שיחת משתמש:Yony israel

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Yony israel, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Botend - שיחה 19:21, 2 באוקטובר 2012 (IST)

שיחזורים[עריכת קוד מקור]

שלום. אם מתנגדים לדעתך, ואף משחזרים אותך (יותר מפעם), הדרך הנכונה אינה לשחזר שוב (זה נחשב למלחמת עריכה), אלא לגשת לשיחה ולבקש הסבר. לאחר הסכמה, אם ישנה (ובמקרה הזה אני סבורה שאתה שוגה), ניתן יהיה לכתוב בערך. בברכה, דורית 13:12, 5 באוקטובר 2012 (IST)

שלום דורית. אני מודה לך על ההסבר, לאחר שערכתי חיפוש בגוגל ובין היתר בהיסטריה של ארגון בצלם ובהצלחותיו לא ראיתי סיוע לאזרחים/ בני אדם שלא מן המגזר הערבי. אני חושב שהדבר אינו עניין שלצדעב כי אם עובדה.

משה פייגלין[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:משה פייגלין

אזהרת חסימה[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

משה פייגלין[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף משה פייגלין. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, יוסאריאןשיחה 15:56, 11 באוקטובר 2012 (IST)

מאטה[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף מאטה. הסיבה לכך היא: מה הקשר בין הגאוצ'וס לכיבוש ברזיל?. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, אהרן - שיחה 11:52, 22 באוקטובר 2012 (IST) הגאוצ,וס היו אלו שכבשו את האזורים בברזיל וארגנטינה. הם אלו הקולוניאליסטים. הדף עבר תרגום מויקיפדיה הספרדית. פעם הבאה תוכל לבקש במקום להזהיר!

הגאוצ'וס היו אלו שכבשו את האזורים בברזיל וארגנטינה. הם אלו הקולוניאליסטים. הדף עבר תרגום מויקיפדיה הספרדית. פעם הבאה תוכל לבקש במקום להזהיר!

  1. קודם כל, אין למחוק הודעות מדף השיחה.
  2. דבר שני לא הזהרתי, הודעתי לך.
  3. אין בערך גאוצ'ו שום רמז לכך שהם היו אלו שכבשו את ברזיל. אהרן - שיחה 12:01, 22 באוקטובר 2012 (IST)

1. תודה, אני חדש. 2. הייתה תמונה של אזהרה. יהיה לי זמן ללמוד את זה 3. כפי שאמרתי, הערך תורגם מספרדית ולהלן הקישור: http://es.wikipedia.org/wiki/Mate_(infusi%C3%B3n) גם אם אינך דובר ספרדית, תוכל לראות בערך למטה תחת הכותרת ברזיל, את ההפניה ל"גאוצ'וס" שם כתוב שהגאוצ'ס היו הכובשים של האזורים האלו.

ערך בשפה אחרת לא מהווה סימוכין למידע כאן. אם יש שם איזשהו מקור חיצוני על כך, ניתן לוודא שהמידע אכן מופיע שם ואז להביא אותו כמקור (ולציין שזה ממנו). ניתן אולי לכתוב בערך מאטה, שזה הגיע בהשפעת הגאוצ'וס בלי להיכנס לדקויות של כיבוש או לא כיבוש. בכל מקרה בעברית זה לא מופיע בערך גאוצ'ו ולא בערך ברזיל. אהרן - שיחה 12:15, 22 באוקטובר 2012 (IST)