שיחת משתמש:ויקיטכני

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ויקיטכני, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Crazy Ivanשיחה 21:11, 21 בנובמבר 2009 (IST)

אנחנו לא יודעים עליך כלום[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום ויקיטכני,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:ויקיטכני". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, ויקיפד ~ התא הקולי ~ מה? 21:38, 21 בנובמבר 2009 (IST)

ויקיזציה[עריכת קוד מקור]

שלום.

ראיתי את עריכתך בדף ויקיפדיה:תרומות המשתמש, ובלי כוונה (עקב גלישה בנייד), לחצתי על "תודה". לפני כן התלבטתי אם לומר משהו, אבל בגלל התקלה החלטתי לומר: תודה לך על רצונך לתרום לוויקיפדי, אבל עריכותיך שם אינן מועילות. מי שמגיע לדף הזה הוא משתמש שרוצה עזרה בהבנת דף התרומות. משתמש כזה לא זקוק לקישור ל"ויקיפדיה" או "ערך". קישורים לא נחוצים נפוצים בוויקיפדיה, ובדרך כלל אינם מזיקים , אבל עדיף בלעדיהם. עריכות סרק כאלו מופיעות ברשימות המעקב של עורכים שעוקבים אחרי הדף, וריבוי הקישורים כשלעצמו (מכונה לפעמים "כחלת") עושה את הדף פחות שימושי ולא יותר. שוב, לא חשבתי להעיר, אבל עקב ההודיה השגויה שלי החלטתי להבהיר, ואם כבר באתי הנה, אז שוב תודה על ההשקעה והמאמץ, אבל עדיף להימנע מעריכות כאלה בעתיד. בברכה, קיפודנחש 03:50, 19 בפברואר 2018 (IST) קיפודנחש 03:50, 19 בפברואר 2018 (IST)

תודה רבה קיפודנחש על הערתך. אכן קראתי בוויקיפדיה האנגלית שהמדיניות כיום היא לא המדיניות שהייתה בעבר (קישור לכל מושג) אלא קישור רק למושגים שרלוונטיים לערך. אתקן את כל עריכותיי השגויות ברגע שאמצא זמן פנוי. ויקיטכני - שיחה 20:41, 7 במרץ 2018 (IST)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 21:32, 29 במרץ 2018 (IDT)

כוכב עם חתיכת לב![עריכת קוד מקור]

Wikilove2 new.png כוכב המסורים
תודה רבה לך על עבודתך המסורה, המושקעת והמדוייקת. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 14:44, 10 באפריל 2018 (IDT)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 04:30, 13 באפריל 2018 (IDT)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 03:40, 20 באפריל 2018 (IDT)

בדוק עריכות אוט'[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום ויקיטכני,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה,--היידן 07:28, 28 באפריל 2018 (IDT)

כוכב למדריך![עריכת קוד מקור]

Compass Barnstar Hires.png כוכב המדריכים
תודה לך על העריכה המקיפה, הסדר והעדכון שאתה עושה בדפי העזרה וההדרכה של ויקיפדיה. אין ספק כי הבהירות בדפים אלו תביא עוד עורכים ועריכות לוויקיפדיה העברית. תודה לך! קובץ על ידשיחה ♦ 11:26, 2 במאי 2018 (IDT)