שיחת משתמש:יגילו במלכם

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אגודת קדושת ציון[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "אגודת קדושת ציון". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
גילגמש אני מתפלא על האזהרה. האם אינך מכיר במושג "גירסה יציבה"? יגילו במלכם - שיחה 13:51, 21 באוגוסט 2019 (IDT)
אני מכיר היטב. השאלה אם אתה מכיר. אתה מסיר חלק שהיה קיים בגרסה היציבה. כמו כן, ראוי שתשתמש בחשבון אחד בלבד. גילגמש שיחה 13:52, 21 באוגוסט 2019 (IDT)
אתה טועה. ויש לך מזל שלא הקדמתי אותך בהצבת תבנית האזהרה בדף שיחתך. כפי שתוכל וודאי לראות המילה נוספה לפני 3 ימים בלבד. לא הבנתי את הערתך השנייה - אין לי חשבון נוסף בוויקיפדיה. יגילו במלכם - שיחה 13:55, 21 באוגוסט 2019 (IDT)
????גילגמש- אולי במקום לשחזר אותי ולבקש את חסימתי תתייחס למה שכתבתי כאן?? יגילו במלכם - שיחה 13:59, 21 באוגוסט 2019 (IDT)
יגילו במלכם, אני מבין שאתה מכיר כמה מושגים בויקיפדיה, אבל הם לא יכולים להצדיק מלחמת עריכה שלך, חדל מכך ומיד. בריאן - שיחה 15:26, 21 באוגוסט 2019 (IDT)
רק להבהרת העניין, כיוון שבריאן לא השתמש במילה המפורשת - זו אזהרה אחרונה בהחלט לפני חסימה. גם אם אתה צודק, אתה לא אמור לנהל מלחמת עריכה. אם תנהל אחת נוספת - תחסם. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 19:19, 21 באוגוסט 2019 (IDT)
תודה בריאן על ההתייחסות, רק שאלה קטנה - מה עלי לעשות במקרה שמשתמש בעל וותק משחזר אותי בניגוד לגירסה יציבה (למשל במקרה זה)? ושאלה נוספת: האם במלחמת עריכה מאשימים רק צד אחד? אם כן, לפי מה קובעים מיהו האשם במלחמה? יגילו במלכם - שיחה 00:39, 22 באוגוסט 2019 (IDT)
לפתוח דיון בדף השיחה. אף אחד לא נאשם ולא אשם, פשוט מבקשים ממך לא להיכנס למלחמת עריכה. בריאן - שיחה 08:47, 22 באוגוסט 2019 (IDT)

חיבת ציון[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:חובבי ציון

זכות הצבעה (מנחם רוט)[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:מנחם רוט3". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, נילס אנדרסן - שיחה 00:10, 16 באוקטובר 2019 (IDT)