שיחת משתמש:באלדור

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

איתי (שם פרטי)[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "איתי (שם פרטי)". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

אות גיבור ישראל[עריכת קוד מקור]

שלום. אם רצונך ליצור ערך עצמאי על עיטור זה (בנפרד מעיטור הגבורה) הוא חייב להכיל תוכן משמעותי בפני עצמו (מעבר למה שכבר כתוב בערך עיטור הגבורה). ובאופן כללי (מעבר למקרה פרטי זה), לא יוצרים ערכים בעלי משפט או שניים בלבד (ראה ויקיפדיה:אולטרה קצרמר). תודה, Dovno - שיחה 12:12, 2 באוגוסט 2020 (IDT)

לצערי אינך בעל זכות הצבעה, נכון לרגע זה[עריכת קוד מקור]

שלום.

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:ג'ירפה סגולה". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, Ldorfmanשיחה 14:30, 4 באוגוסט 2020 (IDT)

פרטיות[עריכת קוד מקור]

היי, אשמח אם תענה לי להודעה הבאה.

אני לא יודע מתי או אם בכלל חשפתי את השם שלי אבל אתה איכשהו מצאת אותו. לכן אשמח אם תענה לי איך אתה מכיר אותו/אותי. בפעם הבאה תקרא לי פשוט "בן" או ילד המדבר, אבל לא נעים לי שתקרא לי בשמי המלא. שנה טובה. Desertboyשיחההצטרפו למיזם הפוליטי - המשך יום נעים 18:17, 17 בספטמבר 2020 (IDT)

אני לא מכיר אותך. כשאתה מקליד ארבע טילדות (~) בסוף פסקה בדף שיחה, זה יוצר באופן אוטומטי את שמך כפי שאתה בוודאי יודע, אני פשוט עשיתי 'העתק' 'הדבק' של שמך כפי שהוא היה בדף השיחה. מצטער אם פגעתי בך - באלדור - שיחה 18:41, 17 בספטמבר 2020 (IDT)
היי, אני לא התכוונתי ל"ילד המדבר" אלא לשמי - בן כס** שכתבת ולא זכור לי שציינת. בכל מקרה כנראה באמת כתבתי אותו ואני התבלבלתי, ראיתי בדף המשתמש שלך שבעבר כתבת שאתה בא מבית דתי וגרתי בעיר דתית שנים רבות (גבעת שמואל) אבל כנראה אני חששתי לחינם. תודה בכל מקרה ידידי ושתהיה לך שבת שלום ושנה טובה. Desertboyשיחההצטרפו למיזם הפוליטי - המשך יום נעים 18:58, 17 בספטמבר 2020 (IDT)
אה, זה הסתכלתי באחד המאמרים שציינת שנכתב בידי בן כספי :) באלדור - שיחה 19:08, 17 בספטמבר 2020 (IDT)
נ.ב. לא נהוג להוריד דברים מדפי שיחה באלדור - שיחה 19:08, 17 בספטמבר 2020 (IDT)
לגבי הנ.ב אני יודע אבל זה מקרה חריג. עכשיו הבנתי את מקור הבעייה. כותב המאמר היה בן כספית ולי יש את אותו שם רק בלי האות ת'. מרגיש רע שהתנפלתי עלייך. Nuvola apps kmoon.png לילה טוב!. Desertboyשיחההצטרפו למיזם הפוליטי - המשך יום נעים 22:25, 17 בספטמבר 2020 (IDT)
אני מתנצל אל שגיאת הכתיב באלדורשיחה • ג' בתשרי ה'תשפ"א 09:04, 21 בספטמבר 2020 (IDT)
הכל טוב! קורה לטובים ביותר. Desertboyשיחההצטרפו למיזם הפוליטי - המשך יום נעים 09:46, 21 בספטמבר 2020 (IDT)

ברוך הבא[עריכת קוד מקור]

שמתי לב שלא שלחו לך אפילו שאתה כאן לא מעט זמן,

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, באלדור, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
. Desertboyשיחההצטרפו למיזם הפוליטי - המשך יום נעים 18:58, 17 בספטמבר 2020 (IDT)

מלחמת העולם השנייה (ספר מאת וינסטון צ'רצ'יל)[עריכת קוד מקור]

שוב תודה על יצירת הערך. העברתי אותו לשם החדש בהתאם להעדפתך (איתה אני גם מסכים). Dovno - שיחה 15:18, 27 באוקטובר 2020 (IST)

תודה באלדורשיחה • י' בחשוון ה'תשפ"א 18:52, 27 באוקטובר 2020 (IST)

גביע העולם בכדורגל[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום באלדור,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "גביע העולם בכדורגל" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה עליו. אם בכוונתך לסיים את המלאכה – זו תזכורת, ואם החלטת לזנוח את העבודה על הערך – יש להסיר את התבנית, ולהחליפה במידת הצורך בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • י"ח בחשוון ה'תשפ"א • 09:40, 5 בנובמבר 2020 (IST)

שוב שלום, הפעם מזכיר את "הירושה (סדרת ספרים)". בברכה, ידידיה צבאןשיחה • ח' בשבט ה'תשפ"א • 16:56, 21 בינואר 2021 (IST)

שלום, ראיתי שלא המשכת מאז, מסיר מהירושה. בברכה, ידידיה צבאןשיחה • כ"ה בשבט ה'תשפ"א • 15:36, 7 בפברואר 2021 (IST)
הסרתי מגביע העולם בכדורגל#היסטוריה (לא נערך מעל חודש וחצי). בברכה, ידידיה צבאןשיחה • א' באייר ה'תשפ"א • 16:16, 13 באפריל 2021 (IDT)

תודה לך, אכן שכחתי מן הערכים האלו, אולי עוד אחזור אליהם בעתיד, תודה שאתה מזכיר לי. באלדורשיחה • ב' באייר ה'תשפ"א 07:53, 14 באפריל 2021 (IDT)