שיחת משתמש:Hayden Von Feldheim

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הערך ששמו איתן גוטמן[עריכת קוד מקור]

שלום רב

אני מודה לך שמחקת את הערך הנ"ל.

הערך אכן לא היה בשל ופרסמתי אותו בטעות.

אני ממשיכה לעבוד עליו והפעם אקפיד לפרסם בסיום התרגום.

Doritdi - שיחה 19:43, 8 ביולי 2018 (IDT)

Doritdi, בהצלחה, --היידן 19:48, 8 ביולי 2018 (IDT)

הערך ששמו אריק דוידוב[עריכת קוד מקור]

שלום רציתי לדעת מדוע מחקת את הערך שהעלינו.

פנה לבקשות מפעילים בבקשה--היידן 12:03, 26 בנובמבר 2018 (IST)
היידן, משעשע שענית לשיחה הזו עכשיו, הערך אריק דוידוב במרחב הערכים כבר מספטמבר, אחרי שעבר תקופה במרחב טיוטה. אמא של גולן - שיחה 12:21, 27 בנובמבר 2018 (IST)

חסימת המשתמש Shaishyy[עריכת קוד מקור]

לפני מספר דקות חסמת את המשתמש Shaishyy (שאני מכיר אותו), היינו רוצים להבין את סיבת החסימה. תודה. יוסף קנר - שיחה 04:27, 9 ביולי 2018 (IDT)

משתמש:יוסף קנר. לא אני חסמתי. רק הרגע פתחתי את המחשב. אני גם לא רואה שהוא חסום. בכל אופן נראה לי שנחסם בגלל חסימת טווח. שינסה עכשיו --היידן 06:46, 9 ביולי 2018 (IDT)

לוקה מודריץ'[עריכת קוד מקור]

למה שיחזרת את העריכה שלי בדף? לוקה מודריץ' לא היה בריאל ב2012, וזכה בסופר קאפ האירופי גם ב2017? (אריאל עוזר לאופר - שיחה 12:06, 11 ביולי 2018 (IDT))

טעות. שיחזרתי בחזרה--היידן 12:07, 11 ביולי 2018 (IDT)

מדוע שוחזרה העריכה שלי?[עריכת קוד מקור]

היא הייתה נצרכת,--שים שלום - שיחה 17:25, 13 ביולי 2018 (IDT)

אחזיר את העריכה. שים לב שיש לעבור על ניקוד.--היידן 17:29, 13 ביולי 2018 (IDT)

אוראל בירן[עריכת קוד מקור]

תחזיר את הדף בבקשה הוא באמת שחקן Orelb1411 - שיחה 09:04, 1 באוגוסט 2018 (IDT)

המקום לבקש שיחזור דף הוא ויקיפדיה:בקשות ממפעילים.--היידן 11:22, 1 באוגוסט 2018 (IDT)

טום הולנד[עריכת קוד מקור]

היי. מתוך סקרנות, ראית שהגנתי על הערך והחלטת לשנות, או הייתה התנגשות שלא טופלה? יגאל (בקשת עזרה, IKhitron ושיחה) 16:02, 3 באוגוסט 2018 (IDT)

כנראה התנגשנו. שתהיה שבת טובה,--היידן 16:13, 3 באוגוסט 2018 (IDT)

שחזור[עריכת קוד מקור]

למה שחזרת כאן? רוצה להבין. --גלייכער - שיחה 18:11, 8 באוגוסט 2018 (IDT)

עריכתך בוטלה וכן שוחזרה. גש לדף שיחת הערך ודון שם ותנסה לשכנע את המשתמשים האחרים. דף שיחתי אינו המקום לכך--היידן 18:53, 8 באוגוסט 2018 (IDT)
קודם כל התנצלות, עברית זה לא שפת אם שלי אולי אני לא מתנסח נכון ואולי אני מאריך במקום שצריך לקצר ואולי אני אפילו חוזר על דברים, אז אנא תעבור על הדברים בסבלנות וסלחנות, תודה מראש! שנית, אין לי שום בעיה כשמתקנים את העברית שלי אני יודע שזה תת רמה, הבעיה שלי היא לא כשמתקנים את העריכה רק כשמוחקים עובדות ומציאות ההיסטוריות ועיקרי הדברים, ולא כשמתקנים הניסוח או העריכה.
אני צריך את עזרתך, דף השיחה לא יעזור, 'כל האחרים' (יש רק 2) עוקבים אחרי ומבטלים\משנים 'כל' מה שאני מוסיף ומגבים אחד את השני, בקיצור הם במלחמת עריכה איתי, אין סיכוי. פנו אליך בטיען שצריך להגין על הדף מפני מלחמת עריכה אבל מה שלא סיפרו לך זה שאני לא במלחמת עריכה והוא זה שעושה מעשה ונדליזים ראה כאן מלחמת עריכה, ברור כאן שאני לא במלחמת עריכה, אני לא מתווכח על "פרשנות של עובדות" רק על העובדות העצמם וציינתי מקור לכל עובדה וה'מנטור' לא הביא אף סימוכין אחד לדבריו רק "שהעובדות (הלא נכונות) כבר קיימים כאן הרבה זמן... וחוץ המטיעון הזה הוא לא הביא שום מקור לדבריו המסולפים.
אני לא בטוח אם לפנות אליך או אולי תעזור לי לאן לפנות, קצת רקע: הערך מלא טעיות, שגיאות ועובדות לא נכונות, והיה קיים רק "מקור" או "מראה מקום" אחד בכל הערך וגם זה רק על תאריך פטירה כל שהוא, תיקנתי העובדות הלא נכונות, אבל ה'מנטור' ביטל הכול בטיעון שאני מנסה 'לייצר' משהו שלא קיים (מובן לבקש מקור לעובדות הרי הסיבה לעובדות מסולפות בערך העכשיו הם בגלל שאין ציון מקור, אבל למה להעליב אותי כמי שמשקר? קראתי מספיק כדי להתחיל לתרום אבל אני לא משתמש עם וותק, ו'מנטור' שמתחשב בטובת הויקי חייב לקחת בחשבון מציאות כזו), היה לי סבלנות, חכיתי לשים ידי על מראה מקומות מדוייקים (על אף שידעתי ב100% שמה שאני כותב זה 100% אמיתי, לא אהבתי איך 'מנטור' מדבר בגסות ומעליב אבל הבנתי שעם הרצון שלי לתרום ולעזור עלי להביא הוכחות ומקורות ולא לשנות בלי ציטוט של המקור, החלטתי להתגבר על ההטחת עלבון ואשמות שב שקיבלתי מ'מנטור' (שאמור לכאורה לעזור ולא להעליב) ולהביא מקור לכל דבר, בינתיים החלטתי להכניס תבנית מקור [דרוש מקור] על העובדות שאני יודע שהם לא נכונות ולתת לאחרים (בגלל שאין משתמשים 'פעילים' אחרים עם ידע רחב על נושא הערך חשבתי שאולי ה'מנטור' עם "ידע נרחב" על הערך...) להכניס מקור... הכנסתי בקשה למקור על 14 עובדות אבל המנטור שלנו (שכנראה כבר נמצא עמוק במלחמת עריכה נגדי, מחק כל התבניות והוסיף איום שהערך יוגן! (לדעתו כנראה אסור לבקש מקור... ואם אני זוכר טוב, על פי הכללים אסור למחוק בקשה למקור בלי להביא מקור, אבל ה'מנטור' לא מכיר הכללים או סתם מצפצף על הכללים. החלטתי לבלוע את הצפרדע עוד הפעם ואחר שכבר הצטיידתי עם המקורות תיקנתי את העובדות בציון מקור לכל עובדה כפי שתוכל לראות כאן, ל'מנטור' לא נשאר ברירה רק לרדת מהענין.
אבל הוא לא נרגע והמתין לי בפינה, בדף השיחה פתחתי דיון על החלפת שם הערך ל'אדמו"רי זידיטשוב' ראה כאן, מובן שלא צפיתי שה'מנטור' יעבוד איתי ידעתי שהוא יעבוד רק נגדי, (ובדרך אגב ראה כאן אותו מנטור מחק שמות של אדמו"רים בערך של החסידות בטיעון שפירוט האדמו"רים לא שייך לערך הראשי של החסידות (האם הוא לא חייב להתנהל לפי הכללים ולא למחוק רק להעביר למקום שצריך?) בדיוק מה שטענתי כאן אבל חוץ הפכפנות לא קיבלתי כלום, בתגובה שלו הוא לא התייחס בכלל להצעה שלי להעביר את כותרת הערך מ'חסידות זידיטשוב ל'אדמו"רי זידיטשוב' רק נתן לי עבודה כאילו אני עובד בשבילו "תכניס קודם כאן ניסוחים שלדעתך חסרים בערך" ואם אני לא מכניס ניסוחים שלדעתי חסרים? האם הערך כאן היא לא 99% על "אדמו"רים ולא על החסידות"?, אעפ"כ החלטתי להמשיך ולתרום, הכנסתי ספרי היסוד של החסידות (קיים קרוב ל100 ספרים ואולי קצת יותר אבל הכנסתי את הבולטים שבהם) ה'מנטור' האהוב שאין לו שום סיבה לעקוץ ולהציר את צעדי מחק הכול בטיעון שזה "פירוט יתר קיצוני", אם זה הטיעון שלו אז הוא מכיר את החסידות בערך כמו שאני מכיר אשתו של ראש ממשלת יפן... אבל נניח את זה, אם באמת זה פירוט יתר בערך החסידות וזה שייך לדף אחר שכבר קיים האם לפי הכללים הוא פשוט מוחק ונעלם או עליו להעתיק את המידע לערך אחר? (אני חושב שלהיות מנטור קודם צריך לדעת את זה, מעבירים ולא מוחקים, לא היה לי זמן לבדוק אחרי העריכות שלו אבל מהקצת שהרגשתי על בשרי ומהקצת שפגשתי כאן ושם ראיתי שהוא מוחק בגדול ולא טורח להעביר, (הוא לא שם לב שכשהוא מוחק ולא מעביר הוא מזיק לכל המשתמשים ובפרט לאלו שביום מן הימים יצטרכו להגיע למידע הזו, וזה נגד הכללים). החלטתי להכניס עוד הפעם את הרשימה (הקצרה) ורשמתי בתקציר שהוא יפתח דיון בדף השיחה לפני שהוא מוחק, אבל במקום לפתוח דיון הוא מצא מקום להתנקם בי ומצא מקום לסדר אותי אחד ולתמיד, הוא מחק לא רק את הרשימה של הספרים שעל זה אנו דנים עכשיו, אלא כל התוספות והתרומות שלי שעליהם עמלתי שעות על גבי שעות ושלכל עובדה ציינתי מקור מוסמך והעריכה היה לפי כל כללי העריכה של ויקיפדיה. אולי תועיל לעיין כאן ולהגיד לי למה זה לא נחשב ונדליזים כשמשתמש מוחק אלפי בתים עם עשרות עובדות שלכל עובדה יש ציון מקור של ברי סמכה בענין רק כדי להתנקם? אם יש לו בעיה עם פירוט של כמה ספרים (ספרי היסוד של החסידות) למה זה לא ונדליזם למחוק את הכול? אם זה לא ונדליזם אולי תסביר לי למה לא ואם זה כן אולי תעצור את זה?
ראיתי בדף מלחמת עריכה "התעקשותו/ה של פלוני/ת על טעותו תגרור את חסימתו". מחיקת עשרות עובדות (שלכולם ציינתי מקור מוסמך) ולהחזיר גירסה עם טעיות ושגיעות והכול בלי מקורות זה התעקשות בפרט אחרי שהוא כבר מחק (לפני שצייני מקור לכל דבר) ואחרי שתיקנתי עם הוספת מקור לכל עובדה והוא כבר יודע שהמידע הקיים ה"גירסה יציבה" מלא טעיות ועובדות לא נכונות. עוד משהו, האם לא אסור להחזיר ל'גירסה יציבה' ובדרך למחוק גם תרומות מועילות? כאן נראה שזה אסור "בפרט, אין להשתמש בשחזור המהיר בעת מלחמת עריכה, גם לא כדי לשחזר את הערך לגרסה יציבה. יש לוודא שהשחזור לא ביטל תרומות חיוביות לצד ההשחתות", וזה כבר כשמדובר במשתמש משחית! קח גם בחשבון שבנוסף לכל הנאמר כבר זה לא מלחמת עריכה רגילה שבה כמה משתמשים עורכים באותו זמן, אין כאן שום הוספה מטעמו, שום תיקון מטעמו, שום עריכה מטעמו, כלום! יש רק הוספות ותוספות שלי וביטולי גירסה מצידו ושיחזור גירסה לגירסתו ע"י המתלונן האם גירסה קיימת כל כך קדוש עד שאסור לגעת בזה ואסור לתקן עיוותי עובדות? זה כמו מוזיאון ואסור לגעת? אין לי ספק שאם תיקח כמה דקות לעבור על העריכות אחד אחד לא תאמין שמנטור מסוגל להתנהג ככה. סוף דבר, כבר כמה ימים שאני שורף זמן לתקן ערך שרובו עובדות לא נכונות וחסר כל רמה של ערך אינצקלופדי וכמעט לא מכיל מידע על החסידות בעצמו, אין אף משתמש פעיל שמכיר את נושא הערך באופן נרחב, יש 'מנטור' שלא מוצא יד ורגל בנושא, על כל דבר שאני מתקן אני מציין מקור ועדיין אני תחת התקפה ומרגיש כמו רוצח שצריך להתגונן בבית משפט עם עורכי דינים משופשפים, האם זה החזון של הויקיפידיה? --גלייכער - שיחה 21:49, 8 באוגוסט 2018 (IDT)
ושוב. גש לדף השיחה. אם שני משתמשים אינם מסכימים על ניסוח, המקום לדון בו הוא דף שיחת הערך. בהצלחה,--היידן 07:48, 9 באוגוסט 2018 (IDT)

אירוויזיון 2019[עריכת קוד מקור]

היי היידן, אנא שחזר את עריכותיהם של האנונימים בערך, תודה Wikiped201820 - שיחה 14:50, 12 באוגוסט 2018 (IDT)

אין לי מושג בזה כל כך. אני לא יודע אם זה נכון או לא? למה אתה לא מבטל את העריכה? מתייג את אופק. שקצת יותר ממני מבין בתחרות--היידן 14:53, 12 באוגוסט 2018 (IDT)
היי, תודה על התיוג (: הגרסה המצויה בערך כעת נכונה לחלוטין. אופק ~ בואו נדבר ~ טובים השניים מהאחד 16:41, 12 באוגוסט 2018 (IDT)

עקב כל העריכות של האנונימים- הערך זקוק להגנה. Wikiped201820 - שיחה 23:20, 13 באוגוסט 2018 (IDT)

ההגנה על הערך פגה. יש להאריך אותה. תודה. --Avco123 - שיחה 07:23, 1 בספטמבר 2018 (IDT)

למה שחזרת את העריכה שלי?[עריכת קוד מקור]

בערך "לויס ליין"? ניסחתי מחדש, טאטאתי פרטים מיותרים והוספתי פרטים שרלוונטים לדמות עצמה. השווית בין ההבדלים לפני שהחלטת שמודבר בהשחתה?

כנראה בטעו. תודה על תשומת הלב--היידן 18:12, 20 באוגוסט 2018 (IDT)

ישיבת שערי תורה[עריכת קוד מקור]

מדוע מחקת את הערך בלי דיון, התראה, או לפחות העברה לטיוטה? ערך טוב לא נכתב על ידי אדם אחד. תן לעוד אנשים הזדמנות להיתקל בערך ולהרחיבו. אחד העםשיחה • י"ג באלול ה'תשע"ח • 16:26, 24 באוגוסט 2018 (IDT)

הערך היה ערך מילוני.הייתה בקשה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים ואני מסכים עם בקשה זו. אם אתה מעוניין לשחזר את הערך, פנה לבקשות מפעילים. --היידן 16:57, 24 באוגוסט 2018 (IDT)

תודה[עריכת קוד מקור]

תודה על ההגנה של דף השיחה שלי מהאנונימי/ת ההזוי/ה. שנילי - שיחה 13:12, 7 בספטמבר 2018 (IDT)

בשמחה, שנילי--היידן 16:19, 7 בספטמבר 2018 (IDT)

עריכות מטלפון סלולרי[עריכת קוד מקור]

שלום, היידן.הסתבר שחסמת אותי לא יודע באילו נסיבות כשערכתי עריכה בעבר בטלפון הסלולרי כ"אלמוני". יש לי שם חסימה לעריכות מטלפון ל-7 חדשים עד לאביב 2019. זה נדיר שאני עורך מטלפון, אבל בכל זאת אפשר לעשות משהו בענייןEwan2 - שיחה 21:08, 7 בספטמבר 2018 (IDT)

Ewan2 מצטער אך אין לי מושג איך זה קרה. נתתי לך הרשאת חסין IP--היידן 21:14, 7 בספטמבר 2018 (IDT)
בסדר, תודה רבה לך, שנה טובה ושבת שלום.Ewan2 - שיחה 21:21, 7 בספטמבר 2018 (IDT)
שלום. לא מוצא את הדרך לפנות באופן מסודר אז פונה מפה. נחסמתי מהסלולרי, מן הסתם בטעות. אשמח אם תעזור לי לבטל את החסימה.
היי, מה היוזר שלך? eli - שיחה 12:03, 26 בנובמבר 2018 (IST)

"כתובת ה־IP שלכם כרגע היא 37.26.148.185 ומספר החסימה שלכם הוא #178608"

לצערנו, בשל השחתות רבות מכתובת IP זו, נחסמה האפשרות לערוך משם באופן אנונימי. עם זאת, העריכה מחשבון משתמש רשום אינה חסומה. אתה יכול להירשם בכל מקום אחר, ואז תוכל לערוך גם מכתובת IP זו. דגש - שיחה 12:08, 26 בנובמבר 2018 (IST)
בחסימה לטווח ארוך אנו לא נוהגים כדרך כלל לבטל את אפשרות יצירת החשבונות כך שאני מניח שזו הייתה שגגה. בכל אופן, שיניתי את החסימה כך שתוכל ליצור חשבון. בהצלחה. eli - שיחה 12:10, 26 בנובמבר 2018 (IST)
תודה, אבל לא השחתתי שום דבר. למה אי אפשר פשוט לבטל את החסימה?
נכון. אתה לא השחתת, ולכן אתה לא חסום. היו השחתות מהכתובת ולכן היא חסומה. דגש - שיחה 12:17, 26 בנובמבר 2018 (IST)
תקן אותי אם אני טועה, הכתובת היא של הטלפון שלי. לא סביר שמישהו אחר משתשמש בו כדי להשחית ערכים.
הכתובת היא של חברת הסלולר, ומשמשת בין היתר, בחלק מהזמן גם אותך. דגש - שיחה 12:40, 26 בנובמבר 2018 (IST)

ובחלק מהזמן טלפונים אחרים? כי אם כן זו חסימה מאוד מוזרה (טוב, האמת שגם אם לא)

היא שימשה באופן זמני את הטלפון שלך, ובזמנים אחרים - אחרים. בכל אופן, לא תהיה לך בעיה כעת להירשם, ולתרום משם משתמש רשום, ולכן גם לא תושפע מחסימת כתובות כזו. אלדדשיחה 15:30, 26 בנובמבר 2018 (IST)

צפניה בן כושי[עריכת קוד מקור]

לא הבנתי למה אתה ממשיך למחוק את העריכה שכוללת מקורות ללא כל נימוק?--Safeinthelife - שיחה 18:57, 25 בספטמבר 2018 (IDT)

הערך שוחזר על ידי משמש אחר. אתה ביצעת חזרה על עריכתך ולכן שוחזר. המקום לדיון הוא בדף שיחת הערך.--היידן 08:12, 26 בספטמבר 2018 (IDT)
ראשית הרחבתי את הערך מחוץ ליוזר (לא שמתי לב, אני יוזר חדש) אבל הערך שוחזר ללא שום נימוק. לאחר מכן נכנסתי ליוזר ושחזרתי לעריכה שלי (זו שנכתבה מחוץ ליוזר), ואז שחזרת שוב וללא סיבה. אני מנסה להבין מהי בדיוק.

--Safeinthelife - שיחה 10:23, 26 בספטמבר 2018 (IDT)

הערך ששמו קלמן שץ[עריכת קוד מקור]

שלום רב

זה פעם ראשונה שאני כותב ערך בויקיפדיה, ואשמח לעזרה. לפני כשבוע הוספתי את הערך ״קלמן שץ״ (חלוץ, מייסד קיבוץ אשדות יעקב וחברת הזרע) בטעות למרחב הציבורי. העברת את הערך למרחב הפרטי שלי ושם השלמתי את עריכתו. כעת הערך נראה לי בשל לפרסום, ניתן לראותו כאן: https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9:Gshatz/%D7%A7%D7%9C%D7%9E%D7%9F_%D7%A9%D7%A5

אשמח אם תוכל להעביר דף זה למרחב הציבורי או לכוון אותי כיצד לעשות זאת. תודה, גולן Gshatz - שיחה 08:31, 14 באוקטובר 2018 (IDT)

יש עוד שיפוץ קל. אני יכול לעשות זאת אך אתפנה לכך רק בשבוע הבא. אני מציע שתמשיך ואז אעביר.--היידן 05:37, 15 באוקטובר 2018 (IDT)

תבנית בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום. האם אפשר להסיר את תבנית "בעבודה" שהנחת על הערך ג'ינס קרוע במאי? תודה, Dovno - שיחה 08:43, 31 באוקטובר 2018 (IST)

הנחתי אותה כעזרה למשתמש/ת שעררכ/ה. אבדוק--היידן 05:38, 1 בנובמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: עיראק[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עיראק. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:17, 3 בנובמבר 2018 (IST)

היי[עריכת קוד מקור]

יוני המגניבבבבבבב (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות | WS) - שינתי את הגדרת החסימה כך שיוכל ליצור יוזר חדש או יוכל להמשיך לתרום כאנונימי. שבת שלוםFace-smile.svg eli - שיחה 16:12, 9 בנובמבר 2018 (IST)

תודה--היידן 17:02, 9 בנובמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: איראן-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא איראן-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 10 בנובמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: ערים ויישובים באסיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ערים ויישובים באסיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 17 בנובמבר 2018 (IST)

חסימה[עריכת קוד מקור]

יש לך מושג למה לפני כמה דקות נחסמתי למרות שהייתי בשם משתמש שלי? ואחרי שניתקתי את האינטרנט ופתחתי שוב אז זה התבטל. ואפילו לא הייתי יכול לערוך את הדף שיחה שלי או כל דבר.. זה היה החסימה והכתובת "37.26.148.166 ומספר החסימה שלכם הוא #176164." מבני הנביאים - שיחה • י"ב בכסלו ה'תשע"ט • 23:33, 19 בנובמבר 2018 (IST)

כי היידן חסם (בטעות) עריכה מהכתובת הזו גם למשתמשים רשומים. אפנה לבקשות ממפעילים שיסדרו את זה. היידן, אם זה לא ייעשה עד שתראה את ההודעה, סדר זאת אתה. דגש - שיחה 23:36, 19 בנובמבר 2018 (IST)
נראה לי שהבעיה כבר לא קיימת, אם אני מבין נכון את דבריך. האם יש עדיין צורך לתקן? אלדדשיחה 23:37, 19 בנובמבר 2018 (IST)
טיפלתי. מעתה לא תיחסם עוד, גם אם כתובת מסוימת שתתרום דרכה תהיה חסומה. הוספתי לך הרשאת הגנה אוטומטית מפני חסימות IP. אלדדשיחה 23:39, 19 בנובמבר 2018 (IST)
כן. הפלסטר הוא שנתת לו הרשאה, ושהכתובת שלו התחלפה. ראה מה שכתבתי בוק:במ. דגש - שיחה 23:40, 19 בנובמבר 2018 (IST)
לא ביקרתי עדיין בדף הבקשות ממפעילים. אבל טיפלתי עכשיו גם בכתובת שנחסמה לשנה ושיניתי את הגדרות החסימה: אפשרתי למשתמשים רשומים לתרום ממנה, וכמו כן אפשרתי גם להירשם ממנה. כאשר חוסמים כתובת לשנה, עדיף לאפשר למי שרוצה לתרום ממנה - לתרום. ממילא אם יירשמו משם משחיתים, הם ייחסמו בתוך דקה או שתיים מרגע העלאת השחתה כלשהי. אלדדשיחה 23:44, 19 בנובמבר 2018 (IST)
תודה רבה! יפה ממש על המהירות תגובה Nuvola apps kmoon.png לילה טוב!. מבני הנביאים - שיחה • י"ב בכסלו ה'תשע"ט • 00:35, 20 בנובמבר 2018 (IST)
ליל מנוחה (גם אני אשתדל לפרוש עכשיו). אלדדשיחה 00:42, 20 בנובמבר 2018 (IST)

לא הבנתי[עריכת קוד מקור]

לא הבנתי למה אתה מברך לשלום את התורם לשטיח כשברור שהוא משחית. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 07:37, 23 בנובמבר 2018 (IST)

נעשה בטעות. שבת שלום--היידן 09:17, 23 בנובמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: עוד קצת אסיה-4[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עוד קצת אסיה-4. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:18, 24 בנובמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: חנוכה-3[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חנוכה-3. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:17, 1 בדצמבר 2018 (IST)

המקבץ השבועי: דצמבר-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דצמבר-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:16, 8 בדצמבר 2018 (IST)