שיחה:קנדל ג'נר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Was nominated for deletion.png
הוחלט למחוק ערך זה בעקבות הצבעת מחיקה ב־9 בפברואר 2014

חשיבות[עריכת קוד מקור]

השאלה היא האם יש מקום לערך נפרד לכל דמות המופיעה בתכנית משפחת קרדשיאן. החסרים אנו משתתפי תוכניות ריאליטי למיניהם שעלינו לייבא גם מארה"ב? נראה לי שאפשר להסתפק במידע בתכנית ואולי להרחיב שם קצת. ראו גם קיילי ג'נר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 09:45, 25 בינואר 2014 (IST)

היא משתתפת משנת 2007 בתוכניות טלויזיה עתירות רייטינג. יש לה מעל 6 מיליון תוצאות בגוגל באנגלית, יש לה ערך בעוד 16 ויקיפדיות, היא דוגמנית מצליחה. זה מקנה לה יותר חשיבות מליהיא גרינר. אגסי - שיחה 14:41, 25 בינואר 2014 (IST)
משפחת קרדשיאן על שלוחותיה וגרורותיה מאוד מוכרת וידועה בארצות הברית וגם ברחבי העולם. התוכנית העוקבת אחר חייהם של בני המשפחה פופולרית מאוד, גם בישראל. יחד עם זאת, אין זה אומר שצריך בכוח ליצור ערכים עצמאיים על כל אחד מבני המשפחה. הוספתי תבנית איחוד, ואם לא תהיה התנגדות בעוד מס' ימים אעביר את המידע על קנדל וקיילי לערך על התכנית ואהפוך את הערכים להפניות. Lostam - שיחה 19:06, 25 בינואר 2014 (IST)
לוסתם, אתה אומר את מה שאני אמרתי. אין לי כמובן התנגדות לאיחוד, גם הצעתי זאת בתגובתי הקודמת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:19, 25 בינואר 2014 (IST)
אין הצדקה לאיחוד משפחות. זה לא מקובל כאן ואין סיבה לפעול בניגוד לוויקיפדיות האחרות. קנדל ואחותה מצליחות גם מחוץ לטלוויזיה, בתחום האופנה ועוד. כאמור כאן. אגסי - שיחה 10:02, 26 בינואר 2014 (IST)
אגסי, הן לא כ"כ מפורסמות בזכות עצמן, אלא בעיקר בזכות שיוכן המשפחתי והשתתפותן בסדרת הריאליטי על המשפחה. אם לא יהיה איחוד תהיה הצבעת מחיקה, שבה סביר להניח שהערכים יימחקו ואז גם לא תהיה הפניה. לא על כל ערך משני וזניח צריך להילחם, אפשר להתפשר. Lostam - שיחה 12:42, 26 בינואר 2014 (IST)
עוד לא ראיתי נימוק אחד למה אתה צודק ו-16 ויקיפדיות טועות. שתיהן מצליחות בטלויזיה באופנה ובתחומים אחרים. הן גם בין 10 האנשים שיש להם הכי הרבה עוקבים באנסטגרם. כיום יש להן מעל 6 מיליון עוקבים. לליהיא גרינר וניקול ראדימן יש רזומה יותר טוב? להמון אנשים השיוך המשפחתי עזר. אגסי - שיחה 13:25, 26 בינואר 2014 (IST)
תומך באיחוד. התרשמתי שנכתבו כאן מעט מאוד דברים, אם בכלל, שעדיין לא מופיעים בערך משפחת קרדשיאן. --א 158 - שיחה 18:37, 27 בינואר 2014 (IST)
אכן, יש לאחד עם הערך המרכזי. ‏Lionster‏ • שיחה 13:59, 29 בינואר 2014 (IST)
גם אם נניח, שהערך הזה עובר את רף החשיבות, דבר, שבכלל אין לי כוח לבדוק, הוא בטוח ערך שלא שווה את זמן הויכוח עליו. זה עצוב מאוד, שערך על בדרנית שולית זוכה לתשומת לב כה רבה מצד הויקיפדים ואילו ערכים על מושגים מדעיים בסיסיים או דמויות היסטוריות מרכזיות, אינם זוכים. בערך כמו מדגם, אני יכול לכתוב איזו שגיאה בוטה וכעבור שנתיים, אני אהיה זה שימצא אותה ויתקן אותה. אתם עסוקים בערכים על קולבים מהלכים ובדרנים דלי הומור. עִדּוֹ - שיחה 13:54, 29 בינואר 2014 (IST)
תומך בדברי אגסי. אם הכללים לא לרוחכם, אתם מוזמנים להצביע ולשנותם. עד אז, הגברת הנכבדת זכאית לערך עצמאי.A_Holy_Bartender - שיחה 01:54, 30 בינואר 2014 (IST)
לאיזה כלל אתה מתכוון?--א 158 - שיחה 15:33, 1 בפברואר 2014 (IST)
כרגע הסרתי את תבנית החשיבות. לאור הרוב שתומך באיחוד, אטפל בכך מחר. Lostam - שיחה 20:35, 1 בפברואר 2014 (IST)
איחוד זה סוג של מחיקה, ואין לו הצדקה כאן. למעשה אף אחד לא התייחס לנימוקים שציינתי בנוגע לכך שקנדל (וגם אחותה) ראויים לערך עצמאי. לקנדל מעבר לרזומה שלה 7 שנים בטלוויזיה, בדוגמנות ובאופנה, למבחן גוגל ולבינוויקי מרשים, יש לה כבר כמעט 8.5 מיליון עוקבים באנסטגרם (מקום 5 או 6 בעולם) ו-7 מיליון עוקבים בטוויטר. לכן זה מגוחך לאחד אותה לערך של משפחת קרדשיאן, בניגוד לוויקיפדיות האחרות. אגסי - שיחה 00:57, 2 בפברואר 2014 (IST)
על הערך הונחה תבנית איחוד, 4 ויקיפדים תמכו באיחוד (חנה, א 158, ליונסטר ואני) ו-2 התנגדו (אופיר ואתה). תבנית האיחוד מונחת כבר שבוע, ועל פי הכללים די בכך כדי לאפשר את האיחוד. Lostam - שיחה 10:57, 2 בפברואר 2014 (IST)
זאת לא המדיניות. המדיניות היא: "לשם איחוד ערכים אין צורך בהצבעה, למעט מקרים שבהם יש התנגדות של ויקיפד; אם כעבור שבוע ימים אין התנגדות לאיחוד הערכים, ניתן לאחדם. אם יש טעם לשקול איחוד, יתנהל דיון מקדים בדף שיחת הערך ללא הגבלת זמן מוגדרת. אם הצדדים אינם מוכנים להתפשר, וישנם לפחות שני מתנגדים, יוכלו הצדדים לפתוח הצבעת איחוד באמצעות תבנית מחלוקת, הצבעה שתמשך שבוע כמקובל בהצבעות. אם לאחר דין ודברים אין שני מתנגדים, ניתן לבצע האיחוד." מכיוון שאין הסכמה לפשרה בדף זה, ויש שני מתנגדים, התומכים באיחוד יכולים להמשיך ולנסות ולשכנע, או לחילופין להעלות את הערך להצבעת מחלוקת. בברכה, --איש המרק - שיחה 16:16, 2 בפברואר 2014 (IST)
משתמש:Lostam, לאור דבריו של איש המרק, ולנוכח הכללים, אבקשך לבטל את האיחוד שעשית. אגסי - שיחה 17:00, 2 בפברואר 2014 (IST)
איש המרק, המדיניות דה פקטו שנהוגה מזה שנים היא שמתקיים דיון במשך לפחות שבוע, ואם יש רוב בעד האיחוד - מאחדים. שני הערכים שאוחדו והושארו במקומם הפניות היו עלבון לוויקיפדיה. מדובר על שני ערכים דלים ועלובים, שגם היו זהים ב-95% מתוכנם. לביצוע הפעולה שעשיתי לא נדרשו סמכויות של מפעיל מערכת. כל ויקיפד יכול לבצע זאת וכל ויקיפד יכול לשחזר אותה ולהחזיר את המצב לקדמותו. אני לא מוכן לקחת על עצמי את התפקיד של החזרת שני ערכים עלובים אלה למרחב הערכים. יתכבד מי שכן מוכן לעשות זאת ויעשה זאת. אם הערכים ישוחזרו בכוונתי לפתוח הצבעת מחיקה לגביהם, ואני משוכנע שבסיום ההצבעה הערכים יימחקו, ואז גם לא ניתן יהיה להשאיר הפניות. Lostam - שיחה 17:33, 2 בפברואר 2014 (IST)
לוסתם, אני אבטל את ההפניה לערך הזה של קנדל, ואשפר קצת את הערך. אתה כמובן רשאי לפתוח פסטיבל בן שבוע. אבל אם ליהיא גרינר וניקול ראדימן שרדו פסטיבל, אז קשה להאמין שהוויקיפדים ינתנו את ידם למחיקת הערך, לנוכח הנתונים המרשימים שציינתי. אגסי - שיחה 17:45, 2 בפברואר 2014 (IST)
לאסתם, אני לא בטוח שהערכים האלה במצבם, צריכים לשכון במרחב הערכים. אבל מדיניות היא מדיניות. ובכל אופן, "ספירת אצבעות" כאמצעי לקביעת התוכן היא שיטה גרועה (אבל לפעמים אין ברירה), ולכן רצוי שהיא תופעל בהתאם לכללים ידועים, שהבסיסי ביניהם ביותר הוא שהוויקיפדים יידעו שמתקיימת הצבעה, מה שלא היה ברור בשום שלב בדף הזה. בברכה, --איש המרק - שיחה 18:16, 2 בפברואר 2014 (IST)
הועלה ערך שלא היה כתוב בו דבר. כולו היה מחזור של המידע בערך משפחת קרדשיאן. צריך איזה רף מינימלי לאיכות ערכים. ולא להמציא ערך רק כי רוצים שתהיה לו כותרת נפרדת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 18:22, 2 בפברואר 2014 (IST)

בקשה להצבעה חוזרת- עקב שינוי נסיבות[עריכת קוד מקור]

בחודש שחלף מהצבעת המחיקה חל שינוי נסיבות מהותי, יש הסכמה בתקשורת שקריירת דוגמנות מסלול של קנדל בעולם האופנה עשתה בחודש האחרון זינוק גדול לצמרת.

"קנדל ראתה את הקריירה שלה באמת ממריאה בשנת 2014, כשהצטלמה עבור המגזין ווג (ארה"ב), וגם למגזין מארי קלייר (מקסיקו) הפעם עם אחותה קיילי. בפברואר צעדה בשבוע האופנה בניו יורק למעצבים האמריקאים מארק ג'ייקובס וג'יילס דיקון. לאחר מכן צעדה גם בשבוע האופנה בלונדון עבור קארה דלווין‎. במרץ דגמנה בשבוע האופנה בפריז עבור ז'יבנשי ושאנל."

קנדל הפכה לדוגמנית המסלול שזכתה להכי הרבה כותרות בחודש האחרון, כעולה מחיפוש בגוגל של המילים walk runway (הליכה מסלול). ב-contactmusic.com מתארים איך היא הפכה ליקירת עולם האופנה ב-30 יום. אף דוגמנית ישראלית שזכתה להצלחה כזו: להצטלם למגזין ווג ולדגמן ב-3 שבועות אופנה הכי נחשבים ברציפות עבור המעצבים בצמרת העולמית. זה בנוסף לכך שהיא דוגמנית כבר 4 שנים ומופיעה בטלוויזיה 7 שנים. החודש הבינוויקי שלה עלה ל-17, ומספר העוקבים באינסטגרם זינק מעל 9 מיליון! (מקום 7 בכל האינסטגרם)- יותר מכל הסלב הישראלים ביחד. עם כמות אסטרונומית כזו של עוקבים-מעריצים, לא מפתיע שהמעצבים הנחשבים ביקשו שתדגמן עבורם. לשם השוואה, טל ברקוביץ' "דוגמנית שמוכרת בכל ארצות הברית" עלתה ל- 2,338 עוקבים באנסטגרם.אגסי - שיחה 17:41, 7 במרץ 2014 (IST)

  • בעברית- כתבה ב-XNET על שבוע האופנה בפריז: המטאור: קנדל ג'נר כובשת את פריז- קנדל ג'נר, האחות למחצה של קים קרדשיאן, עשתה את טבילת האש שלה על המסלול בתצוגה של מארק ג'ייקובס בשבוע האופנה בניו יורק. משם היא המשיכה לכבד בנוכחותה את שבוע האופנה של לונדון, ונתנה קפיצה ישירה לפריז, שם היא כיכבה בשתי התצוגות המדוברות של העונה, ז'יבנשי ושאנל. ג'נר בת ה-18 כבר הספיקה להפוך לדארלינג החדשה של מגזין ווג אמריקה, שהציג תמונות רבות שלה בחשבון האינסטגרם שלו, אבל שלוש התצוגות שעשתה העונה - ג'ייקובס, ז'יבנשי ושאנל – הפכו אותה לאחת הדמויות ששווה לעקוב אחריהן השנה. אין לנו ספק שהיא עוד לא אמרה את המילה האחרונה, ובקרוב מאוד נזכה לראות אותה בקמפיין יוקרתי או על שער מגזין חשוב". אגסי - שיחה 07:01, 9 במרץ 2014 (IST)
  • נענע מהיום: הכבשה הלבנה: השיק של קנדל ג'נר: "האחות הצעירה והיפה במשפחה הכי מפורסמת בארצות הברית הופכת לאט לאט לדוגמנית מפורסמת ואייקון אופנה נחשב. הנה כמה מראות שאהבנו". אגסי - שיחה 17:28, 9 במרץ 2014 (IST)
מתי תלמד את המושג "סופיות הדיון" גילגמש שיחה 13:00, 8 במרץ 2014 (IST)
המחיקה היא לא לנצח. כבר קרו המון מקרים שערך הוחזר לאחר שינוי נסיבות. הצלחה מטאורית בקריירת הדוגמנות (שאין עליה עוררין) מהווה שינוי נסיבות. יש הבדל תהומי בין הקריירה שלה לזו של ניראל קאראנתינג'י. לרוב הדוגמניות הישראליות אין אפילו בינוויקי אחד, זה כולל כאלה בעלות קריירה בינלאומית כמו עדי נוימן, שירלי בוגנים, טל ברקוביץ' ומעיין קרת. אגסי - שיחה 15:26, 8 במרץ 2014 (IST)
אני מזכיר לך את הכלל שלפיו יש להמתין חודשיים בין דיונים חוזרים. ראה בארכיון הראשון של הפרלמנט. זה אחד הכללים הראשונים שקיבלנו, בדיוק למקרה כמו זה. גילגמש שיחה 19:16, 8 במרץ 2014 (IST)

חשיבות 2[עריכת קוד מקור]

בהמשך להצעה הקודמת שלי (לקיים הצבעה חוזרת) כעת אני מציע להחזיר את הערך על קנדל ג'נר ללא הצבעה לאור שינוי נסיבות מהותי. היא עשתה קפיצה ענקית בקריירת הדוגמנות שלה, גם על פי התקשורת היא כעת אחת הדוגמניות הכי מדוברות ומצליחות בעולם האופנה. כל שבוע יש כמה כתבות עליה בעברית.

ויש עוד הרבה כתבות ופרטים אגסי - שיחה 10:53, 19 ביוני 2014 (IDT)

לא חלף מספיק זמן ואין סיבה לטרטר את הקהילה בדיון חוזר לפני שיחלוף זמן רב יותר שיתן פרספקטיבה טובה יותר. הטענה לבינוויקי מעצבנת במיוחד. אני מתנגד לשחזור הערך. גילגמש שיחה 11:10, 19 ביוני 2014 (IDT)
כשיש שינוי נסיבות נהוג להחזיר ערך, וזה בהחלט "לא לטרטר את הקהילה", בניגוד להנחת תבניות חשיבות ופתיחת הצבעות כדי לחסל חשבונות. למה מעצבן אותך טענת הבינוויקי? כי זה מדגיש שאנחנו מתנהלים באופן חריג מהמקובל? חבל ששוב נוצר הרושם שהדיונים כאן לא על בסיס ענייני. אגסי - שיחה 11:40, 19 ביוני 2014 (IDT)
אני לא אמשיך בדיון. את ההתנגדות שלי רשמתי. אני לא אקח חלק בדיון מעצבן שבו שוב ושוב אתה תוקע את הבינוויקי וסופר כמה ערכים יש לשוודים ומתי האינדונזים עוקפים אותנו ומתחיל בספירת הבינוויקי האלה. תמשיך לספור. אני את שלי אמרתי. גילגמש שיחה 11:52, 19 ביוני 2014 (IDT)
לא צריך להתעצבן בגלל טיעונים נכונים. בינוויקי מהווה בדרך כלל אנדיקציה להצלחה בינלאומית של דוגמניות. לבר רפאלי ולאסתי גינזבורג יש הרבה בינוויקי (בעיקר בגלל ספורטס אילוסטרייטד), ואילו לטל ברקוביץ' ולשירלי בוגנים אין. כך לזמרים ישראלים שהופיעו באירוויזיון יש הרבה בינוויקי. אגסי - שיחה 12:10, 19 ביוני 2014 (IDT)
אגסי, עברו רק 4 חודשים מאז שהוחלט בהצבעה למחוק את הערך. גם לאור הנתונים שהבאת, הערך עדיין גבולי למדי, וספק אם ניתן לראות בנימוקייך "שינוי נסיבות מהותי". אני מציע להמתין פרק זמן ארוך יותר ולבחון האם היא באמת נשארת בתודעה וממשיכה להתקדם ולהצליח. לא על קנדל ג'נר תקום או תיפול ויקיפדיה העברית. Lostam - שיחה 15:04, 19 ביוני 2014 (IDT)
יש שינוי נסיבות גדול. אי אפשר להתעלם מעובדות, שב-4 חודשים האלה היו לה הישגים מקצועיים רבים בתחום דוגמנות האופנה וגם הנחייה. אפילו בכל אתרי החדשות הישראלים כותבים עליה בלי הפסקה, "הארץ וגם וואלה הקדישו לה כתבה היום על היותה פרזנטורית של ג'יבנשי, וYNET כתבו: "קנדל ג'נר היא אחת הסלבריטאיות הבולטות כיום על השטיח האדום, והיא הולכת וכובשת לעצמה מעמד כיקירת תעשיית האופנה. לאחר שעשתה את הופעת הבכורה שלה בפברואר האחרון על מסלול תצוגת האופנה של מארק ג'ייקובס בניו יורק, עם החולצה השקופה והבלתי נשכחת, היא הספיקה להתהלך גם על המסלולים של שאנל וז'יבנשי. החודש היא תוקעת יתד נוסף בעולם האופנה ומככבת בהפקת אופנה קבוצתית של הצלם הנודע פטריק דמרשלייה בווג הצרפתי, מהחשובים במגזיני האופנה בעולם." מגיע לה ערך וגם כמות האנשים המתעניינים בה בכל העולם עצומה (כאמור מעל 10.5 מיליון עוקבים באינסטגרם), ואין סיבה לעוד המתנה מלאכותית. 18 וויקיפדיות לא טועות. אין סיבה שנהיה שוב חריגים. אגסי - שיחה 15:36, 19 ביוני 2014 (IDT)
אגסי, מילא שאתה רוצה שההצבעות יחזרו על עצמן, אינך צריך לחזור על עצמך גם בתוך הדיון הזה עצמו. אין צורך לחזור על טענה יותר מפעם אחת. נרו יאירשיחה • כ"א בסיוון ה'תשע"ד • 16:35, 19 ביוני 2014 (IDT)
צהוב בסגנון "ממשיכות להפליא במחשופים" זה לא מה שחסר באינטרנט. אנשים אוהבים תוכן רכילותי ומיני, לכן יש את כל הכתבות והעוקבים באינסטגרם וכו'. הבעיה מתחילה כשהבאזז הזה גורם גם לחברות מסחריות לבחור ב"סלבס" לעבודות דוגמנות. זה לא אומר שמעריכים אותן כדוגמניות מן השורה, פשוט יודעים ששימוש בסלבס הפופולריים יקדם מכירות. המבחן האמיתי הוא מה קורה לאורך זמן, האם הידוענית הפכה לאבן פינה בתרבות הפופולרית או שהפכה לאבן שאין לה הופכין לאחר מספר חודשי זוהר. ‏Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 18:38, 19 ביוני 2014 (IDT)
וממתי יש אצלנו ערכים רק על מי שהפכו ל"אבן פינה בתרבות הפופולרית"? ההישגים שאגסי ציין (הדוגמנית עם הכי הרבה עוקבים באינסטגרם וטוויטר בעולם, הופעה על השער של המגזינים ובמות האופנה הנחשבים ביותר וכו') בהחלט אמורים להספיק. Ben tetuan - שיחה 18:52, 19 ביוני 2014 (IDT)
לא אם הוחלט למחוק. כאן גם המקום להודות לכל הוויקיפדים שלקחו חלק בהצבעה והביאו למחיקת הערך הזה והצילו את הקוראים שלנו מחשיפה לתוכן לא אנציקלופדי. גילגמש שיחה 19:15, 19 ביוני 2014 (IDT)
שני הישגים אלה והאחרים שאגסי הציג הם התפתחויות חדשות, מה שנקרא בכללים שלנו "שינוי נסיבות" מאז ההצבעה האחרונה Ben tetuan - שיחה 19:27, 19 ביוני 2014 (IDT)
שניכם הרי הצבעתם להשאיר גם קודם, כלומר גם מבחינתכם הנסיבות לא באמת השתנו. נרו יאירשיחה • כ"ב בסיוון ה'תשע"ד • 01:06, 20 ביוני 2014 (IDT)
מודה, לא כל כך הבנתי את הלוגיקה של הטיעון. הנסיבות השתנו, ואם אז חשבתי שהיא עוברת את הרף היום אני בטוח בזה, ונראה לי שגם רוב העורכים אחרים שישקלו את המידע החדש לא יצביעו נגד הערך. Ben tetuan - שיחה 01:15, 20 ביוני 2014 (IDT)
יש לה קריירה כבר כמה שנים, אבל השנה היא עשתה זינוק גדול. גם התקשורת הישראלית לא מפסיקה לכתוב על הפריצה שלה כמעט מדי יום. היום במאקו-קיץ 2014: מה אתם חייבים לעצמכם, באתר ‏mako‏‏, ‏19 ביוני 2014‏- "28. השם החם: קנדל ג'נר- שומעים את זה? זו האימה שמשתלטת ברגעים אלה ממש על קים קרדשיאן. כוכבת הטראש הגדולה בעולם, שרק לפני רגע נישאה לקנייה ווסט בחתונת ענק בפריז ופירנצה, מתמודדת בימים אלה עם כוכבת חדשה במשפחה שמאיימת לגנוב לה את כל הפוקוס. קנדל ג'נר (18), בתם של אמה קריס ובעלה בנפרד ברוס ג'נר, הפכה בחודשים האחרונים מטינאייג'רית אפאתית לפיית אופנה שלא מפחדת יותר לחשוף את הנתונים שהעניק לה הטבע. תוך מספר חודשים היא הופיעה בווג, דגמנה למארק ג'ייקובס, השיקה ספר חדש עם אחותה קיילי ואף הנחתה טקס פרסים נחשב. ממש השבוע נחשף הקמפיין החדש של ז'יבנשי בכיכובה – ומיליוני העוקבים באינסטגרם רק מחכים לצעד הבא שלה. קלטת סקס? היא ממש לא צריכה את זה. " אגסי - שיחה 16:54, 20 ביוני 2014 (IDT)
  • לסיכום, הצגתי שורה של נסיבות חדשות משמעותיות בקריירה שלה (עם לינקים לכל אתרי החדשות המובילים בישראל) מאז ההצבעה הקודמת. במאקו כתבו עם נימוקים שהיא "השם החם" (לקיץ 2014). בנוסף, בימים האחרונים קנדל החלה להשתתף גם בעוד עונה (התשיעית) של משפחת קרדשיאן (אגב, מספר הבינוויקי עלה מ-16 ל-19, וכמובן שרק אצלנו מחקו את הערך). אני מעדיף שיהיה כאן קונסנזוס שהערך יוחזר ללא הצבעת מחיקה מיותרת, ואם אין מנוס אז נקיים כעת הצבעה חוזרת. אם היו מבטיחים שלי שהערך יוחזר בעוד חצי שנה בלי הצבעת מחיקה, הייתי מוכן לחכות, למרות שאין צל של ספק שהערך חשוב. אגסי - שיחה 13:54, 25 ביוני 2014 (IDT)
    אין קונצנזוס לגבי שחזור הערך ולכך שהתקיים כאן שינוי נסיבות מהותי, ולפי איך שאני מבין את החלטת הפרלמנט, במקרה כזה לא ניתן לפתוח הצבעת שחזור לפני שעברה שנה ממחיקת הערך. Lostam - שיחה 16:35, 26 ביוני 2014 (IDT)
    איפה כתוב שצריך קונסנזוס על שינוי נסיבות מהותי? נדיר שיהיה כזה קונסנזוס. לדעתך אין שינוי נסיבות מהותי? אגסי - שיחה 16:45, 26 ביוני 2014 (IDT)
    משתמש:Lostam בדקתי את ויקיפדיה:פרלמנט/ארכיון 56 ואינה דורשת קונסנזוס לגבי שינוי נסיבות משמעותי. גם בויקיפדיה:מדיניות המחיקה#הצבעת שחזור אין דרישה כזו. יש שינוי נסיבות ברור, התקשורת בארץ ובעולם מכירה בכך שהיא הפכה ל"שם החם" בעולם האופנה. הבינוויקי עלה ל-19 ואין סיבה שאנחנו נתנהג באופן חריג ושכונתי. לכן אבקש לשחזר את הערך, ואם יש מחלוקת אמיתית לעניין נסיבות מיוחדות, אז שהעניין יוכרע בהצבעת המחיקה. אגסי - שיחה 17:59, 26 ביוני 2014 (IDT)
זה שאתה אגסי מתקשה להבין את ההחלטה זה לא אומר שהפירוש שלך תקין. גילגמש שיחה 18:05, 26 ביוני 2014 (IDT)
לדעתי אין שינוי נסיבות מהותי שמצדיק שחזור 4 חודשים אחרי שהקהילה החליטה בהצבעה על מחיקה. במקרה זה לא רק שאין קונצנזוס, אין אפילו רוב. על פי מיטב הבנתי, אם יש מחלוקת בשאלה האם יש שינוי נסיבות משמעותי, וישנה התנגדות לשחזור ללא הצבעה, אז נכנסת לתוקף הפרוצדורה שאושרה בפרלמנט בשנה שעברה, ולפיה יש להמתין לפחות שנה מאז ההצבעה האחרונה ולהשיג חתימות של לפחות 5 ויקיפדים בעלי זכות הצבעה. Lostam - שיחה 18:10, 26 ביוני 2014 (IDT)
אחרי התנגשות, הנה הפתיח להחלטת הפרלמנט: "במקרים רבים, "שינוי משמעותי בנסיבות" מצדיק את שחזור הערך באמצעות הצבעה חוזרת שנערכת לפי כללי ההצבעה המקורית, או על סמך קונצנזוס בדף השיחה. הצעה זו עוסקת בכללים להעלאת ערך להצבעת שחזור בלי להסתמך על "שינוי משמעותי בנסיבות". אין כאן שום דרישה דרישה לקונסנזוס. להפך, כתוב שצריך "שינוי משמעותי בנסיבות" או על סמך קונצנזוס בדף השיחה. לא הגיוני להחיל את אותה פרוצדורה של הפרלמנט. אני אפנה למזנון. הטענה שאין כאן שינוי נסיבות אבסורדית כמובן. אגסי - שיחה 18:16, 26 ביוני 2014 (IDT)
ציטוט חלקי ומעוות. הטענה שלך בדבר שינוי נסיבות לא התקבלה בדיון אז על מה אתה מלין. גילגמש שיחה 18:29, 26 ביוני 2014 (IDT)

חשיבות 3[עריכת קוד מקור]

גם לדעתי צריך לעשות דיון חשיבות מחודש. הגברת עולה מעלה במעלות הדוגמנות. קריירת דוגמנות היא קריירה רצינית לכל דבר, ואין סיבה שלא לקחת אותה ברצינות. היא דמות מוכרת מאד, לא פחות מכל מיני שחקני סרטים זוטרים שיש עליהם ערכים. • צִבְיָהשיחה • כ"ד באלול ה'תשע"ד 13:56, 19 בספטמבר 2014 (IDT)

איני כופר בכך שקריירה בדוגמנות לא שונה מקריירה מכל תחום אחר, אך טענה זו עלתה כבר בעבר. מה השתנה בשלושת החודשים האחרונים? גילגמש שיחה 15:18, 19 בספטמבר 2014 (IDT)
מאז ששמו כאן הפניה, בממוצע מעל 330 אנשים בחודש מקליקים על הלינק קנדל ג'נר אבל מגיעים לשום מקום. אין ספק שיש לה חשיבות. בכול שבוע יש כתבות גם באתרי התקשורת הישראלית הנחשבים על ההצלחה המטאורית שלה בעולם דוגמנות האופנה. היא מככבת בכול שבועות האופנה ועל שערי מגזינים. הנה 4 כתבות מהשבוע: *יעל רגב, האחות היפה: איך הפכה קנדל ג'נר לאייקון האופנה של משפחת קרדשיאן, באתר Xnet‏, 16 בספטמבר 2014 * סטייל ID: קנדל ג'נר, באתר וואלה! NEWS‏ * קרן בר לב, ‏ילדות רעות: קנדל ג'אנר סבלה מהתעללות מצד דוגמניות בשבוע האופנה, באתר ‏mako‏‏, ‏18 בספטמבר 2014‏,* YNET- צרות בגן עדן: קנדל ג'נר לא רוצה קשר לקים קרדשיאן. בנוסף מספר הבינוויקי עלה ל-20, ומספר העוקבים אחריה באינסטגרם (שזה מדד לפופולריות גם של דוגמניות) זינק ל-13.5 מיליון עוקבים- פי כמה מכל הישראלים ביחד. אגסי - שיחה 15:39, 19 בספטמבר 2014 (IDT)
אגסי, אמרת את כל זה כבר בפעם הקודמת. ידוע לך שזה טיעון סרק. אפילו אם יהיו 100000000000 בינויקי. מה השתנה מהפעם הקודמת? גילגמש שיחה 08:39, 20 בספטמבר 2014 (IDT)
בשביל מה אני מצרף לינקים? בשביל שתקרא אותם! למה כתבו עליה 4 כתבות השבוע במאקו YNET ENET וולאה? כי היא לא עשתה כלום? אגב, בינתיים היא הספיקה לדגמן למיטב המעצבים גם בשבוע האופנה במילאנו. 20 בינוויקי, מוכיחים שאנחנו מנותקים מהמציאות. אין בעיה, נחכה עד שכאן יתחברו למציאות, ויפסיקו להיות פתטים. אגסי - שיחה 10:57, 20 בספטמבר 2014 (IDT)
אני לא חושב שאנחנו צריכים לתעד את תעשיית הבידור בפרטים כאלה. מספיקה ההפניה. אפשר להרחיב את הקטע עליה בערך משפחת קרדשיאן. יואב נכטיילרשיחה 11:05, 20 בספטמבר 2014 (IDT)
שילבו כבר. גילגמש שיחה 11:13, 20 בספטמבר 2014 (IDT)
מה השלב הבא? לשלב את אשתו ובנותיו של צביקה פיק לערך צביקה פיק? אגסי - שיחה 12:09, 20 בספטמבר 2014 (IDT)
זה יהיה ממש פטריארכלי, אבל אפשר לשקול לשלב את הבנות לערך האחיות פיק, אם אתה מתעקש :). יואב נכטיילרשיחה 12:22, 20 בספטמבר 2014 (IDT)
השתכנעתי שחל שינוי משמעותי בקריירה של הדוגמנית, המעביר אותה את סף החשיבות האנציקלופדית. אני בעד החזרת הערך. ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום!
מה השינוי? אם לא רוצים הצבעת שחזור ברוב של 60% כדאי לציינו כאן. כתבות בעיתונות היו בעבר. קריירה בדוגמנות הייתה בעבר. מה יש עכשיו שאין בעבר. גילגמש שיחה 14:46, 20 בספטמבר 2014 (IDT)
לא קראת את הכתבות? היא דגמנה ב-6 שבועות אופנה רצופים, מפאריז ועד מילאנו, למיטב המעצבים. עשתה זינוק מטאורי לצמרת עולם דוגמנות מסלול ואופנה, צילום לשערי מגזינים נחשבים, הנחיית אירועים נחשבים ועוד, ובוודאי הצלחה ופרסום יותר מכול דוגמניות הישראליות. אגסי - שיחה 14:53, 20 בספטמבר 2014 (IDT)
תומך בשחזור לאור השינוי שחל בנסיבות הקריירה שלה. גילגמש שיחה 17:23, 20 בספטמבר 2014 (IDT)
אגסי בטח קורא את זה ולא מאמין. סימן לימות המשיח... גילגמש, אולי הוא חושב שאתה מהתל בו. Liad Malone - שיחה 19:29, 20 בספטמבר 2014 (IDT)
חן חן לגילגמש על הגמישות :) אני לא רוצה להרוס את המוניטין שלו כקשוח, אבל פעם בכמה זמן הוא מתגמש, למשל בשיחה:אילן בן עמי ובשיחה:דוד סטוליאר. הכתבות מדברות בעד עצמן. עכשיו חסר שגם משתמש לאסתם יתגמש. עוד סימן להצלחה שלה- זה ההתנכלויות מצד דוגמניות אחרות, וכעת גם צהובון המציא שנאמר לה שהיא סובלת מעודף משקל, ואף פרסם בשער שלו תמונה מזוייפת, כאילו שיש לה צלוליטיס. אני מעריך שתהיה על כך גם כתבה בעברית. אגסי - שיחה 20:29, 20 בספטמבר 2014 (IDT)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

אגסי, אני משתדל להקפיד על הנהלים שלנו. בסך הכל נראה שהיא הצליחה להמשיך בקריירה שלה מעבר לתכנית הטלוויזיה שהיא השתתפה בה. גילגמש שיחה 10:09, 21 בספטמבר 2014 (IDT)

עלי לציין שדיון החשיבות הראשוני היה שלה יחד עם אחותה. גם אז, לדעתי, הן היו ראויות לערך בגלל הפרסום. אבל גם אם נניח שלא, קנדל שונה באחותה (ותסלח לי ששכחתי את שמה ואין לי כוח לחפש מהו) בכך שהיא פיתחה קריירת דוגמנות לא רעה בכלל, שלא לדבר על כך שהיא מככבת כל שני וחמישי במדורי הרכילות (הידע המופלג הזה שלי במדורי הרכילות הוא מהרעות החולות של החופשה..). כתבתי בזמנו ערך על הדוגמנית היפה נועם פרוסט, וברוך השם איש לא פקפק בחשיבותה. ביחס אליה, קנדל ג'נר נמצאת כמה דרגות מעל. • צִבְיָהשיחה • כ"ה באלול ה'תשע"ד 22:01, 20 בספטמבר 2014 (IDT)
היום עוד 2 כתבות גדולות על קנדל בעברית, בנוגע לקריירת הדוגמנות שלה: בנענע ובמאקו * חנית נוה,, האם קנדל ג'נר מטפחת צלוליטיס?, באתר של "רשת 13", 21 בספטמבר 2014 (במקור, מאתר "nana10"),* ההתעללות נגד קנדל ג'אנר עולה שלב. כצפוי, גם הקוראים בעברית מתעניינים בה. משתמש:Lostam, האם תסכים לשחזר את הערך, לאחר שגם גילגמש התגמש, ונסיים את הסאגה? אגסי - שיחה 16:02, 21 בספטמבר 2014 (IDT)
אני חייב לציין שגם אני נתקלתי בשבועות האחרונים במספר כתבות על ג'נר בתקשורת הישראלית, ונראה שהיא אכן בנתה לעצמה כעת שם בזכות עצמה. גם לי אין התנגדות לשחזור בשל שינוי בנסיבות. אני משחזר. אגסי, תעדכן בבקשה את הערך שיהיה מעודכן מבחינת הקריירה שלה כיום והקישורים לכתבות בעברית. Lostam - שיחה 17:22, 21 בספטמבר 2014 (IDT)
תודה לצביה, שפתחה את הדיון המחודש, ולכל התומכים: עובד, גילגמש ולאסתם ששיחזר. אגסי - שיחה 18:21, 21 בספטמבר 2014 (IDT)

הצעת פשרה[עריכת קוד מקור]

גילוי נאות: אין לי שמץ מושג בנושא הדיון וכנראה שלא אחזור לדף הזה בעתיד.

כדאי לסיים את הדיון ולהפנות את האנרגיות לדברים אחרים שצריך לעשות. אני מציע ליצור הפניה מכאן לערך משפחת קרדשיאן ולכתוב שם כל מה שרוצים לכתוב כאן. כך לפחות מי שיחפש מידע על העלמה (ונראה שיש לא מעט כאלה שמתעניינים בה) לא ייתקל בהודעה שהדף נמחק. כך ניתן גם יהיה בעתיד לבחון האם התוכן חורג מקצרמר ומצדיק ערך נפרד, בלי להידרש לוויכוחים על עקרונות ופרוצדורות שנגררים מהר מאוד לפסים אישיים.

הייתי עושה זאת בעצמי אבל מאחר שכבר יש דיון ארוך וסוער אני בודק את השטח קודם. אני מניח שכולם יתמכו, אז רק מי שמתנגד לפשרה זו יכתוב נא את הסיבה. צחקשוח (Laugh Tough) - שיחה 11:46, 27 ביוני 2014 (IDT)

אפשר לעשות את זה ולגמור את הנושא אחד ולתמיד. גילגמש שיחה 11:49, 27 ביוני 2014 (IDT)
אכן. יצרתי הפניה, ולעת עתה דומני שדי בכך. קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 12:02, 27 ביוני 2014 (IDT)
רעיון טוב, בעד. ‏ MathKnight (שיחה) 12:11, 27 ביוני 2014 (IDT)
לא ממש כבוד גדול שאפילו בוויקי הפרסית לא הציעו רעיון כל כך אבסורדי ומנותק מהמציאות. אגסי - שיחה 15:16, 27 ביוני 2014 (IDT)
אגסי, אנחנו אור לגויים. גילגמש שיחה 22:10, 27 ביוני 2014 (IDT)
יש לנו והיו לנו כותבים נהדרים אבל ההתנהלות לא מקצועית. גם המשטרה שלנו אור לגויים. לוויקיפדים שלא מחוברים לנעשה בעולם הבידור ולא נכנסים לעמוד הראשי של מאקו- חגית גינזבורג, ‏אחיות טורפות, באתר ‏mako‏‏, ‏10 ביולי 2014‏- "רק השבוע צעדה קנדל, הדוגמנית מבין השתיים, על מסלול התצוגה של שאנל – החותמת הרשמית לכך שמדובר ביקירת התעשייה. בחודשים האחרונים צעדה עם כל 177 הסנטימטרים שלה גם על מסלולי התצוגה של שבועות האופנה בניו יורק ולונדון ופריז, שם הוכתרה כ"נערת העונה", וזאת לצד קמפיין נחשק לז'יבנשי והפקות האופנה בווג, טין ווג, קוסמו ועוד." תשוו לטל ברקוביץ' ודומותיה.אגסי - שיחה 10:19, 12 ביולי 2014 (IDT)
אני מאחל לגב' ג'נר קריירה ארוכה ומוצלחת. גילגמש שיחה 11:20, 12 ביולי 2014 (IDT)
אני לא מבין מה שוה תיאור מילולי של דוגמנית בגובה 177 ס"מ בלי תמונה להמחשה. Liad Malone - שיחה 11:33, 12 ביולי 2014 (IDT)
177 נראה לי כדי ממוצע לדוגמניות, לא? גילגמש שיחה 11:36, 12 ביולי 2014 (IDT)
זה אולי ממוצע לדוגמניות מסלול. בר רפאלי רק 1.70, ולכן אינה דוגמנית מסלול. תמונות יש בגוגל. וגם באינסטגרם שלה. יש לה כבר 11,117,784 עוקבים (יותר מכל הישראלים ביחד), ואילו טל ברקוביץ' טיפסה ל- 2,892 עוקבים, בלי לזלזל בה. אגסי - שיחה 12:01, 12 ביולי 2014 (IDT)

חשיבות 2015 - דיון משותף גם על הערך של האחות, קיילי ג'נר[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:קיילי ג'נר בורה בורה - שיחה 21:06, 17 בדצמבר 2015 (IST)