שיחת משתמש:Meiri424

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Meiri424, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
אור שפירא • י' בכסלו ה'תשע"ד • 13:32, 13 בנובמבר 2013 (IST)

בבקשה[עריכת קוד מקור]

הקפד על כתיבה המתאימה לוויקי. Nachum - שיחה 17:57, 27 באוגוסט 2015 (IDT)

תמונות[עריכת קוד מקור]

שלום, תודה על העלאת הקבצים ההיסטוריים קובץ:Oded Negbi, NEGBA May 1948.jpg וקובץ:Shraga Alon, 1948.jpg. בוויקיפדיה מקפידים מאוד על זכויות יוצרים, ולכן חשוב לנו שתמונות יסומנו בצורה נכונה מבחינת זכויות היוצרים שלהן. האם קיבלת את התמונה ישירות מהמשפחות או ממקור שניוני? אם קיבלת את התמונות מהן, אנא ראה את OTRS ושלח בבקשה אישור הסכמה מסודר לשימוש בתמונה ברישיון חופשי על מנת שלא יהיו בעיות עתידיות בנוגע לזכויות היוצרים של התמונות. תודה, ערן - שיחה 10:47, 29 באוגוסט 2015 (IDT)

כמו כן
 • בנוגע לקובץ:1948 Israeli Anti-Tank Mine.jpg - אסור לקחת תמונות מאתרים אחרים, אלא אם מצהירים במפורש שמותר להשתמש בתמונה במסגרת רישיון חופשי, או אם פנית לבעל האתר וביקשת את הסכמתו. אם קיבלת את הסכמתו אנא העבר אישור מסודר על פי ההסבר בOTRS שקישרתי אליו לעיל.
 • קובץ:Road block plan - rosenman 2015.jpg - ציינת שהקובץ הוא "own work" ונוצר על ידי rosenman - מי זה rosenman? ומה זכויות היוצרים שהוא התיר לשימוש בתמונה? ככלל אין להשתמש בוויקיפדיה בתמונות שימוש הוגן, אלא אם אין אפשרות להשיג תמונות חופשיות.
בברכה, ערן - שיחה 10:55, 29 באוגוסט 2015 (IDT)

שלום ערן. תודה על הערותיך. 1) השם רוזנמן (תמונה שלישית) הוא קוד אישי שלי. לגבי התמונות מהמשפחה Meiri424 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

שלום, העברתי את ההודעה שכתבת בדף השיחה שלי לכאן על מנת שהיא תמשיך כנהוג בוויקיפדיה במקום שבו היא התחילה.
נראה שההודעה נקטעה באמצע הכתיבה. ערן - שיחה 11:57, 29 באוגוסט 2015 (IDT)
שלום ערן. העברתי את בקשתי לשתי המשפחות לקבלת אישורן לפרסום התמונות של עודד נגבי ושל שרגא אלון

כמו כן שלחתי בקשה למקור תמונת המוקש (מוזיאון יד לשריון) לקבלת אישור שלהם. Meiri424 - שיחה 12:35, 29 באוגוסט 2015 (IDT)

Meiri424, תודה. ערן - שיחה 13:01, 29 באוגוסט 2015 (IDT)
שלום ערן. היות ואת תמונת המחסום הכללית אני יצרתי. (קובץ:Road block plan - rosenman 2015.jpg),

אני מבקש להוריד מייד את המסגרת האדומה שהצבת מתחתיה בנושא הרשיון והזכויות. תודה. Meiri424 - שיחה 13:09, 29 באוגוסט 2015 (IDT)

Meiri424, אנא בחר רישיון חופשי מתאים שבמסגרתו תופיע התמונה (שימוש הוגן הוא לא רישיון חופשי והוא מיועד לתמונות שאי אפשר למצוא להן תחליף חופשי). תוכל לקרוא על רישיון חופשי בויקיפדיה:רישוי תמונות/רישיונות חופשיים, כשהרישיון שבדרך כלל משתמשים בו בתמונות הוא רישיון Creative Commons כמו {{Cc-by-sa-3.0}}. אגב, כשמציינים שמות של משתמשים בוויקיפדיה, נהוג לקשר אליהם (למשל [[משתמש:ערן|ערן]]) וכך המערכת יודעת לעדכן את המשתמש שיש לו הודעות חדשות. בברכה, ערן - שיחה 13:49, 29 באוגוסט 2015 (IDT)
שלום ערן. איזה רשיון יש לכתוב על תמונה שנלקחה מהויקיפדיה האנגלית ? Meiri424 - שיחה 12:04, 30 באוגוסט 2015 (IDT)
Meiri424, אם שם התמונה זהה לשם התמונה בוויקיפדיה האנגלית יש להוסיף {{EN}} (זה יוסיף קישור לתמונה המקורית) אחרת יש לכתוב [[en:File:FILENAME]] (יש להחליף את FILENAME בשם התמונה). ערן - שיחה 20:58, 30 באוגוסט 2015 (IDT)

קישורים צהובים[עריכת קוד מקור]

שלום ותודה על הערכים שכתבת. בעריכה האחרונה שלך הוספת קישור לנפץ. הקישור הזה הופיע עם רקע צהוב מכיוון שזהו דף פירושונים. אני מניח שרצית לקשר לנפץ (מכשיר), כלומר לכתוב את הקישור [[נפץ (מכשיר)|]]. בברכה, Tzafrir - שיחה 16:17, 30 באוגוסט 2015 (IDT)

צדקת צפריר. לפני כ- 5 שנים כתבתי מספר רב של ערכים הקשורים להיסטוריה צבאית ואז נאלצתי להפסיק מסיבות שונות. באותו זמן לא זכור לי שהיו הרקעים הצהובים ולכן לא הבנתי את המשמעות וכאשר הבנתי לא ידעתי כיצד לסמן את הקישור. תודה על עזרתך. אגב, מהו הרישוי הנכון להעלאת תמונה מאתר אינטרנט שהביא תמונה שמקורה בממשרד ההגנה האמרקאי ? Meiri424 - שיחה 18:03, 30 באוגוסט 2015 (IDT)
תבנית הרישיון לתמונות של הממשל האמריקאי היא {{תמונה פדרלית}} ערן - שיחה 20:59, 30 באוגוסט 2015 (IDT)

קובץ:454px-Buoy, Roadside, Sussex (cropped).jpg[עריכת קוד מקור]

שלום מאירי, אתה מרבה להעלות תמונות בשימוש הוגן, לא כל תמונה מתאימה לרישיון זה. קרא את הדף ויקיפדיה:רישוי תמונות/שימוש הוגן. לגבי התמונה הספציפית, אני מבקשת שתיתן קישור לקובץ אותו לקחתי מהבוויקיפדיה האנגלית כדי שאפשר יהיה לבדוק את הרישיון שלו. אי אפר יהיה להשאירו ברישיון הזה ואולי גם לא נדרש. יש לטפל בכל התמונות שהעלית. אבל ראיתי שערן התכתב אתך למעלה ואני משאירה לו את המשך הטיפול. אני אוסיף תבנית לתמונות שכולן בבירור. התמונות שצולמו בישראל לפני 31 בדצמבר 1964 כולם במצב של זכויות היוצרים פגו ולכן אשנה את הרישיון ל{{PD-Israel}}. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 18:16, 30 באוגוסט 2015 (IDT)

שלום מאירי, אני לא מבינה את השינוי שעשית בקובץ. שחזרתי את עריכתך, ביקשתי ממך להוסיף קישור למקור של הקובץ כדי שאוכל לסייע לך לבדוק את הרישיון ולבדוק אם אין בעיה ולתת קרדיט ליוצר. במצב הנוכחי הקובץ לא יוכל להשאר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 14:49, 31 באוגוסט 2015 (IDT)
שלום חנה. תודה על הערותיך המלומדות. מה לעשות והידע שלי הוא לא בתחום הטכני של הויקיפדיה אלא במישור ההיסטורי הצבאי. התמונה שמופיעה בכותרת פורסמה ברשיון חופשי. אינני יודע איך להעביר לך את הקישור לתמונה. אולי כך:

https://commons.wikimedia.org/wiki/File%3ABuoy%2C_Roadside%2C_Sussex_(cropped).JPG אם תתני את המייל שלך אעביר לך את הקישור לקובץ. Meiri424 - שיחה 15:41, 31 באוגוסט 2015 (IDT)

גם כשאני התחלתי לכתוב בוויקיפדיה לא ידעתי דבר בנושא התמונות. לא נורא לומדים Face-smile.svg. כפי שחשבתי על פי הקישור שנתת, מקורה של התמונה שמצאת בוויקיפדיה האנגלית הוא בוויקישיתוף. אם תיכנס לקישור שנתת תראה שם את הלוגו של ויקישיתוף. ניתן להשתמש בכל תמונה הנמצאת שם בכל ויקיפדיה בכל שפה ואין צורך להעלות אותה לוויקיפדיה ספציפית. החלפתי את הקובץ בערך בשם הקובץ הנמצא בוויקישיתוף ומחקתי את התמונה שהעלית. --חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:23, 31 באוגוסט 2015 (IDT)

התמונות בערך פצץ[עריכת קוד מקור]

שלום מאירי, צר לי אבל נאלצתי למחוק את התמונות שהעלית לערך. השארתי רק אחת וגם אותה אאלץ למחוק אם לא תקבל אישור מבעלי זכויות היוצרים להעלאה לוויקיפדיה ברישיון חופשי. ראה הסבר בדף ויקיפדיה:OTRS. העיקרון של הוויקיפדיה הוא תוכן חופשי מצאתי את התמונה הזאת כאן. אם תקבל אישור לכל התמונות שמחקתי, ניתן יהיה לשחזרן. אני יודעת שזה מתסכל לעורכים חדשים, אבל אלה העקרונות של קרן ויקימדיה ואנחנו חייבים להקפיד על כך. אנא פעל להבא לפי הכללים הבאים:

 1. תמונה שאתה צילמת, תעלה תמיד ברישיון חופשי ראה {{Cc-by-sa-3.0}}
 2. תמונות שאתה מוצא באתרים של הצבא האמריקאי הן גם חופשיות וניתן להעלות אותן ברישיון {{PD-USGov}}
 3. אם יש תמונה שמתאימה להגדרות של רישיון בשימוש הוגן על פי הכללים בדף ויקיפדיה:רישוי תמונות/שימוש הוגן. חובה לתת קישור למקור של התמונה כדי שאפשר יהיה לבדוק את הרישיון של התמונה במקור.
 4. תמונות שאתה מעלה מוויקיפדיה אחרת, בהחלט ייתכן והתמונה מקורה בויקישיתוף ואפשר להשתמש בה בלי להעלותה לכאן. אבל אם לא, יש לתת קישור לתממונה עצמה בעת העלאת הערך, יש לתת קרדיט ליוצר של התמונה המקורית, והרישיון חייב להיות כמו הרישיון בוויקיפדיה האנגלית, לא בשימוש הוגן.

המשך עבודה נעימה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:06, 30 באוגוסט 2015 (IDT)

מקור התמונה מפורום המוקדש לצבא האמריקאי במלחמת עולם שניה. אין לי אפשרות ליצור קשר ישיר ולבקש את רשותם. האם ניתן להעלות תמונה דומה מאתר המכירות של Ebay ? Meiri424 - שיחה 08:39, 31 באוגוסט 2015 (IDT)
אין צורך לפתוח פסקה חדשה כשעונים לשאלות. לוחצים על הקישור [עריכת קוד מקור] משמאל לכותרת ועונים. ולגבי המענה שלך, באתר כתוב במפורש שכל הזכויות בו שמורות לבעלי האתר תסתכל בתחתית המסך, זה לא אתר השייך לצבא האמריקאי. בכל אתר יש פרטי קשר כך שניתן ליצור אתם קשר, אני מניחה שגם באתר זה, אתה מוזמן לבדוק. אסור להעלות תמונות מאתרים שונים אלא אם האתר מציין במפורש ש הוא מפורסם את תוכנו או תמונותיו ברישיון המתאים לוויקיפדיה רישיון מסוג CC-BY-SA או רישיון דומה אחר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 14:58, 31 באוגוסט 2015 (IDT)
שלום חנה. מסתבר שמקור התמונה בחוברת של חיל ההנדסה האמריקאי שהוצאה ע"י הצבא האמריקאי בשנת 1943.

על כן בצעתי את השינויים ברשיון ובהגדרות ומחקתי את סימן התמונה כחשודה ובכל זאת כל הפרטים שהכנסתי נמחקו והתמונה נשארה בגדר חשודה.??? מה עושים ??Meiri424 - שיחה 10:32, 12 בספטמבר 2015 (IDT)

קובץ:1948 Israeli Anti-Tank Mine.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום חנה. אם ניתן להעלות את התמונה הנ"ל כדברייך ברשיון מסוג {{PD-USGov}} אז בבקשה החזירי אותה ושני את הרשיון השגוי. אם את רוצה שאני אעשה זאת, אין בעיה- החזירי אותה ואני אשנה את הרשיון. את שאר הרשיונות בערך מחסום כפר ורבורג כבר תיקנתי. Meiri424 - שיחה 08:18, 31 באוגוסט 2015 (IDT)

מה מקורה של התמונה הזאת? תן קישור למקום ממנו לקחת את התמונה כדי שאוכל לבדוק. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 14:52, 31 באוגוסט 2015 (IDT)

מחסום כפר ורבורג[עריכת קוד מקור]

אחד הערכים היותר מעניינים בוויקיפדיה! חזרתישיחה 01:38, 19 בספטמבר 2015 (IDT)

תבניות של רישיונות[עריכת קוד מקור]

שלום לך, אתה מכניס לתמונות את שם הרישיון ללא התבנית וזה יוצר בעיה. צריך להכניס כך -> {{PD-USGov}} ולא PD-USGov. אודה לך אם תתקן בכל הקבצים שהעלית עם רישיון זה ראה, {{PD-USGov}}. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:41, 23 בספטמבר 2015 (IDT) שלום חנה. תודה על הערתך. אם כוונתך לשלוש תמונות חדשות שהכנסתי לערך חדש שעדיין במסגרת טיוטה בשם: חבית פוגז, הרי שכבר שיניתי.Meiri424 - שיחה 13:50, 24 בספטמבר 2015 (IDT)

בקשה סדנה לגרפיקה[עריכת קוד מקור]

הסתדרת? אפשר להעביר לארכיון? בששדף השיחה שלי • י"ב בתשרי ה'תשע"ו

שלום בשש. מה השלבים לגזירת חלק מתמונה בה אני רוצה להוריד פרטים מיותרים ולהשאיר את הנושא העיקרי ? כוונתי לתמונה שאני צילמתי. Meiri424 - שיחה 13:18, 26 בספטמבר 2015 (IDT)
צריך לגזור אותה בעזרת תוכנה או לעלות אותה לסדנה ולבקש את הגזירה ואחר כך להעלות את הקובץ מחדש... בכל אופן את הבקשה הקודמת שלך העברתי לארכיון. שיהיה שבוע טוב Face-smile.svg בששדף השיחה שלי • י"ד בתשרי ה'תשע"ו

קבצים שפרטיהם אינם ברורים[עריכת קוד מקור]

קובץ:Israeli Made Mortars, 1948.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
המידע אודות התמונה הזו אינו ברור. למה הכוונה ב"מקור: עצמי". האם אתה צילמת? אם כן, היכן? מה מתואר בתמונה? נודה לך מאוד אם תקפיד מעתה על השארת פרטים ברורים בעת העלאת תמונות, כולל מידע לגבי המתואר בכל תמונה. מעבר לזה, תמונות חופשיות רצוי להעלות לוויקישיתוף - לא לשרתי ויקיפדיה העברית. לפיכך, אם נבין מיהו הצלם של התמונה הזאת, נדע אם ניתן להעביר אותה ולפי איזה רישיון. בתודה ובברכת חג שמח, Ldorfmanשיחה 01:10, 28 בספטמבר 2015 (IDT)

שלום דורפמן. אכן תמונה זו אני צילמתי בשנת 2006. Meiri424 - שיחה 16:40, 28 בספטמבר 2015 (IDT) לידיעתך-[[משתמש:Ldorfman]]
זה לא ברור מפרטי התמונה. אנא תקן אותם (ע"י הקשה על "עריכה" בדף התמונה), כך שניתן יהיה להבין שאתה הוא הצלם. לאחר מכן, אדאג להעבירה לוויקישיתוף. Ldorfmanשיחה 22:32, 28 בספטמבר 2015 (IDT)
אני לא מבין מה לא ברור. כתבתי במפורש שהמקור הוא עצמי ויוצר התמונה הוא שם המשתמש שלי. Meiri424 - שיחה 08:49, 29 בספטמבר 2015 (IDT)לידיעתך-[[משתמש:Ldorfman]]
זה לא ברור מפרטי הקובץ. אם אינך יודע מה לשנות, הבט בפרטי קבצים אחרים, שהעלו משתמשים אחרים. בעת העלאת קבצים, אנא הקפד על מילוי ההוראות (זה משהו שחוזר על עצמו גם בקבצים אחרים שהעלית ושתיקנתי ביממה האחרונה - תייגתי אותך בתקצירי העריכה של אותם שינויים). Ldorfmanשיחה 01:23, 30 בספטמבר 2015 (IDT)
אנא הוסף באנגלית את מקום הצילום וכן את סוג הרישיון לפיו הינך משחרר את התמונה. Ldorfmanשיחה 02:54, 17 באוקטובר 2015 (IDT)
היכן נהוג ורצוי לרשום את מקום הצילום ? Meiri424 - שיחה 15:21, 17 באוקטובר 2015 (IDT)
בפרטי הקובץ. Ldorfmanשיחה 23:50, 29 באוקטובר 2015 (IST)
האם בתאור התמונה למעלה או בסעיף הערה למטה משמאל ?Meiri424 - שיחה 15:49, 31 באוקטובר 2015 (IST)
בדף פרטי הקובץ - לא בערך בו היא מוצגת. Ldorfmanשיחה 03:19, 1 בנובמבר 2015 (IST)

Yes check.svg קובץ:Spider A.T. Mine, 1969.jpg[עריכת קוד מקור]

בהמשך לדברי לעיל, ציינת לגבי הקובץ הזה שיצר אותו עמי רוזן. האם זה אתה? אם לא, האם עמי רוזן בחר להעביר לך את התמונה או שהשגת אותה בדרך אחרת כלשהי. אם לא אתה צילמת את התמונה הזאת, היא אינה חופשית. אם עמי רוזן אישר לך לשחרר אותה לכל שימוש? אם כן, יש לנהוג על פי הנוהל המתואר בדף "ויקיפדיה:OTRS". אשמחמ לענות על כל שאלה.
כדי שבטוח אשים לב, אנא "תייג" אותי בעת השארת תשובותיך פה. בוויקיפדיה ניתן "לתייג" משתמש באמצעות כתיבת שם המשתמש שלו. המשתמש שתוייג יקבל על כך התרעה.
אופן התיוג הוא בצורה הבאה: [[משתמש:שם משתמש]]. לדוגמה, כדי לתייג את שם המשתמש שלי, אנא השתמש ב-[[משתמש:Ldorfman]].
יש לחתום בכל פעם שמתייגים באמצעות הקלדת ארבעה סימני טילדה (~~~~). ללא חתימה התיוג לא יבוצע. בברכה, Ldorfmanשיחה 01:17, 28 בספטמבר 2015 (IDT)

שלום דורפמן. תמונה זו צילם עמי רוזן והעביר לי על מנת לפרסמה בויקיפדה יחד עם בקשה להשאיר הזכויות שלו עליה ואת ייחוסה לו. Meiri424 - שיחה 16:40, 28 בספטמבר 2015 (IDT)-[[משתמש:Ldorfman]]
אם כך, אנא שלח את האישור למערכת ה-OTRS לפי האמור בדף "ויקיפדיה:OTRS". אם לא יתקבל אישור מעין זה, התמונה תמחק. Ldorfmanשיחה 22:33, 28 בספטמבר 2015 (IDT)
שלום דורפמן. שלחתי היום את הבקשה למערכת ה-OTRS . סבלנות לפני מחיקה. תודה. Meiri424 - שיחה 15:24, 3 באוקטובר 2015 (IDT)
Yes check.svg שמחתי לראות שעניין הטיפול בקובץ הזה הסתיים. Ldorfmanשיחה 23:52, 29 באוקטובר 2015 (IST)

קובץ:Sten Sub Machine Gun 1948.jpg[עריכת קוד מקור]

מה לגבי הקובץ הזה - למה כוונתך ב"מקור: עצמי", "אישור: ייחוס"? בעת העלאת קבצים, עליך לבחור בסוג הרישיון המתאים לשחרור הקובץ לכל שימוש. במצב הנוכחי, כל עוד לא תזין סוג רישיון כלשהו, אין לקובץ מקום על שרתי קרן ויקימדיה. מלבד זה, הקובץ דומה מאוד, באופן מפתיע לקובץ המוצג בדף זה ולכלי נשק נוספים המוצגים באותו אתר לצורך מכירתם. מה ההסבר לכך? אני שואל מפני שגם מפעילי מערכת בוויקישיתוף עלולים לשאול שאלה כזו טרם מחיקת הקובץ... אמתין להסברים. Ldorfmanשיחה 18:11, 14 באוקטובר 2015 (IDT)

שלום דורפמן. אין לי הסברים לכך שהתמונה מופיעה באתר אחר. אני צילמתי אותה וייתכן שמישהו "לקח" והשתמש בה. לעצם הערותיך לגבי הרשיון, האם תקין עכשיו ? Meiri424 - שיחה 19:46, 16 באוקטובר 2015 (IDT)
עדיין לא מופיע סוג הרישיון לפיו אתה משחרר את התמונה. אנא הוסף זאת. בנוסף, אנא ציין את מקום הצילום באנגלית, כדי שהדברים יהיו ברורים בעת העברת הקובץ לוויקישיתוף. הבד הוורוד מתחת לכלי הנשק, המופיע גם בתמונה זאת וגם בתמונות מהאתר לעיל, עלולים ליצור אי-הבנה. להבא, תמונות חופשיות אנא העלה ישירות לוויקישיתוף. סופ"ש נעים, לירון, Ldorfmanשיחה 02:51, 17 באוקטובר 2015 (IDT)
אנא עדכן את פרטי הרישיון בקובץ הזה. Ldorfmanשיחה 23:53, 29 באוקטובר 2015 (IST)

קובץ:WW II US Cap 10 Blasting Machine.jpg, קובץ:WW II British Switchboard Mk II 10 line.jpg, קובץ:WW II 6 Line BD-71-switchboard.jpg.jpg[עריכת קוד מקור]

היי, התמונות האלו לא יכולות להופיע בוויקיפדיה ברישיון שימוש הוגן - ההנחה היא שאפשר להשיג תמונות כאלו או דומות במוזיאון ברישיון חופשי או בתמונות שזכויות היוצרים עליהן פגו. אם פנית לבעל האתר והוא לא אישר או לא ענה, אנא בקש למחוק את התמונה. אפשר לחפש תמונה חופשית בויקישיתוף (למשל בc:Category:World War II technology) או במקורות חופשיים אחרים. בברכה, ערן - שיחה 00:16, 26 באוקטובר 2015 (IST)

קובץ:Fougasse Drum Demo. Farizer Bridge, 1948.jpg[עריכת קוד מקור]

אנא הוסף רישיון מתאים לקובץ זה ומעתה, כתוב גם תיאור סביר לכל קובץ. העתקת שם הקובץ לשדה התיאור אינה פתרון תקין. להבא, תמונות חופשיות אנא העלה ישירות לוויקישיתוף. Ldorfmanשיחה 00:01, 30 באוקטובר 2015 (IST)

קובץ:The Sapper Oded Negbi near K.V. Road Block, 2013.jpg[עריכת קוד מקור]

אנא הוסף רישיון מתאים לקובץ זה ומעתה, כתוב גם תיאור סביר לכל קובץ. העתקת שם הקובץ לשדה התיאור אינה פתרון תקין. להבא, תמונות חופשיות אנא העלה ישירות לוויקישיתוף. Ldorfmanשיחה 00:01, 30 באוקטובר 2015 (IST)

נמחקו[עריכת קוד מקור]

בהתאם לאמור לעיל נמחקו הקבצים שלא הסדרת את עניינם. בריאן - שיחה 09:22, 25 בדצמבר 2015 (IST)

תמונות שאתה צילמת[עריכת קוד מקור]

תמונות שאתה צילמת כמו תמונה זו אין צורך לשלוח אישור דרך מערכת OTRS. מספיק להוסיף תבנית רישיון נניח {{Cc-by-sa-3.0}} וזהו. Geagea - שיחה 00:46, 24 בינואר 2016 (IST)

קובץ:Air_Photo_K.V._Road_block_1948.jpg[עריכת קוד מקור]

Duep-Logo 2009-05.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה ללא תבנית רישיון, על פי התנאים בוויקיפדיה כל תמונה חייבת ברישיון. אם את/אתה הוא בעל/ת זכויות היוצרים, יש להוסיף אחד מהרישיונות החופשיים לתבנית ה{{מידע}} בתמונה. אם התמונה לא צולמה על ידך, ובעל/ת זכויות היוצרים אישר את העלאתה לוויקיפדיה, יש להעביר אישור מתאים בהתאם להנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

תודה, Geagea - שיחה 10:52, 3 באפריל 2017 (IDT)

טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

שלום Meiri424, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:טלפון שדה צבאי TA-312, טיוטה:מרכזיית טלפון שדה SB-22, טיוטה:טלפון שדה בריטי D Mk-V.

דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

 • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
 • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
 • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
 • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
 • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

תודה, EranBot - שיחה 17:08, 23 ביוני 2017 (IDT)