שיחת משתמש:Yosef Hajbi

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

קטגוריה:ו.פ.ל. וולפסבורג[עריכת קוד מקור]

הועבר לשיחת קטגוריה:ו.פ.ל. וולפסבורג

יורופקאפ[עריכת קוד מקור]

ביורופקאפ יש יותר מ-38 קבוצות. אם תשיב לב גם לפי הויקיפדיה האנגלית. 26 קבוצות משחקות ביורופקאפ בלבד כשעוד 12 מצטרפות אליהן אחרי מוקדמות הצ׳מפיונס. ולפני שלב שמינית הגמר, מצטרפות עוד 8 קבוצות משלב הבתים של הצ׳מפיונס. לכן, נכון יותר להגיד 26+20. Sagi1440 - שיחה 17:23, 27 בינואר 2017 (IST)

המתמחה[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף המתמחה. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, בברכה: eli - שיחה 22:33, 25 בפברואר 2017 (IST)

עדכון ערכי כדורגלנים[עריכת קוד מקור]

היי, בקטגוריה:ערכי כדורגלנים שעברה שנה מתאריך העדכון שלהם ישנם 555 ערכים המחכים לעדכון. אשמח אם תצטרף אליי. Alex 121 Alex - שיחה 16:45, 16 באפריל 2017 (IDT)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Yosef Hajbi,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, Assayas - שיחה 10:17, 9 ביולי 2017 (IDT)

תיקון טעות[עריכת קוד מקור]

שלום יוסף. ראיתי שכתבת בערך יורופקאפ שעירוני נהריה ניצחה בשמינית הגמר את גלאטסראי. ככל שזכור לי זו לא הייתה גלאטסארי אלא גזיאנטפספור. אנא בדוק זאת ותקן בהקדם.תודה.79.180.116.133 01:10, 12 ביולי 2017 (IDT)

תודה שהארת את עיני על טעות זו, תיקנתי אותה. Yosef Hajbi - שיחה 06:18, 12 ביולי 2017 (IDT).

רשימת אצטדיוני כדורגל בספרד[עריכת קוד מקור]

היי. תודה על הערך. יש אפשרות שתרחיב אותו בהזדמנות? לדעתי כדאי להוסיף לרשימה אצטדיונים בתכולה מינימלית של 15,000 מושבים. עמרישיחה 15:18, 12 באוגוסט 2017 (IDT)

אין בעיה, אני ישמח להרחיב אותו, בזמני הפנוי. Yosef Hajbi - שיחה 21:34, 12 באוגוסט 2017 (IDT).
תודה! עמרישיחה 21:35, 12 באוגוסט 2017 (IDT)

תב:ראשי עיריית ראשון לציון[עריכת קוד מקור]

כינסתי את השנים בהם מופיע אחד מראשי הערים וצמצמתי שורה בתבנית, זה מקטין אותה ותורם לקריאות של הדף. זה מופיע ככה גם בעוד תבניות. אשמח אם לא תשחזר אותי שוב. Shinaimm - שיחה 19:21, 12 ביוני 2019 (IDT)

ביטול עריכה[עריכת קוד מקור]

מדוע ביטלת את העריכה שלי בדף MLS? הרי היא אינה משפיעה על התצוגה של קורא הערך, ובוודאי שאינני קובע עמדה בשאלה אם עדיף הנוסח "אמריקאי" או "אמריקני". אני טיפלתי במצב המגוחך הקיים בערך בו יש הפנייה כפולה, ולפיה הכיתוב "דולרים" מפנה אל דף ההפנייה דולר אמריקאי המפנה אל הערך דולר אמריקני. מדוע לדעתך יש לשמר מצב מטופש זה (דולר) (שהוא הפנייה כפלה) ולא להפנות במקור (דולר) ישירות אל הערך הראשי בוויקיפדיה? RimerMoshe - שיחה 23:31, 1 ביולי 2020 (IDT)

משום ששתי הצורות תקינות (אמריקאי ואמריקני), אין לתת העדפה לאחת מהן. אז הקישור מפנה ל"דולר אמריקאי" ולא ל"דולר אמריקני", לא כזה נורא. זה לא מפריע לאף אחד, ולא משפיע על ההבנה של תוכן הדברים. Yosef Hajbi - שיחה 23:35, 1 ביולי 2020 (IDT)
העריכה שביצעתי לא שינתה כלל את ההבנה של הקורא, או את המראה שהוצג בפניו. כל מה שעשיתי הוא להחליף את ההפנייה המיותרת לדף שאינו קיים כלל דולר אמריקאי (שבכל מקרה מפנה אל הדף דולר אמריקני) וליצור הפנייה ישירות אל הדף הקיים. מדוע לדעתך חשוב לשמר את הכפילות שבהפנייה מיותרת? RimerMoshe - שיחה 13:18, 2 ביולי 2020 (IDT)
הפניות נועדו בכדי להפנות לערך מסוים משם ידוע ונפוץ אחר. אין סיבה להחליף את ההפניות מהערכים ברחבי ויקיפדיה. אמנם לא מדובר בשם הערך, אך מדובר בשם נפוץ מאד ואף תקני. אז אין סיבה לשנות, שתישאר ההפניה, היא לא מזיקה. Yosef Hajbi - שיחה 18:13, 2 ביולי 2020 (IDT)
צר לי שלא הצלחתי להבהיר את כוונתי. אני לא טוען כנגד שאלת ההפנייה, אלא כנגד ההפנייה לעמוד שהוא בעצמו מהווה הפנייה לעמוד אחר. אם בערך היה כתוב "דולר אמריקאי", לא היה מקום לשנות את הדבר. אולם כאשר כתוב "דולר אמריקאי|דולרים", מה הטעם לשמר את ההפנייה לדף מיותר וליצור מצב טכני לא רצוי של הפנייה כפולה? הרי בכל מקרה הקורא יגיע אל הדף "דולר אמריקני", בין אם זה יקרה טכנית (על ידי פעולה מיותרת של הפנייה כפולה) ובין אם זה יקרה עקב התיקון שביצעתי. אני מקווה שהפעם הבהרתי את עצמי, ואני ממליץ לך לקרא גם את הדיון הזה שיחת משתמש:אילן שמעוני#ביטול עריכה בדגש על הערתו של דגש חזק. RimerMoshe - שיחה 10:31, 3 ביולי 2020 (IDT)

קבוצות כדורגל נשים[עריכת קוד מקור]

תודה רבה על כתיבת ערכים לקבוצות כדורגל נשים! עשית את זה מעולה ואני מקווה שתוסיף ערכים נוספים בתחום ספורט הנשים, שלצערי, הוא דל מידי בויקיפדיה העברית. Carmelra - שיחה 01:36, 12 בספטמבר 2020 (IDT)

תודה רבה על המחמאה, לכבוד הוא לי לתרום בויקיפדיה. אך בו זמנית איני מונע מתוך אידאולוגיה, כלומר אין לי מטרה ספציפית להרחיב דווקא ערכי כדורגל נשים, אני מרחיב באופן כללי על כדורגל (גברים), ויצא שהרחבתי גם בנושא כדורגל נשים. יתכן שבעתיד אכתוב עוד ערכי כדורגל נשים כבדרך אגב. Yosef Hajbi - שיחה 18:15, 14 בספטמבר 2020 (IDT)

"שם סוּגָנִי"[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף שם גנרי. הסיבה לכך היא: המצאה מקורית. מעולם לא שמעתי על הכינוי הזה לשם גנרי. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, זור987 - שיחה 14:50, 20 בספטמבר 2020 (IDT)

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Yosef Hajbi,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:51, 25 בספטמבר 2020 (IDT)