שיחת משתמש:212.179.87.186

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


בנימין נתניהו[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "בנימין נתניהו". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

מפות מגלות עולם[עריכת קוד מקור]

הספר לא מתאים לערך בויקיפדיה. רק ספר ממש ידוע עשוי להיות בסיס לערך. --Yoavd - שיחה 19:17, 12 בדצמבר 2013 (IST)

ביל גייטס[עריכת קוד מקור]

P chemist.png
ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת בדף ביל גייטס מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. השחתות, הבלים, שגיאות בולטות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם.

כדי ללמוד יותר על האתר יש לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בערכים הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה, קרוקס שיחה 12:02, 16 בדצמבר 2013 (IST)

בולדוג אנגלי[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "בולדוג אנגלי". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

כ"ש[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך ליצור דפי ויקיפדיה, ואף ערכים אנציקלופדיים חדשים, ללא הגבלה. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה. הדף שיצרת, כ"ש, נמחק מכיוון שתוכנו לא היה אנציקלופדי, כך ששום נזק מתמשך לא נגרם. לתשומת לבך: יכולת העריכה של משתמשים בעלי היסטוריה של יצירת ערכים לא-אנציקלופדיים עלולה להיחסם.

  ‏Lionster‏ • שיחה 21:10, 15 בינואר 2014 (IST)

נחסמת[עריכת קוד מקור]

Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.
 • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
 • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
  אלדדשיחה 10:55, 17 בפברואר 2014 (IST)
Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.
 • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
 • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
  Assayas שיחה 14:59, 27 בפברואר 2014 (IST)

YouTube[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף YouTube. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, ‏Lionster‏ • שיחה 18:52, 27 במרץ 2014 (IST)

שחרור חסימה[עריכת קוד מקור]

שלום רב! משום מה השבוע ראיתי כי אני חסום אך אין לי מושג למה. בדף השיחה מופיע עריכות של ערכים שבכלל אין לי מושג מהם אומרים ולא ידעתי על קיומם או על תגובת המפעילים. אשמח תבטלו החסימה.תודה! אנונימי/ת לא חתמ/ה

שלום. כתובת אייפי זו משמשת להשחתה ומכתובת זו הושחת רבות לכן היא נחסמה לעריכה לתקופת זמן ארוכה במיוחד של חצי שנה. פשוט תשנה/י את האייפי שלך (משתנה לרוב על ידי התחברות מחדש לאינטרנט או ניתוק המודם). ‏Hyuna‏ • שיחה • חציל-צילון • 01:19, 7 באוגוסט 2014 (IDT)
ממשתמש זה בשנה האחרונה אני משתמש רק ב"הכה את המומחה" בתור שואל נטו ותו לא אין לי מושג על מה שכתוב שם על העריכות.
הבעיה היא שבאי פי אצלי קבוע ולא ניתן לשינוי כי הוא מבוקר. אשמח לעזרה.תודה!
חכה עד שמפעיל יראה את הבקשה וישחרר אותך. ‏Hyuna‏ • שיחה • חציל-צילון • 01:28, 7 באוגוסט 2014 (IDT)
לא הייתי ממהר לשחרר. זו כתובת שנחסמה כעשר פעמים בעבר, ולא בכדי. נרו יאירשיחה • י"א באב ה'תשע"ד • 01:33, 7 באוגוסט 2014 (IDT)
הבעיה שאין לי מושג מתי חסמו אותי ועל מה אני וחבל שאתה סתם מוציא שם רע שיתכן שזה נעשה ע"י משתמש אחר דרכי או משהו כזה...
אני לא מוציא שם רע. אם זה אייפי קבוע - זה מישהו מאותו בית. תעבור על התרומות שלך ועל רשימת החסימות שלך ותראה את כל הבעיות. נרו יאירשיחה • י"א באב ה'תשע"ד • 10:56, 7 באוגוסט 2014 (IDT)
הפתרון הנכון - תירשם עם שם משתמש, ולא תהיה לך בעיה להיכנס ולעדכן. --Yoavd - שיחה 07:58, 7 באוגוסט 2014 (IDT)
מה שיואב אמר. ‏אופקאלףשיחה‏ • י"א באב ה'תשע"ד • 09:48, 7 באוגוסט 2014 (IDT)
+1 Assayas שיחה 14:34, 7 באוגוסט 2014 (IDT)
אעשה משתמש אך בכל זאת אם תראו את העריכות שכביכול נעשו תווכחו לראות כי זה סתם נוספו אותיות שאין לי קשר לנעשה וזה מגוחך לעשות דבר כזה.לכן בכל זאת אשמח אם תבטלו את החסימה כדי שיהא חופשי ואם זה יחזו רשנית תחסמו לתמיד!.תודה רבה
עדיף שתירשם בתור משתמש, עם שם משתמש, כפי שכתבו לך חבריי לעיל. זה יפתור את הבעיה. אי אפשר לשחרר את הכתובת הזאת אם משחיתים ממנה. אלדדשיחה 19:20, 7 באוגוסט 2014 (IDT)
"סתם נוספו אותיות"? למשל זה? או הגסות הזו? או שמא זה? נרו יאירשיחה • י"א באב ה'תשע"ד • 20:51, 7 באוגוסט 2014 (IDT)
עכשיו הכל מובן! יצרתי קשר עם ספקית האינטרנט וכמו שציינתי לעיל שיש לי אי פי קבוע בגלל סינון האתרים ונודע לי שהאיפי הזה היה של מישהו אחר שהתנתק וכשאני התחברתי אליהם הם הביאו לי את הכתובת הזו. ראוי לציין שהצטרפתי אליהם לפני כמה שבועות ובכלל יש גם עריכות שלפני שנה ויותר ולכן אין סיכוי שזה אני וכך הכל מובן והבנתי את כל העיניין...צר לי על העוול שקרה וכל העריכות הללו ומקווה שתבינו העוגמת נפש שעברתי
אתה מחליף גירסאות. קודם אמרת ש"סתם נוספו אותיות", עכשיו אתה אומר שזה בכלל מישהו אחר. תוכל להדגים מה שאלת בעבר ב"הכה את המומחה"? נרו יאירשיחה • י"ב באב ה'תשע"ד • 00:45, 8 באוגוסט 2014 (IDT)
בגלל שלא הבנתי על מה אתם מדברים על העריכות אזי בדקתי וראיתי שתי דוגמאות שנוספו אותיות שבכלל לא הכרתי את הערכים האלה לכן לא הבנתי למה אתם מזועזיים שלדעתי אותו אחד הוסיף רק אותיות (לא ביג דיל אבל אני לא מצדיק אותו ח"ו כי לא אפשרי שכל אחד יעשה מה שירצה) אך כשראיתי את העריכות שאתה ציינת מיד פניתי לספק כי זה כבר עבר את הגבול בשפת דיבור של העריכות שלא שייך בשום פורום! לגבי השאלה אנסה להזכר

שיחה:מעמדות ברומא העתיקה[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך ליצור דפי ויקיפדיה, ואף ערכים אנציקלופדיים חדשים, ללא הגבלה. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה. הדף שיצרת, שיחה:מעמדות ברומא העתיקה, נמחק מכיוון שתוכנו לא היה אנציקלופדי, כך ששום נזק מתמשך לא נגרם. לתשומת לבך: יכולת העריכה של משתמשים בעלי היסטוריה של יצירת ערכים לא-אנציקלופדיים עלולה להיחסם.

  בריאן - שיחה 13:08, 18 בדצמבר 2014 (IST)

ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
 • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
 • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
 • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.
  Archwayh ‏ • Archwayh - שיחה 13:05, 11 בינואר 2015 (IST)
זהו דף שיחה של משתמש לא רשום שמזוהה רק לפי כתובת ה־IP שלו. ייתכן שהודעות ישנות בדף זה מתייחסות למשתמשים אנונימיים אחרים.

IP lookupwhoisDNS whoisTracerouteבדיקת Torחיפוש חסימת טווחתרומות טווחחסימות גלובליותתרומות וחסימות במיזמי ויקימדיה