שיחת משתמש:איתן/ארכיון 6

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חבל שהחלטת לפרוש[עריכת קוד מקור]

שלום איתן, אנחנו ממש לא מכירים. התקשורת היחידה בינינו היתה בקשר לקטע הטקסט המוצמד למיזם היובל. לא התלהבתי מההסתגרות שלך בקבוצתך החברתית (עמך לעומת עמי), אבל זאת לא סיבה "לעשות ברוגז". אז חיפה חיפה כתב, אז עודדי לא תמך וכנ"ל זהר. אז מה! הם לא היחידים בויקיפדיה. לפעמים פשוט עדיף להתעלם מהערות לא נעימות ופשוט לא להגיב. מצאתי שזה פתרון טוב מאד. כל תגובה על תגובה מלבה את האש. לא חייבים להגיד תמיד את המילה האחרונה. זה שכותב את המילה האחרונה לא בהכרח הצודק. אני מבקשת שתחזור ותתרום, כי הרי בשביל זה כולנו כאן. Hanay שיחה ראית את פורטל הארכאולוגיה? 07:39, 14 בדצמבר 2009 (IST)

חנה, הפרישה שלי היא לא בגלל זהר וגם לא בגלל המשתמש, שהטיח בי מלים קשות. זהר לא העליב אותי. עודדי, עימו היה לי עימות בתחילת דרכי, הזכיר לי "רקורד", ואין לי שום "רקורד" בתקיפה אישית, ודאי לא ביחס לממוצע. דרשתי ממנו לחזור מדבריו הבוטים. אשר להערתך, אכתוב לך בדף השיחה שלך, כי אין היא נוגעת לאירוע הזה. איתן - שיחה 07:45, 14 בדצמבר 2009 (IST)
איתן, אני לא אוהב ללמד אנשים לקחים, אבל הלקח שלמדתי היום הוא שהקניית לקחים עשויה להיות חרב פיפיות באמצעותה ילמדו את המורה לקח. דבריו של עודדי היו עוברים מעלי כ"לא-ברורים" אלמלא היו מופיעים עכשיו בכ"כ הרבה דפי שיחה. זרום הלאה. תומר א. - שיחה 07:55, 14 בדצמבר 2009 (IST)
ביידיש יש ביטוי - האט ער געזוגט. אז הוא אמר. זה לא מצדיק את הפרישה. את הרקורד שלך כולנו מכירים לחיוב. איני צריך אף אחד שיספר לי מי אתה ומה אתה. אלמוג 07:59, 14 בדצמבר 2009 (IST)
אני מזדהה עם התחושה שהמלחמות כאן לפעמים מעייפות, והיו פעמים בהן גם אני רציתי לקחת חופש מכל זה. (ולפעמים גם לקחתי). קח את החופש - תיהנה מחנוכה - ותחזור אלינו בכוחות מחודשים. מקווה שבמהרה :-). ‏Danny-w‏ 11:18, 14 בדצמבר 2009 (IST)
תחושת הבטן שלי, איתן, כי יש הרבה יותר אנשים הרוצים לראות אותך כאן, מאשר אלו המוותרים על נוכחותך. תרומתך חשובה לנו. עשה כדברי הנביא: "לֵךְ עַמִּי בֹּא בַחֲדָרֶיךָ, וּסְגֹר דלתיך (דְּלָתְךָ) בַּעֲדֶךָ; חֲבִי כִמְעַט-רֶגַע, עַד-יעבור- (יַעֲבָר-) זָעַם." (ישעיהו כ"ו כ') וצא עם כוחות חדשים. ברכות אריאל פ. שיחה 16:55, 14 בדצמבר 2009 (IST)
אני דיי בספק אם כלל יש מי בנמצא שיוותר. זהר דרוקמן - שלום עולמי‏ 16:59, 14 בדצמבר 2009 (IST)
כולם למעלה אמרו טוב ממני את מה שאני חושב, אז רק אוסיף את שמי. ‏Harel‏ • שיחה 19:18, 14 בדצמבר 2009 (IST)
אני מסכים עם Harel. איתן, אני מחכה לחזרתך במהרה. דוד שי - שיחה 19:31, 14 בדצמבר 2009 (IST)
מצטרף לאלה שחסרים את נוכחותך. גם אני לא חושב שעודדי הוא מפעיל אידיאלי, ועם זאת אני משתדל שזה לא יפריע לי. גוונא + שיחה + אין לנו פורטל הלכה! 12:40, 17 בדצמבר 2009 (IST)

דברי הסבר[עריכת קוד מקור]

אני מודה לכל הכותבים דברי תמיכה כאן. פרשתי בגלל דבריו של משתמש: עודדי, שנמאס לי מהתבטאויותיו המתנשאות והחצופות.

להלן פירוט השתלשלות הדברים מנקודת מבטי.

משתמש אנונימי העלה את הערך נילי טל. לאור הצורה בה נכתב, ושורה שנראתה כמועתקת, הצבתי דף הז"י על הערך. לאחר בדיקה, ראיתי שאין המדובר בהעתקה, ושנילי טל היא אישיות העומדת בתנאי חשיבות אנציקלופדית. הקדשתי זמן לערך והבאתי אותו למצבו הנוכחי.

משתמש:חיפה, חיפה וגו' הציב על הערך תבנית חשיבות. לאחר הבהרות חשיבות של שני ויקיפדים, מחקתי את התבנית וכתבתי הערה מעט עוקצנית, ש"יש חיים גם אחרי מכבי חיפה". באותה מידה יכולתי לכתוב "יש חיים גם מעבר לדרום אפריקה". הערה ברוח דומה, וללא כל תיאום איתי, נכתבה על ידי אלמוג בדף השיחה של המשתמש.

כוונתי היתה שאם אין לו מושג לגבי הערך שנערך על ידי עורך ותיק, אז שיימנע מהעלאת תבנית חשיבות. על כך נעניתי ב: (ההדגשה שלי)

"זהר, אתה באמת מצפה לתשובה? יש בויקיפדיה אנשים שמחמת מוגבלות שכלית או נפשית או אחרת אינם מסוגלים להתמודד עם טענות חשיבות לגופן ועל כן מתמודדים איתן כדרכם של ילדים בני חמש: על ידי הכפשת בן הפלוגתא, על ידי ניסיון לבזותו או להמעיט מערכו בעיני בני השיח. אז מכיוון שאני אוהד את מכבי חיפה הפך איתן, בעליבות נפש ראויה לכל גנאי, את דיון החשיבות לדיון אישי. מכיוון שאני אוהד את מכבי חיפה, עמדתי אינה ראויה להתייחסות משום שמן הסתם ובלא כל ספק אני מקדיש את כל ימיי ואת כל לילותי לצפייה במשחקים של מכבי חיפה, לאיסוף מדבקות של השחקנים ולכתיבת טוקבקים באתר האוהדים. אכן, אנשים משכילים וברי לבב יש בויקיפדיה. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד

לאחר מכן שינה המשתמש את תשובתו ומיתן אותה מעט.

לאחר מכן נכנסתי לדף השיחה שלו וראיתי שהנ"ל מניח תבניות חשיבות בסיטונות.

אלמוג כתב בדף שיחתו של הנ"ל : "מגיסטר שלום. רציתי לכתוב משהו מעט מתנצל ומעט מרוכך, ואז ראיתי את שיחה: נילי טל והקביעה המתנשאת המופיעה בה באשר לחשיבותה של הנ"ל. זה העלה בדעתי שמא יש כאן בעייה החורגת מעניין סיוון בסקין, ובכל אופן יש משהו במה שכתבתי, ודף השיחה של המשתמש הוא אולי המקום הראוי לכך."

הוספתי את ההערה הבאה:

"לא ראיתי את הדיון פה עד כה. נכנסתי לעימות עם חיפה...לאחר שהערתי הערה עוקצנית לגביו לאחר שהניח תבנית חשיבות על ערך שכתב אנונימי ואני ערכתי. ראיתי זלזול בעצם הנחת התבנית. אני נמצא כאן יותר מ-3 שנים, ומספר תבניות החשיבות שהעליתי אינו עולה על חמש וגם זה בהגזמה. לשים תוך פרק זמן קצר שש -שבע תבניות זה אומר שיש אג'נדה, והאג'נדה הזאת לא מקובלת. אני מקווה שהשיעור נלמד."

על כך ענה לי משתמש:עודדי בסגנונו האופייני, ובצורה מוטה לחלוטין:

"דברים אלה חמורים ביותר. איש לא שמך כאן כדי ללמד אחרים שיעורים, בוודאי לא דרך תקיפה אישית ובלתי עניינית. אם קיימת במעשיו של המשתמש אג'נדה כלשהי, הרי היא מקובלת כמו כל אג'נדה אחרת של ויקיפדים בוויקיפדיה. זכותו של אדם לתהות על חשיבותם של ערכים כל עוד הדבר נעשה בתום לב ולא בכוונות לעורר מהומות. פעולה כזו היא חלק ממה שיוצר את הרקורד של כל ויקיפד פה, לטוב ולרע. מי שפעל פה בניגוד למקובל בוויקיפדיה הוא דווקא אתה, וגם זה חלק מהרקורד שלך - ולא החלק הטוב.

בכותבו כך התייחס עודדי לרקורד שלי כשלילי. יצוין, כי בתחילת דרכי הוא ואני נכנסנו לעימותים שונים, עד שנשבר לי ודרשתי ממנו להתרחק. ןאכן, במשך יותר משנתיים לא היה בינינו כל עימות (ניתן לראות את הנוסח בדף השיחה שלו).

כדי שאחזור, על עודדי לחזור בו מדבריו בדבר ה"רקורד" השלילי שלי, כפי שהוא רומז, ושיימנע מלהתערב בענייני (כפי שאני נמנע מלהתערב בענייניו).

יצוין, כי זהר דרוקמן, שהיה אף הוא מעורב בדיון, עשה זאת בצורה נעימה וחברית, ואין לי כל טענה אליו איתן - שיחה 00:16, 15 בדצמבר 2009 (IST)

מפתיע בעיני שדעתו של עודדי עליך כל כך חשובה לך עד שאתה מאיים בפרישה כל עוד הוא לא יחזור בו. יורי - שיחה 00:38, 15 בדצמבר 2009 (IST)
יורי, דעתו של עודדי עלי מעניינת אותי כקליפת השום וכשלג דאשתקד ואף פחות מכך, כל עוד הוא שומר את דעותיו לעצמו. כאשר הוא מביען בדפי שיחה, וקובע נחרצות כי התבטאות יחידה שלי היא חלק מ"הרקורד השלילי" שלי, זכותי לדרוש ממנו חזרה ומחיקה של דבריו. אני לא דורש ממנו התנצלות כי התנצלותו לא מעניינת אותי. כפי שניתן לראות בשיחה:סנקט פטרבורג, בתחילת דרכי עודדי נטפל אלי עד שהתנהגותו הגיעה לשיא באותה שיחה, עת נטפל לטעות הקלדה שלי כדי לרדת עלי ולרמוז לבורותי. באותה שיחה שמתי לדבר סוף. מאז עברו יותר משנתיים, כל אחד מאיתנו התעסק בענייניו, ולמרות שמספר פעמים התבטאויותיו כלפי אחרים לא מצאו חן בעיני (בלי קשר לעובדת היותו צודק או לא בדבריו - הטון קובע את המוזיקה), נמנעתי מלהעיר לו. בהתבטאותו הפוגענית עודדי שבר את הסטטוס קוו, ולכן הוא חייב למחוק את דבריו ולהמשיך לשמור מרחק ממני. איתן - שיחה 08:31, 15 בדצמבר 2009 (IST)
דווקא עודדי התייחס לעובדה שיש לך חלק טוב למדי ברקורד, וניסינו להסביר לך את זה כמה פעמים. אני מוצא את זה מטריד למדי שעל אף שחחע"ע הבין את טעותו והסיר את דבריו דיי במהירות, למרות שהיו בתשובה לפרובוקציה מצידך - אתה העדפת להתנצח ולייתר ביטחון להמשיך לעלוב - גם אחרי שהסיר דבריו מייד לאחר בקשתי. תחזור, באמת תחזור, אתה טוב לוויקיפדיה - אבל נסה להסתכל על העניין גם מזווית אחרת. זהר דרוקמן - שלום עולמי‏ 11:18, 15 בדצמבר 2009 (IST)

חסימה[עריכת קוד מקור]

איתן, לבקשתך נחסמת לתקופה של חודש. כולי תקווה שבסיומו של החודש הזה תשוב בכוחות מחודשים לכאן • עודד (Damzow)שיחהפרוייקט המלחמה הגדולה 23:15, 15 בדצמבר 2009 (IST)


הגיע הזמן להחליט[עריכת קוד מקור]

הגיע הזמן להחליט לאן אנחנו ממשיכים מכאן. במשך כשלוש שנים אני כותב כאן. בתחילה נתקלתי באנשים נחמדים יותר ונחמדים פחות. אחד מהנחמדים פחות היה אותו משתמש שבגלל הערתו הפסקתי לכתוב כאן. אותו משתמש כמעט שהביא לפרישתי אז וכפי הנראה יביא לפרישתי היום. לא כל כך בגלל הפגיעה בי, אלא בגלל יחס מתנשא, כוחני ואגרסיבי כלפי משתמשים רבים, כאילו זה הבית של אמא שלו. ("אדאג שתסולק מפה", "איש לא שמך" ועוד התבטאויות ממין זה). (הסיפור מופיע באחת הגירסאות הקודמות של דף זה) ולפני שאני מחזיר את המפתחות, יש שתי אפשרויות:


א. אני הולך הביתה[עריכת קוד מקור]

ואז אין לי טענות לאיש. את קרוב ל-300 הערכים שכתבתי או ערכתי אשאיר כמובן. 300 הערכים הבאים הולכים איתי.

ב. אני נשאר[עריכת קוד מקור]

אבל אז אני מסיר את הכפפות. על כל הערה מתנשאת וכוחנית של אותו משתמש אני אכנס בו בכל הכוח. חסל סדר נימוס. אין בכוונתי לשתוק ולהבליג כפי שעשיתי במשך יותר משנתיים כלפי ההתנהגות שלו, שמזיקה לוויקיפדיה העברית מאוד.

תחשבו מה עדיף בעיניכם.

יש, כמובן, אפשרות שלישית, והיא לא לראות את ויקיפדיה כשדה קרב, אלא כמקום שכותבים בו ערכים בכיף. 300 הערכים הבאים שתכתוב יגרמו לך המון הנאה, ויביאו הרבה תועלת לקוראיהם. חזור, תהנה מהחיים, עזוב את המלחמות בצד. דוד שי - שיחה 23:33, 24 בדצמבר 2009 (IST)
איתן, הייתי עסוק מאוד בימים האחרונים, וגם בעיות תקשורת מנטויז'ן מנעו ממני כניסה לוויקיפדיה בחלק מן הימים האחרונים - וכרגע אני עדיין עסוק (נכנסתי עכשיו רק לכמה דקות, כי אני לא יכול בלי). לא ראיתי בשל מה ולמה, ומה קרה. אבל חבל מאוד אם תפרוש - אני חושב שתרמת רבות, ואתה יכול עוד לתרום רבות (הן לוויקיפדיה, והן לעצמך). אני מקווה שאוכל מחר או מחרתיים להציץ ולראות מה קרה - ואני מקווה יותר מכל שתימצא הדרך להשאיר אותך כאן וגם להפוך את ויקיפדיה למקום נעים יותר לכתוב בו. אלדדשיחה 23:37, 24 בדצמבר 2009 (IST)
איתן, חזרתי עייף מהמיסה בנצרת. היה שווה. בטח נחת ne? תחזור לכתוב וזהו. זה דיי חרטבונה אני חושב. אתה אוהב את המקום, ודי חבל לתקוע לעצך גול עצמי. אני לא יודע מי אתה מדבר על אם פגע בך, וזה גם לא חשוב. תמנע ממנו. אם צריך אפשר לסדר הפרדה. הצלחה וחג מולד שמח. ‏Ori‏ • PTT‏ 23:42, 24 בדצמבר 2009 (IST)
לדוד, אתה יודע היטב שנמנעתי מלהיכנס למלחמות, יש כאן אנשים נהדרים שכיף לעבוד איתם, ויש קומץ שמעכיר את האווירה. יודגש: גם עובדת היותו של מישהו צודק אינה מקנה לו את הזכות להעליב, לאיים, לנקוט בגישה מתנשאת או כוחנית. זו גישה שהפכה לאחרונה לנורמה, שהופכת את המקום הזה לבלתי נסבל לעתים. איתן - שיחה 23:44, 24 בדצמבר 2009 (IST)
שלום איתן,
אני מציע שתקח קצת הפסקה מוויקי ותשוב עם כוחות מחודשים. אני לא יודע לאיזה משתמש אתה מתכוון, אך זה לא חשוב. אני חושב שחופשה של כמה שבועות יכולה להועיל. לא צריך לעשות החלטות דרמטיות. גילגמש שיחה ביקרת כבר במיזם היובל? 05:29, 25 בדצמבר 2009 (IST)

When you were young and your heart was an open book
You used to say life and let life
you know you did... • עודד (Damzow)שיחהפרוייקט המלחמה הגדולה 07:02, 25 בדצמבר 2009 (IST)

איתן, עכשיו ראיתי לראשונה את כל הפרשה, שלא ידעתי על קיומה קודם. אני מצטרפת כמובן אל הקוראים לך להישאר, מכל הנימוקים שנאמרו כבר לעיל. אני יכולה רק לקוות, שהצד השני יקח את דבריך לתשומת לבו וישמור מרחק, כמו בשנתיים שקדמו למחלוקת הזאת. אם אתה רואה עצמך נפגע, זכותך להגיב, גם אם עדיף לקבל את עצת החברים ולהתעלם. אני מבינה, שלא תמיד אפשר. בכל אופן, אני מקווה מאד שתחזור לפעול ושמקרים מצערים כמו זה לא יישנו.שלומית קדם - שיחה 09:03, 25 בדצמבר 2009 (IST)

הבהרה[עריכת קוד מקור]

חברים, לא מדובר במשאל אמון מהסוג "אתם מעדיפים שאשאר או אלך", בדומה ל"הצבעת אמון במפעיל" שנפתחת משום מה רק על ידי המפעילים שכולם רוצים בהם. אני מעריך שרוב הקהילה רוצה שאשאר, ושאלה שרוצים שאלך לא יכתבו כאן את דעתם המפורשת. מדובר בהישארות שבמסגרתה:

אם אני נשאר אני מסיר את הכפפות. על כל הערה מתנשאת וכוחנית של אותו משתמש אני אכנס בו בכל הכוח. חסל סדר נימוס. אין בכוונתי לשתוק ולהבליג כפי שעשיתי במשך יותר משנתיים כלפי ההתנהגות שלו, שמזיקה לוויקיפדיה העברית מאוד. איתן - שיחה 08:03, 25 בדצמבר 2009 (IST)

ועל זה בדיוק כתבתי "life and let life" • עודד (Damzow)שיחהפרוייקט המלחמה הגדולה 09:07, 25 בדצמבר 2009 (IST)
ויש עוד דרך. במקום להגיב באגרסיביות, או במקום להגיב בנימוס. פשוט להתעלם ממנו לחלוטין. השיטה עובדת מצויין. אבל זה הרבה יותר קשה. דורש כוחות נפש להתעלם כאשר אתה "מת" להכניס בחזרה Hanay שיחה ראית את פורטל הארכאולוגיה? 09:11, 25 בדצמבר 2009 (IST)
חנה, במשך יותר משנתיים לא היה בינינו דבר. כשחזר מחופשה אפילו ברכתי אותו בדף שיחתו... התעלמתי מהתעמרותו במשתמשים, התבטאויותיו והתנהגותו. זהו, אי אפשר יותר להבליג. איתן - שיחה 09:24, 25 בדצמבר 2009 (IST)
איתן, אני בעד שתישאר, ובהחלט לא תיתן שיעשו ממך סמרטוט. עם זאת, "להכנס בו בכל הכח" זו שיטה בטוחה לחסימה ולבעיות. אני מציע לך, שעל כל פגיעה שקשה לך להבליג עליה, תתלונן בדף המתאים. לאחר מספר תלונות כאלו, שאני מקווה שלא תהיינה, יניח לך המשתמש המתעמת עמך לתקופה ארוכה. ברי"אשיחה • ח' בטבת ה'תש"ע • 09:54, 25 בדצמבר 2009 (IST)
איתן שלום,
אם אתה כאן שלוש שנים, אז אתה כבר יודע שיש כאן מגוון גדול של אנשים ודעות, ופה ושם יש התנגשויות על רקע מהותי שהופכים מהר מדי להתנגשויות על רקע אישי. אני רואה את כל הסיפור בצורה שונה לגמרי ממך, אבל זה כמובן משום שאני לא מעורב בו רגשית. אם אני מבין נכון אתה מתנה את חזרתך בקבלת זכות לעבור על כללי ההתנהגות בין חברי הקהילה לגבי משתמש מסוים בכל מה שתראה כהערה מתנשאת או כוחנית, ואם טעיתי בהבנת דבריך אני מתנצל מראש. אתה כבר מספיק זמן כאן כדי להבין שאין סיכוי שתנאי זה יתקבל כאן. יהיה הרבה יותר אפקטיבי אם במקום "להיכנס בו בכל הכוח" תשכנע את הקהילה שההערה שספגת ממנו "מתנשאת וכוחנית" (ואני סבור שלא זה היה המצב במקרה שבגינו הודעת על כך שאתה שוקל לפרוש). אביהושיחה 11:04, 25 בדצמבר 2009 (IST)
אביהו, אם אני נשאר, ואותו משתמש יחזור לדפוסי התבטאותו, אני אכניס לו מנה אחת אפיים. ההתבטאות מסוג "איש לא שמך ל"..היא פטרונית, וההגנה על משתמש אחר שאימץ לעצמו אג'נדה, מבלי להתייחס כלל לתגובתו של אותו משתמש, שללא ספק נוגדת את כללי ההתנהגות, היא בעיני חציה של קו אדום. מה עוד שאותו משתמש שפגע בי לא מהסס כלל לפעול כאשר הוא נתקל במשתמשים בעלי אג'נדה שנוגדת את השקפת עולמו (בצדק או שלא בצדק - זו כלל לא השאלה) והחמור מכל - רמיזה על החלק השלילי ברקורד שלי. ברור שמעורב כאן גם צד רגשי. אני לא אמנע מתגובה גם אם הוא יתבטא כך גם כלפי אחרים. איתן - שיחה 11:13, 25 בדצמבר 2009 (IST)

מדברי משתמש "חיפה-חיפה וכו'":[עריכת קוד מקור]

שתקתי עד עכשיו ונתתי לך להשתלח בעודדי, כאשר היה ברור לי לגמרי שאתה תוקף אותו רק כדי להרחיק את הזרקורים מהתנהגותך הנבזית. אם תשומת הלב של כולם תופנה למה שאולי עשו לך (ואתה מנסה להתעלם מכך שכל הויקיפדים שקראו את דבריו של עודדי לא מצאו בהם כל פסול) - אולי תצליח להשכיח מלב את העילה לכל האירוע. אבל איני יכול עוד. אתה נוהג ממש כמו קוזק נגזל. אתה כותב כאן: "גם עובדת היותו של מישהו צודק אינה מקנה לו את הזכות להעליב, לאיים, לנקוט בגישה מתנשאת או כוחנית". איך בדיוק הכלל הזה שאתה תובע מאחרים לציית לו מתיישב עם היחס המעליב, המאיים, המתנשא והכוחני שאתה הענקת לי בשיחה: נילי טל ולאחר מכן בדף השיחה שלי? עודד בסך הכל אמר לך להפסיק. אבל אתה המשכת והמשכת ואתה ממשיך גם עכשיו. לא עשו לך כלום. העירו לך על התנהגות בזויה. אל תנסה להפוך את היוצרות.
ועוד דבר מה פעוט: הפסק לאיים כל הזמן ולהתיש את כל הכותבים באולטימטום כזה או אחר. זאת ויקיפדיה. אנשים באים ואנשים הולכים. אנשים פורשים ואנשים מצטרפים. הפרויקט לא יתמוטט אם תלך, ואם אתה כל כך רוצה בכך - לך. אבל אם אתה נשאר, אל תבקש לעצמך את הפריבלגיה להתנהג כנבל. התנהגות כזו היא שתרחיק מפה אנשים שעדיין רוצים לכתוב בשקט, ועלבונות מהסוג שאתה הטחת בי עלולים להרחיקם.
אני לא מתכוון להיכנס איתך לוויכוח. אני הולך לעבוד. אבל חשוב להעמיד דברים על דיוקם, מכיוון שויקיפדים שלא היו ערים לרקע לכל המהומה עלולים לחשוב שאתה שה תמים שעודדי התנכל לו על לא עוול בכפו. שבת שלום. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 11:32, 25 בדצמבר 2009 (IST)
על חוצפתך ועל תגובתך בדף השיחה ההוא היה צריך להרחיק אותך לחודש מכאן, אבל מאחר ואתה צעיר אני אתעלם. לא אתה הנושא, אלא פטרונך. ואני מבקש: הדר את רגליך מדף השיחה שלי ואל תכתוב פה יותר. איתן - שיחה 13:40, 25 בדצמבר 2009 (IST)
ולהבא כשאתה מגיב (לא כאן) , כתוב גם את הסיבה להערתי ההיא ("יש חיים גם אחרי מכבי חיפה") - סדרה של תבניות חשיבות שהנחת כחלק מאג'נדה, וכן כתוב גם את משפט התגובה שלך לי:

"יש בויקיפדיה אנשים שמחמת מוגבלות שכלית או נפשית או אחרת אינם מסוגלים להתמודד עם טענות חשיבות לגופן ועל כן מתמודדים איתן כדרכם של ילדים בני חמש: על ידי הכפשת בן הפלוגתא, על ידי ניסיון לבזותו או להמעיט מערכו בעיני בני השיח. אז מכיוון שאני אוהד את מכבי חיפה הפך איתן, בעליבות נפש ראויה לכל גנאי, את דיון החשיבות לדיון אישי."

ייחסת לי מוגבלות נפשית או שכלית או אחרת, במלים אחרות - הוצאת לשון הרע. אילו פטרונך היה נוהג כפי שצריך לנהוג - הוא היה חוסם אותך בגין מלים אלו. יתרה מזאת, אילו היית מייצג אג'נדה המנוגדת לדעותיו היה חוסם אותך בוודאות.

ואם כבר הזכרת את עצמך, הרי מה שכתב עליך אלמוג: (בגין הרצוג, פוקס, נאמן ושות'):
פניתי למשתמש דוד שי בדף שיחתו בעניין זה. לדעתי הרגע בו הנחת את התבנית על ערך זה שחשיבותו מקובלת אוניברסלית היא הרגע בו הפכת ממשתמש תורם למזיק, אך זו רק דעתי. אין לי סמכות, ואני יכול רק לבקש. ביני לבין עצמי אני תוהה מתי תגיע הנחת התבניות הסיטונית למצב בו אדם שיש לו סמכות יצטרך להתערב, אך לפי הטון של דבריך אני יכול להניח כי הרגע הזה אכן קרוב.

ועוד כתב לך: הייתי שמח לו היית מתייחס לדברי במקום להעלב מדברים שלא כתבתי אבל ניחא. אענה רק לנקודה אחת. המטיל ספק בחשיבותה האנציקלופדית של סוין בסקין אינו מבין בשירה עברית. אם כך, במה אתה כן מבין? איני יודע וניחשתי לפי דף המשתמש שהמדובר בכדורגל, דרום אפריקה ומה שזה לא יהיה שאתה לומד. היכן כאן ההתנשאות? אני איני מחווה דעה בנושאים שאיני מבין בהם, ובהחלט זה דבר שאני דורש מסביבתי. ודבר נוסף, במה יתרונה של שירה גרא על סיון בסקין? במה זו אנציקלופדית וזו לא? מהו החותם שזו הטביעה לעומת העדר החותם של זו? הייתכן שממרומי מגדל אשכול רואים דברים שאחרים אינם רואים? אין ספק שגם אלמוג, כמוני, העליב אותך, איים, נקט גישה כוחנית וכו', אלא שבמקום להשתמש כמוני במשפט "יש חיים גם אחרי מכבי חיפה" הוא כתב לך שתנקוט עמדה בתחומים בהם אתה מבין. תמהני מדוע פטרונך לא נכנס בו גם כן. בעצם איני תמה. איתן - שיחה 14:20, 25 בדצמבר 2009 (IST)