שיחת משתמש:Yarivadin

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

קובץ:Sharoncv04-170x170.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg

שלום לך, העלית תמונה לוויקיפדיה העברית או לוויקישיתוף שעל פי הצהרתך בפרטי הרישיון, זכויות היוצרים של התמונה שייכות לאדם אחר. במקרה כזה יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן לפנות כאן ולהמשיך את השיחה, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה,

אני מניחה שגם הערך על שרון אייזן נכתב על ידך, הוא הועבר לדף טיוטה:שרון אייזן בגלל הסגנון הפרסומי שבו, העדר מקורות ועוד. אי אפשר להשאיר ערך כזה במרחב הערכים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 13:23, 5 במרץ 2017 (IST)

שרון אייזן[עריכת קוד מקור]

היי יריב. האם יש לך קשר עסקי כלשהו עם שרון אייזן? אם כן, אנא קרא אודות החובה בגילוי נאות המופיעה בדף המדיניות של ויקיפדיה בדבר עריכה בתשלום. בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 21:53, 10 במרץ 2017 (IST)

- הועבר מהדף שיחת משתמש:יוניון ג'ק#שרון אייזן
היי יונין
אין לי קשר עסקי מול שרון אייזן ואני לא מקבל מימנה כסף
אך אני כן עוקב אחריה ואחרי הפעילות שלה מאז 2012
אני שכיר בחברת הייטק PAYPLUS שעוסקת בסליקה כרטיסי אשראי
האם אני טועה בעריכת הערך שרון אייזן ?
בברכה
יריב עדין
- סוף העברה
היי יריב. בדף השיחה של הערך מתקיים דיון לצורך הבהרת חשיבותו האנציקלופדית של הערך שיצרת. אתה מוזמן להשתתף בדיון. בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 22:20, 10 במרץ 2017 (IST)

חתימה בדפי שיחה[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
בדפי שיחה נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. Ldorfmanשיחה 01:53, 11 במרץ 2017 (IST)

טיוטה:שרון אייזן[עריכת קוד מקור]

היי Yarivadin. האם הצלחת למצוא לך חונך בחממה? יוניון ג'ק - שיחה 12:12, 13 במרץ 2017 (IST)

היי יוניון ג'ק. טרם מצאתי האם אתה יכול להיות חונך ? בברכה יריב עדין --Yarivadin - שיחה 12:18, 13 במרץ 2017 (IST)
אני מציע לך לנסות לפנות תחילה ל-Ravit או ל-davidg בדפי השיחה שלהם, שכן הם הצהירו שאחד מתחומי הידע שלהם הוא אישים. יוניון ג'ק - שיחה 12:51, 13 במרץ 2017 (IST)
היי יריב. לצערי לא אוכל לשמש כחונכת באופן קבוע, אבל אוכל לומר לך מה דעתי לגבי הערך הזה. נוכל לעבוד עליו כך שיתאים לסגנון כתיבה ויקיפדי, אבל אני לא בטוחה שיש טעם בכך, לאור כל הדברים שכתבו לך בשיחה:שרון אייזן. האישה חשובה ופועלה חשוב, אין ספק, אבל אני לא בטוחה שיש לה חשיבות אנציקלופדית מספקת. למעשה, הדברים היחידים שעשתה שניתן לדון עליהם אם הם עוברים את סף החשיבות האנציקלופדית, הם אלו שכתובים בסוף - ערוץ 10 ותוכנית רדיו, שגם עליהם יש מחלוקת לפי דף השיחה, כי זה לא דברים קבועים אלא הופעות אורח מזדמנות ומועטות. בכל מקרה, בהקשר של כתיבה ויקיפדית, תעביר את הדברים האלו לפתיח של הערך, אחרי ההגדרה שלה כקאוצ'רית, ותתאר במילה את תדירות ההופעות שלה (תוכנית רדיו בה היא משדרת פעם בשבוע מזה שנתיים? או תוכנית בה שידרה 4 פעמים בסך הכל?...). משפט חשוב נוסף שצריך להופיע בערך הוא "שרון שימשה סנמכ"לית שיווק בחברת הייטק, והייתה בתפקידי ניהול בכירים במותגים בינלאומיים" (כאן צריך לפרט מאוד בקצרה 2-3 תפקידים הכי בכירים ואיפה). וזהו. את כל שאר פרק קורות החיים, כולל מה שהיה בגיל 14 ועד הסוף, צריך לצערי למחוק לגמרי, הכול סופרלטיבים וגוזמאות. כל קאוצ'ר פיתח שיטה מרשימה ומלהיבה משלו, על כל מרצה ניתן לומר שהוא סוחף קהל, אין כאן ייחודיות ועובדות יבשות ואובייקטיביות על אייזן עצמה. אפשר לסכם את הכל למילים "אייזן מרצה בכנסים וסדנאות בארץ ובעולם אודות שיטתה להצלחה בארגונים". בקיצור, נשאר כאן ערך עם 4 משפטים המפרטים עובדות יבשות בלבד, וכך צריך. יש ערכים כאלו שעוברים סף חשיבות ויקיפדי, ויש שלא, תן לאחרים לשפוט בדף השיחה - לפי מעשיה בלבד, לא לפי הסופרלטיבים שלאורך הערך. עוד דבר קטן מבחינת ניסוח - לכל אורך הערך חוץ מהפתיח צריך לקרוא לה בשם משפחתה, אייזן, ולא "שרון". אשמח לענות על כל שאלה. בברכה, Ravit - שיחה 13:14, 13 במרץ 2017 (IST)
Yarivadin, אנא אעדכן אותי לאחר שתסיים ליישם את המלצותיה של Ravit. בברכה, יוניון ג'ק - שיחה 20:05, 13 במרץ 2017 (IST)
היי יוניון ג'ק ו Ravit האם אני יכול ליכתוב על שרון במסגרת הנשים שלא הכרתם תחרות כתיבת ערכים אודות נשים פורצות דרך ?--Yarivadin - שיחה 12:01, 14 במרץ 2017 (IST)
ראיתי שכבר ענו לך על השאלה הזו. יוניון ג'ק - שיחה 21:56, 14 במרץ 2017 (IST)

תחרות כתיבת ערכים[עריכת קוד מקור]

שלום יריב, רשימת נשים עליהן ניתן ערך בתחרות סגורה ולא ניתן להוסיף נשים. בהצלחה בכתיבת הערך על שרון אייזון. אתה בהחלט מוזמן לכתוב או לתרגם על אחת הנשים המשתתפות בתחרות. תודה מיכל לסטר - שיחה 13:51, 14 במרץ 2017 (IST)

תעמולה / הספמה[עריכת קוד מקור]

שלחת הודעות אישיות רבות בנושא דיון מסוים, זו התנהגות פסולה. ראה ויקיפדיה:תעמולה פנימית. Uziel302 - שיחה 05:28, 18 באוקטובר 2017 (IDT) תודה הבנתי לא יקרא שוב בברכה יריב עדין Yarivadin - שיחה 10:13, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

הבטחת לא לחזור על הפעולה הפסולה הזאת ובכל זאת עשית את זה שוב. הפסק את זה לאלתר. לכל ערך יש דף שיחה וכל מי שרוצה להשתתף בדיון יכול להגיע אליו עצמאית. באפשרותך לערוך את לוח המודעות אם אתה רוצה, אך לא להציף עשרות דפי שיחה עם הפניות לדיון הזה. זה לא הדיון היחיד שמתקיים כרגע בוויקיפדיה ואם כולם היו נוהגים כמוך הדבר היה יוצא מכלל שליטה. הפסק עם זה לאלתר אחרת תחסם מעריכה באתר. גילגמש שיחה 19:50, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

אם אני רוצה לפנות באופן אישי למי שנתן דעה האם לעשות זאת רק בעמוד השיחה של הערך האם הם רואים זאת ? בברכה יריב עדיןYarivadin - שיחה 19:52, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

אך ורק בדף שיחת הערך. כל הדיונים מתנהלים שם. כל מי שרוצה להגיב, יגיב. אם לא מגיב - סימן שאין לאותו אדם רצון להגיב. אני למשל הגבתי פעם אחת ואני חושב שאסתפק בתגובה זו לעת עתה. אין כל חובה להגיב פעמים רבות. יש עוד עשרות דיונים במגוון נושאים שמתנהלים במקביל לדיון הזה. כמו כן, כפי שאתה רואה - אין תמיכה לערך הזה. אני מציע שתחשוב על ערך אחר כלשהו, אבל אתה יכו להמתין כמובן לסיומו של דיון החשיבות. גילגמש שיחה 20:04, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

שרון אייזן[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף שרון אייזן שוחזרה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות ששוחזרו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, היידן 23:16, 22 באוקטובר 2017 (IDT)