שיחת משתמש:Y1O2T3A4M5

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Y1O2T3A4M5, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה, הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 16:58, 23 באפריל 2021 (IDT)[תגובה]

לאורה ריבלין[עריכת קוד מקור]

אשמח להבין מדוע ביטלת את העריכה שלי בשחזור לגרסה יציבה בערך לאורה ריבלין, כאשר הוספת שהיא זמרת-יוצרת בלי פירוט או מקור למה היא יצרה ? King G.Aשיחה 22:33, 7 באוגוסט 2021 (IDT)[תגובה]

זאת משום שאת רוב השירים שביצעה במסגרת מופעים מוזיקליים, היא כתבה בעצמה. ניתן לראות כתבות באתר יוטיוב ואת השיר "זה לא זה".

מעולה אז יכולת לציין זאת בביטול שלך שעשית במקום בתקציר וכך היה ברור יותר. King G.Aשיחה 00:06, 8 באוגוסט 2021 (IDT)[תגובה]

נשמח להכירך מעט יותר[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Y1O2T3A4M5,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים. לכן, תוכל להציג את עצמך מבלי לחשוף פרטים אישיים.
באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Y1O2T3A4M5". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, Ldorfmanשיחה 00:29, 5 בספטמבר 2021 (IDT)[תגובה]

ברכותיי - מעתה הינך "בדוק עריכות אוטומטית"[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Y1O2T3A4M5,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ובנוסף, כעת יש ביכולתך לערוך דפים ברמת "הגנה מוגברת", לבדוק כמה עורכים עוקבים אחרי כל דף (דרך "מידע על הדף" בתפריט הימני, או בעזרת סקריפט מספר 33 בויקיפדיה:סקריפטים), ולראות את תוכן הדף מיוחד:דפים שאינם במעקב.

בברכה, Ldorfmanשיחה 02:59, 28 באוקטובר 2021 (IDT)[תגובה]