שיחת מדיה ויקי:Gadget-quickLinker

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
  1. הסקריפט מוסיף בתפריט הצד קישור חדש בשם "הוספת קישורים" (ליד דפים המקושרים לכאן), שבלחיצה עליו נעשה חיפוש לפי שם הערך ברחבי ויקיפדיה.
  2. אם הערך מוזכר בערכים אחרים שלא מקשרים אליו, הסקריפט מציע להוסיף קישורים מתוך הערכים שנמצאו
    1. נפתחת חלונית שמציגה את ההקשר שבו מוזכר שם הערך
    2. העורך יכול לבחור האם ההקשר רלוונטי ולהוסיף את הקישור, או לדלג לערך הבא

הסקריפט שימושי במיוחד לקישור ערכים יתומים וקצרמרים שעוד לא זכו להרבה קישורים - עבורם הוא מבצע את החיפוש בצורה אוטומטית ומסמן בכתב מודגש את הכפתור להוספת קישורים אם יש דפים רלוונטיים או מעלים אותו אם אין תוצאות לחיפוש. הסקריפט שימושי גם בערכים חדשים, שגם הם סובלים מחוסר בקישורים אליהם לעתים קרובות. באופן עקרוני ניתן להפעיל יכולת זו בכל ערך, אך רצוי לעשות זאת בערכים שבאמת זקוקים לקישורים נוספים אליהם ולא להשתמש בו בערכים שיש אליהם כבר המון קישורים כמו ארצות הברית.

עקב הקלות הרבה להוספת קישורים רבים בזמן קצר, מומלץ להתחשב במנטרים ולא להציף את רשימת השינויים האחרונים בעריכות רבות מידי בזמן קצר. אפשר לבצע 5-6 קישורים, ולהמתין קמעא עד לביצוע הקבוצה הבאה של הוספת הקישורים.

באג?[עריכת קוד מקור]

מישהו יוכל בבקשה לבדוק את העריכות האחרונות שלי באמצעות הגאדג'ט בערכים הבאים: האביב הערבי, גדי איזנקוט, שלומית קדם, ניצוח, ליאונרד ברנשטיין, ישעיה ברלין, היינריך היינה, הבימה ודבורה ברטונוב. תודה לדולב ששחזר אותי באחד הדפים, בעקבות זאת בדקתי את כל העריכות שביצעתי עם הגאדג'ט. בימים כתיקונם הייתי חושד באשם המיידי: העורך החזותי בשילוב קטלני עם המסנן של אינטרנט רימון שאתו אני עובד (תמיד בקוד מקור), אבל חזרתי על העריכות ידנית ולא קרה דבר. ביקורת - שיחה 20:46, 30 באוקטובר 2017 (IST)

איך מוסיפים את הסקריפט הזה שאוכל להשתמש בו?[עריכת קוד מקור]

היה מן הראוי להוסיף הוראות לדף השיחה, לא? Mr. W ~‏ T ~ בית המשפטים העליון 20:39, 15 באפריל 2018 (IDT)