והיא בורחת אל סורקין והרדינג, ואחריה עדר הרפטורים. הם מצליחים להתחמק מהרפטורים עד שיודר, אוסקר ונימה מתאחדים איתם ואוסקר מצליח לפצוע את מנהיג ברפטורים בעזרת סכין. החבורה מבחינה שאדים מתחילים לצאת מהצינורות בתוך המנהרה וסורקין מסבירה להם שתחנת הכוח של הפארק על סף פיצוץ והם יהיו חייבים לאתחל אותה באופן ידני לפני שיעזבו.

הקבוצה הולכת אל תחנת הכוח במטרה לאתחל אותה ועובדים ביחד במטרה לאתחל את התחנה, אך בטעות מפעילים מתג חירום שנועל אותם בתוך התחנה. אך רגע לפני שהדלתות נסגרות, הרפטורים מצליחים להיכנס לתחנה ונכלאים עם הקבוצה בפנים. הקבוצה בורחת מהרפטורים אל החלק העליון של התחנה, אבל מגלים שלוח הבקרה שפותח את הדלתות נשרף ומבינים שאחד מהם יצטרך לחזור למטה ולהשתמש בלוח השני. אוסקר מתנדב ומצליח לפתוח את הדלתות, אך נהרג על ידי הרפטורים. הקבוצה רצה אל חדר הדודים בתחנה ונועלת את עצמה בפנים ומוצאים בתוכו גופה של אדם, ממנה דינוזאורים בנו קן. יודר מזהה את האדם בתור דני שהפך למשותק מהרעל ששיתק את נימה ו-ורגס ומגלה שדינוזאורים מיקמו ביצים להדגרה במרכז הבטן שלו. סורקין מסבירה שהביצים שייכות לדינוזאור מסוג טרודון ומספרת שהיא זאת שיצרה אותם, אך התבקשה על ידי האמונד להרוג אותם. סורקין לא הצליחה להביא את עצמה לעשות זאת והחליטה להשאיר אותם חבויים במטרה לחקור אותם. זועם על מעשיה, יודר, חמוש בסכין מאיים להרוג אותה.

פרק 4: הניצולים.[עריכת קוד מקור | עריכה]

הרדינג מצליח לשכנע את יודר לא להרוג את סורקין. ג'ס מגלה פתח שמוביל אל מנהרות השירות. בזמן שהקבוצה מנסה לפתוח את הפתח, להקת הטרודונים חוזרת אל הקן ותוקפת אותם. יודר מצליח להסיח את דעתם בזמן שהקבוצה מצליחה לפתוח את הפתח. הקבוצה מצליחה לברוח דרך הפתח אל המנהרות בזמן שהטרודונים בעקבותם, אבל מתפצלים שוב. הרדינג ונימה מצליחים למצוא סולם עליו הם מטפסים אל פני השטח, אך השאר נשארים לכודים במנהרות. הרדינג מנסה לעזור לג'ס ולשאר, אך נימה משכנעת אותו שהם יסתדרו בכוחות עצמם. בזמן הבריחה, השניים מדברים ונימה מספרת שאיסלה נובלר היה האי שבו היא והשבט שלה התגוררו לפני שאינג'ן רכשה אותו והקימה בו את הפארק. היא מספרת שאוסקר היה אחד משכירי החרב שפינו את השבט מהאי לאחר שאינג'ן רכשו אותו ושהיא הסכימה לגנוב את העוברים כנקמה באינג'ן ובתקווה שהכסף מהמכירה יעזור לה להעניק חיים טובים יותר לבתה. רכב סיור אוטונומי עובר והשניים עולים עליו ומגיעים לתצוגה הימים של הפארק, משערים שלשם גם שאר הקבוצה הגיעה.

הקבוצה מתאחדת מחדש בתצוגה הימית ויודר מסביר שעליהם לעזוב את האי מהר כיוון שממשלת קוסטה ריקה עומדת לפוצץ את האי עם פצצה גרעינית במטרה למנוע מהדינוזאורים לעזוב את האי. סורקין, שמבינה מה יהיה גורל הדינוזאורים עוזבת את הקבוצה ועולה על מעלית בדרכה לאקווריום שבפארק, משאירה את הקבוצה בחלק העליון של התצוגה. הקבוצה מצליחה להפעיל מעלית אחרת ויורדים אחריה למטה, שם הם שומעים אותה מתווכחת עם מנהלי אינג'ן בנוגע להפצצת האי. סורקין לוכדת את הקבוצה כבני ערובה במטרה למנוע את ההפצצה וכשזה לא עובד, היא משחררת דניזאור ימי מסוג טילוזאורוס אל האגם, למרות הפצרותיו של הרדינג.

הדינוזאור המשוחרר מתחיל להתנגש בקירות המבנה ומפיל את סורקין למים וטורף אותה. יודר יוצר קשר עם מפקדיו ומבקש מהם לדחות את ההפצצה. הקבוצה עושה דרכה למעלית, אך יודר שולף רימון (אותו הוא גנב מגופתו של דני) ומסביר שעכשיו שכל אנשיו נהרגו, מטרתו היא למכור את העוברים ושהקבוצה רק מעכבת אותו. הוא מציע לקחת את נימה איתו, אך נימה נגעלת מבגידתו ומסרבת. יודר זורק את הרימון ובורח והפיצוץ הורס את הזכוכיות במקום והמים מתחילים לחדור לבפנים. בזמן שיודר עולה במעלית, הוא מגלה שג'ס גנבה ממנו את העוברים.

הקבוצה מצליחה לסגור את עצמה בחדר השליטה של האקווריום לפני שהמים חודרים לתוכו, אך מגלים דליפה נוספת ומים מתחילים לחדור אל החדר בו הם נמצאים. נימה נזכרת במערה תת-ימית שהיא הכירה בתור ילדה שיכולה להוציא אותם משם ובעזרת ציוד צלילה הקבוצה מצליחה לשחות במערה אל עבר היבשה, תוך התחמקות מהטילוזאורוס. הקבוצה מגיעה ליבשה ונימה מבחינה בסירה נוספת שעובדי ביוסין מאחור עבור נדרי, אך הם מותקפים על ידי יודר. הטירנוזאורוס מגיע וכולם קופאים במקום בתקווה שהדינוזאור לא יצליח לראות אותם. הרדינג בועט בפחית העוברים במטרה להסיח את דעתו של הטירנוזאורוס, אבל יודר מזנק אחריה והטירנוזאורוס אוכל אותו. נימה מצליחה להשיג את העוברים והשלישייה עושה דרכה אל הסירה. הרדינג מסיח את דעתו של הדינוזאור במטרה שג'ס ונימה יצליחו להפעיל את הסירה, אך הדינוזאור מצליח להרוס חלק ממנה (מה שגורם לעוברים ליפול לקרקע ולג'ס כמעט להיאכל) ומכאן לשחקן יש אפשרות לסיים את המשחק באחד משני סופים אפשריים:

  • אם השחקן גורם לנימה להציל את ג'ס, היא מרימה אותה אליה בזמן שרגלו של הדינוזאור מוחצת את פחית העוברים. הרדינג, ג'ס ונימה בורחים מהאי יחדיו ונימה המודאגת חוששת לעתיד הכלכלי שלה ושל בתה. ג'ס מוצאת על הסירה תיק ובו סכום כסף גדול, אשר היה אמור להימסר לדניס נדרי לאחר מסירת העוברים ומסבירה שהכל מסתדר בסוף.
  • אם השחקן גורם לנימה להציל את העוברים, היא נאכלת על ידי הטירנוזאורוס והרדינג וג'ס בורחים מהאי על הסירה. הרדינג מחליט להתפטר ולחזור לעבוד כווטרינר בגן חיות במטרה להיות קרוב יותר אל ג'ס. בנוסף, הוא מחליט לאמץ את בתה של נימה במטרה לדאוג לה כלכלית.

דמויות[עריכת קוד מקור | עריכה]

דמויות ראשיות[עריכת קוד מקור | עריכה]

  • ג'רי הרדינג - ג'רי הוא עובד בפארק היורה, ככל הנראה הווטרינר הראשי. ג'רי הוא גבר מבוגר, כנראה בגיל המעבר, בעל שיער אפור. כמו בסרט, הוזעק ג'רי לטפל בטריצרטופס חולה. במהלך ירידתם מהאי, ג'רי וג'ס נתקלים בנימה. ג'רי הוא גרוש מאימה של ג'ס והוא גם אביה של ד"ר שרה הרדינג מהסרט "פארק היורה: העולם האבוד".
  • ג'סיקה "ג'ס" הרדינג - ג'ס היא בתו בת ה-14 של ג'רי. אחותה החורגת היא שרה הרדינג מהסרט השני. ג'ס נעצרה בעבר בשל גנבת חולצה מחנות, ולאורך המשחק המקרה הזה מוזכר כאשר היא מסתבכת בגנבות נוספות. ג'ס נראית כמפחדת מאמא שלה, ועם אביה היא מרגישה יותר משוחררת. ג'ס חכמה מאוד ולפעמים אף מפתיעה את ג'רי בחוכמתה. במהלך המשחק ג'ס לוקחת בחשאי את הסיגריות של ד"ר. סורקין, אך בסוף הגניבה מתגלה. ג'ס כבר יודעת לנהוג, בניגוד לדעתה של אימה. לאמא שלה יש חבר, בשם סטיב, ונראה שהיא ממש מחבבת אותו.
  • נימה קרוז - נימה היא תושבת איסלה נובלר בעבר, ששונאת את אינג'ן בגלל שהרסו את האי. נימה נשלחה לאי בשל החזרת פחית קצף הגילוח עם עוברי הדינוזאורים הגנובים, אך לאחר שנפצעת ומטופלת על ידי ג'רי וד"ר. סורקין, מצטרפת גם היא להרפתקאה. לנימה יש מעט מבטא ספרדי ומדי פעם היא משתמשת במילים בספרדית. נימה ננשכה בידי טרודון בעל נשיכה רעילה, אשר גרם לה לחוויה של מוות קליני. לנימה יש בת בשם אטלנטה, והיא מתקשה לפרנס את עצמה ואת ביתה. בסוף המשחק יש לשחקן אפשרות לבחור את גורלה של נימה: אם נימה תבחר להציל את פחית העוברים מהטירנוזאורוס וכך תגרום למותה, או שתבחר להציל את ג'ס ולהמשיך לחיות, אך במחיר אובדן העוברים. פירוש שמה בספרדית הוא "דג קטן". נראה שלנימה יש מערכת יחסים ישנה אם אוסקר ושהשניים לא מחבבים כל כך זה את זאת.
  • בילי יודר - חלק מצוות ההצלה שנשלח להציל את ג'רי, ג'ס, נימה וד"ר. סורקין, ובמהלך המשחק הופך לאחד מהנבלים הראשיים. בילי מוצא את הפחית עם העוברים בתיק של נימה לאחר התרסקות המסוק וסוחט אותה עד לשיתוף פעולה איתו ועם אוסקר. לבילי היה קשה מאוד עם מותם של חבריו, אוסקר ודני, ולאחר מותם הבטיח כי יתרום חלק מהכסף שירוויח למשפחותיהם. לבסוף בילי נאכל על ידי הטירנוזאורוס לאחר שהוסח במרדף אחרי פחית העוברים. בילי כועס מאוד על ד"ר סורקין ועל מזימותיה כדי להציל את הדינוזאורים.
  • ד"ר. לורה סורקין - ד"ר לורה סורקין היא העוזרת של ד"ר וו מהסרט הראשון, ואחת מהמדענים הראשיים באינג'ן. ד"ר סורקין היא אוהבת טבע ולא מוכנה שדבר יקרה לדינוזאורים שבפארק. ד"ר סורקין רצתה להפוך את הפארק לתצוגת טבע של דינוזאורים ונראה שחלק מדעותיה מנוגדות לאלו של ג'ון המונד (שתכנן לבנות פארק שעשועים לקהל הרחב בנושא דינוזאורים). ד"ר סורקין שכפלה מחדש שני מינים נכחדים אשר המונד לא הסכים להכניס לפארק. בהמשך המשחק היא משחררת טילוזאורוס לחופשי ונותנת לו לצאת לים הפתוח (אם כי ג'רי סוגר את השער לפני שהוא מספיק לברוח). ד"ר סורקין נאכלת על ידי הטילוזאורוס כאשר היא נופלת לאקווריום. ד"ר סורקין נראית בסביבות גיל ה-40-45 וידוע שהיא מעשנת. במהלך המשחק נראה שהיא מוסיפה ליזין למים, מה שממשיך את חייהם של הדינוזאורים.
  • אוסקר מוראלס - אוסקר הוא חלק מצוות ההצלה הנשלח לאי. הוא חבר טוב של בילי ונראה שהשניים מכירים כבר שנים. לאוסקר יש מערכת יחסים ישנה ומורכבת עם נימה. אוסקר הוא האחראי לצלקת שעל פניו של אחד הולוצירפטורים. לבסוף הוא נהרג על ידי הולוצירפטורים.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]