שיחת משתמש:Bar112010

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

קובץ:אולם כדורסל הדר יוסף.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום,

מי צילם את התמונה הנ"ל? נויקלן - ש 00:02, 19 בינואר 2012 (IST)


Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, יוסישיחה 22:23, 20 במאי 2012 (IDT)

העלאת תמונות לוויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

שלום בר. אין להעלות תמונות מהאינטרנט ללא הסכמה מפורשת מהאתר/צלם הרלוונטי. אנא הפסק להעלות תמונות כאלו משום שהן מפרות זכויות יוצרים. בנוסף ראה: בעת העלאת תמונות לוויקיפדיה, עליך להקפיד על הדברים הבאים:

Symbol thumbs up.svg 1. יש לעשות שימוש בתמונה בערך בוויקיפדיה או בדף משתמש. תמונות שאינן בשימוש יימחקו.
Symbol thumbs up.svg 2. יש לציין בדף התמונה את מקורה של התמונה ואת מצב זכויות היוצרים שלה.
Symbol thumbs up.svg 3. יש לוודא שהשימוש בתמונה איננו מהווה הפרת זכויות יוצרים. בפרט יש לבדוק את הפרטים הבאים:
  • כאשר מדובר בשימוש הוגן יש לפרט בדף התמונה מדוע בשימוש הוגן.
  • תמונה ישראלית שפותחה לפני יותר מ-50 שנה נמצאת ברשות הכלל.
  • יוצרי התמונה שחררו אותה לרשות הכלל.
  • יוצרי התמונה שחררו אותה תחת רישיון חופשי, כגון cc-by-sa.
Symbol thumbs up.svg 4. שם התמונה צריך להיות בעל משמעות שמתאר את תוכנה.
Symbol thumbs up.svg 5. בדף התמונה יש להציג תיאור מתאים (למשל: מי האנשים המופיעים בה, שם מקום, מתי צולמה וכדומה).
Symbol thumbs up.svg 6. התמונה איננה פוגענית או קשה לצפייה (חריגים יתאפשרו רק אם יש הצדקה טובה לכך. למשל, בערך על מחלה).

תמונה שלא תועלה בהתאם לכללים הנ"ל, סביר להניח שתימחק.

תודה, Assayas שיחה 22:17, 22 ביולי 2013 (IDT)

לקחתי את התמונה מגוגל ViewStreet .

ליגת העל בכדורגל[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף ליגת העל בכדורגל. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, עמרישיחה 15:10, 25 ביולי 2013 (IDT)

קובץ:Lucas Sasha HTA.jpg[עריכת קוד מקור]

Red copyright.svg
שלום,

על פי מדיניות האתר ובהתאם לחוק, אין להעתיק תוכן שמופיע במקורות אחרים ולהעלותו לכאן, אלא אם קיבלת רשות מפורשת בכתב לעשות זאת, או שיצרת את התוכן בעצמך, ולך זכויות היוצרים. הערך קובץ:Lucas Sasha HTA.jpg שערכת חשוד כמפר זכויות יוצרים (ראה/י ויקיפדיה:זכויות יוצרים), שוויקיפדיה מקפידה מאוד על שמירתן. אם התוכן המועתק שייך לך, או אם ברשותך אישור מתאים מבעלי התוכן, יש לפעול על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

המשך תרומה לוויקיפדיה על ידי העלאת חומר שאינו מועתק יתקבל בברכה.

נא הפסק להעלות תמונות מאתרי אינטרנט משום שהן מפירת זכויות יוצרים. המשך עבודה במתכונת זו יאלץ אותנו לחסום אותך מעריכה. Assayas שיחה 16:57, 5 באוגוסט 2013 (IDT)

כנ"ל קובץ:Ce1d4a0cea1c11e2b46022000a1f9be1 7.jpg. אנסטגרם של הפועל תל אביב שייך להם חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 10:43, 6 באוגוסט 2013 (IDT)
אני רוצה להבהיר, בפעם הבאה שתעלה קובץ שתמצא באינטרנט מבלי לקבל מראש את אישור בעל זכויות היוצרים להעלאת הקובץ ברישיון חופשי לויקיפדיה, תיחסם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 10:46, 6 באוגוסט 2013 (IDT)

חתימה והזחה[עריכת קוד מקור]

בדפי שיחה נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. --חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 18:09, 6 באוגוסט 2013 (IDT)

בית"ר ירושלים[עריכת קוד מקור]

אתה התעסקת עם הסמל של בית"ר בערך של ויקיפדיה ואתה הרסת אותו אני עכשיו מתקן אותו מחדש אני מבקש ממך לא להתעסק עם הסמל בערך תודה ! --רועי ביטון - שיחה 11:16, 8 באוגוסט 2013 (IDT)

סמל בית"ר ירושלים[עריכת קוד מקור]

שלום. טרם פורסמה הודעה רשמית באתר הקבוצה בנוגע להחלפת הסמל. אתה מתבקש שלא לעדכן את הערך בטרם תצא הודעה רשמית בנוגע להחלפת הסמל (הכתבה באתר one היא לא הודעה רשמית). עמרישיחה 16:02, 10 באוגוסט 2013 (IDT)

מכבי קריית מלאכי[עריכת קוד מקור]

הערך אינו עומד בקריטריונים - אתה מוזמן לדון על כך בדף השיחה של הערך אך לא להעביר את הערך ללא הסכמה. יונה בנדלאק - שיחה 19:46, 22 באוקטובר 2013 (IDT)

מדוע הערך אינו עומד בקרטריונים ? בדיוק סיימתי לעצב את סמלה של הקבוצה , בכל מקרה אם הערך לא עומד בקרטריונים איך אני יכול לעזור לכך שהדף יעמוד בקרטריונים ? Bar112010 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם
בגלל שהקבוצה לא שיחקה מעולם בליגה מקצוענית (אחת משתי הליגות הראשונות בארץ) היא לא עומדת בקריטריונים. אתה מוזמן לשפר את הערך כך שיראה כמו ערך על קבוצות אחרות (לא בצורה של נקודות) ואז להסביר למה לדעתך ראוי שיהיה ערך על הקבוצה בשיחה:מכבי קריית מלאכי. יונה בנדלאק - שיחה 20:03, 22 באוקטובר 2013 (IDT)

ליגת העל בכדורסל[עריכת קוד מקור]

בפעם הבאה שתוסיף לערך כלשהו מידע שגוי ביודעין, תיחסם אפשרות העריכה שלך באתר. עמרישיחה 20:42, 23 בדצמבר 2014 (IST)

היכל נוקיה[עריכת קוד מקור]

אין להעביר ערכים ללא דיון מוקדם בדף השיחה של הערך. השם החדש של ההיכל יכנס לתוקף בשנת 2015. אתה מתבקש שלא לחזור על כך בעתיד. עמרישיחה 10:27, 24 בדצמבר 2014 (IST)

קובץ:HTAHandBall.png[עריכת קוד מקור]

שלום בר, ניתן להעלות לוגו רק ברישיון בשימוש הוגן. יצירת עותק של קובץ שאחר יצר גם אם חתכת אותו קצת לא הופך אותך לבעל זכויות היוצרים ואינך יכול להעלות ברישיון חופשי. שיניתי את הרישיון של הקובץ. אז שים בבקשה לב להבא לנושא זה. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:30, 19 בספטמבר 2015 (IDT)