שיחת משתמשת:BlueHorizon

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

כוכב איכותי![עריכת קוד מקור]

SVG Barnstar Hires.png כוכב איכותי
תודה רבה אופק. ראשית, על הערכים שכתבת, על העריכות שלך, ועל הטיפול המסור בפרויקט "ביכורים". שנית, על כך שאכפת לך מעורכים אחרים, ואת רואה את תמונת המצב הכוללת. Emoji u1f44f.svgשְכּוֹיֵיח! בברכה, אורשיחה • 21:03, 17 בדצמבר 2016 (IST)

מיוחד:הבדל/19871089[עריכת קוד מקור]

היי אופק Face-smile.svg אני משער שהניסיון לתיוג כאן לא עבד, מכיוון שהמערכת זיהתה שלא עסקת בכלל בקישורים לשמות המשתמש (בשונה מהסרת תגי nowiki), ולא תייגה. פתרתי את זה באמצעות העתקה של כל המשתמשים ותחימה. הייתי ממליץ להוסיף בהעדפות => הודעות את האופציה לקבל התראה אם תיוג נשלח וככה תוכלי לראות האם התיוג נשלח או לא. בברכה, אורשיחה@ • 18:58, 3 בינואר 2017 (IST)

היי, האמת שלא הבנתי כ"כ איך המערכת זיהתה את זה ואשמח להשכיל ולהבין למה זה לא עבד כדי לטפל בתיוג להבא. האם הוספת חתימה אחרי קישור לשמות משתמשים לא אמורה ליצור תיוג? לא הכרתי את האופציה של ההתראה, אבדוק אותה, תודה :) אופק כחול - ביבר הזכוכית 21:39, 4 בינואר 2017 (IST)
לדוגמה כשהגבת לי כאן, יש למעלה קישור לדף המשתמש שלי והוספת חתימה אבל זה לא תייג אותי, מכיוון שלא התעסקת עם הקישור. כשאת מסירה תגי nowiki את בעצם יוצרת את הקישור (לפני זה זה היה סתם טקסט). המלצה שלי, תעתיקי את כל הדף, תחתמי, ותשחזרי (ככה כל התיוגים יעבדו ב100 אחוז). אורשיחה@ • 05:42, 5 בינואר 2017 (IST)

הזמנה לבעלת ידע[עריכת קוד מקור]

Wikipedia Library owl.svg

שלום BlueHorizon!

לפי ההתרשמות הכללית מעריכותייך, נראה שיש לך ידע מקיף במגוון תחומים. היענותך לתרומה מהידע שלך בענף, עשויה להעלות את הרמה בתחומים אלו.

אופן נאות לתרומת הידע יכול להתבצע בהצטרפות לפרויקט בעלי ידע. ההצטרפות מתבצעת על ידי שיבוץ שמך בתחומי הידע שלך ובכך לקבל התראה בכל פעם שמישהו מתייג את בעלי הידע שבאותו התחום. תוכלי לראות כאן את רשימת התחומים המלאה, או - לפי חלוקת נושאים ובצירוף שמות בעלי הידע הקיימים כבר - כאן.

אודות המיזם בקצרה: שאלות רבות בדפי השיחה של מרחב הערכים או בהכה את המומחה וכדומה נותרות לעתים ללא מענה מצד הידע היסודי יותר שהן דורשות. כמו כן הרבה דיונים מתנהלים בלא שמעורבים בהם אלו מבין המשתמשים שמבינים יותר בעניין. בעת העלאת השאלה והתנהלות הדיון, ואף בכלל, לא תמיד יודעים וזוכרים מי יכול לעזור בזה. לפעמים בכלל אין דיון. יש איזו עריכה שחשודה בהשחתה ואין מי שיכול לאשר או לפסול אותה. צריך שיתמזל כדי שבדיוק יעבור במקום מישהו שמבין בזה באמת כדי לספק מענה הולם. פרויקט זה קורא לכל מי שיש לו ידע ועניין בתחום מסוים מעבר לידע הכללי והממוצע שיש לשאר המשתתפים כאן, שיבוא ויתייג את שמו, ואז יוכל לסייע במקרים הנ"ל ועוד. התיוג מאפשר מענה גם לאחר זמן ללא שהמתייג והמתויג מכירים ויודעים זה על זה.
פרטים נוספים ניתן למצוא בדף המיזם.

נשמח מאוד בהצטרפותך. איך שלא יהיה, אם את רואה תועלת מיוחדת במיזם, אנא חווי זאת בהצדעה כאן. זה עשוי להועיל בקידום המיזם.

בברכה, (מה אתך... Face-smile.svg) קובץ על ידשיחההצטרפו לבעלי הידע - עשרות כבר משובצים! 10:54, 2 בפברואר 2017 (IST)

היי סבבה והכל, איך אצלך? Face-smile.svg לא כל כך רואה את עצמי כמומחית אבל תודה על ההזמנה. אופק כחול - ביבר הזכוכית 11:02, 2 בפברואר 2017 (IST)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

(Sorry for writing in English)

וק:בכ[עריכת קוד מקור]

שלום אופק, הגיע כבר אפריל, ושלושה חודשים ללא ביכורים הסתיימו להם... האם את מרגישה שאת לא יכולה להחזיק עוד בתפקיד? האם אין מספיק כותבים חדשים? שיר § שיח § 00:28, 4 באפריל 2017 (IDT)

שלום, יצאתי לחופשת ויקי ואני מודעת לזה שהביכורים סבלו. אני די אוהבת את התפקיד וצופה לחזור לפעילות מלאה החל מפסח בשבוע הבא. אם זה לא יקרה והעומס ימשיך, אפנה כמובן את התפקיד. תודה על תשומת הלב. אופק כחול - ביבר הזכוכית 23:44, 5 באפריל 2017 (IDT)
שימי לב, כתבתי כמה מועמדים בשיחת הביכורים. אם תרצי - זה שם. שיר § שיח § 21:05, 25 באפריל 2017 (IDT)
תודה על העניין וההצעות. אופק כחול - ביבר הזכוכית 23:22, 25 באפריל 2017 (IDT)

יהודה[עריכת קוד מקור]

אני דוקא מסכים עם האלמוני, יהודה יותר מצטייר כמנהיג של השבטים, צריך תמונה שלו למשל במכירת יוסף אומר "מה בצע כי נמכר את אחינו", או בכלא אצל יוסף אומר "הלא אמרתי אליכם אל תחטאו בילד", או וזה הטוב מכולם עומד מול יוסף ומדבר איתו "בי אדוני ידבר נא עבדיך דבר באזני אדני ואל יחר אפך בעבדך כי כמוך כפרעה", ועיי"ש ברש"י ואם צריך אהרגה אותך ואת פרעה -- זה יהודה !! העורך היהודישיחה • י' בניסן ה'תשע"ז • ה' הוא הא-להים

ראה את התקציר שלי - אפשר להוסיף תמונה ראשית שונה, אין טעם להוריד ולהשאיר בלי תמונה. בנוסף אני לא רואה סיבה לא להשאיר את התמונה בהמשך הערך גם אם מוסיפים תמונה נוספת. אופק כחול - ביבר הזכוכית 22:55, 6 באפריל 2017 (IDT)

בקשר למחיקת הדף "פורום יוצאי אקולוקו"[עריכת קוד מקור]

אני לא מבין למה את ממשיכה למחוק את הדף הזה, הדף הזה חיונילהסבר על הפורום ועל מה שמתרחש בו. Talarl098 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

שלום משתמש:Talarl098, נושאו של הערך לא אנציקלופדי ולכן הוא נמחק. ויקיפדיה היא אנציקלופדיה ולכן, למעט מקרים מיוחדים, איננו כותבים בה על פורומים. אופק כחול - ביבר הזכוכית 15:31, 11 במאי 2017 (IDT)

דף ביכורים[עריכת קוד מקור]

היי, לבקשתך- משתמש:RK2017/ביכורים. תודה. RK2017 - שיחה 09:48, 20 ביוני 2017 (IDT)

RK2017, תודה! הגבתי בדף שיחתך. אופק כחול - ביבר הזכוכית 23:41, 20 ביוני 2017 (IDT)

טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

שלום BlueHorizon, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:מפגשים/מפגשי עורכים/חינוך דמוקרטי - החופש ללמוד, טיוטה:וילמר מקלין, טיוטה:הכנס לסוגיות הון שלטון עיתונות בישראל, טיוטה:מנחם שירזי, טיוטה:אצטדיון סטרלקה, טיוטה:ארז גזית, טיוטה:ויראט, טיוטה:חאלדה ג'ראר, טיוטה:זינב בנת ג'חש, טיוטה:כלי רכב של צה"ל, טיוטה:חטיבה 14 של וואפן אס אס גליצ'ינה.

דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

  • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
  • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
  • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
  • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
  • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

תודה, EranBot - שיחה 17:48, 23 ביוני 2017 (IDT)

הילולים: יולי[עריכת קוד מקור]

הי אופק, משהו בעיצוב הדף נראה לא תקין בחלוקה בין הביכורים וההילולים של חודש זה... בברכה אמא של גולן - שיחה 12:04, 5 ביולי 2017 (IDT)

היי תודה! שיניתי גדלים, מקווה שזה עבד. אני פשוט מחו"ל בלי גישה למחשב - העליתי את גיליון הביכורים החודש מהפלאפון ואצלי התצוגה נראתה בסדר אופק כחול - ביבר הזכוכית 22:29, 5 ביולי 2017 (IDT)