שיחה:Vi Labs

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חשיבות[עריכת קוד מקור]

מדובר באפליקציית כושר שהושקה לפני שנה. בחנות של גוגל כתוב שיש 100 אלף פלוס הורדות, כאשר בקטגוריית אפליקציות הכושר יש עשרות רבות של אפליקציות, חלקן עם מיליוני הורדות. יש כמה כתבות המקושרות בערך, אולם מסקירה שלהן הן לא נראות לי שונות מכל סקירה צרכנית מסוג "יצא לשוק מוצר X, והנה ההתרשמות שלנו ממנו" שיש לאלפים. בקיצור: לא מצאתי בערך הבהרה למה דווקא לאפליקציה זו יש חשיבות אנציקלופדית. Dovno - שיחה 13:33, 26 באוגוסט 2019 (IDT)

Dovno שלום, ראשית לא מדובר באפליקציה אלא בחברה אשר יש לה מוצר (אוזניות) המתחברות לאפליקציות. החברה הצליחה לגייס סכום גדול מאוד אשר זכה לתעודה בעולם כולו. החברה וכל סיפור ההתחלה שלה, עניין דייהו על מנת לקבל סיקור ולא מעט ביקורות וסקירות בוצעו על אוזניות החברה ולא בכדי. אני אשמח להבין מדוע יש דיון על חשיבות הערך ואם צריך להרחיב עוד בטקסט, לספק עוד קישורים ועוד מידע, אשמח לעשות זאת. תודה, Vijogg - שיחה 00:01, 28 באוגוסט 2019 (IDT).
קודם כל אתה צריך לתת גילוי נאות שהערך נכתב על ידי החברה עצמה, היינו "ערך בתשלום" לפי ההגדרות שלנו. לגופו של עניין, לא הבנתי האם הערך עוסק בחברה או במוצר? חוץ מהפתיח של הערך, כולו עוסק במוצר. אם הוא עוסק בחברה - יש לפרט מה ההישגים של החברה, כמות עובדים, מחזור מכירות, סניפים, איפה היא עומדת מבחינת נתח השוק בתחום שלה, אפשר להזכיר את כל המוצרים שהחברה מוכרת והשירותים שהיא מוכרת להם, לקוחות גדולים, ובכל זאת יש להתבסס על מקורות חיצוניים איכותיים; אם הערך עוסק במוצר - האוזניות והאפליקציה - יש לפרט מה הייחוד של אוזניות אלו שדווקא הן זכאיות לערך? האם מדובר במשהו חדשני? האם יש היקף מכירות חריג? האם הן זכו לאזכורים בתקשורת? חוץ מאוזניות אפל לא ראיתי שיש לנו ערכים על אוזניות אחרות אז באמת צריך לראות ממה נובעת החשיבות. אמירושיחה 11:03, 28 באוגוסט 2019 (IDT)
הי אמירו, ישנו גילוי נאות וכתבתי שזהו יוזר של החברה עצמה בעמוד שלי, האם צריך מעבר?. הערך עוסק בחברה עצמה ואוסיף את מה שפירטת שצריך להוסיף מיד משאאסוף את הנתונים. לגבי האוזניות הן אכן חדשניות ואני אנסה לשלב גם את המידע הזה. תודה רבה. Vijogg - שיחה 11:12, 28 באוגוסט 2019 (IDT)
Vijogg, תודה על הגילוי הנאות בדף המשתמש שלך. עם זאת, נא לשים לב לכל הכללים הכתובים בדף ויקיפדיה:עריכה בתשלום, ובפרט: "עבור כל ערך שיכתוב או יערוך בתשלום יציג את שם הערך בדף המשתמש שלו ויציין זאת בדף שיחת הערך.".
בקשר לערך, תוך שאתם עובדים על הוספת הפרטים הנחוצים, נא לשים לב שחשוב שיהיה ברור מתוכן הערך מהי החשיבות האנציקלופדית של החברה/המוצר. כלומר, לא מספיק לציין במה שונה המוצר (כל מוצר של כל חברה שונה במשהו ממוצרים אחרים), אלא יש להסביר או מדוע היקף פעילות החברה מצדיק עליה ערך או להסביר מדוע חדשנותו של המוצר היא משמעותית מספיק כדי להצדיק ערך, וכל זאת ע"י מקורות חיצוניים איכותיים. תודה, Dovno - שיחה 11:25, 28 באוגוסט 2019 (IDT)
יבוצע כעת וכבר התחלתי לעבוד על הכל. אני מניחה שאין צורך כרגע להוסיף שהערך בתשלום כי זה כבר מצוין אך אוסיף כמובן את שם הערך בעמוד המשתמש שלי מיד. תודה רבה על ההכוונה! Vijogg - שיחה 11:28, 28 באוגוסט 2019 (IDT)
Dovno שלום, התנצלותי על הפנייה האישית אך רציתי לבקש שתסתכל ותראה את כל התוספות שעשיתי בהתאם למה שנקבת בו. הוספתי את הישגי החברה, הדגשתי את החשיבות של החברה בכל שיצרה את המאמנת הדיגיטלית הראשונה בעולם, הוספתי מידע על כך שהאוזניות (מוצר של החברה), נבחרו להיות המוצר הטוב ביותר לשנת 2019, הוספתי עוד מידע על הסניפי חברה וכמות העובדים. האם יש לך הצעות נוספות? תודה, Vijogg - שיחה 14:14, 29 באוגוסט 2019 (IDT)
החברה והמוצר חשובים מאד - ליזמים, לעובדים, למשקיעים, ואולי גם ללקוחות. לעומת זאת, הערך על החברה (או על המוצר) לא מדגים חשיבות אנציקלופדית, ולא מתאים לוויקיפדיה. קיפודנחש 18:54, 29 באוגוסט 2019 (IDT)
אני מסכים שגם אני לא השתכנעתי בחשיבות האנציקלופדית מהכתוב בערך. מדובר בחברה די חדשה, עם 40 עובדים, ולה מוצר חדש שאמנם נשמע מעניין, אולם לדעתי זה לא מספיק לערך אנציקלופדי. כפי שכתבתי בתחילת הדיון - בהיעדר נתונים אחרים על מכירות או השפעה על השוק, יש אפליקציות כושר רבות אחרות שלהן מספר גדול יותר של משתמשים (מיליונים מול מאות אלפים). כמובן שכל אפליקציה שונה וייחודית בדרכה שלה. Dovno - שיחה 20:40, 29 באוגוסט 2019 (IDT)
שלום חברים, חוששני כי ישנה אי הבנה גדולה ואני מקווה שזה בסדר להרחיב וזה חשוב במיוחד לאור העובדה שיש פה דיון על מחיקה. מדובר בחברה עם לא מעט לקוחות ואשר מספקת ומייצרת מוצרים אשר נוגעים באלפי אנשים. החברה היא הראשונה בכל העולם כולו אשר יצרה מאמנת דיגיטלית, יש לה 3 סניפים ברחבי העולם, הוקמה על ידי ישראלים, "זכתה" בקמפיין קיקסטרטר הכי גדול בתחום, מוצר האוזניות נבחר להיות המוצר הטוב ביותר בשנת 2019, יש לה כמה עשרות עובדים, מדובר בחברה פרטית אז נתוני מכירות לא אמורים להיחשף כאן אך ניתן להבין שמקיום 3 סניפים כנראה שלא מדובר בחברה קטנה ומדובר בחברה אשר מייצרת מוצרים הנמכרים ברחבי העולם ובישראל. זו חברה חדשנית עם מוצר ראשון מסוגו בעולם וגם אם זה חשוב אך ורק לקשורים אליה או ללקוחות שלה, לא מדובר בכמה אנשים בודדים אלא בכמויות גדולות מאוד! לא בכדי יש לא מעט סיקור תקשורתי ולא בכדי היא זוכה לסיקור הזה. אני ממש חושבת שיש כאן אי הבנה כי לא יתכן שלא מדובר בחברה בעלת חשיבות, בטח ובטח אל מול חברות אחרות בעלות ערך ויקיפדיה...נכון, אני קשורה לחברה ואולי תחשבו שאני משוחדת אבל זה פשוט מעט מוזר לי לקרוא זאת ובמיוחד לאור התהודה שיש בישראל וברחבי העולם, אנא שקלו שנית. תודה, Vijogg - שיחה 02:04, 30 באוגוסט 2019 (IDT).
לפי הנתון של מספר עובדיה, מדובר בחברה קטנה מאוד. "קמפיין קיקסטרטר הכי גדול בתחום" הוא גיוס של 1.6 מיליון דולר - סכום זעיר בעולם העסקי (הערך שכח לציין שהחברה גייסה עוד 40 מיליון דולר בדרכים אחרות, כך שגם מבחינת החברה לא מדובר בסכום מהותי). ייתכן שזו חברה חדשנית, אבל נדמה לי שהערך העוסק בה נכתב בטרם עת, וראוי היה להמתין להישגים בולטים יותר שלה (למשל אקזיט של מאה מיליון דולר ומעלה, או הערכת שווי כזו בעיתונות הכלכלית). לפי אתר החברה, משתמשיה רצו יותר ממיליון מיילים, שזה נותן סדר גודל של 10,000 משתמשים פעילים (בהנחה שמשתמש בתוכנת כושר רץ מאה מייל בשלושה חודשים) - מספר שלא מקנה חשיבות אנציקלופדית. דוד שי - שיחה 05:57, 30 באוגוסט 2019 (IDT)
שלום לך דוד שי, לא ברור לי מהיכן שאבת את הנתונים הללו אך כמעט כל שכתבת אינו נכון.. ראשית , 1.6 מיליון לא גויס מעסקים אלא מאנשים פרטיים וזה ממש אבל ממש לא סכום זעיר (אם היה כה זעיר לא היה הוא הקמפיין הגדול ביותר בעולם הספורט). שנית, לחשב 100 מייל בשלושה חודשים אינו חישוב נכון וגם לא הארכת המשתמשים מכיוון שמעל מיליון זה הרבה מעל מיליון. לבסוף, גיוס של 40 מיליון דולר אינו גיוס לא מהותי. החברה היא חברה חדשנית אשר עשתה משהו שלא עשו לפניה ומשום מה מתעלמים מכך ואם אלו הפרמטרים לערכים לחברות, המון ערכי חברות צריכים להמחק. Vijogg - שיחה 10:30, 30 באוגוסט 2019 (IDT)
הבה נעשה סדר:
 • כיוון שמדובר בחברה שפועלת בעולם העסקי, גיוס של 1.6 מיליון דולר הוא גיוס זעיר, שממש לא מקנה חשיבות אנציקלופדית.
 • 100 מייל בשלושה חודשים זה קצת יותר ממייל ליום - ממש לא הרבה בשביל מי שהכושר חשוב לו במידה שתצדיק רכישת אפליקציית כושר.
 • את המספר "יותר ממיליון" לקחתי מאתר החברה, שבו מופיע המספר המדויק, 1,100,282 מיילים, זה לא "הרבה מעל מיליון".
 • המילים "כך שגם מבחינת החברה לא מדובר בסכום מהותי" מתייחסות לגיוס של 1.6 מיליון דולר, ומציינות שבחברה שגייסה יותר מ-40 מיליון דולר, גיוס של 1.6 מיליון דולר אינו מהותי (פחות מ-4% מכלל ההון שגייסה).
כעת, לאחר שסייעתי לך בהבנת הנקרא, אני מצפה שתתנצלי על קביעתך "כמעט כל שכתבת אינו נכון".
ועוד פרט אחד שמעיד על חשיבות מוגבלת: בחיפוש "Vi Labs" בגוגל, בעשר התוצאות הראשונות רק שתיים (הערך שלפנינו ועוד תוצאה במקום התשיעי) מתייחסות לחברה שלפנינו (האחרות מתייחסות לחברה אחרת בשם זה). דוד שי - שיחה 10:52, 30 באוגוסט 2019 (IDT)
אתחיל דווקא מהסוף, עצם העובדה שתוצאות גוגל אשר ניתן לנתב אותן ולא מעט אנשים וחברות עוסקות בכך למחייתן, הוא פרמטר לחשיבות מאוד שגוי בעיניי שכן לא כל חברה משקיעה בקידום אתרים שלה ואם היה זה פרמטר הרי שכל חברה שמשלמת לחברת קידום אתרים, יכולה להשתמש בהיותה בתוצאות הראשונות כפרמטר לחשיבות, אם כבר עצם העובדה שללא קידום אתרים עדיין יש תוצאות ועוד מול חברות בשמות דומים, צריכה להיות לטובה ולא לרעה. אשמח לדעת היכן נתוני חשיבות סכום הגיוסים מצויינים? לא נתקלתי בטבלה כזו. מייל ביום זה לא מעט ואני כחובבת ספורט וריצה יכולה להעיד שאיני רצה מייל ביום או 7 בשבוע אלא אנשים אשר עוסקים בספורט באופן קבוע ויומיומי. אני אגיע לחדר הכושר כמה פעמים בשבוע אבל לא בכל אחת מפעמים אלו ארוץ וגם לא ארוץ בים וכדומה בכל שבוע ועוד כמות כזו. לא סייעת לי בהבנת הנקרא וההערה הזו שלך לא נעימה, לא צריך להפוך את זה לאישי ובטח שלא לדרוש התנצלויות. כל חברה פועלת בעולם העסקי אך כאן מדובר על קמפיין שגייס מההמונים שזה האדם הפרטי וזה בהחלט נחשב לסכום גדול ומשמעותי שזכה לתואר הקמפיין הגבוה ביותר בתחום הספורט. גם יתר הגיוסים הם גיוסים לא קלים, האם אתה מכיר כל כך הרבה חברות שגייסו מעל 40 מיליון שניתן להתייחס לגיוס הזה כגיוס לא משמעותי ובשלב כזה של חייהן?.. לא ניתן להשוות את שני הגיוסים הללו לטעמי וזאת מפאת העובדה שהם שני גויסים שונים, הם לאותה חברה אבל שני תהליכים עם קהלי יעד/משתתפים שונים בזמנים ונקודות זמן שונות של החברה. דוד, ראיתי לא מעט ראיונות איתך ואני חושבת שאתה אחד מהחשובים ביותר לויקיפדיה, דעתך חשובה ואף בזכות דיון זה קראתי כמה מהערכים שכתבת ומרגישה שהחכמתי, חבל לי שזה כאילו יורד לפסים של התנצלויות ולא נשאר ענייני נטו על חברה חשובה מאוד, אנחנו צריכים גם להיות גאים שיש חברה כזו והיא ישראלית ושומרת על מרכז הפיתוח שלה כאן בארצנו. ובכל זאת ולאור כל שכתבתי כעת, עדיין הנך מרגיש שמגיעה לך התנצלות, אני מתנצלת. Vijogg - שיחה 11:32, 30 באוגוסט 2019 (IDT)
 • אני לא מכיר את התחום מספיק טוב. גיוס סכום של 1.6 מיליון דולר במימון המונים הוא הישג מכובד. לא לגמרי ברור לי אם הוא הכי גדול בתחומו. לדוגמה: w:Pebble (watch) שנוצר לשימוש בספורט בעיקר, וגייס סכום גבוה בהרבה, לפני כמעט עשור. בכל מקרה, זה מלמד על החשיבות ו/או הצלחת השיווק של הרעיון. לא על החברה שנוצרה ממנו.
 • החישוב של דוד הוא חישוב פשוט של סדרי גודל. התוצאה שלו לא תשתנה בצורה מהותית אם נניח שמדובר על מייל בשבוע במקום על מייל ביום.
 • משהו שדוד לא כתב: אני לא מכיר מספיק טוב את התחום ולכן לא יודע מהי המשמעות של „המוצר הטוב ביותר״ לפי בחירת גוף זה או אחר. כמה עוד מוצרים אחרים קיבלו את התואר הזה באותה השנה? עד כמה זו בחירה הוגנת ולא מוטית? באופן כללי הניסיון שלי מלמד אותי להזהר מאוד עם שימוש בתארים כאלו.
 • מצד שני, כדאי לשמור על הדיון ענייני. דוד, לא ברור לי על מה נדרשה כאן התנצלות. היה כאן דיון ענייני. הטונים אמנם החלו לעלות, אבל דרישת התנצלות לא מורידה אותם. Tzafrir - שיחה 09:04, 31 באוגוסט 2019 (IDT)
לסיכום: אני נוטה להסכים עם דוד: אין מקום לערך. מאוד ייתכן שהניסוח הנכון הוא „אין עדיין מקום לערך״ וכשהחברה או המוצר ימשיכו לגדול, יהיה מקום לערך. לסיום, מה שנכתב בויקיפדיה:אוטוביוגרפיה תקף כאן: אנחנו לא אובייקטיביים מספיק לגבי עצמנו, ולכן חשוב לשים לב לדעתם של אחרים. Tzafrir - שיחה 09:04, 31 באוגוסט 2019 (IDT)
אגיב נקודתית:
 • "חברה עם לא מעט לקוחות ואשר מספקת ומייצרת מוצרים אשר נוגעים באלפי אנשים" - חברה המשפיעה על כמה אלפי אנשים עוד לא הגיעה לרף חשיבות אנציקלופדי. זה נמדד במיליונים.
 • "הראשונה בכל העולם כולו אשר יצרה מאמנת דיגיטלית" - כפי שצויין קודם: כל מוצר של כל חברה הוא ייחודי במשהו. צריך להבהיר מדוע הייחודיות המסויימת הזו מצדיקה ערך אנצקילופדי.
 • "3 סניפים ברחבי העולם" - 30 עובדים בישראל, ועןד 10 עובדים בשני סניפים בארה"ב (מן הסתם לצורך מכירות). כלומר חברה זעירה ביותר.
 • ""זכתה" בקמפיין קיקסטרטר הכי גדול בתחום" - כאמור: אין כאן "זכתה". כל הכבוד על גיוס הסכום, אולם זה סכום זעום ביותר וחסר כל חשיבות (אנציקלופדית) עבור חברה עסקית. בפרט, אם נוריד לרגע את אלו שתרמו $1 בודד לקיקסטארטרף מדובר בקצת פחות מ-7,000 איש שנתנו לקיקסטארטר כדי לקבל דרכו את המוצר (כלומר, שילמו מראש בתקווה שיהיה מוצר אח"כ). כלומר, כל מה שהנתון הזה של "גיוס 1.6 מיליון דולר בקיקסטארטר" אומר, זה שכ-7,000 איש ברחבי העולם קנו את המוצר מראש - לא יותר ולא פחות.
 • "המוצר הטוב ביותר בשנת 2019" - לפי הכתוב, מדובר ב"מוצר הריצה הטוב" לפי מגזין Men’s Health. האם מדובר במגזין כה יוקרתי, שכל מוצר שהוא מקדם/בוחר להבליט מצדיק ערך באנציקלופדיה? Dovno - שיחה 09:38, 31 באוגוסט 2019 (IDT)
Dovno - שיחה 09:38, 31 באוגוסט 2019 (IDT)
מכיוון שיום שבת היום ונבצר ממני לקבץ את כל המידע הנוסף שיש להשלים (אשר בהתחלה חשבתי שלא צריך תודות לסיקור ולכל מה שוי מייצגת) התחלתי קצת לפשפש ברחבי ויקיפדיה ונתקלתי בלא מעט חברות אשר לא מובן לי כיצד הן זכאיות לערך ווי לאבס לא, חברות כגון שביל נט, ווקלטק, תוכנה לעניין, צ'יף יישומים ישראל, קוריגון ועוד. בסופו של יום, וי היא חברה שהצליחה לגייס לא מעט כסף, חברה בינלאומית אשר המוצרים שלה נמכרים ברחבי העולם ולה משרדים ב3 מיקומים שונים, מציעה מספר מוצרים כאשר אחד מהם הוא ראשון מסוגו בעולם והיא זוכה לסיקור רחב כולל פרסים ותארים. הדיון בהחלט צריך להיות ענייני אבל לכתוב שמדובר בסכומים זעירים ובמיוחד שיש אלפי חברות וסטארטאפים אשר לא מצליחים להגיע גם לסכומים זעירים אלו, לי אישית נשמע קצת מוזר. אערך מחדש מחר ואוסיף מידע נוסף כולל מוצרים נוספים ונקווה שדעתכם תשתנה. Vijogg - שיחה 11:40, 31 באוגוסט 2019 (IDT)
מהחברות הללו הכרתי רק שתיים, אבל שתיהן חברות חשובות. לא בהכרח גדולות, אבל בעלות תפקיד חשוב (במקרה של ווקלטק: בעיקר היסטורי). אבל יותר חשוב מכך: הערכים נכתבו כאשר החברות כבר היו מבוססות. גם במקרה של שביל נט: הערך נכתב ארבע שנים לאחר היווסדה, הערך על קוריגון נכתב כמעט עשור לאחר היווסדה, כאשר היא נמכרה לחברה גדולה. מעבר לכך, אני מקווה להתייחסות עניינית יותר לביקורת. Tzafrir - שיחה 18:37, 31 באוגוסט 2019 (IDT)
קיומם או העדרם של ערכים אחרים איננו מעלה ואיננו מוריד לעניין זה. כאן דנים על הערך הזה ורק על הערך הזה. יש לספק הוכחות ברורות לחשיבות אנציקלופדית של הערך הנוכחי. אם לדעתך, יש ערך אחר שאין לו חשיבות אנציקלופדית, תוכל להציב בו תבנית חשיבות ברגע שתהיה לך זכות הצבעה ונקיים את הדיון הזה גם לגבי הערך ההוא בדף שיחה שמשויך אליו. כעת יש להתרכז בערך העומד לדיון כאן. גילגמש שיחה 22:03, 31 באוגוסט 2019 (IDT)
שלום לכולם, לאחר מחשבה מערכתית, הגענו למסקנה שנעשתה טעות ואולי מכיוון שבחרנו לכתוב את הערך בהתמקדות בוי לאבס בלבד (כי זה שם החברה כרגע), דיי הפקרנו מידע חשוב על תחילת חיי החברה. אז ראשית אני מתנצלת אך מכל המידע שככה קראתי והמחשבה הבסיסית כי כרגע השם שונה וכל המערך שונה, חשבתי שזו הדרך הנכונה. אני אפרט מידע נוסף על החברה ואציין שלחברה יש גם ערך באנגלית (w:LifeBEAM) ולכן הקמנו את הערך בעברית. אם מישהו יוכל לעזור לי, אני אשמח מאוד ולהלן בראשי פרקים:
החברה התחילה את חייה תחת השם LifeBEAM.
החברה הוקמה בשנת 2011
תחילה, מוצרי החברה היו עבור טייסים, אסטרונאוטים וכוחות מיוחדים. לאחר מכן החלה לייצר גם מוצרי כושר.
מוצרה הראשון של החברה עקבו אחר קצב הלב וזרימת הדם של טייסים ואסטרונאוטים על ידי שילוב סנסורים בקסדות. מייסד החברה הסביר שהם פיתחו את המוצרים בעקבות מוות של טייסים הנגרם כתוצאה מאי קיומו של מידע ביומטרי טוב.
חיל האוויר הישראלי עזר בבדיקה ובחינת המוצרים בשל ותודות לחשיבותם.
חיל האוויר האמריקאי ונאסא השתמשו במוצרי החברה
הטכנולוגיה בשימוש חברת אלביט בקסדות החכמות לטייסי F16
מוצרי חברה נוספים הם: כובע ספורט - אשר סוקר על ידי מגזין טיים, CNET ועוד, קסדה עבור רוכבי אופניים אשר זכתה לסיקורים רבים וכמובן אוזניות VI.
טכנולוגיית החברה גם מיושמת בשעונים החכמים של סמסונג ובאוזניות האלחוטיות של אנדר ארמור.

כמובן שברגע שאבין שזה נכון, אוריד הכל לכתב מסודר יותר ואזין לערך (אלא אם אני אמורה לעשות זאת כעת??). ביצעתי פנייה בחממה ואני מקווה שיגיבו לי בקרוב ויוכלו לעזור לי כי מסתבר שאני לא מבינה הכי טוב וכל מה שקראתי אודות כתיבה, עדיין לא העניק לי מסגרת טובה. כאן המקום לחזור על הבקשה שלי לעזרה אם מישהו מכם מוכן לחנוך אותי מעט למרות שאני חלק מהחברה... תודה, Vijogg - שיחה 21:24, 1 בספטמבר 2019 (IDT).

מדוע הערך נמחק מבלי התייחסות לכל מה שכתבתי? Vijogg - שיחה 12:25, 2 בספטמבר 2019 (IDT)
הערך נמחק לפי הנהלים שלנו. דיון חשיבות נמשך שבוע. אין חובה להתייחס באופן פרטני לכל מה שנכתב בדף שיחה. רק משתמש בעל זכות הצבעה שאינו כותב הערך יכול להבהיר את חשיבות הערך. אם זה לא קורה תוך שבוע מיום הנחת התבנית, הערך נמחק. גילגמש שיחה 12:38, 2 בספטמבר 2019 (IDT)
תודה על ההסבר גילגמש, מעריכה מאוד. אני מבינה אבל בכל זאת התנהל דיון קולח יחסית והעליתי המון מידע (אין לי את הקילומטראז' שלכם מבחינת כתיבה והבנת הכללים והתנצלתי על הטעות והסברתי מדוע חשבתי שלא צריך לכלול אותו). גזירת המחיקה היא קשה ואם הוכנס מידע חדש, אפשר להתייחס אליו שהרי לא יקרה כלום אם המחיקה תהייה בעוד כמה שעות או לפחות לאחר התייחסות.. אנחנו בני אדם בסופו של יום ויכול מאוד להיות שלאור המידע החדש, כן תהייה חשיבות והמטרה היא הרי להעשיר את ויקיפדיה. תוכל לכתוב לי אל מי אני אמורה לפנות בקשר למחיקה הזו ולשחזור? Vijogg - שיחה 12:50, 2 בספטמבר 2019 (IDT)
אני מצטער, אני רואה שהערך חשוב לך אבל אין כל כך מה לעשות. אם נמחק אז נמחק. לא סתם (מי שמחק) הוא זה שאחראי על ערכים שיש עליהם תבנית חשיבות. צריכה להיות סיבה כבדת משקל להאריך את הדיון מעבר לזמן שלו. יתכן שיש עוד כמה שעות עד יציאת השבוע, לא בדקתי מתי בדיוק הונחה התבנית אבל אם תוך שבוע אף אחד לא מצא לנכון להבהיר חשיבות לא סביר שימצא מישהו כזה. יתרה מכך, הבהרת חשיבות אינה סוף פסוק. עדיין אפשר למחוק את הערך, אפילו אם הובהרה חשיבותו לאחר הצבעה. בדרך כלל ערכים שאין להם תמיכה ניכרת בדף שיחה נמחקים בסופו של דבר. לכן, ככל הנראה, אין מה לעשות בנדון. גילגמש שיחה 14:02, 2 בספטמבר 2019 (IDT)
תודה גילגמש, הערך בהחלט חשוב לי ואני דיי מכה על חטא כי אם הייתי יודעת שכותבים הכל מלכתחילה, אזי הכל היה יכל להיות שונה (יש המון עידוד לכתיבה עצמית במקום שכירת עורך לכתיבה וחשבתי שיהיה זה נכון לכתוב לבד). בכל מקרה, שחזרו לי את הערך לטיוטה שלי ואם הבנתי נכון, עליי להוסיף את כל המידע שכתבתי כאן על מנת לייצר שינוי מהותי ואז לנסות שוב. העורך צפריר כתב בשיחה עם מוחק הערך שכעת כן יש מה לדבר לאור התוספות למרות הגבוליות ולכן אני אסדר הכל באופן יותר טוב ואז אגיש מחדש. מעצם היותי חלק מהחברה, אני יודעת שיש חשיבות ואם תוכל להקדיש רגע לקרוא את כל התוספות שכתבתי כאן ולא הוספתי בעוונתי לערך, אני בטוחה שאולי דעתך תשתנה. אנחנו ממש על היום של השבוע ולכן חשוב לי לנסות לסדר זאת לפני שיש מחיקה ואז הבנתי שהתהליך קשוח מאוד גם אם הכל בסדר ויש חשיבות ברורה... בנוסף, אכתוב לך ברשותך בדף שיחתך בעניין הנתונים ואם זה לא במקום, אמחוק או שתמחוק אתה. תודה, Vijogg - שיחה 14:57, 2 בספטמבר 2019 (IDT)
הטיוטה נערכה והשתנתה. בהמשך ועל פי הכללים, יפתח דיון חשיבות. כרגע, רק רציתי להודות לכולם. Vijogg - שיחה 09:14, 3 בספטמבר 2019 (IDT)
רק משתמש בעל זכות הצבעה יכול ליזום דיון מהסוג הזה ורק על פי הכללים, בין היתר יש להקפיד על תקופת הצינון בין דיונים. גילגמש שיחה 16:28, 3 בספטמבר 2019 (IDT)

עריכה[עריכת קוד מקור]

שלום, לא מובן לי איזו עריכה נדרשת לערך ואשמח להרחבה. ישנם קישורים בכמות מקובלת, הניסוח מתאים והכל מגובה. אשמח להרחבה על מנת לתקן ולהסיר את התבנית, תודה Vijogg - שיחה 00:01, 28 באוגוסט 2019 (IDT)