שיחת משתמש:Y1O2T3A4M5

  מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
  OOjs UI icon language-ltr-progressive.svg If you can't read Hebrew, click here. עברית | العربية | English | русский | español | italiano
  שלום Y1O2T3A4M5, ברוך בואך לוויקיפדיה העברית!
  כדי לסייע לך להצטרף לקהילת הכותבים והכותבות בוויקיפדיה, באפשרותך:
  לסיוע נוסף
  Antu dialog-information.svg דפי עזרה
  Breeze-weather-none-available-48.svg קבלת ייעוץ
  Breezeicons-apps-32-preferences-desktop-cursors.svg עקרונות וקווים מנחים
  OOjs UI icon userTalk-ltr-constructive.svg כללי התנהגות בדפי שיחה

  בברכה, הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 16:58, 23 באפריל 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

  לאורה ריבלין[עריכת קוד מקור]

  אשמח להבין מדוע ביטלת את העריכה שלי בשחזור לגרסה יציבה בערך לאורה ריבלין, כאשר הוספת שהיא זמרת-יוצרת בלי פירוט או מקור למה היא יצרה ? King G.Aשיחה 22:33, 7 באוגוסט 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

  זאת משום שאת רוב השירים שביצעה במסגרת מופעים מוזיקליים, היא כתבה בעצמה. ניתן לראות כתבות באתר יוטיוב ואת השיר "זה לא זה".

  מעולה אז יכולת לציין זאת בביטול שלך שעשית במקום בתקציר וכך היה ברור יותר. King G.Aשיחה 00:06, 8 באוגוסט 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

  נשמח להכירך מעט יותר[עריכת קוד מקור]

  Crystal Clear app Login Manager.svg
  שלום Y1O2T3A4M5,

  תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים. לכן, תוכל להציג את עצמך מבלי לחשוף פרטים אישיים.
  באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Y1O2T3A4M5". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

  בברכה, Ldorfmanשיחה 00:29, 5 בספטמבר 2021 (IDT)תגובה[תגובה]

  ברכותיי - מעתה הינך "בדוק עריכות אוטומטית"[עריכת קוד מקור]

  Nuvola apps korganizer.svg שלום Y1O2T3A4M5,

  כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

  עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

  כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ובנוסף, כעת יש ביכולתך לערוך דפים ברמת "הגנה מוגברת", לבדוק כמה עורכים עוקבים אחרי כל דף (דרך "מידע על הדף" בתפריט הימני, או בעזרת סקריפט מספר 33 בויקיפדיה:סקריפטים), ולראות את תוכן הדף מיוחד:דפים שאינם במעקב.

  מאחר שכעת פחות מעריכותיך ינוטרו, מומלץ מאוד לקרוא את המדריכים החשובים הבאים, אם לא עשית זאת עד כה: ויקיפדיה:לשון, איכותם של מקורות.

  בברכה, Ldorfmanשיחה 02:59, 28 באוקטובר 2021 (IDT)תגובה[תגובה]