שיחת משתמש:Noamtodo

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

יהדות[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "יהדות". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

"נחשב"[עריכת קוד מקור]

שלום ותודה על תרומתך. עם זאת הורדתי את המשפט "הדיבוב נחשב לדיבוב הכי טוב של הג'וקר" כי זה לא משפט בניסוח אנציקלופדי ומדויק. נחשב על ידי מי? מי החשיב? איפה זה כתוב / נאמר? האם הדיבוב זכה בפרס? אנא שים לב והבא מקור אם הדיבוב אכן היה יוצא דופן. בברכה אמא של גולן - שיחה 13:55, 12 במאי 2018 (IDT)

מייקל אמרסון[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף "מייקל אמרסון" שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה. עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, היידן 10:39, 19 במאי 2018 (IDT)

16 בדצמבר[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "16 בדצמבר". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
  • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
  • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף שיחה:16 בדצמבר.
    eli - שיחה 20:52, 5 בנובמבר 2018 (IST)

השחתה[עריכת קוד מקור]

Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
    eli - שיחה 20:55, 5 בנובמבר 2018 (IST)

לתשומת לבכם[עריכת קוד מקור]

המשך השחתה לאחר החסימה הנוכחית יביא לחסימתכם לתקופה ממושכת. eli - שיחה 20:54, 5 בנובמבר 2018 (IST)

היי אלי, רציתי לשאול על מה הייתה החסימה? הוספתי את יום ההולדת ב - 1997 של זרה לארסון. אני לא רואה שום דבר לא טוב בזה. תודה רבה, נועם

היי אלי, רציתי לשאול על מה הייתה החסימה? הוספתי את יום ההולדת ב - 1997 של זרה לארסון. אני לא רואה שום דבר לא טוב בזה. תודה רבה, נועם כתובת ה איי פי שלי היא 37.122.157.29 ו מספר החסימה הוא #182251. תודה וערב טוב.

זה ? eli - שיחה 21:01, 5 בנובמבר 2018 (IST)
כעת נחסמת לשלושה ימים. להבא אאלץ לחסום אותך לצמיתות. eli - שיחה 21:03, 5 בנובמבר 2018 (IST)

בדיוק את זארה לארסון בשנת 1997 הוספתי באגף "נולדו"

הי נועם, האם אתה עורך ממחשב בבית הספר? האם אתה בודק שיצאת מהחשבון בסיום העריכה או שאולי השארת את החשבון זמין? מישהו בשמך הכניס את ההשחתות הללו ולכן נחסמת. אנא שים לב, אנחנו לא מרשים דברים כאלה בויקיפדיה. אמא של גולן - שיחה 09:48, 6 בנובמבר 2018 (IST)

הפועל חולון (כדורסל)[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף "הפועל חולון (כדורסל)". הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Botend - שיחה 22:23, 29 בדצמבר 2018 (IST)