שיחת משתמש:212.199.205.68

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אזהרה[עריכת קוד מקור]

אזהרה
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
  • אם ברצונך לערוך ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול.
  • אם חיפשת ערך ללא הצלחה, ניתן להוסיף בקשה לכתיבתו בוויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לבצע זאת או ליצור אותו.
  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך. כ.אלון - שיחה 19:47, 17 באפריל 2013 (IDT)

חיל האוויר המלכותי[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "חיל האוויר המלכותי". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

ג'יימס מאסלו[עריכת קוד מקור]

P chemist.png
ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת בדף ג'יימס מאסלו מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. השחתות, הבלים, שגיאות בולטות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם.

כדי ללמוד יותר על האתר יש לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בערכים הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה, Nurick - שיחה 13:12, 21 בספטמבר 2013 (IDT)

גופי הולך לקולג'[עריכת קוד מקור]

P chemistry.svg

שלום, ביצעת ניסוי יצירת דף בשם גופי הולך לקולג'. הניסוי הצליח והדף נוצר, אך הוא מופיע כדף רגיל לכל דבר, כך שכולם יכולים לצפות בו. מכיוון שתוכנו אינו מתאים לאנציקלופדיה, הוא נמחק.

להבא, נא לבצע ניסויים כדוגמת זה בארגז החול. כמו כן, אם לא ברור לך אם העריכה תקינה, יש ללחוץ על "תצוגה מקדימה" כדי לבחון את השינוי, ורק לאחר שווידאת שהדף שנוצר תקין, ללחוץ על "שמירה". כדי ללמוד יותר על האתר, יש לפנות אל הדף "ברוכים הבאים".

בברכה, ‏Lionster‏ • שיחה 12:53, 28 בנובמבר 2013 (IST)

ניקולא פלאמל[עריכת קוד מקור]

P chemist.png
ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. השחתות, הבלים, שגיאות בולטות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם.

כדי ללמוד יותר על האתר יש לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בערכים הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה, אליסף · שיחה 18:29, 1 בפברואר 2014 (IST)

11 בנובמבר[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך. הסיבה לכך היא: הארוע שהוספת לא נחשב ל"ארוע היסטורי". מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, אליסף · שיחה 13:54, 14 בפברואר 2014 (IST)

מבוקש (סדרה)[עריכת קוד מקור]

שלום רב לך, ראה את הדיון שהתקיים בדף השיחה של הערך - השם הרשמי בעברית הוא "מבוקש" כפי הנראה, ראה גם את זה ואת זה. בכל אופן כדי לשנות זאת, מכיוון שכבר התנהל דיון, יש לעשות זאת רק בהסכמה בדף השיחה. תודה רבה וחג שמח, אליסף · שיחה 16:39, 16 באפריל 2014 (IDT)

Ÿñčøöžæūœçײַח׳ץ׳😄[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך ליצור דפי ויקיפדיה, ואף ערכים אנציקלופדיים חדשים, ללא הגבלה. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה. הדף שיצרת, Ÿñčøöžæūœçײַח׳ץ׳😄, נמחק מכיוון שתוכנו לא היה אנציקלופדי, כך ששום נזק מתמשך לא נגרם. לתשומת לבך: יכולת העריכה של משתמשים בעלי היסטוריה של יצירת ערכים לא-אנציקלופדיים עלולה להיחסם.

  Assayas שיחה 16:55, 15 ביוני 2014 (IDT)

מיכלאנג'לו[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "מיכלאנג'לו". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

מעין פואה[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך ליצור דפי ויקיפדיה, ואף ערכים אנציקלופדיים חדשים, ללא הגבלה. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה. הדף שיצרת, מעין פואה, נמחק מכיוון שתוכנו לא היה אנציקלופדי, כך ששום נזק מתמשך לא נגרם. לתשומת לבך: יכולת העריכה של משתמשים בעלי היסטוריה של יצירת ערכים לא-אנציקלופדיים עלולה להיחסם.

  ‏אופקאלףשיחה‏ • ט"ז באב ה'תשע"ד • 11:08, 12 באוגוסט 2014 (IDT)

נא לשחרר את החסימה[עריכת קוד מקור]

האם זה נראה לכם הגיוני שבגלל משחית סורר אחד ייחסמו אנונימים תורמים שכל חטאם הוא שנגזר עליהם להשתמש באותה כתובת IP של המשחית? 212.199.205.68 21:31, 5 בספטמבר 2014 (IDT)

כן. זה נראה לי נורא הגיוני. פנה לספק שלך ותלונן. טוב מאוד שהחשבון נחסם. יהיה זה לקח לספק שלך שמאפשר למשחיתים לגלוש מכתובת זו. גילגמש שיחה 21:32, 5 בספטמבר 2014 (IDT)
האם הספק שלי עובר משתמש-משתמש בניסיון לבדוק אם אותו משתמש משחית את ויקיפדיה? 212.199.205.68 21:40, 5 בספטמבר 2014 (IDT)
זה תשאל אותם. אתה יכול להרשם לוויקיפדיה ולא תחסם בחסימות כאלה. גילגמש שיחה 21:49, 5 בספטמבר 2014 (IDT)

הבל[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך ליצור דפי ויקיפדיה, ואף ערכים אנציקלופדיים חדשים, ללא הגבלה. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה. הדף שיצרת נמחק מכיוון שתוכנו לא היה אנציקלופדי, כך ששום נזק מתמשך לא נגרם. לתשומת לבך: יכולת העריכה של משתמשים בעלי היסטוריה של יצירת ערכים לא-אנציקלופדיים עלולה להיחסם.

  יואב נכטיילרשיחה 16:52, 13 באוקטובר 2014 (IDT)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

מכתובת זו נעשים השחתות רבות ומתמשכות. במידה והשחתות אלו יימשכו הכתובת תחסם לתקופה ממושכת. אליסף · שיחה 19:40, 16 בנובמבר 2014 (IST)


Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.

במידה ותחזור לסורך תיחסם לזמן ארוך איתן - שיחה 21:16, 28 בנובמבר 2014 (IST)

לתשומת לב המפעילים[עריכת קוד מקור]

כתובת אנונימית זאת נחסמה כבר כעשרים פעמים, רובן לפרקי זמן קצרים. טוב עשה איתן שחסם עכשיו לחודש, אבל אני מציע בפעמים הבאות לא לחזור ליום או לשבוע, אלא לפרקי זמן הולכים ומתארכים. נרו יאירשיחה • ז' בכסלו ה'תשע"ה • 19:31, 29 בנובמבר 2014 (IST)

האמת היא שרציתי לחסום ליותר איתן - שיחה 02:13, 30 בנובמבר 2014 (IST)

משחית יקר[עריכת קוד מקור]

אנחנו, כל צוות ויקיפדיה, שמנו לב בהחלט לפועלך באתר. באופן אישי השחתת ערך שאני יצרתי, אבל עזוב. רציתי להציע לך עסקה - כל שינוי שתראה לנכון לבצע - תעשה. נוכל לתקן. אבל בבקשה עיין בערך ונדליזם קודם. אנא. ירון 22 - שיחה 00:41, 3 בפברואר 2015 (IST)

Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
    Corvus,(שיחה) 15:32, 15 במאי 2015 (IDT)
זהו דף שיחה של משתמש לא רשום שמזוהה רק לפי כתובת ה־IP שלו. ייתכן שהודעות ישנות בדף זה מתייחסות למשתמשים אנונימיים אחרים.

IP lookupwhoisDNS whoisTracerouteבדיקת Torחיפוש חסימת טווחתרומות טווחחסימות גלובליותתרומות וחסימות במיזמי ויקימדיה