שיחת משתמש:Yummy5

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Yummy5, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
התו השמיניהבה נשוחחתובנות 19:08, 15 באוקטובר 2018 (IDT)

כפולה[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף כפולה. הסיבה לכך היא: פרק הדמויות אינו המקום לכתוב על התפתחויות העלילה, לשם כך יש פרק על העלילה. נא לא לחזור על עריכות שכבר בוטלו.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, Dovno - שיחה 21:14, 13 במרץ 2019 (IST)

נעלמים , השמיניה (סדרת טלוויזיה)[עריכת קוד מקור]

שלום, נאלצתי לשחזר את עריכותיך. הן לא תורמות אלא להיפך, מקלקלות. אנא חשוב היטב אילו שינויים אתה עושה בערכים, כדי שהערכים ישתפרו, ולא להיפך. --‏Yoavd‏ • שיחה 08:57, 11 ביוני 2019 (IDT)

עפר שכטר[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף עפר שכטר. הסיבה לכך היא: מספיק למחוק את הרווחים. הם כאן בכוונה.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 22:06, 18 ביוני 2019 (IDT)

טום יפת[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף טום יפת. הסיבה לכך היא: למה השינוי?. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 00:10, 1 ביולי 2019 (IDT)

סרהאט[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף סרהאט. הסיבה לכך היא: כך צריך. מינוס אינו הסימן המתאים. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, שמזן (שיחה) • ערכי בראבו • 13:56, 8 ביולי 2019 (IDT)

תבניות[עריכת קוד מקור]

שלום. יש צורך בידע איך תבניות עובדות כדי להוסיף נותנים לתבניות. אל תוסיף בבקשה |שם לידה=, כי לא מוגדר בתבניות פרמטר כזה. תודה, דגש — 11:29, 14 ביולי 2019 (IDT)

יון לונדוויק[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף יון לונדוויק. הסיבה לכך היא: שם הערך הוא יון. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, david7031שיחה • י"ד בתמוז ה'תשע"ט • 14:35, 17 ביולי 2019 (IDT)


קוראים לו ג'ון!!!

אין צורך לבצע עריכות שחוזרות על עצמן[עריכת קוד מקור]

שינית -הווה ל —הווה. זוהי עריכה גנרית שניתן להחיל באופן גורף באמצעות בוט, ולהעלות לדיון בויקיפדיה:בוט/בוט החלפות/אולם דיונים. ספציפית זה לא נראה לי כזה משנה לקוראים ואולי עדיף לא להשקיע בזה. Uziel302 - שיחה 21:52, 7 באוגוסט 2019 (IDT)