משתמש:Barak.mihshuv/בר ממתקים

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


בר ממתקים הינו בר שולחני העשוי לרוב מעץ, שעליו מפוזרים בנדיבות ממתקים רבים, ומגוון רחב של סוגי פירות טריים, ומטרתו לספק שירותי בר מתוק לאירועי שמחה שונים כגון: אירועי חתונה, יום הולדת, בר מצווה, בת מצווה, ברית מילה, ועוד. בר מתוק לאירועים, מהווה תוסף מתוק לכל אירוע ייחודי שמתקיים באולם אירועים, על הבר ניתן למצוא מגוון רחב של ממתקים, מפלי שוקולד, פירות טריים, ועוד מגוון רחב של פינוקים שיכולים להוות כמתנה ייחודית, ומצוינת עבור בעלי השמחה השונים.

סוגי ממתקים[עריכת קוד מקור | עריכה]

בר ממתקים מורכב מדברי מתיקה רבים כגון: שוקולד, טופי, מרשמלו, עוגייה, ופלה, סוכרייה מסוג לקריץ, צמר גפן מתוק, ועוד מגוון רחב של מוצרי ממתקים רבים המפוזרים על שולחן הבר המתוק, על מנת לתת לציבור האורחים הנמצאים בתוך אולם אירועים חוויה מתוקה וטעימה מהאירוע.

סוגי פירות[עריכת קוד מקור | עריכה]

על שולחן בר הממתקים מפוזרים סוגי פירות רבים כגון: תות שדה, אגס, תפוח, בננה, תפוז, רימון, ועוד מגוון רחב של סוגי פירות טריים. חשיבות אכילת פירות הינה הכרחית ביותר לחיזוק מערכת חיסונית ולמניעת מחלה שעלולה לפרוץ בשל מערכת חיסונית ירודה בעקבות חוסר באכילת פירות.

תעודות כשרות לבר ממתקים[עריכת קוד מקור | עריכה]

חשיבותה של תעודת כשרות הינה רבה ביותר, בד בבד כאשר מדובר על בר ממתקים לאירועים. ישנם תעודות כשרות רבות שמספקות אסמכתא לכך שהממתקים ואף הכלים שבהם מוחזקים הינם כשרים. ישנם סוגי הכשר רבים לציבור הדתיים כגון: בד"צ העדה החרדית, בד"צ של הרב משה יהודא לייב לנדא, בד"צ של אגודת ישראל, בד"צ מהדרין שהוקם על ידי הרבנים שמחה קוק, בד"צ חת"ם סופר, בד"צ בית יוסף של הרב עובדיה יוסף, בד"צ יורה דעה של הרב שלמה מחפוד, בד"צ מחזיקי הדת של חסידות בעלז, בד"ץ שארית ישראל של מפלגת דגל התורה הליטאית, כשרות למהדרין בראשות הרב יוסף אפרתי.