שיחת משתמש:Delbarital

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Delbarital, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דורית 17:25, 2 בינואר 2010 (IST)

תודה על תרומותיך[עריכת קוד מקור]

אני שמח לראות את תיקוניך ותרומותיך בתחומי אבטחת המידע בזמן האחרון. דרוש שם בהחלט לא מעט שיפור. תמשיך כך. Tzafrir - שיחה 09:32, 15 בדצמבר 2011 (IST)

ויקיפדיה:ביכורים[עריכת קוד מקור]

בס"ד היי Delbarital, מה שלומך? אני רוצה להזמין אותך לכתוב בויקיפדיה ביכורים, זה דף שבו אתה מוזמן להציג את עצמך בפני הקהילה, לכתוב על תחומי עניין שלך או לחילופין על תחומים ויקיפדיים שלדעתך זקוקים לשיפור/תחילת כתיבה מההתחלה. אתה יכול גם להוסיף לדף תמונה שיש כאן בויקיפדיה ושאתה מרגיש שהיא מייצגת אותך באופן אישי. את הדף תוכל לכתוב במשתמש:Delbarital/ביכורים. לשאלות תוכל לפנות אליי או למשתמש:יעל י. ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 18:35, 18 בדצמבר 2011 (IST)

קוקו (גורילה)[עריכת קוד מקור]

שיחקת אותה. הרעיון לערך היה מעולה. חסר לך מעט ניסיון, אבל היית בסדר גמור. הרחבתי וערכתי את הערך והוא נראה מקצועי יותר עכשיו. אם אתה צריך עזרה, אשמח לעזור. יישר כח.A_Holy_Bartender - שיחה 02:48, 22 באוגוסט 2013 (IDT)

עדשת עין הדג[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Delbarital,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "עדשת עין הדג" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Delbarital/‏עדשת עין הדג". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! קובי כרמל - שיחהויקיפדיה היא אנציקלופדיה • 01:27, 23 באוגוסט 2013 (IDT)

שינוייך בדבורה (כלי שיט)#סופר דבורה סימן 3[עריכת קוד מקור]

שלום Delbarital. נתוני הדגם מופיעים בתבנית בשמאל הפסקה. לעומתם, נתון אחד שהוספת סותר את הכתוב בתבנית ונתון אחר מצטרף לנתון מקביל המופיע בה. נא תקן בהתאם בתוך התבנית (כולל אסמכתאות) והסר מן הפסקה. תודה, ‏Virant‏ (שיחה) 17:15, 30 בספטמבר 2013 (IDT)

עדכנתי כנדרש, נא שים לב להבא. ‏Virant‏ (שיחה) 20:34, 30 בספטמבר 2013 (IDT)

מוזר[עריכת קוד מקור]

שמת לב איך העריכה האחרונה יצאה לך? ‏Lionster‏ • שיחה 22:08, 4 בנובמבר 2013 (IST)

בהחלט, שיחזרתי בעצמי והוא לא נתן לי כי הקדמת אותי. אני מאשים את העורך הויזואלי שכנראה עדיין לא מושלם (למרות שעד עכשיו הוא התנהג בסדר איתי). טוב נו, גם ככה יש לי עבודה שם של כמה שעות טובות על הערך הזה, גם אם העריכה הזאת נאבדה, זה לא אסון. Delbarital - שיחה 22:11, 4 בנובמבר 2013 (IST)
ממה שראיתי אתה גם לא היחיד. כנראה שזה באג כלשהו. משתתף בצערך :) ‏Lionster‏ • שיחה 22:13, 4 בנובמבר 2013 (IST)

קבוצה בפייסבוק[עריכת קוד מקור]

היי,

יש לך פייסבוק? אם כן, שלח לי בבקשה את הפרטים דרך המייל המוגדר במערכת ואשמח להתחיל להריץ ביחד איתך את הקבוצה בפייסבוק. גילגמש שיחה 10:10, 27 בינואר 2014 (IST)

תוכל להצטרף לשיחה:הקבוצה הפלסטינית לפיקוח על זכויות האדם על נושא חשיבות הערך?[עריכת קוד מקור]

אשמח...--93.173.231.56 21:43, 10 בפברואר 2014 (IST)

עניתי לך על השאלות, מוזמן שוב לשיחה... --93.173.231.56 15:30, 11 בפברואר 2014 (IST)

אי־מחיקת הערך ציפי ערן[עריכת קוד מקור]

שלום טל,

לאור זה שזכות ההצבעה שלך ביטלה את המחיקה הפוטנציאלית של משפריצות, יכול להיות שתרצה לכתוב בשיחה:ציפי ערן#דיון חשיבות?

בתודה, ובתקווה לוויקיפדיה פמיניסטית יותר,
יודה, The Fool - שיחה 22:33, 20 בפברואר 2014 (IST)

היי, כתבתי שם מה דעותי. Delbarital - שיחה 23:00, 20 בפברואר 2014 (IST)
תודה ☺. The Fool - שיחה 23:08, 20 בפברואר 2014 (IST)

קישור חיצוני בערך גווילין[עריכת קוד מקור]

עקב היות הערך גווילין ערך מבוקש אך דל ביותר, צירפתי סדרה של כתבות על העיר וסביבתה שנכתבה על ידי מומחה לעיר זאת המופיעה באתר לא מסחרי, ובחרת למחוק קישור זה. אשמח לדעת האם יש לך נימוק לכך.62.90.122.228 19:42, 19 ביולי 2014 (IDT).

עדין ממתין לתשובתך המלומדת על הסרת העריכה שלי, ובהזדמנות שתמחוק את המשפט שלך על העיר גווילין "בצפונה גובלת עם פרוביציית חונאן" ותיקון שם המיעוט הגדול ביותר בסין בסוף הערך ל"דזואנג".62.90.122.228 10:46, 20 ביולי 2014 (IDT)
קודם כל תודה שאתה פונה אלי ותודה שאתה תורם לערך. התשובה התעכבה מכיוון שאני מאוד עמוס בימים האחרונים. סדרת הכתבות אליה קישרת מעניינת ונהנתי מהמעט שהספקתי לקרוא. עם זאת מדיניות ויקיפדיה, להבנתי, אוסרת על קישור שכזה אשר מוביל לאתר פרטי שאינו נחשב למקור מהימן (לא שאני באופן אישי מפקפק באמינות, אבל זה כרגע לא עובר סף על פי המדיניות). Delbarital - שיחה 03:47, 22 ביולי 2014 (IDT)
ויקיפדיה מפנה לאתר רדיו סין המגמתי ביותר ולאתרים כמו וואלה, YNET, מעריב ואחרים עם כתבות שבחלקן של בורים מוחלטים, וגרוע מכל - לוטוס הזהב, שכל אמינות שבהם רחוקה מהמציאות - הרבה פחות אמינים ממידע מדוקטורנט בלימודי אסיה, שחוגג שלושים שנות טיול בה והדרכה עליה. כתבות שלי הוצמדו לערכים רבים כמקור חיצוני (לא על-ידי) ונותרו שם.
הערך שלך (כמו הערך בויקי באנגלית) מבלבל בין נפת גווילין לעיר גווילין (מספר התושבים, סמיכות לגבול) ומטעה בשם המיעוט הגדול (דזואנג) ולא ממש נותן מידע. סדרת הכתבות (כן, שלי...) מאתר לא מסחרי, לפחות נותנת מידע לרוצה ללמוד על העיר. ואגב, עבורך, בקרוב אתפנה להשלים את הכתבה על נהר לי ואזור יאנגשואו...
אין לי ספק שיש לך הרבה ידע, בוודאי שהרבה יותר משלי יש, וכנראה שהמידע שאתה מציג מדוייק יותר ממידע שמופיע באתרים אחרים, גם אתם גדולים ומוכרים (במיוחד במצב הירוד של התקשורת היום. בכל זאת להבנתי יש איסור על קישור לאתרים כמו שלך ואם לא הסירו את הקישורים מערכים אחרים עד היום, כנראה שזה היה בעקבות חוסר תשומת לב. אני מציע שקודם כל תפתח יוזר בויקיפדיה, זה גם יאפשר לאנשים לעקוב בצורה טובה יותר אחר העריכות שלך, זה יגביר את האמינות שלך פה באתר, וזה יאפשר לך להיות שותף פעיל בעיצוב מדיניות וקבלת החלטות שנוגעות גם למקרים כאלו. אני גם אשמח מאוד אם תוכל לתרום לערך הזה, לערך על נהר לי ולערכים נוספים על האזורים האלו שאני כל כך אוהב. מחפשים פה בויקיפדיה בלי הפסקה אנשים נוספים שיתרמו ואין ספק שלך יש יכולת לעשות את זה. לגבי לינק, אני מציע לך לפנות ל"מזנון". אם אני "אוותר" על הימצאות הלינק שלך בערך זה יהיה לא הוגן כלפי מדיניות הקהילה וזה לא יבטיח את זה שמחר ערכים אחרים לא ימחקו. יכול להיות שבתנאים מסויימים יהיה אפשר לאפשר באופן נרחב קישורים לאתר שלך ואז גם אם ימחקו הקישורים על ידי משתמש אחר, הם יוחזרו. לסיום אני חייב להגיד שאני אשמח אם תנסה לעבור בשלום את הנוקשות הזאת של קהילת ויקיפדיה, שהפעם הגיעה מכיווני (ואגב זה לא מתקרב לעוצמות הנוקשות שיש פה לפעמים), ותישאר כאן בסביבה בשביל לתרום. המטרה של כולנו היא ליצור פה משהו טוב יותר ואין ספק שאתה יכול לעזור למאמץ. Delbarital - שיחה 21:52, 22 ביולי 2014 (IDT)
מעניין האם ומתי תשליך את הקישור שמישהו הוסיף היום בערך המדובר (גווילין) לכתבתו של ידידי גילי חסקין מאתר מסחרי, כשהקישור שהשלכת קודם לכן הוא לסדרת כתבות מלאה יותר, מהיימנה יותר, של כותב בעל השכלה רלוונטית רחבה יותר, הכותב באתר לא מסחרי. 62.90.122.228 17:36, 23 ביולי 2014 (IDT)
אלו הנהלים כרגע ועל פיהם הקהילה פועלת. אם הם לא נראים לך אתה מוזמן להשתתף פה בדיונים ולנסות לשנות אותם. Delbarital - שיחה 19:13, 23 ביולי 2014 (IDT)

אורי גלר[עריכת קוד מקור]

שלום,

מזכיר את מיזוג הגרסאות עם ארגז החול ולא העתקה. גילגמש שיחה 12:43, 19 בנובמבר 2014 (IST)

Invitation to Medical Translation[עריכת קוד מקור]

Medical Translation Project

Globe-Star of life.svg
Invitation to the Medical Translation Project – a joint Wikimedia project started by the English language WikiProject Medicine!

Thank you for being one of the top Medical editors! I want to use this opportunity to introduce you to our most ambitious project.

We want to use Wikipedia to spread knowledge where it will be used. Studies have shown that Wikipedia is the most common resource of medical knowledge, and used by more people than any other source! We want high quality articles, available to everyone, regardless of language ability. It isn't right that you would need to know a major language to get hold of quality content!

That is why in the recent Ebola crisis (which is still ongoing) we translated information into over 70 languages, many of them small African languages. This was important, as Wikipedia was also shown to be the biggest resource used in Africa for information on Ebola! We see tremendous potential, but also great risks as our information needs to be accurate and well-researched. We only translate articles that have been reviewed by medical doctors and experts, so that what we translate is correct. Many of our translators are professionals, but many are also volunteers, and we need more of you guys – both to translate, but also to import finished translations, and fix grammatical or other style issues that are introduced by the translation process.

Our articles are not only translated into small languages, but also to larger ones, but as of 2015 this requires users to apply for an article to be translated, which can be done here (full articles, short articles) with an easy to manage google document.

So regardless of your background head over to our main page for more information, or to our talk page and ask us questions. Feel free to respond in any language, we will do our best to find some way to communicate. No task is too small, and we need everyone to help out!

I hope you will forgive me for sending this message in English – we also need translators for messages like this, and above all local language community managers, which act as a link between us and you. Also I can not reply on your talk page, so please go to our talk page!

Thank you for helping medical information on Wikipedia grow! -- CFCF 🍌 (email) 15:37, 28 January 2015 (UTC)

Google Translation of this message