שיחת משתמש:שויקיש

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, שויקיש, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 20:04, 21 ביוני 2014 (IDT)

משתמש:82.166.152.130/בית החינוך המשותף דגניה[עריכת קוד מקור]

שלום לך, ראיתי את הטיוטה שאתה כותב. מדוע אינך כותב במרחב המשתמש שלך? עדיף להעביר את הטטיוטה לדף משתמש:שויקיש/בית החינוך המשותף דגניה. אני יכולה לעשות זאת עבורך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:42, 11 ביוני 2014 (IDT)

בבקשה. אשמח אם תעשי זאת תודה רבה. אשמח אם תעבירי. אני לא כול כך בקיא בויקיפדיה...שויקיש - שיחה 19:46, 11 ביוני 2014 (IDT)
תעשה רגע הפסקה מהעריכה ואני אעביר ואכתוב לך קישור כאן. לא צריך לפתוח פסקה חדשה לתגובה. לוחצים על הקישור [עריכת קוד מקור] משמאל לכותרת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:49, 11 ביוני 2014 (IDT)
הנה הקישור לטיוטה שלך -> משתמש:שויקיש/בית החינוך המשותף דגניה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:50, 11 ביוני 2014 (IDT)
תודה רבהשויקיש - שיחה 19:53, 11 ביוני 2014 (IDT)
מזל טוב על הערך בית החינוך המשותף דגניה. האם אתה חבר קיבוץ דגניה? ראה הערותיי בדף השיחה של הערך. רשימת הנופלים הוסרה מהערך כי זה לא מקובל. אני מציעה שתוסיף קישור בערך לרשימת הנופלים אם היא קיימת במרשתת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 20:04, 21 ביוני 2014 (IDT)
כן אני גר בדגניה (אני לא חבר כי אני עוד לא בגיל...). אכן התחבטתי אם להוסיף את הטבלה. כרגע אין טבלה חיצונית.שויקיש - שיחה 22:06, 21 ביוני 2014 (IDT)
Face-smile.svg. הקדמתי אותך בנושא התמונות כי אני בדגניה היום, והלכתי לצלם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 22:14, 21 ביוני 2014 (IDT)

כתוב על עצמך[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום שויקיש,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:שויקיש". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, --חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 21:29, 2 באוגוסט 2014 (IDT)

הי שויקיש, אני היום בדגניה א, שמח לפגוש אותך. אם זה אפשרי כתו לי כאן ונתאם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 13:48, 16 באוגוסט 2014 (IDT)
היי Hanay. קודם כל תודה על ההצעה. מצטער שראיתי את ההודעה רק עכשיו. מחר אולי זאת אופציה?שויקיש - שיחה 21:42, 16 באוגוסט 2014 (IDT)
מחר זה קצת בעייתי אני עוזבת בבוקר. שלח לי דרך האתר את פרטי הקשר שלך ובפעם הבאה אצור אתך קשר. יש קישור מצד ימין של המסך כשאתה נמצא בדף המשתמש שלי מתחת לכלים. הייתי שולחת אליך, אבל האפשרות הזאת לא זמינה אצלך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 21:47, 16 באוגוסט 2014 (IDT)
מצטער אבל לא מצאתי את האפשרות לשלוח לך מייל. יש אפשרות לשלוח לך הודעה פרטית בדרך אחרת?שויקיש - שיחה 22:10, 16 באוגוסט 2014 (IDT)

ציונות סוציאליסטית[עריכת קוד מקור]

תחזקנה ידיך חבר יקר! Carmel16 - שיחה 12:58, 23 באוגוסט 2014 (IDT)

(: תודה רבה Carmel16 שים לב למה שאני כותב לך בשיחה של תנועת העבודה.שויקיש - שיחה 13:08, 23 באוגוסט 2014 (IDT)

משתמש:שויקיש[עריכת קוד מקור]

👍אהבתי חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 18:35, 23 באוגוסט 2014 (IDT)

תודה תודה (:שויקיש - שיחה 19:02, 23 באוגוסט 2014 (IDT)

בדוק עריכות אוטמטי[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום שויקיש,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, אילי - שיחה 19:04, 13 בספטמבר 2014 (IDT)

הנוער העובד והלומד[עריכת קוד מקור]

שלום לך, גלגמש מחק את הפרק מטרות התנועה כי הוא העתקה מילולית ממסמך של התמועה ולא מספר לנו מהן מטרת התנועה באמת. האם תוכל לכתוב , במילים שלך ורצוי כקטע רציף, את המטרות כך שהן תהיינה מובנות לקורא? • איקס איקס - שיחה 15:34, 4 באוקטובר 2014 (IDT)

איקס איקס ראשית אני ממליץ לך לפנות גם למשתמש:Nizzan Cohen שהוא מכיר מאוד את התנועה. שנית, מה שכתוב שם זה היסוד של מטרות התנועה, כל מה שאני אכתוב גם אם זה יהיה בפסקה רציפה ישמע כמו מה שמשתמש:גילגמש לא רוצה שזה יהיה. לדוגמא: "התנועה מחנכת לערכי הציונות, סוציאליזם, שלום ושיוויון ערך האדם." אני כחניך יודע שהתנועה באמת מחנכת לזה הבעיה היא שזה לא מאוד שונה ממטרות התנועה שנמחקו. אם תסכימו שזה יהיה סוג הנוסח אז בסדר גמור. --שויקיש - שיחה 16:14, 4 באוקטובר 2014 (IDT)
אני לא יכול לדבר בשם גילגמש, אבל לדעתי הניסוח שהצעת לא טוב כי הוא הכרזתי והצהרתי מדי. אפשר לפרט כל סעיף ותת-סעיף. או לנסח משהו בסגנון: התנועה מנסה לשלב בין כמה ערכים חשובים ולחנך לאורם, מצד אחד התנועה מחנכת להגשמה אישית לאור ערכי הציונות הסוציאליסטית (בעבר על ידי התיישבות חקלאית בקיבוצים וכיום דרך תנועת הבוגרים....) במקביל היא חותרת להנחיל את ערך השוויון בין בני האדם, קבלת השונה.... (על השלום אפשר לוותר בשלב זה). • איקס איקס - שיחה 16:55, 4 באוקטובר 2014 (IDT)
הבעיה שיש מארג של כמה ערכים שקשה לי להפריד ביניהם, העקרונות שהיו בדף הם לפי דעתי מבטאים הכי טוב את מטרות התנועה. אפשר להוסיף לפניהם: "ע"פ התנועה העקרונות המנחים הם...." או משהו בסגנון. לכל תנועה יש אידיאולוגיה ואני חושב שנכון לכתוב אותה ע"פ איך שהיא מגדירה את עצמה עם הסתייגות. שאלתי את גילגמש בדף השיחה שלו לגבי אילו הוכחות צריך (למרות שאני חושב שזה לא משנה ויש לכתוב כמו שכתבתי למעלה). --שויקיש - שיחה 17:04, 4 באוקטובר 2014 (IDT)


מטרות התנועה[עריכת קוד מקור]

במהלך היום, מחק המשתמש גילגמש את מטרות התנועה מהערך תחת ההסבר "קטע זה לא אנציקלופדי. מטרות ורעיונות יש להציג בדף הבית של התנועה. פה יש לספר מה שקורה הלכה למעשה ולא מצע פוליטי-כלכלי". מדובר בטיעון לא הוגן. מטרותיה של תנועת נוער הינם הלוז הערכי שלה, הם הבסיס לחינוך שלה. מה גם שמטרות הנוער העובד והלומד אינן מנוסחות כמצע פוליטי-כלכלי - כי אם משרטטות את דמותו של בוגר החינוך התנועתי. 8 מטרות התנועה רשומות במרבית קיני התנועה על הקיר, לצד סיסמאותיה "לעבודה, להגנה ולשלום" ו"ביתנו פתוח לכל נערה ונער" המובאות בערך זה. בנוסף לכך אציין כי בכל ערכי תנועות הנוער בויקיפדיה, מובאות - ובצדק, מטרות התנועה או דברותיה, המהווים לצד סיסמאת התנועה, חולצת התנועה וסמלה - חלק מההסמלה והזהות של חניכיה: כך בערך השומר הצעיר, כך בערך הצופים, כך בערך המכבי הצעיר, כך בערך בית"ר ואפילו בערך חטיבת בני המושבים המהווה חטיבה בתוך תנועת הנוער העובד והלומד. למען הסר ספק, אני סבור שמטרות התנועה כלשונן חוסות תחת הגדרת "השימוש ההוגן" כמו סיסמאות התנועה וסמלה, ואין מניעה להציגן בערך, כלשונן. מובן מאיליו שמטרות התנועה, כמו עשר מידות הצופה, דברות המכבי הצעיר, או רעיונות תנועת בית"ר מציינות שאיפה ולא "עובדה בשטח". אבל אפשר להגיד אותו הדבר גם על "מטרות החינוך הממלכתי". ככה זה עם מטרות חינוכיות. ניצן צבי כהן - שיחה 18:59, 4 באוקטובר 2014 (IDT)

סליחה, בטעות פרסמתי כאן. דיון זה מן הראוי שיעשה בדף השיחה של הערך, אני מעתיק אותו לשם.ניצן צבי כהן - שיחה 19:01, 4 באוקטובר 2014 (IDT)

בוט קטגוריות[עריכת קוד מקור]

העברתי את הצעתך לויקיפדיה:בוט/בוט קטגוריות/אולם דיונים. זה המקום המתאים לכך. שמזןשיחה • ד' בכסלו ה'תשע"ה • 19:16, 26 בנובמבר 2014 (IST)

קטגוריה:פמיניסטיות ערביות ועוד[עריכת קוד מקור]

שלום שיזף, ראיתי שיצרת קטגוריות של נשים. יש החלטה בוויקיפדיה העברית לא ליצור קטגוריות על פי מגדר. אני מבקשת שתחזיר את כל הערכים לקטגוריות הקומות ותבקש את מחיקת הקטגוריות שיצרת על ידי הנחת תבנית {{למחוק}} על הקטגוריות לאחר שהן תהיינה ריקות. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 07:46, 27 בנובמבר 2014 (IST)

ביכורים[עריכת קוד מקור]

שלום שויקיש, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה. אין ספק, שמים לב לפעילות האינטנסיבית שלך כאן בזמן האחרון.
רציתי להזמין אותך להשתתף בפרויקט "ויקיפדיה:ביכורים", המארח פעם בחודש ויקיפדים בשנה הראשונה לפעילותם, ונותן להם במה להציג את עצמם. נשמח מאוד אם תרצה להשתתף ולכתוב כמה מילים, למשל על תחומים בהם אתה תורם בוויקיפדיה, על צעדיך הראשונים וחוויית ההתאקלמות כאן ואולי הערות על כך, תכנוניך להמשך, אולי נושא שהיית רוצה לקדם ולשתף את הקהילה לגביו — הבמה שלך, כל מה שנראה לך מתאים. אפשר להסתכל בדף הפרויקט ולקבל השראה מוויקיפדים קודמים שהשתתפו.
אם מתאים לך, תוכל לכתוב טיוטה בדף משתמש:שויקיש/ביכורים. אשמח לסייע בכל שאלה והערה.
אז מה דעתך?... Face-smile.svg
בברכה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 19:53, 2 במרץ 2015 (IST)