שיחת משתמש:בר מאיר סוד תלם

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תנ"ך[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "תנ"ך". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
  • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
  • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף שיחה:תנ"ך.
    בקרה וייעוץשיחה • י"ג בכסלו ה'תשע"ח • 11:36, 1 בדצמבר 2017 (IST)

גלגול נשמות[עריכת קוד מקור]

שלום לך. ויקיפדיה הינה אנצילקופדיה חופשית וכזו תמשיך להיות. חופשיות האנציקלופדיה אינה עומדת בסתירה לאמינות ונכונות המידע המופיע בה. נכונות המידע נמדדת במקורות, ואינה תלויה בסימני קריאה כאלו ואחרים. כמו כן, ויקיפדיה איננה אתר מיסטי, ועל דברים שנכתבים בה להיות מובנים ומציאותיים. אבקשך לחדול באופן מיידי מהכנסת תוכן כנ"ל. ראה זאת כאזהרה. בקרה וייעוץשיחה • י"ג בכסלו ה'תשע"ח • 12:18, 1 בדצמבר 2017 (IST)

חתימה בדפי שיחה[עריכת קוד מקור]

בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 19:54, 16 במאי 2018 (IDT)

קישורים לערוץ "בר מאיר סוד תלם" ביוטיוב[עריכת קוד מקור]

שלום רב. ראשית - איננו מקשרים בשום אופן מגוף הטקסט. גם בפרק קישורים חיצוניים ישנם כללים, ונראה שהשיעורים הנ"ל אינם בולטים או חשובים מספיק לשם כך. נרו יאירשיחה • ג' בסיוון ה'תשע"ח • 13:36, 17 במאי 2018 (IDT)

- הועבר מהדף שיחת משתמש:נרו יאיר

הנני מבטיחך שבנושא גילוי עריות, שהנושא הוא ניצול סמכות, כגון: אבא את הבת, או אח יותר גדול את אחותו, וכן הקשור לזה כגון מעביד את העובדת שלו, אין שיעור כזה שמקיף את הנושא מכל כך הרבה כיוונים עם הבאת כתבות של רשות השידור וכדומה, ולכן ניטרול שיעור זה הוא הפסד לאומי של עם ישראל! ההפסד הוא שלכם, אנכי כאן בשבילכם, אתם רוצים חדשות רעות שרק ייתגברו מדי יום, אז תמשיכו לנטרל אותי ותקבלו את גמולכם!!!!! באהבה ובהוקרה בר מאיר סוד תלם-דובר 4 כוחות הנצח. נ.ב. אל תשפטו את השיעור על פי התחלתו אלא על פי כולו, בתודה ובהערכה על כל מפעלכם!!!!!בר מאיר סוד תלם - שיחה 16:50, 17 במאי 2018 (IDT)

א. נא להמשיך את הדיון במקום שבו התחיל. ב. אני לא חושב שסימני קריאה מרובים או איומים בעונש משמים זה מה שישכנע. כנראה להפך. נרו יאירשיחה • ג' בסיוון ה'תשע"ח • 16:57, 17 במאי 2018 (IDT)
מה שאמרת בשיעור על ביבי בנט ושקד זה מזעזע, מציע לך למחוק את הסירטון שלא תיחשף לתביעות.
מה שאמרת בייחס לגננות זה מזעזע הן עושות עבודת קודש.
מה שאמרת בייחס לח"כים וראשי ערים הוא לא נכון בעליל והשמצה חסרת כל בסיס.
בויקיפדיה מסתמכים רק על עובדות בסיסיות. ותאמין לי שציינתי קורט מהטענות שיש לי על הסירטון. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 17:06, 17 במאי 2018 (IDT)
- סוף העברה
איני חושב שיש לנו איך לעזור לסכיזופרן במציאות הנוכחית. אפשר לעזור לעצמנו ופשוט לחסום לצמיתות, על שם סופו. יזהר ברקשיחה • ד' בסיוון ה'תשע"ח • 18:30, 17 במאי 2018 (IDT)
יש כאן אמנם אפקט קומי מסוים, אבל כדאי שייחסם לפני שיגרום עוד טרחה. AddMore-III - שיחה 18:52, 17 במאי 2018 (IDT)

הסיבה לאסון בערבה[עריכת קוד מקור]

מאיר שלום. רציתי בבקשה שתחזור על זה שוב, מדוע 9 הנערות והנער ניספו באסון הערבה? ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 19:42, 17 במאי 2018 (IDT)

טענת בדף השיחה שאנו מצערים אותך הרבה, אתה יודע כמה אנשים אתה ציערת? איך ירגישו ההורים של אותן נערות והנער שניספו כשישמעו אותך אומר בקולך שהם נאפו עם המדריך (המצאה שלך) והנער עם חברתו, ובגלל זה הם ניספו??? חשבת קצת על רגשותיהם של אחרים? רק אותך מצערים? ניסית לפשפש במעשיך ובדיבוריך? ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 19:49, 17 במאי 2018 (IDT)
עט הזמיר, אני לא חושב שתוכל לשכנע את "דובר 4 כוחות הנצח". נרו יאירשיחה • ג' בסיוון ה'תשע"ח • 20:07, 17 במאי 2018 (IDT)
נרו יאיר הוא אפילו לא עונה לי. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 20:23, 17 במאי 2018 (IDT)
לא רואה כל טעם בהידברות עמו. אם חורג מהכללים, יש לעבור לחסימה. אולי כדאי שאחת מכוחות הנצח תפתח אתר משלה, ושאר הכוחות ימשיכו אף הן שם. קובץ על ידשיחה ♦ 11:44, 18 במאי 2018 (IDT)
"דתניא מעשה באדם אחד שהיה קורא למעלה מרבי אליעזר הודע את ירושלם את תועבותיה אמר לו עד שאתה בודק בתועבות ירושלים צא ובדוק בתועבות אמך בדקו אחריו ומצאו בו שמץ פסול" (תלמוד בבלי, מסכת מגילה, דף כ"ה, עמוד ב') • דגש חזקשיחה • ד' בסיוון ה'תשע"ח - מז' למט-מונים • 15:00, 18 במאי 2018 (IDT)
קובץ על יד חחחחח. דגש חזק חזק ביותר. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 00:55, 23 במאי 2018 (IDT)

עיצוב דף המשתמש (וגם דפים אחרים)[עריכת קוד מקור]

שלום,

רק רציתי להביא לידיעתך שבוויקיפדיה, כשמשתמשים בעריכת קוד מקור, אם רוצים לעבור שורה (כשמשתמשים ב"עריכת קוד מקור") צריך לעבור שורה פעמיים ברציפות, כלומר לעשות "Enter" פעמיים, ורק אז התוצאה הסופית תהיה ירידה (של שורה אחת). כמו למשל שיש ירידת שורה אחרי המילה "שלום," בהודעה שכתבתי כאן (תיכנס לעריכת קוד מקור ותראה).

בהצלחה! אוריאל, Orielno - שיחה 10:43, 1 ביוני 2018 (IDT)