לדלג לתוכן

רסלמניה באקלאש

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
רסלמניה באקלאש

הלוגו הרשמי של האירוע
מידע
ארגון WWE
מותג(ים) Raw
סמאקדאון
תאריך 16 במאי 2021
עיר טמפה, פלורידה
אולם יואנגלינג סנטר
מספר צופים 0 (מאחורי דלתיים סגורות)[א]
ספונסר (ים) צבא המתים
סדרת אירועי שלם וצפה של ה-WWE
רסלמניה 37 רסלמניה באקלאש :NXT TakeOver
In Your House
סדרת אירועי באקלאש
2020 רסלמניה באקלאש 2022

רסלמניה באקלאש היה אחד מאירועי השלם וצפה של ארגון ההיאבקות האמריקאי, ה-WWE, ששודר בערוץ של ה-WWE Network. האירוע כלל את שני המותגים (Raw וסמאקדאון) ונערך ב-16 במאי 2021 באולם היואנגלינג סנטר שבטמפה, פלורידה.[1] האירוע היה האירוע ה-16 בסדרת אירועי באקלאש והיה אירוע השלם צפה הראשון של ה-WWE אשר כלל את חווית הצפייה לקהל המוכרת יותר בשם ThunderDome מאולם היואנגלינג סנטר במהלך מגפת הקורונה לאחר ארבעה חודשי שהות באולם הטרופיקנה פילד שבסיינט פיטרסברג, פלורידה. אירוע הבאקלאש של שנת 2021 חזר למתכונת אירועי באקלאש המקורית ששודרה כאירוע השלם וצפה הראשון שלאחר רסלמניה, כמו שהיה נהוג באירועי באקלאש בין השנים 1999 ל-2009. כמו כן, שם האירוע של שנת 2021 שונה ל"רסלמניה באקלאש".

שבעה קרבות התנהלו באירוע, כולל אחד שהתקיים במופע המקדים לאירוע. בקרב המרכזי, רומן ריינס ניצח את סזארו בהכנעה טכנית ושמר על האליפות האוניברסלית. עוד ברשימת הקרבות, בובי לאשלי ניצח את ברון סטרומן ודרו מקינטייר בקרב משולש ושמר על אליפות ה-WWE, ביאנקה בלאייר ניצחה את ביילי ושמרה על אליפות הנשים של סמאקדאון, וריי מיסטריו ודומיניק מיסטריו ניצחו את דולף זיגלר ורוברט רוד וזכו באליפות הזוגות של סמאקדאון, מה שהפך את השניים לאב ובנו הראשונים אשר מחזיקים בחגורת אליפות זוגות בהיסטוריה של ה-WWE.

הפקה[עריכת קוד מקור | עריכה]

רקע[עריכת קוד מקור | עריכה]

באקלאש הוא אירוע שהתקיים לראשונה על ידי ה-WWE בשנת 1999. אירוע זה התקיים באופן שנתי עד לשנת 2009, שהיה האירוע האחרון בסדרה עד שחזר בשנת 2016. לאחר פיצול המותגים שהתרחש באותה שנה, האירוע חזר לאחר כשבע שנים שלא התקיים והפך בלעדי במשך שנה זו ובשנה לאחר מכן למותג סמאקדאון. האירוע המשיך להתקיים באופן שנתי עד שנת 2018, כאשר באותה השנה האירוע היה שייך לשני המותגים השונים (Raw וסמאקדאון) ובשנה לאחר מכן הוא הוחלף על ידי האירוע החדש, סטומפינג גראונדס. לעומת זאת, באקלאש הוחזר בשנת 2020. תחילה, אירוע הבאקלאש של שנת 2021 נקבע ל-20 ביוני; לעומת זאת, במהלך רסלמניה 37, נודע שבאקלאש ייערך ב-16 במאי — החלפת תאריכים עם אירוע הכסף בבנק של אותה השנה. כתוצאה מכך, אירוע הבאקלאש חזר למתכונת אירועי באקלאש המקורית, שבה היא שודרה כאירוע השלם וצפה הראשון לאחר אירוע הדגל, רסלמניה. כמו כן, שם האירוע שונה ל"רסלמניה באקלאש".

השפעת מגפת הקורונה[עריכת קוד מקור | עריכה]

מאז חודש מרץ, מגפת הקורונה הכריחה את ארגון ה-WWE להעביר את אירועיו ל-WWE Performance Center באורלנדו, פלורידה למתכונת שבה אין קהל ששילם כרטיס, אף על פי שבשלהי חודש מאי, הארגון החל להשתמש במתאבקיו ובמתאבקי הפיתוח שלו כקהל,[2] ולאחר מכן הורחב לחברים וקרובי משפחה של המתאבקים באמצע חודש יוני. ב-17 באוגוסט, מטעמי מחשבה על השלכות מגפת הקורונה בעתיד, ה-WWE הודיע שכל תכניו ואירועי השלם וצפה העתידיים שלו יתקיימו באמוויי סנטר, אולם גדול יותר גם באורלנדו החל מ-21 באוגוסט בפרק של התוכנית "סמאקדאון". יתרה מכך, הארגון השיק לראשונה את חווית הצפייה לקהל המוכרת יותר בשם ThunderDome, שעושה שימוש ברחפנים, לייזרים ופירוטכניקה. קרוב לאלף מסכי LED הותקנו באולם על מנת לאפשר לקהל הצופים של ה-WWE להיות נוכח באופן וירטואלי באירועיו בחינם ולהיראות יישובים בשורות מסודרות על מסכי ה-LED. כמו כן, הארגון עשה שימוש בקריאות מדומות של קהל במטרה ליצור אווירה.[3][4] ההסכם של ה-WWE עם אולם האמוויי סנטר פג תוקף ב-31 באוקטובר, אבל הייתה אפשרות להאריך את החוזה בשבועיים נוספים.[5] ב-12 באוקטובר, מגזין ההיאבקות PWInsider דיווח שהוחלט להאריך את החוזה,[6] בעוד שמגזין ההיאבקות Fightful חשף שתוקף ההסכם הוא עד ל-24 בנובמבר.[7] ב-19 בנובמבר, הארגון הודיע שהוא יעביר את אירועיו לאולם הטרופיקנה פילד בסיינט פיטרסברג, פלורידה החל מ-11 בדצמבר בפרק של התוכנית "סמאקדאון". השינוי נבע עקב תחילת עונת 2020/2021 ב-NBA, מכיוון שאולם האמוויי סנטר משמש כאולם הבית של אורלנדו מג'יק. כתוצאה מכך, האירוע TLC היה אירוע השלם וצפה הראשון של ה-WWE שהציג את חווית הצפייה ThunderDome והופק מאולם הטרופיקנה פילד.[8][9]

בעקבות תחילת עונת 2021 של קבוצת הבייסבול, טמפה ביי רייס מליגת ה-MLB ומכיוון שאולם הטרופיקנה פילד משמש כמגרש הבית של הקבוצה, ב-24 במרץ 2021, ארגון ה-WWE הודיע על הזזת ה-ThunderDome לאולם היואנגלינג סנטר, הממוקם בקמפוס של אוניברסיטת פלורידה הדרומית, שבטמפה, כך שתחילת הפעילות תתרחש ב-12 באפריל בפרק של התוכנית Raw. כתוצאה מכך, רסלמניה באקלאש היה אירוע השלם וצפה הראשון של ה-WWE מה-ThunderDome ביואנגלינג סנטר.[10]

עלילות[עריכת קוד מקור | עריכה]

האירוע כלל קרבות שנבעו מעלילות מתוסרטות גם מ-Raw וגם מסמאקדאון.

ברסלמניה 37, בובי לאשלי ניצח את דרו מקינטייר וזכה באליפות ה-WWE. לילה לאחר מכן בפרק של התוכנית Raw, המנג'ר של לאשלי, MVP, הצהיר שאף אחד לא יוכל לזכות בתואר זה כל עוד לאשלי מחזיק בו. מקינטייר קטע אותו והביע את רצונו לקבל הזדמנות נוספת על חגורת האליפות מול לאשלי בטענה שהוא היה מנצח את לאשלי אילולא הסחת הדעת מצד MVP שמנעה ממנו לבצע על לאשלי את מהלך הסיום שלו, ה-Claymore Kick. ברון סטרומן ורנדי אורטון הגיעו גם הם והפריעו, כשגם הם הציגו טענות על מנת לקבל קרב על התואר. בכיר הנהלת ה-WWE, אדם פירס, קבע קרב משולש בין מקינטייר, סטרומן ואורטון, כשהמנצח בקרב זה יתמודד מול לאשלי על אליפות ה-WWE באירוע רסלמניה באקלאש. בקרב זה, מקינטייר ניצח. ב-26 באפריל בפרק של התוכנית Raw, סטרומן איתגר את מקינטייר לקרב עם התניה שבה אם ינצח, הוא יתווסף לקרב האליפות ברסלמניה באקלאש. בקרב בין סטרומן למקינטייר, סטרומן ניצח וכתוצאה מכך קרב האליפות הפך לקרב משולש.[11]

ברסלמניה 37, ביאנקה בלאייר ניצחה את סשה בנקס וזכתה באליפות הנשים של סמאקדאון. בפרק העוקב של התוכנית סמאקדאון, הסטריט פרופיטס (אנג'לו דוקינס ומונטז פורד, שהאחרון הוא בעלה במציאות של בלאייר) ערכו חגיגות זכייה עבור בלאייר. לאחר מכן, ביילי הגיעה ואיתגרה את בלאייר לקרב על תוארה. שבוע לאחר מכן בתוכנית, קרב האליפות בין השתיים הפך רשמי לאירוע רסלמניה באקלאש.[12]

ברסלמניה 37, ריאה ריפלי ניצחה את אסקה וזכתה באליפות הנשים של Raw. השתיים התמודדו זו מול זו בקרב חוזר לילה לאחר מכן בתוכנית Raw, שהסתיים ללא הכרעה לאחר הפרעה מצד שארלוט פלייר, שביצעה את חזרתה ותקפה את אסקה. שבוע לאחר מכן בתוכנית, פלייר הפסידה לאסקה הודות להסחת צעד מצידה של ריפלי. לאחר הקרב, פלייר הזועמת תקפה את השופט. בתגובה על מעשיה, אדם פירס השעה את פלייר. לעומת זאת, העמיתה שלו לצוות ההנהלה, סוניה דוויל, שהופיעה בעיקר במותג סמאקדאון, החזירה את פלייר לפעילות שבוע לאחר מכן בפרק של התוכנית של Raw לאחר שפלייר התנצלה בפומבי. ב-3 במאי בפרק של התוכנית Raw, קרב נוסף חוזר בין ריפלי לאסקה על אליפות הנשים של Raw נקבע לאירוע רסלמניה באקלאש. לעומת זאת, דוויל איפשרה לפלייר להתווסף לקרב זה לאחר ששמעה את טענותיה, דבר שהפך את קרב האליפות לקרב משולש.[13]

ב-16 באפריל בפרק של התוכנית סמאקדאון, האלוף האוניברסלי, רומן ריינס, ביחד עם פול היימן וג'יי אוסו, התגאו בהגנה המוצלחת על התואר ברסלמניה 37 מול אדג' ודניאל בריאן. ריינס נקטע על ידי סזארו, אך לפני שהאחרון דיבר, ריינס, ג'יי והיימן עזבו את הזירה ועשו את דרכם אל מאחורי הקלעים. מאוחר יותר, סזארו התעמת עם אדם פירס וסוניה דוויל על כך שהוא רוצה להתמודד מול ריינס מאוחר יותר באותו הערב, אפילו בקרב שאינו על התואר. לעומת זאת, במקום להתמודד מול ריינס, סזארו התמודד מול ג'יי אוסו במסגרת הקרב המרכזי, שהסתיים בפסילה, זאת לאחר שסת' רולינס, שאותו סזארו ניצח ברסלמניה, הפריע ותקף את סזארו, תוך כדי שהוא מצהיר שהיריבות ביניהם עדיין לא הסתיימה. ב-7 במאי בפרק המיוחד "חזרה לעבר" של סמאקדאון, סזארו היה אמור להתמודד מול רולינס בהתניה שבה אם סזארו ינצח, הוא יקבל קרב על האליפות האוניברסלית באירוע רסלמניה באקלאש. סזארו ניצח פעם נוספת את רולינס וכתוצאה מכך הובטחה לו ההזדמנות להתמודד על התואר.[14] עוד באותו הפרק, אחיו של ג'יי, ג'ימי, חזר מפציעה, כשבפעם האחרונה שהוא הופיע בארגון הייתה בגיהנום בכלוב, ואף על פי שהיה ביניהם ויכוח בהתחלה, בעיקר בעקבות המעשים כלפי ג'ימי ואחיו שלהם היה אחראי ריינס בקרב גיהנום בכלוב, בסופו של דבר ג'ימי חבר לשורות ריינס, עד שהוא בגד בו בשלב מאוחר יותר.

אירוע[עריכת קוד מקור | עריכה]

אישיויות אחרות על המסך
תפקיד: שם:
צוות השידור באנגלית מייקל קול (סמאקדאון)
פאט מקאפי (סמאקדאון)
עדנאן וירק (Raw)
קורי גרייבס (Raw)
ביירון סקסטון (Raw)
צוות השידור בספרדית קרלוס קבררה
מרסלו רודריגז
כרוזים גרג המילטון (סמאקדאון)
מייק רום (Raw)
שופטים דנילו אנפיביו
שון בנט
ג'סיקה קאר
דן אנגלר
דריק מור
אדי אורנגו
רוד זאפאטה
מראיין קווין פטריק
פאנל לפני האירוע קיילה ברקסטון
ג'ון "בראדשו" לייפילד
פיטר רוזנברג
בוקר טי
סוניה דוויל

מופע מקדים[עריכת קוד מקור | עריכה]

המופע המקדים הכיל קרב אחד בודד, ובו אלוף ארצות הברית, שיימוס התמודד מול ריקושט בקרב שאינו היה על התואר. בסיום, שיימוס ביצע על ריקושט מתקפת ברך על מנת לנצח בקרב.

קרבות מקדימים[עריכת קוד מקור | עריכה]

האירוע עצמו נפתח בקרב שבו ריאה ריפלי הגנה על אליפות הנשים של Raw נגד אסקה ושארלוט פלייר בקרב משולש. ברגעי הסיום של הקרב, לאחר קרב מאוזן בין השלוש, ריפלי ביצעה על אסקה את מהלך הסיום שלה, ה-Riptide כדי לנצח בקרב ולשמור על התואר בהצלחה.

אז, דולף זיגלר ורוברט רוד הגנו על אליפות הזוגות של סמאקדאון נגד ריי ודומיניק מיסטריו. מוקדם יותר באותו הערב, דומיניק הותקף על ידי זיגלר ורוד, כשהצוות הרפואי לא הכשיר את דומיניק לקרב האליפות. במהלך הקרב, זיגלר ורוד שלטו בריי. באמצע הקרב, דומיניק הגיע והקרב הפך לפתע לקרב זוגות מסורתי. בסיום, ריי ביצע על רוד את מהלך הסיום שלו, 619 והכניס לקרב את בנו, כאשר האחרון ביצע על אותו רוד את מהלך הפרוג ספלאש שהספיק לו כדי להצמיד את רוד לניצחון, שהקנה לו ולריי זכייה באליפות הזוגות. כתוצאה מכך, השניים הפכו לאב ובן הראשונים אשר מחזיקים בחגורת אליפות זוגות בהיסטוריה של ה-WWE.

בקרב שבא לאחר מכן, דמיאן פריסט התמודד מול המיז (שלווה לקרב על ידי ג'ון מוריסון) בקרב חוטבי עצים. הזירה הייתה מוקפת בזומבים כחלק מסרט הזומבים ששיווק את האירוע, צבא המתים, שבו מככב מתאבק העבר של ה-WWE, בטיסטה. במהלך הקרב, פריסט והמיז חברו זה אל זה על מנת להדוף את הזומבים. בסיום, הזומבים "העלימו" את מוריסון, דבר שהוביל להסחת דעתו של המיז. פריסט ניצל מצב זה לטובתו כאשר הוא ביצע על המיז את מהלך ה-Hit the Lights כדי לנצח בקרב. לאחר הקרב, מספר זומבים נכנסו לזירה על מנת "להעלים" את המיז.

בקרב הרביעי, ביאנקה בלאייר הגנה על אליפות הנשים של סמאקדאון נגד ביילי. בלאייר שמרה על התואר לאחר שנעזרה בשיערה הארוך כדי להשיג מינוף במהלך הצמדה.

בקרב הלפני אחרון, בובי לאשלי (שלווה לקרב על ידי MVP) הגן על אליפות ה-WWE נגד דרו מקינטייר וברון סטרומן בקרב משולש. במהלך הקרב, לאשלי ומקינטייר נאבקו זה בזה על רמפת הכניסה, שם מקינטייר השליך את לאשלי אל אחד ממסכי ה-LED. בחזרה בזירה, מקינטייר וסטרומן המשיכו כאשר בזמן שמקינטייר ביצע על סטרומן את מהלך הסיום שלו, ה-Claymore Kick, לאשלי הופיע, זרק את מקינטייר מחוץ לזירה וביצע על סטרומן את מהלך הספיר על מנת לנצח בקרב ולשמור על התואר.

הקרב המרכזי[עריכת קוד מקור | עריכה]

בקרב המרכזי, רומן ריינס (שלווה לקרב על ידי פול היימן) הגן על האליפות האוניברסלית נגד סזארו. במהלך הקרב, ריינס שם לעצמו למטרה לפגוע בידו הימנית של סזארו, כדי שלא יבצע עליו את מהלכי האפרקאט המפורסמים שלו. ברגעי הסיום של הקרב, ריינס ביצע על סזארו את מהלך חניקת הגיליוטינה, שבתגובה התעלף. בעקבות זאת, ריינס הוכרז כמנצח בקרב כתוצאה מהכנעה טכנית. לאחר הקרב, סזארו הותקף על ידי ג'יי אוסו. אז, סת' רולינס הגיע. לאחר קרב מבטים עם ריינס, רולינס תקף את סזארו והטיח את ידו הימנית של סזארו בכיסא.

ביקורות[עריכת קוד מקור | עריכה]

האירוע קיבל ביקורות מעורבות בקרב המבקרים והצופים.

בעוד שמרבית האירוע קיבל ציון חיובי, השיווק של סרט הזומבים, צבא המתים, במהלך קרב חוטבי העצים בין פריסט למיז בוקר במידה רבה. כוכב הסרט ומתאבק העבר של ה-WWE, בטיסטה, הגיב לביקורות, שהוא לא זה שכתב את התסריט שבו חבורה של זומבים משתלטים על הקרב והמעריצים אמורים להפנות את הביקורת שלהם למקבל ההחלטות הראשי, שהוא יושב ראש הארגון, וינס מקמהן.[15] הביקורת השלילית על קרב זה זכתה לביקורות גם מצד הניו יורק פוסט, שקרא למחזה זה "אחד מהרגעים העצובים בתולדות ה-WWE".[16] חרף הביקורות השליליות על מעורבות הזומבים בתסריט הקרב, הארגון הרוויח מעל למיליון דולר מחברת ההפקה האחים וורנר על מהלך שיווקי זה.[17]

תוצאה לאורך זמן[עריכת קוד מקור | עריכה]

Raw[עריכת קוד מקור | עריכה]

לילה לאחר מכן בפרק של התוכנית Raw, אלוף ה-WWE, בובי לאשלי הציב אתגר פתוח על תוארו בפני מתאבקי הארגון. דרו מקינטייר הגיע כדי להיענות בחיוב לאתגר בטענה שהוא לא זה שהוצמד במהלך הקרב המשולש. לעומת זאת, MVP הודיע שזהו אתגר פתוח לכל אחד פרט למקינטייר וברון סטרומן. הקרב של סטרומן באירוע רסלמניה באקלאש התברר כהופעה האחרונה של סטרומן ב-WWE, כאשר הוא שוחרר מחוזהו ב-2 ביוני. במסגרת הקרב המרכזי של התוכנית Raw, נחשף שהאתגר הפתוח היה רק להתמודד מול לאשלי, לאו דווקא על התואר. חבר קבוצת הניו דיי, קופי קינגסטון, נענה לאתגר בחיוב ואף ניצח את לאשלי הודות להסחת דעת מצידו של מקינטייר. ב-31 במאי בפרק של התוכנית, מקינטייר ניצח את קינגסטון על מנת להתמודד פעם נוספת נגד לאשלי על אליפות ה-WWE באירוע גיהנום בכלוב.

שארלוט פלייר התעמתה עם בכירי הנהלת ה-WWE, אדם פירס וסוניה דוויל, בדרישה להזדמנות נוספת להתמודד על התואר של ריפלי מתוך טענה שהיא לא זו שהוצמדה במהלך הקרב המשולש. פירס ודוויל הודיעו שאם פלייר תנצח את הקרב שלה מול אסקה, הם יחשבו על כך. לעומת זאת, פלייר הפסידה בקרב זה לאחר הסחת דעת מצידה של ריפלי. מנגד, שבוע לאחר מכן, פלייר גברה על אסקה. כתוצאה מכך, קרב בין ריפלי לפלייר על אליפות הנשים של Raw נקבע לאירוע גיהנום בכלוב.

אלוף ארצות הברית, שיימוס, התמודד מול ריקושט בקרב נוסף שאינו היה על התואר. שיימוס ניצח פעם נוספת את ריקושט.

סמאקדאון[עריכת קוד מקור | עריכה]

בפרק העוקב של התוכנית סמאקדאון באותו השבוע, בכירת הנהלת ה-WWE, סוניה דוויל, הודיעה שהארגון יעזוב את ה-ThunderDome ויחזור למסע הופעות בשידורים חיים החל מ-16 ביולי בפרק של התוכנית סמאקדאון. בנוסף, היא ערכה מצעד אלופים עבור אלופי המותג סמאקדאון. אלופי הזוגות החדשים של סמאקדאון, ריי מיסטריו ודומיניק מיסטריו, אלופת הנשים של סמאקדאון, ביאנקה בלאייר, האלוף הבין יבשתי, אפולו קרוז (שלווה על ידי קומנדר עזיז), ואלופות זוגות הנשים של ה-WWE, נטליה וטמינה, היו כולם על הבמה יחדיו. לאחר מכן, דוויל הציגה את האלוף האוניברסלי, רומן ריינס, לעומת זאת, פול היימן הגיע במקומו, כשאמר שכל מי שעמד על הבמה הוא רק מחזיק בחגורת אליפות וריינס הוא האלוף היחיד האמיתי. ביילי קטעה את המצעד, כאשר היא טענה שבלאייר רימתה בקרב ביניהן באירוע רסלמניה באקלאש, כשהיא השתמשה בשיער שלה בתור נשק. קרב חוזר בין השתיים נקבע לאירוע גיהנום בכלוב. לאחר מכן, הקרב ביניהן קיבל התניית קרב שונה לקרב בתוך מבנה גיהנום בכלוב.

סזארו, עם ידו בתוך קֶלַע, התעמת עם האלוף האוניברסלי, רומן ריינס, ואף איתגר אותו לקרב נוסף, שהפעם יתקיים באירוע גיהנום בכלוב. לעומת זאת, סת' רולינס תקף באכזריות את סזארו, תקיפה שהובילה לפינויו של האחרון על אלונקה על ידי הצוות הרפואי. כתוצאה מהתקיפה, קרב בין סזארו לרולינס נקבע לאירוע גיהנום בכלוב.

ב-28 במאי בפרק של התוכנית סמאקדאון, אלופי הזוגות החדשים של סמאקדאון, ריי ודומיניק מיסטריו, היו אמורים להגן על חגורות האליפות בקרב חוזר מול זיגלר ורוד. לפני הקרב, ריי הותקף מאחורי הקלעים, בדומה למה שקרה באירוע רסלמניה באקלאש, מה שהותיר את דומיניק להתמודד לבדו מול זיגלר ורוד. ברגעי הסיום של הקרב, ריי עשה את דרכו אל הזירה, צעד שהוביל להסחת דעתו של רוד ואיפשר לבנו להצמיד את רוד לניצחון, שהקנה להם הגנה מוצלחת על התואר. לאחר שהגנו על חגורות האליפות מול האוסוס (ג'יי אוסו וג'ימי אוסו) שבוע לאחר מכן בקרב שהסתיים לאחר הפרעה מצד רומן ריינס, שתקף באופן אכזרי את דומיניק, האב ובנו נקלעו לפיוד עם ריינס והאוסוס, שהסתיים בכך שריי איתגר את ריינס לקרב על האליפות האוניברסלית.

תוצאות[עריכת קוד מקור | עריכה]

מס' תוצאות התניות זמן
P1 שיימוס ניצח את ריקושט קרב יחידים[18] 07:12
2 ריאה ריפלי (א) ניצחה את אסקה ושארלוט פלייר קרב משולש על אליפות הנשים של Raw[19] 15:22
3 ריי מיסטריו ודומיניק מיסטריו ניצחו את דולף זיגלר ורוברט רוד (א) קרב זוגות על אליפות הזוגות של סמאקדאון[20] 16:58
4 דמיאן פריסט ניצח את המיז (עם ג'ון מוריסון) קרב חוטבי עצים[ב][21] 07:01
5 ביאנקה בלאייר (א) ניצחה את ביילי קרב יחידים על אליפות הנשים של סמאקדאון[22] 16:02
6 בובי לאשלי (א) (עם MVP) ניצח את ברון סטרומן ודרו מקינטייר קרב משולש על אליפות ה-WWE[23] 14:12
7 רומן ריינס (א) (עם פול היימן) ניצח את סזארו בהכנעה טכנית קרב יחידים על האליפות האוניברסלית[24] 27:34
(א) - מתייחס למתאבק/מתאבקים שהגיעו לקרב כאלוף/אלופים
P - מציין שהקרב התקיים במופע המקדים לאירוע

ביאורים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 1. ^ האירוע התקיים ללא קהל ששילם כרטיס עקב התפרצות נגיף הקורונה בארצות הברית, אף על פי שמספר מתאבקי WWE ומתאבקי פיתוח הופיעו כקהל.
 2. ^ חוטבי העצים היו מתאבקי מתחם ה-WWE Performance Center בנוסף למספר מתאבקי עבר אשר התחפשו והתנהגו כמו זומבים כחלק משיווק סרט הזומבים, צבא המתים, ששיווק את האירוע.

קישורים חיצוניים[עריכת קוד מקור | עריכה]

הערות שוליים[עריכת קוד מקור | עריכה]

 1. ^ ה-WWE מכריז על אירוע הרסלמניה באקלאש לחודש מאי
 2. ^ מעריצי ה-WWE נלהבים לראות את הקהל בחזרה בתוכניות Raw
 3. ^ ה-WWE מציג את חווית צפייה חדשה לקהל בשם ThunderDome
 4. ^ ה-WWE מכריז על ארנת ה-ThunderDome; הצצה ראשונה לאולם עם חווית הצפייה הווירטואלית
 5. ^ ההסכם של ה-WWE עם האמוויי סנטר
 6. ^ עתיד ה-Thunderdome נחשף
 7. ^ ההסכם של ה-WWE עם אולם האמוויי סנטר הוא עד ל-24 בנובמבר
 8. ^ ה-Thunderdome של ה-WWE יגיע לאולם הטרופיקנה פילד החל מיום שישי, ה-11 בדצמבר
 9. ^ ה-Thunderdome של ה-WWE יעבור לטרופיקנה פילד ב-11 בדצמבר
 10. ^ ה-WWE ThunderDome משתלט על היואנגלינג סנטר
 11. ^ לאשלי יגן על אליפות ה-WWE נגד מקינטייר וסטרומן בקרב משולש
 12. ^ בלאייר תגן על אליפות הנשים של סמאקדאון נגד ביילי
 13. ^ ריפלי תגן על אליפות הנשים של Raw נגד אסקה ושארלוט פלייר בקרב משולש
 14. ^ ריינס יגן על האליפות האוניברסלית נגד סזארו
 15. ^ דייב בטיסטה מגיב לביקורות על "פלישת הזומבים" לאחד מקרבות האירוע
 16. ^ מעורבות הזומבים בתסריט של אחד מקרבות האירוע רסלמניה באקלאש הוא אחד מהרגעים העצובים ביותר בהיסטוריה של ה-WWE באתר הניו יורק פוסט
 17. ^ עדכון יומי: CMLL, ג'ון סינה והזומבים של ה-WWE
 18. ^ אלוף ארצות הברית, שיימוס ניצח את ריקושט בקרב שאינו היה על התואר (קרב במופע המקדים)
 19. ^ ריפלי ניצחה את אסקה ופלייר ושמרה על אליפות הנשים של Raw
 20. ^ ריי ודומיניק מיסטריו ניצחו את זיגלר ורוד והפכו לאלופי הזוגות החדשים של סמאקדאון
 21. ^ פריסט ניצח את המיז (קרב חוטבי עצים)
 22. ^ בלאייר ניצחה את ביילי ושמרה על אליפות הנשים של סמאקדאון
 23. ^ לאשלי ניצח את סטרומן ומקינטייר בקרב משולש ושמר על התואר
 24. ^ ריינס ניצח את סזארו ושמר על האליפות האוניברסלית