שיחת משתמש:אגלי טל קהלת

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Shabat Candles.png משתמש זה שומר שבת, ומבקש לא להשאיר לו הודעות בשבתות וחגים

ברוכים הבאים לדף שיחתי.

הכנסת פרסומות[עריכת קוד מקור]

הכנסת למעל 10 ערכים תעמולה לא אנציקלופדית. אבקשך לרענן את הכללים לגבי קישורים חיצוניים רלוונטיים. הויקיפדיה איננה פלט]פורמה להפצת ניירות עמדה אלא למתן מידע לקוראים. עדירל - שיחה 23:33, 15 במרץ 2018 (IST)

קישור חיצוני, כשהוא רלוונטי, מוכנס לערך אחד, מקסימום שניים. איני יכול למצוא כל הצדקה להצפה שעשיתי לקישורים חיצוניים בכל כך הרבה ערכים. מדובר ב-SPAM. הדבר חמור שבעתיים כשהקישורים הם מאמרי עמדה שמטיפים לעמדה מסויימת וכמעט ולא נותנים מידע. אנו רגילים לראות פעילות כזאת אצל עורכים אלמונים, לא מויקיפדים ותיקים. תמהני. עדירל - שיחה 23:48, 15 במרץ 2018 (IST)
עדירל, ייתכן שהוספתי גם לערכים שהקשר אליהם לא חד משמעי ואקבל באהבה ביקורת על כך. עם זאת, חשוב לציין: לא מדובר ב'תעמולה לא אנציקלופדית' אלא בניירות מדיניות שמבוססים על מחקר רציני ושפורסמו על ידי מכון מחקר מכובד. קישורים דומים (למשל, של המכון הישראלי לדמוקרטיה) מקובלים אצלינו באינספור ערכים. למעשה, בדרך כלל בערך שלא הייתי בטוח אם הקשר שלו למחקר מספק - הכרעתי לפי הקישורים החיצוניים שכבר היו בו. לא הבנתי למה הסרת את הקישור גם מערכים שאין ספק לגבי החשיבות והרלוונטיות שלו בהם. בברכה אגלי טל קהלת - שיחה 00:12, 16 במרץ 2018 (IST)
נייר המדיניות הנוגע לשינוי שיטת הממשל אינו נותן מידע משמעותי על שיטות ממשל, למעט מעט מאוד בנספחים, וזה לא מצדיק הכללה בשום ערך בקישורים חיצוניים. לגבי המכון הישראלי לדמוקרטיה, אם זכרוני אינו מטעני הדפים שלהם הם מוכווני מידע והסבר על המשוגים ולא דפי מדיניות המטיפים למדיניות עתידית. אם תביא דוגמא של דף מדיניות שמטיף לשינוי ולא מוכוון מידע שהובא כקישור חיצוני שאשמח להעיף אותו לכל הרוחות. עדירל - שיחה 00:20, 16 במרץ 2018 (IST)
עדירל, ברבים מהדפים שהסרת מהם ניירות שהכנסתי יש קישורים לניירות מדיניות מקבילים של המכון הישראלי לדמוקרטיה וכן למאמרי דעה סתם. מדובר בנייר מדיניות שמציג מידע רב (בנספחים שהם חלק משמעותי ממנו) ומגיש הצעה מנומקת לשינוי שיטת הבחירות. זה מקובל ביותר באינספור ערכים. אני מקבל את האפשרות שהוספתי לכמה ערכים שהרלוונטיות בהם לא ברורה אבל לא מבין למה זה מצדיק הסרה גורפת כזו. אני מעריך אותך מאוד, ומבקש שתשקול שוב את העניין. בברכה אגלי טל קהלת - שיחה 00:27, 16 במרץ 2018 (IST)
תביא דוגמאות ואשמח להסיר את הקישורים מהערך. עשיתי זאת בשמחה עם הקישורים שלך אעשה זאת עוד יותר בחדוה עם קישורים אחרים.
ולעצם העניין: קישור חיצוני צריך להיות אינפורמטיבי ולהקיף את נושא הערך. תשכנע את אנשי קהלת לכתוב מחקרים יותר אובייקטיביים, ממוקדי נושא ומלאי מידע ואלו יוכלו להכנס כקישורים חיצוניים. לחילופין, תרחיב את הערכים, תוך סיפור על הצעות שונות לשינוי שיטות הסכמי העודפים והיתרונות והחסרונות שלהם ובמסגרת זאת תביא את המחקר כהערת שוליים. עדירל - שיחה 00:33, 16 במרץ 2018 (IST)
אני מקבל את הצעתך לשלב קישורים יותר כהערות שוליים. עם זאת, לצערי הסרת קישורים כאלה גם מערכים שמקומם בפרק הזה נראה לי מובן מאליו (שינוי שיטת הממשל בישראל!) אני מקוה שלא תתנגד להחזרת קישורים לערכים רלוונטיים ואשמח לדון איתך כאן לפני ההחזרה. בברכה אגלי טל קהלת - שיחה 00:40, 16 במרץ 2018 (IST)
נסה לשאול אחרים, אולי אני טועה. לא הבנתי מה רצונך משינוי שיטת הממשל בישראל. הערך במצב נורא ואתה יכול להוסיף גם את הצעתך לרשימה המיותרת של הצעות. היה עדיף לסכם את ההצעות השונות ולהביא את הקישורים בהערות שוליים, אבל למי יש זמן? עדירל - שיחה 01:25, 16 במרץ 2018 (IST)
זה ערך על שינוי שיטת הממשל בישראל וצירפתי לו נייר מדיניות שעוסק בשינוי שיטת הממשל בישראל. אני מבקש להראות שבמהלך השחזור הגורף שביצעת הסרת את הקישור גם מערכים הכי רלוונטיים. אני מציע שאחזיר למספר מצומצם של ערכים שלדעתי הם רלוונטיים לחלוטין בצירוף תקציר עריכה שמסביר את הקשר המהותי לכל ערך. אם תתנגד - תשחזר ונדון. מקובל עליך? בברכה אגלי טל קהלת - שיחה 01:33, 16 במרץ 2018 (IST)
אני לא רואה בשינוי שיטת הממשל בישראל כל עריכה שלך או שלי. אני מציע שתוסיף 2-3. ואני לא אעשה כלום. נראה איך תגיב הקהילה. עדירל - שיחה 01:38, 16 במרץ 2018 (IST)

שמות משתמשים דומים[עריכת קוד מקור]

שלום רב. אתה קשור למשתמש אגלי טל? ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 16:48, 22 באפריל 2018 (IDT)

זה אני כמובן, כפי שמצויין בראש דף המשתמש הראשי שלי. בברכה אגלי טל קהלת - שיחה 16:55, 22 באפריל 2018 (IDT)
תודה אם ככה אני רגוע. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 17:01, 22 באפריל 2018 (IDT)

תבנית בעבודה על טיוטה[עריכת קוד מקור]

לא נהוג לשים תבניות על טיוטות, וזה גם יוצר רעשים במערכת. אם אינך מעוניין שיפריעו לך, העבר בבקשה את הדף למרחב המשתמש שלך. תודה. • דגש חזק (מלפנים בקרה וייעוץ)שיחה • ט"ו באייר ה'תשע"ח -ל' למט-מונים • 17:13, 30 באפריל 2018 (IDT)

אסיר אותה אוטוטו. סבבה? אגלי טל קהלת - שיחה 17:19, 30 באפריל 2018 (IDT)

תרומותיך[עריכת קוד מקור]

אף שתרומותיך מכילות מידע מועיל, הן בולטות בגישתן החד-צדדית. אני מציע שבעקבות כל עריכה של משתמש:אגלי טל קהלת תהיה גם עריכה של משתמש:אגלי טל שתציג את עמדות הצדדים האחרים. בנוסף, שים לב שעריכה בתשלום יש לציין גם בדף השיחה של הערך. דוד שי - שיחה 19:20, 17 במאי 2018 (IDT)

שלום וברכה, אם יש לך הערות ספיציפיות, אשמח לדון איתך בדף השיחה של הערך. במילה אציין שעריכתי נעשתה בפרק 'ביקורת על התפקיד', כך שטענתך אינה ברורה לי. לגבי ציון עריכה בתשלום, האמנם יש טעם לכתוב זאת בכל פעם, כאשר כל עריכותיי בחשבון זה הן בתשלום? בברכה אגלי טל קהלת - שיחה 19:55, 17 במאי 2018 (IDT)
כך הוחלט בפרלמנט, ראה בדף ויקיפדיה:עריכה בתשלום. דוד שי - שיחה 21:01, 17 במאי 2018 (IDT)
בהמשך לדברי דוד שי, אני מציין את הסעיף השלישי לכללי העריכה בתשלום אצלנו באתר:
"עבור כל ערך שיכתוב או יערוך בתשלום יציג את שם הערך בדף המשתמש שלו ויציין זאת בדף שיחת הערך." היה ולא תעמוד בכללים אלו אתה תחסם מלערוך באתר. אני מבקש שתציג בדף השיחה שלך את הערכים שאתה עורך בתשלום, בלי קשר להאם העריכות בוטלו או לא. גארפילד - שיחה - עזרו לנו במיזם האסם 11:43, 22 במאי 2018 (IDT)
פעלתי כבקשתכם. הפנייה המאיימת מיותרת לטעמי. בברכה אגלי טל קהלת - שיחה 10:28, 23 במאי 2018 (IDT)
אתה עדיין לא ממלא את כל בקשתנו (שים לב לדברי "עריכה בתשלום יש לציין גם בדף השיחה של הערך" ולסיפא של הציטוט שהביא גארפילד "ויציין זאת בדף שיחת הערך". לא ראיתי ציות לכך בשיחה:שינוי שיטת הממשל בישראל, בשיחה:המהפכה החוקתית, בשיחה:אוריאל לין, בשיחה:פסקת ההתגברות ובדפי שיחה של ערכים נוספים שתוכל למצוא ברשימת תרומותיך. דוד שי - שיחה 14:24, 25 במאי 2018 (IDT)
אשתדל לתקן זאת בהקדם. בברכה אגלי טל קהלת - שיחה 21:29, 26 במאי 2018 (IDT)
זה יותר נראה כמו ניסיון לרפות את ידיו מאשר ניסיון אמיתי לגרום לו לאכוף את הכללים. • צִבְיָהשיחה • י"א בסיוון ה'תשע"ח 14:39, 25 במאי 2018 (IDT)

היי![עריכת קוד מקור]

משתמש: פורום קהלת זה גם אתה, או שזה מישהו אחר? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 17:37, 8 בינואר 2019 (IST)

ערב טוב, החשבון משתמש:אגלי טל קהלת שימש בעבר לעריכות מטעם הפורום. בחודשים האחרונים משמש החשבון הזה לפעילות הפורום, כש'אגלי טל קהלת' פעיל רק בהקשר לפעילות שביצע בעבר. המשך ערב נעים פורום קהלת - שיחה 17:47, 8 בינואר 2019 (IST)