שיחה:נטע אלחמיסטר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הבהרת חשיבות[עריכת קוד מקור]

התרשמתי שיוצר ערך יצר אותו אך ורק כי בן-זוגה של הגב' אלחמיסטר הוא שחקן כדורגל. פרט לכך: (א) ערך ללא מקורות; (ב) ערך יתום; (ג) ערך קצרמר (אם אפשר לקרוא לתבנית + 2 משפטים "קצרמר"); (ד) ללא ביניוויקי. ומכאן שחשיבותו האנציקלופדית של הערך מוטלת בספק רב. יוניון ג'ק - שיחה 18:01, 5 בינואר 2017 (IST)

התרשמות מרגשת בהתחשב בעובדה שאני ואתה חברים מגיל 0 ואתה האדם שמכיר אותי הכי טוב. הערך בעבודה אגב. Alex 121 Alex - שיחה 18:37, 5 בינואר 2017 (IST)
יש חשיבות, היא בין הדוגמניות הכי מצליחות בישראל, דגמנה למותגי אופנה נחשבים ,קיבלה שער יוקרתי של מגזין בלייזר, בעלת מותג בגדי ים מצליחה, והישראלית השלישית הכי פופולרית באינטסגרם. אגסי (שיחה | תרומות | מונה) שכח לחתום
תומך בחשיבות, מנימוקיו של אגסי. שמזן#שיחהערכי בראבו • 19:41, 5 בינואר 2017 (IST)
גם אני תומך בחשיבות. MehmetScholl - שיחה 20:59, 5 בינואר 2017 (IST)
המידע הזה צריך להיות בערך עצמו, עם הפניות מתאימות למקורות ביבלוגרפיים. יוניון ג'ק - שיחה 22:00, 5 בינואר 2017 (IST)
תומך בחשיבות. ★ ℬ𝐴ℛשיחה ★ 12:28, 7 בינואר 2017 (IST)
אלחמיסטר היא תופעת רשת יוצאת דופן וידועה. כשם שתמכתי בזמנו בהשארת הערך על חן טל, כך אני חושב שיש מקום גם לערך הזה. Lostam - שיחה 11:53, 8 בינואר 2017 (IST)
פרזנטורית של קסטרו כבר היה מספיק. ועוד הוסיף אגסי כהנה וכהנה! בורה בורה - שיחה 05:16, 9 בינואר 2017 (IST)
חבל מאוד שויקיפדיה נותנת במה לערך כה ירוד וריק מתוכן. לא כל דוגמן צריך לקבל עמוד ויקיפדיה, ולא כל פעילות היא בעלת ערך ציבורי. אולי שווה לחשוב שוב על הקריטריונים ליצירת דף על אושיות KeidarOri - שיחה 15:32, 7 במאי 2017 (IDT)
דיון החשיבות כבר הסתיים. הוספתי לערך שהחברה שהיא וחברתה הקימו מגלגלת מיליוני שקלים בשנה. לא הוספתי שבאתר האיגוד האינטרנט הישראלי פורסם לאחרונה דו"ח לפיו היא במקום השלישי ברשימת הישראלים המשפיעים באינסטגרם, נכון לחודש מרץ. בכול הוויקיפדיות מקובל לכתוב ערכים על דוגמניות מפורסמות.אגסי - שיחה 15:58, 7 במאי 2017 (IDT)

דיווח על טעות[עריכת קוד מקור]

פרטי הדיווח[עריכת קוד מקור]

נראה כמו דף פרסומי ללא שום ערך אמיתי. אפילו הכתיבה לא מתאימה בעליל לסגנון אנציקלופדי או של ויקיפדיה (למשל, "החברה שלה מגלגלת מיליונים"). דווח על ידי: דני ארנד 80.104.78.196 23:37, 11 במאי 2017 (IDT)עריכה קלה של הערך[עריכת קוד מקור]

1. הורדתי את המשפט "והחברה שבבעלותן מגלגלת מיליוני שקלים", לא ברור לי מה ההגדרה ל-"מגלגלת מיליונים", זה שווי? רווח? אם רווח, לשנה? לחודש? ליום? משפט מאוד דבילי שנלקח מכותרת דבילית באתר דבילי. אין לו מקום באינציקלופדיה שמכבדת את עצמה.

2. עדכון לכמות עוקבים באינסטגרם.

3. "הייתה גם לפרזנטורית של אפליקציית SessMe" - האפליקציה לא קיימת בשתי החנויות הגדולות ביותר של אפליקציות (APPSTORE ו-GOOGLE PLAY), יש לה אתר אחד שאי אפשר להוריד אותה ממנו, והרבה כתבות בתקשורת הישראלית. בקיצור, האפליקציה הייתה תרגיל שיווקי ולא יותר, ולא נראה שהיא בכלל קיימת או פעילה כרגע (APPSTORE ו-GOOGLE PLAY הן 90%+ מהשוק, איפה היא נמצאת אם לא באלה?), בקיצור, אפליקציה לא רלוונטית שאין סיבה לציין אותה לדעתי, גם ככה היא קיימת יותר בתקשורת מאשר במציאות אם בכלל. Phantom147 - שיחה 11:58, 17 ביוני 2017 (IDT)

פרשת הקלטת של עדן בן זקן[עריכת קוד מקור]

ראה שיחה בערך בן זקן. עניין הקלטת הוא עניין ציבורי ואף פלילי. ראו ערך שרון פרי שם לא נמחק עניין הקלטת. סהר שוקר (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

שלום, עניתי במרוכז בדף שיחה:עדן בן זקן כדי לא לפצל את הדיון. Dovno - שיחה 22:35, 22 בפברואר 2018 (IST)


אני לא מבין, אתה עובד בשביל עדן בן זקן? אם אתה לא עובד בשבילה, תמחק את עניין הקלטת של שרון פרי. בו נזמין בורר. זה רלוונטי לחייה האישיים, כי היא בוכה לכל העולם שחייה האישיים נהרסו, כאילו דא. סהר שוקר (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

אנסה להגיב בצורה מסודרת:
  1. קודם כל, כשאתה עונה בשיחה, מקובל להוסיף נקודותיים (:) נוספים בתחילת כל שורה, כדי להזיח את הטקסטס שלך וכך לראות מה בתגובה למה. בנוסף, נהוג לחתום עם ארבע תווי (~) בסוף.
  2. ביקשתי ממך בעבר ואבקש שוב: אל תנסה לייחס מניעים לעורכים שאינך מכיר (שלא לדבר שאתה מייחס לי מניעים סותרים בערך זה (אלחמיסטר) ובערך של בן זקן). אולי זה יפתיע אותך, אבל ייתכן שאנשים שונים יהיו עם דעות שונות משלך ללא כל מניע נסתר ולא-כשר. אני אתעלם מההתקפות האישיות שלך ואגיב לטיעונים הבודדים הרלוונטיים שהעלית.
  3. נראה היה לי עדיף לנהל דיון אחד כאן, אבל אם אתה מעדיף שנדבר בנפרד גם בדף שיחה זה, אגיב כאן רק לגבי אלחמיסטר ולא לגבי בן זקן.
  4. שרון פרי לא רלוונטית לגבי האם ראוי להזכיר את הפרשה בדף זה. היא כן רלוונטית להאם ראוי להזכיר בדף של בן זקן ואענה בנוגע לכך שם, לא כאן.
  5. לגבי אלחמיסטר בלבד - אם אכן יוגש נגדה בסוף אישום כלשהו, כנראה יהיה מקום להזכיר את הפרשה בדף זה. עד אז, אין שום ערך אנציקלופדי לכך. וויקיפדיה אינה אתר אקטואליה - זו אנציקלופדיה.
  6. בורר לא רלוונטי ולא כך פותרים מחלוקות בוויקיפדיה. שום דבר לא בוער (לא אתר אקטואליה), וחשיבות של אירועים לפעמים נבחנת בראי הזמן. אנחנו יכולים לדון כאן ולנסות לשכנע זה את זה (ואשמח אם עורכים אחרים גם יצטרפו). אם הדיון לא מגיע להסכמה, מחלוקות מוכרעות ע"י הצבעה של קהילת העורכים.
  7. האם יש לך טיעון כלשהו למה בערך אנציקלופדי ביוגרפי על אלחמיסטר יש מקום להזכיר פרשה שקרתה בחנות בבעלותה וללא מעורבות אישית ישירה שלה, ושלא הגיעה לכדי אף תביעה או אישום (נכון להיום)?
Dovno - שיחה 01:14, 24 בפברואר 2018 (IST)

לא מתאים לויקי[עריכת קוד מקור]

לא נראה לי שהיא כזו אישיות חשובה שראויה לדף ויקיפדיה 147.237.70.61 09:40, 7 במרץ 2018 (IST)