שיחת משתמש:Ornawolf

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Ornawolf, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:13, 9 בדצמבר 2015 (IST)

ויקיפדיה:עבודות ויקידמיות/מדעי הרוח - אוניברסיטת חיפה[עריכת קוד מקור]

Penguin student by mimooh.svg
שלום לך,

בהמשך להדרכה בה השתתפת, בנוסף לקישורים לדפי ההנחיות במלבן ברוך הבא לעיל, להלן קישורים לדף בו נמצא קישור לדף המיזם בו אתה משתתף, ודפי עזרה - מומלץ מאוד לעיין בהם:


לאחר הכניסה, יש ללחוץ על הלשונית "יצירה" למעבר לעורך החזותי. כותבים טקסט ושומרים בכפתור המלבני הכחול "פרסום הדף", משמאל למעלה.

בחתימה שלי נמצא גם קישור לדף השיחה שלי. אני אלווה אותך בהנחיות בדף השיחה שלך.

ניתן תמיד להגיע לטיוטה שלך דרך הקישור "תרומות" בראש המסך מצד שמאל, מימין לקישור יציאה מהחשבון. מקישור זה אפשר להגיע לכל רשימת העריכות שלך.

אם ברצונכם להשתמש ב"מודול התרגום" יש לגשת לקישור בטא הנמצא בראש המסך משמאל, ובמסך שיפתח יש לסמן את האפשרות תרגום תוכן, זאת האפשרות האחרונה למטה. לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור השמירה למטה.

אם יש לך שאלות נא לשאול אותן בדף השיחה שלך. יש להקיש על הקישור [פסקה חדשה] ולכתוב את הדברים, או ללחוץ על הקישור [עריכת קוד מקור] כדי לענות לפניה שנכתבה.
נא לא לשכוח לתייג אותי בהתאם להסבר בדף {{תיוג}} ו"לחתום" בתום הדברים - עושים זאת באמצעות הקלדת 4 סימני טילדה (~).

                                                            שיהיה בהצלחה פרח, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 15:05, 13 בינואר 2016 (IST)

נדיה יהודה[עריכת קוד מקור]

שלום אורנה, האם כתבת את הערך במסגרת מטלה אקדמית בלימודי נשים ומגדר? אם כן באיזה קורס? לא היפנת את תשומת ליבי לטיוטה וחבל. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 12:16, 28 בפברואר 2016 (IST)

שלום חנה כתבתי את הערך במסגרת קורס "נשים אמריקאיות והפרויקט הציוני" בתוכנית רודרמן ,מתנצלת שלא היפנתי את תשומת ליבך. אני מתעתדת להוסיף תמונה - ברגע שאקבל אישור מארכיון נהלל. האם יש צורך בתיקונים נוספים? Ornawolf - שיחה 13:54, 28 בפברואר 2016 (IST)

שלום אורנה, ראשית כשאת עונה, תעני מתחת לתגובה האחרונה. האם קיבלת את אישור המרצה להעלאת הערך למרחב הערכים? הכלל הוא שכותבים בטיוטה, אני משתדלת לעזור ולסייע ומעירה הערות הקשורות לכללי העריכה, או ביקורת עמיתים, אבל המרצה צריך לאשר את הערך לפני העברת הערך למרחב הערכים. האם הערך הזה נכתב בקורס של אסתר כרמל-חכים? האם היא אישרה אותו?
הכנסתי תיקוני בעיקר בניסוח של לשון עבר. את כתבת במקומות רבים בלשון הווה, אבל האירועים אירעו בעבר. וכך יש להתנסח. שימי לב שאחד העורכים שם על הערך תבנית חשיבות בגלל שמדובר בדמות מאד לא מוכרת. אני מתוכננת לדבר עם אסתר חכים מחר. לראות מה ניתן לעשות עם הערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 16:44, 28 בפברואר 2016 (IST)

אסתר אישרה לי הערך כמו שכתבתי אני עוד אעלה תמונה אליו אלמד לערך הבאה המון תודה, Ornawolf - שיחה 17:48, 28 בפברואר 2016 (IST)

כמו שכתבתי, יש בעיות ניסוח ואני מתקנת אותו. אני מציעה שאם את מגיעה לנהלל תצלמי גם את "בית נדיה וצבי יהודה". ותבדקי עד כמה הוא פעיל היום כמרכז קהילתי. זאת תוספת שכדאי הוסיף לערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 18:02, 28 בפברואר 2016 (IST)
הוא מאד פעיל - הייתי שם לא מזמן. מקווה שאהיה שם מתישהו בקרוב ואצלםOrnawolf - שיחה 18:06, 28 בפברואר 2016 (IST)
תבדקי גם אם הבית הוכרז כמבנה לשימור. אם כן, אז יש עליו שלט כחול ש המועצה לשימור אתרים. במקרה זה צלמי בבקשה גם את השלט. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:00, 28 בפברואר 2016 (IST)
הי חנה, לפי כמה שאני יודעת המקום לא הוכרז כאתר לשימור. קיבלתי אישור מהארכיון להעלות תמונה - העליתי אותה לויקישיתוף, אבל לא בטוחה שהצלחתי גם להעלות אותה לתוך הערך. ממש אודה לך אם תוכלי לבדוק לי ואם לא הצלחתי לסייע לי להעלות אותה

בתודה, Ornawolf - שיחה 15:29, 29 בפברואר 2016 (IST)

הוספתי לערך. שיני גם את הרישיון ל{{PD-Israel}}. כל התמונות שצולמו עד ה- 31 בדצמבר 1965, זכויות היוצרים עליהם פגו, אחרת היה צריך לבקש מהם אישור בכתב. בנוסף הקטגוריות בוויקישיתוף הן באנגלית, לא בעברית. תיקנתי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:16, 29 בפברואר 2016 (IST)
תודה רבה. אשתדל לצלם את בית נדיה בעוד כמה שבועות כשאהיה בנהללOrnawolf - שיחה 19:21, 29 בפברואר 2016 (IST)
יש לי גם תמונה של נדיה בביקור אלינור רוזוולט בנהלל. לא בטוחה איך להעלות אותה והאם כדאי. אם תוכלי לעזור לי לגבי כדאיות ובמידה וכן איך לעשות זאת. המון תודהOrnawolf - שיחה 20:44, 29 בפברואר 2016 (IST)
בהחלט תעלי. אני מבינה שקבלת את התמונה מארכיון נהלל. תעלי ברישיון {{PD-Israel}}. תבחרי שם באפשרות רישיון אחר, ותעתיקי מכאן את התבנית כולל הסוגריים המסולסלים. אם תסתבכי, אוכל לתקן. ואני מבקשת שתחזרי לתייג אותי, אחרת אני יכולה לפספס פניות שלך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 20:47, 29 בפברואר 2016 (IST)
איך אני מתייגת?Ornawolf - שיחה 20:51, 29 בפברואר 2016 (IST)
הסברתי בהדרכה. ראי הסבר בדף תבנית:תיוג. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:35, 29 בפברואר 2016 (IST)

אורנה, אני מאד ממליצה שתרחיבי את הפרק "פעילות ציבורית במושב ובמדינה" (שיניתי את שמו, המושג יחסי ציבור הוא מושג עכשווי). שוחחתי עם אסתר חכים והבנתי שהיא אירחה אורחים חשובים נוספים מחו"ל בנהלל. זה הפרק החשוב להצדקת חשיבותה האנציקלופדית. אני מנסה למנוע מצב שהערך יגיע להצבעת מחיקה. חשוב לעשות זאת מהר ככל האפשר. אני גם מבקשת שתתנסחי בכל תוספת בלשון עבר, לא בלשון הווה. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:23, 1 במרץ 2016 (IST)

חנה, מוסיפה תוספת ומצאתי כמה כתבות מהעיתונות - מקווה שאצליח להוסיף אותם. בנוסף ארכיון נהלל שאלו אם ניתן לכתוב לתמונות באדיבות ארכיון נהלל, מקווה שאצליח גם לתייג אותך בתוספות.Ornawolf - שיחה 20:23, 1 במרץ 2016 (IST)
אם את עובדת על הערך עריכה ארוכה. אני ממליצה שתניחי לפני כן על הערך למעלה תבנית {{בעבודה}}, כי הערך במרחב הערכים ושלא יהיו לך התנגשויות עריכה. ארכיון נהלל קיבל קרדיט בפרטי הרישיון. כך זה נהוג גם בארכיונים אחרים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 20:25, 1 במרץ 2016 (IST)
יש בעיה עם המספור של ההערות שוליים ושל ההוספה של קישורים - האם עלי להוסיף את הקישורים כהערות - כי זה פוגע ברצף של ההערות שולים או פשוט לכתוב אותם כקישורים למקום הכותרת ושמשם להיכנס לכתבה? Ornawolf - שיחה 21:29, 1 במרץ 2016 (IST)
אין כל בעיה עם הספרור, את פשוט מכניסה את ההערות במקום שהן צריכות להופיע, והתוכנה מסדרת מחדש את ספרור הערות השוליים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:51, 1 במרץ 2016 (IST)
מצאתי מספר כתבות על אישים בינלאומיים שביקרו בנהלל. אודה לך אם תוכלי לראות אם מספיק - אני ממשיכה לחפש עוד Ornawolf - שיחה 23:25, 1 במרץ 2016 (IST) חנה Hanay
שלום חנה, סיימתי את ההוספה - אני לא מוצאת יותר כתבות. אני יודעת למשל שאלברט איינשטין היה בנהלל - אבל לא מצאתי כתבה בנושא. ממש אודה לך אם תוכלי לעבור שוב על הערך. האם אני צריכה להוריד את שלבי העבודה ששמתי לו? Ornawolf (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה
עברתי על התוספות, אם סיימת עליך להסיר את תבנית בעבודה. הבעיה היא שהמקורות שציינת מציינים ביקור בנהלל, ולא מציינים את שמה. האם במאמר שכתב אסתר חכים, אין התייחסות לכך? אם יש אז זה מקור טוב יותר שכדאי להוסיפו. לגבי התמונה עם אלינור רוזוולט, במקור ציינת את שנת 1949, לאחר מכן תקנת בטקסט ל-1952, אז מתי התמונה הזאת צולמה? אלינור ביקרה בארץ מספר פעמים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 16:15, 2 במרץ 2016 (IST)
הי חנה, לי אין עוד קטעי עיתונות או דברים נוספים. שלחתי לאסתר הודעה, אולי לה יש.

לגבי התמונה, טעות שלי ברישומים זה שנת 1952. ביררתי בארכיון. Ornawolf - שיחה 16:33, 2 במרץ 2016 (IST)

שם משתמש:hanay שלום חנה, הוספתי תמונה של הבית של נדיה יהודה לערך שלה. אני צילמתי את התמונה (Ornawolf - שיחה 14:30, 9 באפריל 2016 (IDT))

משתמש:Yaellerner (Ornawolf - שיחה 14:50, 6 באפריל 2016 (IDT)) משתמש:meirae12

משתמש:Ornawolf/סיידי אמריקאן[עריכת קוד מקור]

שלום אורנה, העברתי את הטיוטה שכתבת לשם משתמש:Ornawolf/סיידי אמריקאן כשםהערך העתידי. צר לי אבל הטיוטה דורשת עוד עריכה. תסתכלי בבקשה על ההערות שכתבתי לך לטיוטה של נדיה יהודה ואיך הערך נראה. תסתכלי למשל על הכותרות של הפרקים, זה לא מסמך וורד ויש לערוך אתו לפי הכללים של ויקיפדיה. אני ממליצה שתרענני את זכרונך לגבי עריכה בעזרת הלומדה. ואני מזכירה לך שוב איך מתייגים, קראי הסבר בשף תבנית:תיוג. אני אעקוב עאחר הטיוטה, אבל אני מבקשת שתתחילי בתיקונים כפי שהסברתי. חסרים גם בערך קישורים פנימיים רבים.

במסגרת איזה קורס הערך נכתב? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 14:05, 10 בינואר 2017 (IST)

תבדקי גם את הקישורים שיצרת לאתרי אינטרנט בהערות השוליים, חלקן מובילות לדף שלא קיים. מצאתי בוויקיפדיה האנגלית גם ערך עליה Sadie American (אנ'). בערך מופיעים תאירכי הלידה והפטירה המלאים. אותם יש להוסיף לפתיח. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 14:08, 10 בינואר 2017 (IST)
אוסיף אותם מיד. הערך נכתב במסגרת קורס למען ציון לאחשה של ד"ר דויד ברק-ברודצקי.(Ornawolf - שיחה 14:13, 10 בינואר 2017 (IST))משתמש:Hanay
או עכשיו תייגת אותי כמו שצריך Face-smile.svg שם הקורס לא ברור אולי "למען ציון לא אחשה"? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 14:23, 10 בינואר 2017 (IST)
ראיתי גם הערה מסוג "שם. הערה אחרונה. הסברתי בעבר שלא כותבים בוויקיפדיה הערות כי ערכים משתנים במשך הזמן ומיקום הערה ביחס להערה קודמת משתנה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 14:35, 10 בינואר 2017 (IST)
שם הקורס באמת למען ציון לא אחשה. אשנה את ההערה ומצאתי את הקישור הנכון למאמרים. מיד אחליף (Ornawolf - שיחה 14:41, 10 בינואר 2017 (IST))משתמש:Hanay
אני ממליצה תתחילי בסדור כותרות הפרקים, כך יקל עליך לטפל ברמת פרק. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 14:50, 10 בינואר 2017 (IST)
הוספתי כותרות וקישורים. אם תוכלי בבקשה לבדוק לי שהכל בסדר. במקביל מתחילה לכתוב ערך נוסף "האגודה היהודית להגנת נערות ונשים" שהוא קשור לקורס של גור אלרואי על ההגירה היהודית לארה"ב וישראל 1881-1924. אתייג אותך גם בטיוטה שלו. המון תודה (Ornawolf - שיחה 15:42, 10 בינואר 2017 (IST))משתמש:Hanay
אני אבדוק. אני מבקשת שאת הערך החדש תכתבי בקישור הבא: משתמש:Ornawolf/האגודה היהודית להגנת נערות ונשים. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 15:56, 10 בינואר 2017 (IST)
אורנה, אני עוברת ומתקנת דברים שכבר הוסברו בעבר. למשל אם יש ערך בוויקיפדיה העברית כמו חנה גרינבאום סלומון, אין צורך לציין את השן באנגלית בסוגריים. או למשל למה לקשר לערך המועצה הלאומית של נשים יהודיות עם שם באנגלית? אנחנו בוויקיפדיה העברית. בנוסף לא נקשרים מתוך הטקסט ישירות לאתרי אינטרנט, עושים זאת בהערות שוליים. אני גם מבקשת שקישור ליד שמו של ערך הקיים בוויקיפדיה האנגלית ולא העברית יעשה באמצעות התבנית {{אנ}}, כשאת שם הערך בעברית הופכים לקישור אדום למשל הרב אמיל ג' הירש (אנ'). חבל על המאמץ הכפול. אני מתקנת במקומך, אבל אני מבקשת שתקפידי על כך בטיוטה שאת כותבת עכשיו. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:36, 10 בינואר 2017 (IST)
שאלה נוספת: אם אני מבינה נכון אז הארגון המועצה הלאומית של נשים יהודיות הוא הארגון המוזכר בפתיח של הערך המועצה הלאומית לנשים יהודיות. אם אני צודקת אז יש להשתמש בשם אחד ולקשר אליו כבר בפתיח. עכשיו זה מבלבל. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:48, 10 בינואר 2017 (IST)
מופיע גם אזכור של גוף נוסף המועצה הארצית של נשים יהודיות. האם מדובר בגוף אחר? אז כדאי לכתוב עליו כמה מילים, כל השמות האלה יוצרים סלט בין הגופים השונים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 22:00, 10 בינואר 2017 (IST)
אם מופיע המועצה הארצית אז זו טעות, סליחה התבלבלתי אמור להיות המועצה הלאומית Ornawolf (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

כלומר:

 1. המועצה הלאומית לנשים יהודיות
 2. המועצה הארצית של נשים יהודיות.
 3. המועצה הלאומית של נשים יהודיות

כולם אותו גוף? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 22:09, 10 בינואר 2017 (IST)

כן Ornawolf (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה
אורנה, תחתמי בבקשה על תגובותיך, כמעט ולא ראיתי את תשובתך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 23:21, 10 בינואר 2017 (IST)
אין בערך כל מידע אישי עליה מלבד על הוריה ונערותה. האם לא התחתנה? לא היו לה ילדים? אם המידע קיים, אז חשוב להוסיפו לערך, זה נותן תמונה יותר מלאה עליה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 23:28, 10 בינואר 2017 (IST)
אין שום מידע נוסף עליה כיוון שלא נישאה, לא היו לה ילדים וגם לא כתוב בשום מקום כולל במסמכי ארכיון שמצאתי שום פרט אישי עליה. להפך כל מה שכתוב זה שהעבודה היתה עיקר חייה (Ornawolf - שיחה 23:31, 10 בינואר 2017 (IST))משתמש:Hanay
או קי, אבל אם את בטוחה שלא נישאה, זה גם מידע שכדאי לציין בערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 23:34, 10 בינואר 2017 (IST)
נכון. להוסיף בהתחלה ?(Ornawolf - שיחה 23:36, 10 בינואר 2017 (IST)) חנה Hanay
אני מציעה להוסיף בסוף, לפני המשפט "סיידי אמריקאן נפטרה בשנת 1944 בניו יורק". מבחינתי עברתי על הערך ותיקנתי כל מה שצריך. האם יש לך אישור של המרצה להעביר את הערך למרחב הערכים? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 23:44, 10 בינואר 2017 (IST)
יש לי אישור להעלאת הערך. יש לי שאלה אחרת - אני יודעת שכבר דיברנו על נושא של תמונות, אבל רוצה לשאול משהו - בערך שאני כותבת עכשיו מצאתי את התמונות באינטרנט באתר של משפחת רוטשילד או באתר של ויקיפדיה. האם תמונות שמפורסמות באתרים אחרים אני צריכה אישור כשכל האנשים בתמונה מתו מזמן ורב התמונות - לפי מה שכתוב עליהם צולמו בתחילת המאה ה-20? (Ornawolf - שיחה 23:48, 10 בינואר 2017 (IST))[משתמש:Hanay|חנה Hanay]]
לגבי הערך על סיידי אמריקאן, את מוזמנת להעביר למרחב הערכים. את זוכרת איך?
לגבי הערך השני, תלוי ממתי התמונות. לפי החוק בארצות הברית כל התמונות שצולמו לפני שנת 1923, זכויות היוצרים פגו ואפשר להעלות. תמונות מאוחרות יותר צריך לבדוק ספציפית. אם מצאת תמונות בויקישיתוף את יכולה להשתמש בהן בערך. לגבי תמונות אחרות, תני לי כאן קישור לכתובת האינטרנט של כל תמונה שאוכל לבדוק. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 23:54, 10 בינואר 2017 (IST)
תודה. אשלח לך מחר את הקישורים לתמונות. לגבי להעלות ערך שכחתי איך תוכלי להזכיר לי בבקשה :( (Ornawolf - שיחה 23:57, 10 בינואר 2017 (IST)) שיחהחנה Hanay
הי אורנה, ראיתי שעמיר העביר את הערך למרחב הערכים, עמיר לאחר מעבירים ערך, יש להוסיף לו קטגוריות מתאימות ולקשר לערך בוויקיפדיות אחרות אם הוא קיים. טיפלתי בכך, איני מלמדת את הסטודנטים את הנושא הזה כדי לא להעמיס עליהם, אבל אתה כבר עורך ותיק Face-smile.svg לגבי העברה ראי ויקיפדיה:שינוי שם ערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:04, 12 בינואר 2017 (IST)
הי חנה, תודה. בערך על האגודה - אחרי שתאשרי לי אותו אנסה בעצמי להעלות אותו, כדי לראות אם הבנתי (Ornawolf - שיחה 23:24, 12 בינואר 2017 (IST))חנה Hanay
חנה Hanay יקרה, קיבלתי את הערתך. תודה. Aumora - שיחה 19:16, 14 בינואר 2017 (IST)
היא חנה, ניסיתי להיכנס לערך של סיידי אמריקאן במרחב הערכים ואני לא מצליחה להגיע אליו. תוכלי בבקשה לבדוק לי מה קרה לו ? (Ornawolf - שיחה 10:34, 17 בינואר 2017 (IST))משתמש:Hanay
לא קרה כלום תעשי חיפוש בשם הזה בחלון החיפוש ותגיעי אליו. ראי הקישור שיצרתי בתגובה שלך. אין לך מה ללחוץ על הקישור של שם הטיוטה בכותרת כי הוא נמחק. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 17:15, 17 בינואר 2017 (IST)
תודה רבה (Ornawolf - שיחה 17:17, 17 בינואר 2017 (IST))

משתמש:Ornawolf/האגודה היהודית להגנת נערות ונשים[עריכת קוד מקור]

חנה בוקר טוב, כמו שכתבתי אני לא זוכרת איך להעלות את הערך, חיפשתי בעצמי אבל לא הצלחתי אם תוכלי בבקשה לעזור לי. לגבי התמונות שולחת את האתרים:

 1. קונסטנס בטרסה דה רוטשילד יש שניים: http://www.npg.org.uk/collections/search/portrait/mw163338/Constance-Flower-ne-de-Rothschild-Lady-Battersea
 2. וגם https://family.rothschildarchive.org/people/64/portraits
 3. קלוד מונטיפיורי יש פורטרט בויקיפדיה ותמונה ממש http://www.azquotes.com/author/32639-Claude_Montefiore
 4. אמה לואיזה וון רוטשילד https://family.rothschildarchive.org/people/72/portraits
 5. הרב סיימון סינגר http://www.oztorah.com/2013/05/rev-simeon-singer/
 6. יש לי גם צילומים מתוך החוברות של האגודה. זה תמונות שצילמתי מתוך חוברת אגודה שאצלי - נתונים סטטסטים לא תמונה (Ornawolf - שיחה 06:11, 11 בינואר 2017 (IST))חנה Hanay

שלום אורנה, הפרדתי את הדיונים בין שני הערכים, כך זה יותר מסודר. אעבור על הטיוטה ואסתכל על הקישורים שנתת לתמונות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:04, 12 בינואר 2017 (IST)

להלן בדיקתי:

 1. התמונה של קונסטנס בטרסה דה רוטשילד בקישור הראשון צולמה ב-1897, כך שאיני רואה בעיה
 2. בקישור השני אין תאריך, למרות שסביר שצולמו לפני 1923 חיה בין השנים 1843–1931
 3. לגבי קלוד מונטיפיורי הוא חי בין השנים 1858-193, גם לא ברור מתי התמונה צולמה, אבל יש תמונה בוויקיישתוף, אז עדיף להסתפק בה
 4. אמה לואיזה וון רוטשילד (1884-1935),, התמונות בצעירותה, אפשר להניח שצולמו לפני 1923
 5. הרב סיימון סינגר (1846-1906), אני לא רואה בעיה
 6. לגבי התמונות שהעלית מנותנים סטטיסטיים, קובץ:נתונים סטטיסטיים מתוך אחד מהדוחות השנתיים של הועדה.jpg, מתי יצאה החוברת הזאת? העלית את התמונה כאילו את היוצרת שלה, וזה לא נכון. אפשר גם לציין נתונים סטטיסטיים בטבלה ולציין את החוברת כמקור.אני לא רואה יתרון לצילום..
 7. לגבי קובץ:תפילה לשלום הנערה.jpg, גם כאן אני רואה את אותה בעיה, אפשר להביא זאת כציטוט, זה הרבה יותר מוצלח, במקום לצלם מתוך החוברת. אפשר גם להתיג בצורה של שיר ראי דוגמה בערך פלינדרס פיטרי בראש הערך משמאל מתחת לתבנית.

אני מתייגת את משתמש:Geagea, אני רוצה שהוא יבדוק גם את התמונות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 23:26, 12 בינואר 2017 (IST)

אוקי. אוריד את התמונה של התפילה ואכתוב אותה כציטוט. לגבי הנתונים הסטטיסטים זה מחוברת משנת 1896. אמתין עם התמונות לאחר האישור.Ornawolf (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה
אל תשכחי שכל תמונה שמעלים יש לציין את המקור ממנה נלקחה, ולא להעלות כאילו את צילמת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 23:31, 12 בינואר 2017 (IST)
אורנה בציון מקור יש לתת קישור לכתובת האינטרנט של התמונה ממנה לקחת את הקובץ, לא מספיק לציין את השם של המקור, כי זה דורש חיפוש, במקום לחיצת כפתור. נא הוסיפי לתמונות שהעלית. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 23:47, 12 בינואר 2017 (IST)
תיקנתי (Ornawolf - שיחה 23:51, 12 בינואר 2017 (IST))
הי חנה, אם אני רוצה להכניס את זה כציטוט איך יוצרים מסגרת כזו כמו בערך ששלחת לי? (Ornawolf - שיחה 00:14, 13 בינואר 2017 (IST))[משתמש:Hanay|שיחה]]

לגבי 1. בנחלת הכלל תיקנתי רישיון. ישנן תמונות נוספות שלה שצולמו על ידי אותו צלם Alexander Bassano‏ כאן. אפשר להעלות אותן באותו אופן.
לגבי 2. העליתי תמונה אחת קובץ:Constance (Connie) de Rothschild.jpg
היתר בהמשך היום או בלילה. כעקרון, תמונות שצולמו בלונדון זה 70 שנה ממות היוצר.Geagea - שיחה 07:19, 13 בינואר 2017 (IST)

אורנה, אני תוהה מאין הגיעו קישורים פנימיים מסוג שנת 1885, ראית שוב ושוב שהקישורים יוצרים אדומים, אז כדאי לתהות האם הקישור תקין. כל ערכי השנים בוויקיפדיה, אינן כוללים את המילה שנת לפניהם, ראי 1885. אני עוברת ומתקנת. בנוסף את לא משתמשת נכון בתבנית {{אנ}} שנועדה לקשר לערכים בוויקיפדיה האנגלית, לא לאתרי אינטרנט. לשם מקשרים על ידי הערת שוליים עם קישור חיצוני. יש לי הרגשה שאני מתקנת דברים שכבר תיקנתי בעבר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 17:26, 13 בינואר 2017 (IST)
אורנה, עברתי על הערך, ערכתי עריכות שונות של ויקזציה, חלק מההערות כבר ציינתי כאן. אני ממליצה להסתכל בהשוואת גירסאות כדי לראות מה שיניתי.
הוספתי מספר תבניות של בקשת {{מקור}} לגבי נתונים מספריים, וכן בקשות {{הבהרה}}. כשמניחים את הסמן על תבנית ההברה, ואפשר לראות את ההסבר לבקשת ההברה. לא דברים מסובכים. לאחר תיקון הדברים האלה, אפשר מבחינתי להעביר את הערך.
הערך מאוד מעניין ולמדתי נושא שלא הכרתי כלל. האם בחומר שבידיך מופיע לוגו של האגודה? אם יש דבר כזה, כדאי להעלותו ולהוסיף לראש הערך.חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 23:16, 13 בינואר 2017 (IST)
חנה תודה, האגודה הזו היא חלק מהתזה שלי. יש לוגו אבל מצאתי אותו רק בנייר מכתבים שנמצא על מסמכים סרוקים מאחד הארכיונים והוא באיכות מאד ירודה,אנסה לראות אם ניתן לסרוק אותו. לגבי התבניות, אנסה לעשות מה שביקשת, מקווה שאסתדר. (Ornawolf - שיחה 23:56, 13 בינואר 2017 (IST))משתמש:Hanay
הי חנה, ביצעתי את התיקונים. אני רוצה להעלות את התמונות של הרב סינגר ואמה לואיזה ואחר כך אנסה להעלות את הערך, אעדכן אם תהיה בעיה. המון תודה. (Ornawolf - שיחה 00:24, 14 בינואר 2017 (IST))משתמש:Hanay
העליתי תמונה גדולה יותר של הרב סינגר. זו תמונה שנמצאת בגלריית הדיוקנאות הלאומית וכן הוספתי דיוקן שצוייר על ידי סולומון ג'וזף סולומון - קובץ:Solomon Joseph Solomon. Simeon Singer.jpg.‏ Geagea - שיחה 06:47, 14 בינואר 2017 (IST)
תודה Geagea על הסיוע. אורנה לגבי הלוגו דווקא בגלל שכה קשה למצוא אותו, חשוב להעלותו. אני מקווה שתצליחי למצוא לוגו באיכות טובה יותר, אבל אם לא, תעלי בכל זאת, תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 10:13, 14 בינואר 2017 (IST)

תבנית שיר[עריכת קוד מקור]

אורנה, את התבנית הזאת יש להכניס בעריכת קוד מקור. גם אני פשוט מעתיקה מערך אחר ומשנה את התוכן העתקתי לכאן את התבנית, כנסי ושני את התוכן של הטקסט. לאחר מיכן תעתיקי לטיוטה, על ידי לחיצה על הקישור [עריכת קוד מקור] כמו שאת עורכת בדף השיחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 17:09, 13 בינואר 2017 (IST)

תפילה לשלום הנערה האובדת

"...אֶת-הָאֹבֶדֶת-אֲבַקֵּשׁ,
וְאֶת-הַנִּדַּחַת אָשִׁיב,
וְלַנִּשְׁבֶּרֶת אֶחֱבֹשׁ,
וְאֶת-הַחוֹלָה-אֲחַזֵּק..."
(יחזקאל ל"ד 16)

באנגלית מתוך דף הפתיח של הדוחות:

"I will seek that
 which is lost
and will bring
again that which is
driven away,
and will bind up
that which is
broken, and will
strengthen that
 which is sick..."
Ezekiel XXXIV

הערך האגודה היהודית להגנת נערות ונשים מועמד לערך מומלץ[עריכת קוד מקור]

הי אורנה, הערך שכתבת נמצא עכשיו בדיון למומלצים, זה נחשב לכבוד בוויקיפדיה. הדיון מתקיים בדף השיחה של הערך. לא בטוח שיהיו הערות או שאלות, אבל ייתכן ויהיו,אני מבקשת שתהיי במעקב אחר הערך, ודף השיחה שלו. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 12:06, 22 בפברואר 2017 (IST)

בסדר גמור Ornawolf - שיחה 23:10, 22 בפברואר 2017 (IST) משתמש:Hanay
אורנה, ערכת בשם תמימה שהיא ספרנית ועורכת לשונית, עברה על הערך לקראת הדיון ויש לה הערות שונות לשיפור הערך ראי שיחה:האגודה היהודית להגנת נערות ונשים#דיון.אשמח אם תהיי מוכנה להשקיע בערך ולשפרו בהתאם להערותיה. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 10:36, 5 במרץ 2017 (IST)
חנה שלום, עברתי על ההערות של תמימה לעומק. ניסיתי לשנות, לשפר, להוסיף בהתאם למה שהבנתי מתוך ההערות, חייבת להודות שחלק מהם לא הבנתי עד הסוף כמו איזה מקורות עלי לצרף או מניין תורגם הערך ניסיתי לראות בדיוק על איזה תרגמת היא דיברה. אני רוצה לחזור ולציין שערך זה הוא חלק קטן מאד מתוך התזה שלי ולא העתקתי או תרגמתי משום מקום, אלא כתבתי בעצמי בהסתמך על מקורות שונים בניהם מקורות ראשוניים. אני מקווה שהשינויים שערכתי מספקים - הערך מאד חשוב לי, אולם אני עסוקה כעת בכתיבת המחקר שלי ולא רואה כיצד אוכל להקדיש לכך זמן נוסף, יתכן והערך עדיין לא מתאים לדעתכם להיות מומלץ, יהיה לי חבל אבל כרגע זה מה שביכולתי Ornawolf - שיחה 21:53, 5 במרץ 2017 (IST)משתמש:Hanay
שלום אורנה. אין בביקורת שלי שום כוונה להפחית מאיכות הערך שלך כתרומה לויקיפדיה. זהו ערך מקורי ומכיל הרבה ידע. אלא שלדעתי הוא היה צריך לעבור שלבים נוספים של הכנה טרם הגשתו כמועמד לערך מומלץ. לא ידעתי שהערך הוא חלק מהתזה שלך, ועכשיו הבנתי מהיכן לקחת את המקורות הרבים. פשוט בויקיפדיה חלק גדול מהמקורות האנגליים של הערכים מקושרים לאתרים כלשהם, ויש אליהם גישה. כך גם אוסף העורך/ת את החומר בד"כ. או מהערך האנגלי, או ממקורות בגוגל. זה היה מקור התהייה שלי, וגם לא הייתה לי דרך לבדוק את המקורות ללא קישורים.
אל תטרידי את עצמך לגבי מעמדו של הערך כמומלץ או כערך מן השורה. בסופו של דבר אני משערת שתיערך הצבעה ואני רק אחד מהמשתתפים בה. אבדוק את העדכונים שבצעת בערך, ומי יודע? אולי גם אני אשנה את דעתי Face-smile.svg בכל מקרה, מומלץ או לא - אני מאחלת לך הצלחה במחקר שלך. Tmima5 - שיחה 00:01, 6 במרץ 2017 (IST)
אורנה תודה רבה לך על המאמץ שהשקעת אני מקווה שזה מספק. הערך הזה חשוב מאד, ועוד יותר בגלל שהוא לא קיים בוויקיפדיה האנגלית Tmima5, תודה על עזרתך, אבל לא כל דבר נמצא באינטרנט, ומקורות של ספרים הם טובים באותה מידה ואולי אפילו יותר, אני מתייגת את גילגמש שהעלה את הערך לדיון מומלצים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 10:47, 6 במרץ 2017 (IST)
תודה על התיוג כאן. הגבתי בדף שיחת הערך. כדאי לרכז את הדיונים במקום אחד. דף שיחת הערך הוא המקום הרלוונטי ביותר לעניין זה. גילגמש שיחה 12:51, 6 במרץ 2017 (IST)

כוכב בשבילך![עריכת קוד מקור]

Original Barnstar Hires.png הכוכב המקורי
על המשך העבודה על הערך האגודה היהודית להגנת נערות ונשים, בלי לוותר כדי להפוך אותו למומלץ, כה לחי Face-smile.svg חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 18:36, 8 במרץ 2017 (IST)
תודה רבה רבה :)שיחהOrnawolf - שיחה 18:51, 8 במרץ 2017 (IST)

תמונה של אמה לואיזה[עריכת קוד מקור]

הי ארנה, שאלת אותי לפני זמן מה בדף שיחתי: "גיליתי אתמול במסגרת המחקר שלי שאמה לואיזה היא בעצם הנשיאה הרשמית של הארגון (שיניתי בערך). לא כדאי להעלות תמונה שלה?. עניתי לך שבהחלט כדאי, ייתכן ולא ראית את תשובתי. השאלה היא ממתי התמונה הזאת, ובאיזו מדינה צולמה כדי להיות בטוחים שזכויות היוצרים פגו. שימי לב שהערך היפה שכתבת נמצא עכשיו בויקיפדיה:ערכים מומלצים/הצבעה וברור שהוא יעבור. זה כבוד גדול. כל הכבוד לך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 08:35, 26 במרץ 2017 (IDT)

הי חנה, האמת שלא ראיתי את התשובה שלך וגם קצת שכחתי מזה, בכל אופן התמונה היא מאתר הארכיון של משפחת רוטשילד, אבל אמה לואיזה נפטרה בשנת 1935, כך שבכל מקרה זה כבר יותר מ-70 שנה השאלה היא האם להעלות כי לא מצאתי מי הצלםOrnawolf - שיחה 16:15, 26 במרץ 2017 (IDT)חנה Hanay
ה-70 שנה נספרים לפי מועד הפטירה של היוצר לא מועד הפטירה של המצולם. האם את יודעת היכן התמונה צולמה? תני לי קישור לדף בו נמצאת התמונה ואני אבדוק. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 16:40, 26 במרץ 2017 (IDT)
היא מופיעה באתר https://family.rothschildarchive.org/people/72-emma-louisa-von-rothschild-1844-1935 Ornawolf - שיחה 17:19, 26 במרץ 2017 (IDT)
גיאה מה דעתך? אין תאריך על התמונה, אבל היא נולדה ב-1844 ובתמונה הזאת היא אינה מבוגרת, וסביר שצולמה במאה ה-19. ב- 1900 הייתה בת 56. אני חושבת שלא צריכה להיות בעיה להעלות את התמונה הזאת לוויקישיתוף. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 18:03, 26 במרץ 2017 (IDT)
Emma Louisa von Rothschild.jpg

Symbol question.svg שאלה האם האישה בתמונות מטה היא אותה אישה:

Geagea - שיחה 20:51, 26 במרץ 2017 (IDT)

לא, זו קרובה אחרת מהשושלתOrnawolf - שיחה 21:03, 26 במרץ 2017 (IDT)Geagea
גיאה, אמה לואיזה אחרת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 21:06, 26 במרץ 2017 (IDT)
טוב, זה בעלה Nathan Rothschild, 1st Baron Rothschild והתמונה צולמה כפי הנראה בבריטניה. כבר מטפל בזה. Geagea - שיחה 21:08, 26 במרץ 2017 (IDT)
זה הגודל היחיד שיש ברשת. Geagea - שיחה 21:21, 26 במרץ 2017 (IDT)
זה בסדר גמור. אני יכולה לקחת אותה מכאן? Ornawolf - שיחה 21:23, 26 במרץ 2017 (IDT) Geagea
ברור, זה שם הקובץ - קובץ:Emma Louisa von Rothschild.jpg.‏ Geagea - שיחה 21:26, 26 במרץ 2017 (IDT)
חנה Hanay אני משום מה לא מצליחה להכניס את התמונה כמו שצריך - מצליחה להעלות אותה, אבל לא מצליחה להביא אותה לצד תוכלי בבקשה לעזור לי? המון תודהOrnawolf - שיחה 22:00, 26 במרץ 2017 (IDT)
הוספתי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 23:35, 26 במרץ 2017 (IDT)
תודה רבה Ornawolf - שיחה 06:37, 27 במרץ 2017 (IDT)

מומלץ![עריכת קוד מקור]

Article1 B.svg שלום Ornawolf, הערך האגודה היהודית להגנת נערות ונשים שכתבת/הרחבת נבחר כערך מומלץ. תקציר ראשוני של הערך, שיוצג בעמוד הראשי מופיע כאן. גילגמש שיחה 20:33, 29 במרץ 2017 (IDT)


נ.ב. הערך יוצג במאי בעמוד הראשי. גילגמש שיחה 20:33, 29 במרץ 2017 (IDT)

כל הכבוד אורנה. אני מקווה שנראה כאן עוד ערכים פרי עטך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 20:36, 29 במרץ 2017 (IDT)
אם לא היה ברור מההודעה האוטומטית בעזרת תבנית: את מוזמנת לבחון את התקציר ובאפשרותך לשנות אותו או להציע שינוי ואבדוק אם אפשר לבצע אותו. לגבי תאריך הצגה - כנ"ל, אם יש תאריך מסוים שאת מעדיפה את יכולה לבקש אותו ואשתדל לשנות אם זה חשוב (ציון אירוע הקשור לאגודה או יובל אחר כלשהו שקשור לנושא). גילגמש שיחה 21:01, 29 במרץ 2017 (IDT)

חנה Hanay המון תודה על כל העזרה והסבלנות. אני ממש מתרגשת Ornawolf - שיחה 21:14, 29 במרץ 2017 (IDT)

Like Thumbup.svg ספרי לחבריך וחברותיך ללימודים כמה שווה להשקיע Face-smile.svg חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - תוכנית רודרמן 21:16, 29 במרץ 2017 (IDT)
גילגמש שלום, קראתי את התקציר והייתי רק מוסיפה שהאגודה הוקמה על ידי נשים מהאצולה היהודית הבריטית. מעבר לזה בסדר גמור וגם התאריך מעולה. המון המון תודה. Ornawolf - שיחה 21:19, 29 במרץ 2017 (IDT)
חנה Hanay בהחלט אשתףOrnawolf - שיחה 21:25, 29 במרץ 2017 (IDT)


אגודת המשמר הלאומי[עריכת קוד מקור]

הי אורנה, פתחת את הטיוטה שלך בדף לא נכון. מצד שמאל למעלה במסך יש קישור טיוטה. תעבירי בבקשה את התוכן שכתבת לשם. יש לך גם אפשרות לפתוח דרך חלונית שם טיוטה עם שם יעודי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 21:25, 8 בנובמבר 2017 (IST)

היתה לי תחושה כזו... תודה, מקווה שעכשיו זה במקום הנכוןOrnawolf - שיחה 21:38, 8 בנובמבר 2017 (IST)חנה Hanay
בסדר גמור. יש לך רק כותרת מיותרת עכשיו מעל הפתיח. האם הערך נכתב כמטלה אקדמית? אם כן מי המרצה ומה שם הקורס? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 21:51, 8 בנובמבר 2017 (IST)
הערך הוא חלק מהתזה שלי (שתי האגודות היהודית והאגודה הזו). התזה כרגע בבדיקת מנחה אצל פרופ'גור אלרואי, בזמן שאני ממתינה לגור החלטתי לכתוב את הערך :). איך אני מבטלת כותרת מיותרת?Ornawolf - שיחה 21:55, 8 בנובמבר 2017 (IST) חנה Hanay
יפה מאד. את הופכת לוויקיפדית מהמניין. Face-smile.svg. בעריכת קוד מקור פשוט מסירים את ה-== ושם הכותרת. אני מניחה שזה אותו דבר בעורך החזותי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח`
חנה Hanay ממש ניסיתי. לא בדיוק הצלחתי להסיר את הכותרת המיותרת Ornawolf - שיחה 22:16, 8 בנובמבר 2017 (IST)
הי חנה, סיימתי לכתוב את הערך שלי. ממש אשמח אם תוכלי לעבור לי עליו לראות שהוא בסדר. הוספתי תמונה של וויליאם תומאס סטאד שישנה בויקישיתוף הבריטי. יש לי תמונה מספר של וויליאם אלכסנדר קוט. הספר נכתב בשנת 1916 וקוט נפטר בשנת 1919, אבל לא הייתי בטוחה אם להעלות או לא. חיפשתי אותו בויקישיתוף ובגלריית הפורטרטים הלאומית הבריטית והוא לא מופיע. המון תודה על הסבלנות Ornawolf - שיחה 04:33, 9 בנובמבר 2017 (IST)
אורנה, המשכת לכתוב את הטיוטה שלך בדף הלא נכון. כתבת במשתמש:Ornawolf במקום לכתוב במשתמש:Ornawolf/אגודת המשמר הלאומי, הדף שיצרת לאחר שהערתי לך. תעתיקי בבקשה את כל התוכן שכתבת לדף הנכון, קל לעשות זאת בעריכה קוד מקור. פשוט לוחצים על על הקישור [עריכת קוד מקור], מסמנים את כל התוכן, עושים העתק, פותחים את דף הטיוטה שוב באותה צורה ועושים הדבק. ושומרים למטה. זאת אותה טכניקה כמו שאת כותבת כאן בדף השיחה. זו עריכה בקוד מקור. לאחר מכן אבדוק את הטיוטה שלך. אני לא רוצה לעבוד כפול. דף טיוטה יעודי, אף פעם לא מקושר ישירות דרך הקישורים בראש המסך. את יכולה להגיע לכל דף שערכת גם דרך הקישור "תרומות" בראש הדף. תרומות זה כל ערכיה ודף שערכת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 18:04, 9 בנובמבר 2017 (IST)

הערות לטיוטה משתמש:Ornawolf/אגודת המשמר הלאומי[עריכת קוד מקור]

הי אורנה, לא קראתי את הטיוטה, אני עם בעיות בעיניים, אבל עברתי על הויקיזציה, ולהלן מספר הערות לתיקון:

 1. חסרים מאד קישורים פנימיים למושגים חשובים למשל לערך סחר בבני אדם העוסק גם בחר בנשים. זה הרבה יותר חשוב בערך כזה מאשר לקשר לערך כמו הייד פארק. תעביר בבקשה ותוסיפי
 2. השם ויליאם נכתב בעברית עם ו אחת, ראי ויליאם שייקספיר. תיקנתי קצת בעיקר בפתיח. תעביר בבקשה ותתקני את כל האיזכורים בהתאם
 3. כאשר לא קיים ערך בעברית ויש לו חשיבות אנציקלופדית, חשוב להפוך את הקישור לאדום, תיקנתי בויליאם תומאס סטאד (אנ') ובערך נוסף, תעביר בבקשה ותתקני. רצוי גם להשתמש בתבניות {{אנ}} ו{{אנג}} לקשר לוויקיפדיה האנגלית ולא כמו שאת עושה.
 4. לא נהוג להדגיש נושאים בקו תחתון, אפשר גרשיים או אותיות מודגשות, אנא הסיר אותם. ראי למשל חוק נגד גילוי עריות
 5. העליתי את רמת הפרקים. בגלל שיצרת את הטיוטה בדף הלא נכון, יצרת כותרת מיותרת לערך שלא נדרש, ובעקבותיו כך כל יתר הפרקים ירדו ברמה. הטוב ביותר אם לא ערכת זמן רב, הוא להיכנס לערך שכתבת לפתוח למצב של עריכת קוד מקור ולהתסכל בקוד ויקי, זה מזכיר נשכחות Face-smile.svg. תודה לך על הערך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 19:00, 9 בנובמבר 2017 (IST)
הי חנה חנה Hanay, קודם כל מקווה שהעיניים שלך ישתפרו ותרגישי יותר טוב. עברתי על הדברים, וגם על מדריך הויקי. תיקנתי כמיטב יכולתי. מקווה שעכשיו זה בסדר. נשארה שאלה - יש לי תמונה של ויליאם קוט מתוך ספר שכתב. הספר נכתב בשנת 1916 וקוט נפטר בשנת 1919 האם אפשר להעלות את התמונה? אשמח, כשתרגישי טוב יותר אם תוכלי לעבור על הערך. המון תודה על כל הסבלנות והעזרה.Ornawolf - שיחה 04:19, 10 בנובמבר 2017 (IST)
הי אורנה, עברתי 2 ניתוחים בעין ימין, ואני צריכה לעבור ניתוח נוסף, לאחר מכן אני מעריכה שיהיה בסדר. לגבי התמונה, את יכולה להעלות אותה ברישיונות {{PD-US-1923}} ו ו-{{PD-Scan|PD-old-100}} כמו תמונה קובץ:Portrait of William Thomas Stead.jpg שאני חושבת שהיא תמונה טובה יותר של סטאד.
עברתי על הטיוטה לא ביסודיות. ראיתי שבערך מוזכרת מיליסנט פוסט וכנ"ל האגודה היהודית להגנת נערות ונשים, אבל אין אזכור של אגודת המשמר הלאומי בשני הערכים האלה, תוכלי בבקשה להוסיף פסקה או משפט מתאימים?
הוספתי לך בדף המשתמש שלך משתמש:Ornawolf את הערכים שכתבת, זה נהוג ומקובל בוויקיפדיה, בתקוה שזה יזכיר לך בערך הבא שתכתבי, שזה לא המקום לפתוח טיוטה. Face-smile.svg חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 05:48, 10 בנובמבר 2017 (IST)
חנה Hanayתודה על התוספות בדף. הוספתי את התמונה העברתי את הערך למרחב הערכים וקישרתי אותו לאגודה היהודית ולמיליסנס פוסט. חושבת שיש עוד הרבה מה להגיד עליה. נראה אולי בהזדמנות. שוב המון תודה על כל העזרהוהסבלנות מקווה שהניתוח בעין יעבור ותחלימי במהירות.Ornawolf - שיחה 19:11, 10 בנובמבר 2017 (IST)
ראיתי שהעברת למרחב הערכים. יפה מאד. הגיע הזמן ללמד אותך את נושא הקטגוריות. אני לא מלמדת סטודנטים את הנושא הזה כדי לא להעמיס יותר מידי. אבל כל ערך מקושר לקטגוריות מתאימות, במקרה זה קישרתי לקטגוריה:ארגוני עזרה וקטגוריה:ארגוני זכויות האדם. יתכן שיש עוד קטגוריות מתאימות בוויקיפדיה העברית. הקטגוריות מופיעות בסוף הערך למטה.
ראיתי גם שהוספת את הערך בדף המשתמש שלך, כמו שאמרתי את מתחילה לביות ויקיפדית מהמניין Face-smile.svg. אשמח לראותך כותבת כאן שוב, יש לך כתיבה משובחת. אם יש לך חשבון פייסבוק, אשמח גם אם תצטרפי לקבוצה הסגורה "ויקי נשים Wiki Women". סיפרתי שם על הערך שהעלית. המקום מיועד להעצמת נשים ועזרה לעורכות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה - הפקולטה למדעי הרוח 07:09, 11 בנובמבר 2017 (IST)
תודה רבה על המחמאה, אשמח מאד ללמוד את נושא הקטגוריות. הגשתי בקשה להצטרף לקבוצה. לגבי עוד ערכים... בהחלט יכול להיות. בהתאם להתקדמות התזה והדוקטורט שאחריהOrnawolf - שיחה 21:47, 11 בנובמבר 2017 (IST)