שיחת משתמש:Mosko

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

גילגמש שיחה 09:37, 29 ינו' 2005 (UTC)

הערך מידבור[עריכת קוד מקור]

החומר שהבאת נראה שנלקח מכאן. האם יש לך רשות להעלות חומר זה ? John Doe 09:49, 29 ינו' 2005 (UTC)

מידבור[עריכת קוד מקור]

העברת את הדף מידבור/זמני למשתמש:Mosko/ארגז חול, כפי שהוא אמור להיות, כפי שאתה הכנסת אותו, עלולים להגיע אליו ע"י מאמר אקראי. טרול רפאים 14:05, 30 ינו' 2005 (UTC)

ערכים מילוניים[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
תשים לב בבקשה לויקיפדיה:מה הויקיפדיה איננה. אם אתה רוצה לכתוב ערכים מילוניים כמו הגדרה להר, עמק וכו' תעשה את זה בבקשה בויקי - מילון. תודה. גילגמש שיחה 14:26, 30 ינו' 2005 (UTC)


מוזר שהמנהל שלכם כתב משהו דומה כמה דקות אחרי שאני שלחתי את ההודעה שלי הרים
למה

נאזופיליה[עריכת קוד מקור]

העליתי למחיקה ערך שכתבת לפני כמה חודשים. אתה מוזמן להביע את דעתך. אלמוג 07:22, 13 בספטמבר 2006 (IDT)[תגובה]

ויטיליגו[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, . על פי המדיניות אין מקום לערכים על להקות שלא הוציאו אלבום. ‏pacmanשיחה 23:00, 6 במרץ 2007 (IST)[תגובה]

תמונה:Preamp.jpg[עריכת קוד מקור]

צהריים טובים, לא ייתכן שימוש בצילום של מגבר תחת שימוש הוגן, גם לא מהאתר שלהם. יש צורך בתמונה חופשית. התמונה הזו תימחק. ‏Gridge ۩ שיחה 14:44, 9 בספטמבר 2007 (IDT).[תגובה]

העלית באותו שם קובץ. תעלה בשם מעט שונה. ‏Gridge ۩ שיחה 15:03, 9 בספטמבר 2007 (IDT).[תגובה]
מעולה. ‏Gridge ۩ שיחה 15:29, 9 בספטמבר 2007 (IDT).[תגובה]

ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:מרים טוקאן[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:מרים טוקאן". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שיש לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, הדברים שכתבת לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, חי ◣ 15.09.2007, 23:08 (שיחה)

לידיעתך, עוד פחות או יותר 10 עריכות תהיה לך זכות הצבעה. יונתן שיחה 23:11, 15 בספטמבר 2007 (IDT)[תגובה]
מצטער שהצבעתי שוב, לא שמתי לב להודעה בדף משתמש שלי, וחשבתי שההצבעה שלי נמחקה בטעות. Moskoשיחה - 15:15, 16 בספטמבר 2007 (IST)[תגובה]

שחזור[עריכת קוד מקור]

אנא הימנע משיחזור גורף כפי שעשית בערך אחד נגד 100. גם אם הנך סבור שאין צורך בטריוויה, הערך עבר הגהה והטריוויה היתה הטפל ולא העיקר. השחזור שלך מחק את כל התיקונים, וחבל. סופר מריו 19:34, 17 בספטמבר 2007 (IST)[תגובה]

היי דור[עריכת קוד מקור]

אני רואה שאתה כבר ותיק בוויקיפדיה. הגעתי לדף שלך לא בטעות אלא דרך מכרה משותפת :) המשך פעילות ויקיפדית מהנה. בברכה, רחל 11:11, 16 בפברואר 2008 (IST)[תגובה]

רטייה[עריכת קוד מקור]

תודה על כתיבת הערך! המשך הצלחה, ‏עמיחישיחה 16:42, 21 בינואר 2010 (IST)[תגובה]

עדכון בנוגע לערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Mosko,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערכים תקרית ולה, וזמן מה לא ערכת אותם.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 19:46, 29 באוקטובר 2011 (IST)[תגובה]

ערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Mosko,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערך תקרית ולה, וזמן מה לא ערכת אותו.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 17:56, 13 במרץ 2012 (IST)[תגובה]

מאיר איינשטיין[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "מאיר איינשטיין". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.