שיחת משתמש:צ. כשר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תבנית:ספירת העומר

יד לאחים[עריכת קוד מקור]

בקשר לתיקון שלך בערך יד לאחים - אתה לא יכול להוסיף את המילה "לא" בפתח המשפט, ובכך להפוך את משמעותו, בלי להביא איזושהי ראיה לכך שהניסוח הקודם היה שגוי. הוספת פרטים היא תמיד דבר מבורך, גם תיקוני ניסוח, דיוקים וכיוצ"ב. אבל אם אתה רוצה להפוך פרט מסוים על פיו, אתה חייב להצדיק את עצמך באיזשהו אופן, או לפחות להתריע ב"שיחה" שאתה עומד לעשות שינוי ולתת למי שכתב את המשפט מלכתחילה הזדמנות להתנגד. ‏DrorK‏ • ‏שיחה‏ 23:40, 16 באוגוסט 2006 (IDT)

אתה עושה צחוק? שמת לב איזה אמירה חסרת הגיון יצרת? עמית 23:46, 16 באוגוסט 2006 (IDT)

העברתי את התשובה לכאן:

שלום עמית,עדיין לא הבנתי מה אתה רוצה,שאלתי את הנהלה של יד לאחים,ואמרו שלא קיבלו כסף,אולי לפעמים קיבלו קצת. צ. כשר 12:53, 17 באוגוסט 2006 (IDT)

אתה ממשיך לעשות צחוק? "אולי לפעמים קיבלו קצת"? הלוואי שיכולתי לומר זאת על עצמי! במה שכתבת כאן אתה מעיד בעצמך שהשינוי שביצעת אינו נכון! זהו ממש אישור למה שקודם לכן היה בגדר שמועה.
מעבר לכך, ראה איזה אי-גיון נוצר עקב התיקון שביצעת: "בפועל, הארגון אינו זוכה לתקציבים מן המדינה (מלבד מה שמקבלת כל עמותה רשומה) ולשיתוף פעולה בלתי רשמי עם משרדי ממשלה ורשויות מקומיות." כן שיתוף פעולה או לא שיתוף פעולה? רשמי או בלתי רשמי? איזה תקציב למען השם מקבלת "כל עמותה רשומה"? השינוי שלך עשה חוכא ואיטלולא מכל הפיסקה הזאת. עמית 13:04, 17 באוגוסט 2006 (IDT)
הערת אגב: כנראה שלא הבנת, אבל הנוהג כאן הוא להמשיך שיחות באותו דף בהן הם התחילו. עמית 13:10, 17 באוגוסט 2006 (IDT)

חתימה[עריכת קוד מקור]

שלום, בדפי שיחה (אך לא בפני הערכים) נהוג לחתום. בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה. בברכה, DGtal 23:50, 16 באוגוסט 2006 (IDT)

תשובה לעמית[עריכת קוד מקור]

לא ידעתי,אני גולש חדש,בכל אופן,תודה רבה.

ואל תמסור את הסיסמא שלך לאחרים. זה מתכון בדוק לצרות. עמית 13:13, 17 באוגוסט 2006 (IDT)

אוקי עמית בסדר.

צ. כשר 13:14, 17 באוגוסט 2006 (IDT)

עוד הצעה ידידותית: לפני שאתה ממשיך לבצע עריכות, קרא את דפי העזר לעריכה. עמית 13:17, 17 באוגוסט 2006 (IDT)

קראתי,לא כל כך הבנתי צ. כשר 13:18, 17 באוגוסט 2006 (IDT)

שיחה: אריאל שרון[עריכת קוד מקור]

אתה מתבקש לא להוסיף הערות חסרות פשר והבעת דעות אישית לדפי שיחה או לערכים. pacmanשיחה 20:40, 17 באוגוסט 2006 (IDT)

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
 • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
 • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
 • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.
  pacmanשיחה 12:41, 18 באוגוסט 2006 (IDT)

הועד למען א"י[עריכת קוד מקור]

מחקתי את הערך כיוון שבערך עצמו כתוב שהועד אלמוני, וממילא אין לו חשיבות אנציקלופדית. לא כל עמותה קטנה צריכה לקבל ערך. בברכה, DGtal 12:50, 18 באוגוסט 2006 (IDT)

ראשית, הערה טכנית: נהוג להמשיך שיחה במקום בו החלה. במקרה זה, אצלך בדף השיחה. שנית, ויקיפדיה איננה לוח מודעות או אמצעי לפרסום עצמי. אם הועד יגדל ויתפתח ובאמת יגרור תהודה ציבורית רחבה (גם מחוץ לאנ"ש), אז יש מקום לערך. בינתיים ממש לא. ראה גם: ויקיפדיה:מה ויקיפדיה איננה. שבת שלום, DGtal 13:00, 18 באוגוסט 2006 (IDT)

שבת שלום גם לך,מקווה שבקרוב תשמע מהועד.

איתמר בן-גביר[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך איתמר בן-גביר שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, DGtal 13:55, 20 באוגוסט 2006 (IDT)

הערך באמת היה קצרמר במיוחד ורבו בו הטעויות: איך היה עוזרו של הרב כהנא כשהוא רק בשנות ה-20 לחייו? לא התפרסם כי לא התפלל לרפואת שרון, אלא הרבה קודם בשל היותו בלאגניסט ופרובוקטור (לא בהכרח בהקשר שב"כ, אם כי הוציעו כרוז מיוחד לומר שהוא לא מהשב"כ). אגב, הוא נשוי. מציע שתערוך מחקר מקיף יותר לפני שתעלה ערכים. תודה, DGtal 13:55, 20 באוגוסט 2006 (IDT)

אם כן אז תקן את הפרטים החסרים אל תמחוק את כל הערך,למה לקלקל?

שלום[עריכת קוד מקור]

להתראות רבותי בעוד כמה שעות אני עוזב,לחודש בערך אנא על תהרסו את דף המשתמש שלי,ותיעצו לי כשהיה רחוק איך לעשות ריבועים של עצבנות ויקי,שאני יהודי ועוד דברים החותם בעצב ובברכה מרובה צ. כשר 14:13, 20 באוגוסט 2006 (IDT)

ראה: ויקיפדיה:תיבת משתמש. לגבי בן גביר, אם הייתי מוחק את השאר הייתה נשארת חצי שורה. זה לא מספיק לערך. DGtal 14:15, 20 באוגוסט 2006 (IDT)

איך אני מתקין תבניות??!! למה אני רואה הכול בקטן??!!

תיבות משתמש/ת
Kippa.jpg משתמש זה הוא יהודי דתי
Star of David.svg משתמש זה הוא בן ללאום היהודי
נסה להעתיק את הקוד הזה לדף המשתמש שלך: {{תיבות משתמש|תיבות={{משתמש דתי}} {{משתמש יהודי}} }}
עבור על קטגורית ויקיפדיה - תיבות משתמש, וכשתמצא תבנית שמוצאת חן בעיניך, תוכל להוסיף אותה אחרי 'משתמש יהודי', מוקפת ב- {{ }}, כפי שמופיע בדוגמה. ישנן תבניות כדוגמת {{משתמש מזל}} ו-{{משתמש גיל2}}, הדורשות פרמטרים, כפי שמופיעים בהסבר על התבנית. § יובל י. § שיחה § 05:48, 26 באוגוסט 2006 (IDT)

ועד למען העם והארץ - הועד הארצי למען ארץ ישראל, סיבוב שני[עריכת קוד מקור]

כפי שציינתי קודם (ראה למעלה) הארגון הזה טרם הפך משמעותי. חיפוש בגוגל מוצא איזכור שלו רק בויקיפדיה (איזכור שאתה הוספת), ושאלתי: למה העלת את הערך שוב בטרם השתנה דבר משמעותי? DGtal 10:28, 10 באוקטובר 2006 (IST) נכון שהנוהג להמשיך שיחות איפו שהם התחילו,אך הגבת גם בדף שיחה של הערך הנידון אז עניתי שם צ. כשר 08:56, 11 באוקטובר 2006 (IST)

חיים יהודה קרינסקי[עריכת קוד מקור]

אם לא תוכל להרחיב מאוד את הערך: תאריך לידה, היכן למד ולימד, מקורות, פרסומים וכו' נאלץ למחוק את הקצרמר הזה. מומלץ לכתוב את הערך בצורה שברורה לחלוטין חשיבותו של הרב (תוך שימוש בניסוח אובייקטיבי כמובן) כדי למנוע אפשרות שהערך יימחק . ‏DGtal‏ 20:10, 16 באוגוסט 2007 (IDT)

חיים יהודה קרינסקי[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, סקרלטשיחה 20:10, 16 באוגוסט 2007 (IDT)

בקשה[עריכת קוד מקור]

אם תוכלו ליצור בשבילי תיבת משתמש,חסיד חבד עם תמונתו של הרבי מליובאוויטש אודה לכם מחמת שאיני יודע כיצד(ראיתי שהוסיפו לי,תודה רבה!)

המרכז לעניני חינוך[עריכת קוד מקור]

בקשה ממפעילי מערכת,אנא! שכתבו והוסיפו לערך המרכז לעניני חינוך,דעתי היא שאדם שרוצה להעיזר בויקפדיה בנושא חב"ד,חייב את ערך זה!

אם לא הוסיפו עד היום זה כנראה מהסיבה שרוב האנשים פה לא מכירים את המרכז ופועלו. ממילא, את הוספת המידע החסר תיאלץ לעשות בעצמך. השכתוב והעריכה פשוטים יותר כשיש מהיכן להתחיל. ‏DGtal‏ 17:52, 17 באוגוסט 2007 (IDT)

שבת שלום[עריכת קוד מקור]

אני מברך את כל גולשי ויקיפדיה בברכת שבת שלום!!!

הפסק[עריכת קוד מקור]

מפעילי המערכת אינם צריכים לקבל הודעות חונכות. אתה מוזמן לפנות לאחד האנשים המופיעים בויקיפדיה:חממה. ‏odedee שיחה 11:27, 6 בינואר 2008 (IST) קיבלתי, תודה. צ. כשר 11:29, 6 בינואר 2008 (IST)

הפרויקט להרחבת ערכי היהדות בויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

אני מכריז בזאת שאני מתכוון לפתוח דף חדש בשם: הפרויקט להרחבת ערכי היהדות בויקיפדיה, בסגנון כל הפרויקטים הקימים שם, אני מציע לפעילים בנושא, להצטרף אלי לפרויקט ראיתי שסרקלט מחקה, איני חושב שהמחיקה ראויה, בהתחשב בכך שמשתמשים אחרים העלו גם רצון לראות דבר מעין זה.

דפי שיחה[עריכת קוד מקור]

אם אין לך מה לתרום למרחב הערכים הפסק להטריד בדפי שיח ובשיחת משתמשים. סקרלטשיחה הפתיעו אותי 15:27, 6 בינואר 2008 (IST)

אף אחד לא מתנכל לך. אך אתה כותב במקומות הלא נכונים, למשל - כיכר העיר. אם ברצונך באמת ובתמים לתרום - כתוב נא ערכים ותקן קיימים במקום לכתוב בדפי שיחה. בהצלחה, דורית 15:44, 6 בינואר 2008 (IST)

ומשהו אחרון, אנא תראי מה היא מחקה לי, אולי אז תשני את דעתך, אבל רצונך זהו כבודך, אני חוזר לעבוד בכתיבת ערכים (אגב, היא מתנכלת לי גם שם) צ. כשר 15:46, 6 בינואר 2008 (IST)

אם אנחנו מתכוונים לאותו דבר - היא מחקה כי זה נמצא במרחב הערכים ולא כך צריכים הדברים להיות. שנית, משתמשים חדשים לא פותחים פרוייקטים. קודם שיוכיחו עצמם, את מסוגלותם ויכולתם לסחוף אחריהם ויקיפדים נוספים. הראה לנו שאתה יכול, למד את דרכי הוויקי ואח"כ כבר תדע שפרוייקטים כאלו לא נפתחים יש מאין. בברכה, דורית 15:50, 6 בינואר 2008 (IST)

אני מתכוון גם להודעה ששלכתי ליהודה מלאכי, וגם לתשובה שהשבתי בשיחה של חסידות חב"ד בכל אופן, תודה.

צדי"ק, שים לב שאתה נמצא בקהילה שבה משתתפים חילונים, אתאיסטים, דתיים-לאומיים, חרדים, משכילים, ילדים, נערים, פנסיונרים, נשים, גברים, שמאלנים, פרופסורים, דוקטורנטים, סטודנטים ואפילו אנשים בעלי אוריינטציה מינית השונה משלך. אם אתה לא יכול להביא את עצמך להתנהג בדרך ארץ (היינו, בלי פליטות פה כמו "מעצבן שאנשים שלא מבינים מחשיבים עצמם כמבינים גדולים"), עזוב את המיזם הזה כבר עכשיו. אם אתה חושב שאתה מסוגל לעשות זאת, תרום לערכים הקיימים ולערכים חדשים, ולא לדפי שיחה עם פרויקטים שאפתניים. תתחיל בקטן ואם תראה שאחרים מתחילים ללכת בדרכיך, יהיה זה סימן שהגיע הזמן לפתוח פרויקט מתאים. בברכה, ‏Yonidebest Ω Talk‏ 15:55, 6 בינואר 2008 (IST)

סליחה על ההתבטאות, ההיתי עצבני במקצת, בכל אופן ההודעה תפסה אותי באמצע שנוי בערך, תודה וסליחה!

טעויות כתיב[עריכת קוד מקור]

מר צ. כשר, שלום לך. בערך מרכז לעניני חינוך וכן בערך דוד זאב רוטנברג ערכת תיקונים שונים. מופיעים בהם שגיאות כתיב וכן קישורים לערכים לא קיימים ושאינם זכאים לערך. אנא אל תעשה זאת שוב. בברכה בן נון 18:12, 6 בינואר 2008 (IST)

צריך עזרה?[עריכת קוד מקור]

שלום צ. כשר. ראיתי את הודעתך בדף השיחה שלי. מעיון בדף שיחה זה ניכר כי פתחת את שהותך בוויקיפדיה ברגל שמאל. כיצד אוכל לעזור לך להשתלב בקהילת המיזם? זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 19:27, 6 בינואר 2008 (IST)

האמת היא שאני צריך מעין קורס מזורז בכל מהלך ההתנהלות של ויקיפדיה, בכל אפשרויות העריכה, בהעלאת תמונות, בניסוח מתאים, במדורי ויקיפדיה, משהוא כללי כזה, ותודה רבה על עצם הנכונות לעזור! צ. כשר 20:22, 6 בינואר 2008 (IST)

אם כך, אני מציע שתתחיל במדריך הנחמד ויקיפדיה צעד אחר צעד. באופן כללי אני ממליץ להתחיל בעריכות אשר נמצאות בקונצנזוס ודווקא להתרחק מנושאים אשר נראים כקרובים לליבך, כמו חסידות חב"ד לדוגמה, עד אשר תתמקצע יותר. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 21:06, 6 בינואר 2008 (IST)

מה פירוש בקונצנזוס (כלומר, מה בויקיפדיה נמצא בקונצנזוס?) צ. כשר 21:08, 6 בינואר 2008 (IST)

עובדות שאין עליהן עוררין או אף כל שיח ציבורי. עדיף להמנע מערכים אקטואלים או פוליטים. מעיון בתיבות המשתמש שלך אני יכול להציע לכתוב בנושא שחמט, עמק יזרעאל או אולי אישים היסטורים מהיהדות. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 21:16, 6 בינואר 2008 (IST)

כלומר, בנושאים שממילא יש לי בהם ידע, ואהו! זה רעיון, טוב, אני רץ לכתוב תודה רבה, ותמשיך לתת לי כאלה עצות! ועוד שאלה קטנה, במסגרת זה, האם להמשיך להדיין הרבה בדפי שיחה, או אולי עדיף להפסיק גם עם זה?

לדיונים בדפי שיחה בוויקיפדיה ישנם שלושה תנאים:
 1. הם לא מספקים כבוד רב למשתמש - כבוד מוכח במעשים (עריכות בערכים) ולא במילים.
 2. הדיונים צריכים להיות רלוונטים לאנציקלופדיה. כלומר, לדון בנושא הערך.
 3. יש לשמור על תרבות הדיון וכללי התנהגות בין חברי הקהילה. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 21:27, 6 בינואר 2008 (IST)

אם כך אז רוב הדיונים שלי לא עמדו בקריטוריונים, אוקיי אני עובד, אשמח לקבל עוד עצות והכוונות לשימוש נכון בויקיפדיה,צ. כשר 21:31, 6 בינואר 2008 (IST).

זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:בודק/בחירת בודקים - 6". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, ברוקסשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 20:41, 6 בינואר 2008 (IST) כן, הבעיה היא שאין לי גישה אל ויקיפדיה תמיד, אז אני לעולם לא אוכל להגיע למספר כזה. צ. כשר 20:46, 6 בינואר 2008 (IST)

אין דבר. יש דברים רבים בוויקי מלבד ההצבעות. גילגמש שיחה 20:57, 6 בינואר 2008 (IST)

ניחמתני צ. כשר 20:57, 6 בינואר 2008 (IST)

רבותי,בי בי![עריכת קוד מקור]

ושוב אני נפרד (זמנית ב"ה)מויקיפדיה.

סיכום תקופה:

התוכחתי רבות עד שבא זהר והאיר את עיני.

לזהר: המשך לשלוח לי את עצותיך המחכימות לכשהודיע לך בשיחה שלך.

הודעות שאינם סובלות דיחוי, לשלוח, אבל קחו בחשבון שלא אוכל לענות עליהם בזמן הקרוב.

            בתוגה: צ. כשר 22:03, 6 בינואר 2008 (IST)

שלום לכם![עריכת קוד מקור]

הנה ב"ה חזרתי. לזהר דרוקמן, אני משאיר לך בדף המשתמש שלך הודעה. המשך לשלוח לי עצות!

אחזור על עצתי לעיל - החל דרכך בוויקיפדיה בכתיבה ותיקון של ערכים בהם יש לך ידע - אבל לא זיקה רגשית. כלומר, ניכר כי יש לך מעורבות אישית כלשהי עם חב"ד - עדיף, בשלב ההתחלתי, להמנע מלערוך בערכים הקשורים לנושא זה ולהתרכז בערכים אחרים אשר בתחום ידיעותיך. לאחר זמן מה תבין היטב את הלך הרוח הוויקיפדי והקווים המנחים לפיהם אנו עובדים כאשר אנו כותבים ערכים. אני שוב מציע את ויקיפדיה:צעד אחר צעד. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 23:19, 22 בפברואר 2008 (IST)

עולו ואתכנשו לאכסנאי.[עריכת קוד מקור]

בס"ד

 • יבוא ידיד בין ידיד, יפתח את הידית, ויכנס לאכסניא לביקור(ת) ידידותי(ת).
 • מיין ברודער קום אריין אין קרעטשמע אריין.
 • יאתא מר לפונדק דילי בגין דדילי ודילך דלהון אינהו.

ברוכים הבאים בשם ה'!

יהודה מלאכי.U.D-דיבוריםהסבר פניך לחדש! וגם לותיק!*כמה חדשים קיבלת היום? • י"א באדר ב' ה'תשס"ח • 15:27, 18 במרץ 2008 (IST)

הודעה[עריכת קוד מקור]

צ. כשר שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

הטילדה הרביעית מתכוננת לחג הפסח, ויוצאת בגיליון חדש!

מי הוא רוצחו האמיתי של קנדי, עולם רועש וגועש של חידות נחשף מתחת לפני הערכים, ערן מעלה הצעה לניקיון פסח ויקיפדי, טור אישי מאת הבודקת החמישית והפתעה לדוברי הזאמבואנגה צ'אוואקאנו שבינינו!

כל זה ועוד הרבה בגיליון החג של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 02:30, 30 במרץ 2008 (IDT)

עריכתך בערך יהושע בן גמלא[עריכת קוד מקור]

יישר כוח. תיקנת עיוות ששכב שם הרבה זמן ואיש לא שם לב. עמית - שיחה 18:51, 24 באפריל 2008 (IDT) תודה רבה! צ. כשר 18:53, 24 באפריל 2008 (IDT)

מה קרה לויקיפדיה?[עריכת קוד מקור]

זה נראה שהיא נרדמה! בברכה לגאולה,צ. כשר - שיחה 23:13, 24 באפריל 2008 (IDT)

העברת דף[עריכת קוד מקור]

שלום צ. כשר. העברתי את הדף שיצרת למשתמש:צ. כשר/מרתף דיונים. סיבת ההעברה היתה עקב כך שיצרת אותו במרחב הערכים, ולא במרחב המשתמש שלך. כעת הכל בסדר, אך שים לב לכתובת הדף. ברי"אשיחה מבן הטבע לאב הידע • כ' בניסן ה'תשס"ח • 00:26, 25 באפריל 2008 (IDT)

בניגוד למשתמשים אחרים,הסיוע שלך הוא יחיד במינו,ושוב,איך אני מעביר אותו לצורת שיחה (בצורה שכל משתמש יכול להוסיף הערה וכדומה? בברכה לגאולה,צ. כשר - שיחה 00:27, 25 באפריל 2008 (IDT)
עניתי לך בדלפק הייעוץ. בקצרה: יש לו כבר דף שיחה, שכרגע הוא אדום בגלל שעוד לא כתבו שם כלום. יש לשונית שיחה בראש הדף שיצרת, ככל דף ערך או דף משתמש אחר בוויקיפדיה. שים לב גם למה שכתבתי לך בדלפק הייעוץ בפסקת "הצילו" שלך. ברי"אשיחה מבן הטבע לאב הידע • כ' בניסן ה'תשס"ח • 00:32, 25 באפריל 2008 (IDT)

מה כולל ניהול בפועל של המרתף?[עריכת קוד מקור]

שאלתיך בדף שיחתי אנא ענה לי שם בברכת מועדים לשמחה, יהודה מלאכישיחהויקיהדות • כ' בניסן ה'תשס"ח• 01:27, 25 באפריל 2008 (IDT)

הודעה חשובה![עריכת קוד מקור]

בתוך לכל היותר חצי שעה אני עוזב זמנית את ויקיפדיה, דיונים יתנהלו במרתף, והניהול יעבור או לידי ר' יהודה מלאכי,ואם לא יסכים אזי נראה כבר. בברכה לגאולה,צ. כשר - שיחה 02:22, 25 באפריל 2008 (IDT)

הודעות בתפוצת נאט"ו[עריכת קוד מקור]

אנא הפסק לפרסם את ה"מרתף" שלך בדפי שיחה של אנשים. במקום לשלוח עשרות הודעות, אתה יכול להשאיר הודעה אחת בלוח המודעות. עוזי ו. - שיחה 16:55, 16 במאי 2008 (IDT)

הודעותיך מבוטלות. הפסק מיד, כפי שנתבקשת, או שתיחסם. ‏odedee שיחה 17:55, 16 במאי 2008 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

צ. כשר שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

הטילדה הרביעית צלחה את חגיגות ה-60, ויוצאת בגיליון חדש!

חגי אדלר מספר על מיזם האסטרונומיה, טוקיוני שואל איך גונבים משהו חופשי, Drork מגלה על נציגות ישראלית במפגש ויקימדי בהולנד ובאיזו קריירה חלופית יבחרו הוויקיפדים עוטפי הקרמבואים?

כל זה ועוד הרבה בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 17:20, 16 במאי 2008 (IDT)

קראתי ואין עונה![עריכת קוד מקור]

שני משתמשים (עוזי ו. ודניאל ב.) מוחקים את ההזמנות שלי למרתף,אין תגובה על פניותי,עד מתי? החותם בכאב,בדמע,ובברכה לגאולה,צ. כשר - שיחה 17:30, 16 במאי 2008 (IDT) על מה הרעש? מוטי שפיגל - שיחה 17:39, 16 במאי 2008 (IDT) מכיוון שהמרתף לא כ"כ פעיל,שיגרתי הזמנות למשתמשים,וכמה משתמשים מחקו לי אותם באופן שיטתי בברכה לגאולה,צ. כשר - שיחה 17:53, 16 במאי 2008 (IDT)

בתור מי שראה את אחת ההזמנות שלך, רק רציתי להגיד שקשה מאוד למצוא את ה"מרתף", כי אין לינק בהודעה. בברכה, --איש המרק - שיחה 17:42, 16 במאי 2008 (IDT)
גם אני לא מצאתי את מרתף הדיונים אם כי שמחתי לקבל את ההזמנה. קוני למלי"א באייר ה'תשס"ח • 17:56, 16 במאי 2008 (IDT)
משומה בשניה זאת בדיוק עודדי ממחק את הזמנתך- איניט יודע מדוע ואיני יודע מהו מרתף הדיונים. קוני למלי"ב באייר ה'תשס"ח • 18:00, 16 במאי 2008 (IDT)

מספר משתמשים החליטו למחוק את ההודעות שלי, הקישור הוא כזה משתמש:צ. כשר/מרתף דיונים,בברכה לגאולה,צ. כשר - שיחה 18:26, 16 במאי 2008 (IDT).

נא לא להכפיש את שמי, לא נגעתי בשום הודעה שלך. אני מציע לך למחוק את הערתך המעליבה שכתבת עלי ועל עוזי במשתמש:צ. כשר/מרתף דיונים. בכל אופן, ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, אין בה מקום לפורמים שלא תורמים בכלום לאנציקלופדיה, יש מספיק אחרים כאלה באינטרנט. דניאל ב. 03:10, 17 במאי 2008 (IDT)

שבת שלום![עריכת קוד מקור]

שבת שלום! ובמוצאי שבת כנסו למשתמש:צ. כשר/מרתף דיונים. בברכה לגאולה,צ. כשר - שיחה 18:54, 16 במאי 2008 (IDT)

בובות קש[עריכת קוד מקור]

שלום רב. החשבון משתמש:מוטי שפיגל נחסם. אנא קרא את הערותי בדף השיחה שם. עוזי ו. - שיחה 09:37, 20 במאי 2008 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

צ. כשר שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

לקראת יום הולדתה החמישי של ויקיפדיה העברית שחל מחר - הטילדה הרביעית יוצאת בגיליון חדש!

אריה ענבר בראיון בלעדי עם בובות קש, חשיפת בחירתו של הזוכה בבחירות לחבר הנאמנים, ההצבעה ששברה את שיא הנמנעים בכל הזמנים, ומחקר חדש שמראה שעריכות מרובות בדפי שיחה, מגדילות את הסיכוי להיבחר למפעיל מערכת.

כל זה ועוד הרבה יותר בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 23:03, 7 ביולי 2008 (IDT)


עזרה:יוסף רוזנבלט[עריכת קוד מקור]

שלום לך, אני חדש כאן, ועומד לסיים הרחבה מסיבית (או יותר נכון שכתוב מחדש) של הערך יוסף רוזנבלט. אשמח אם תוכל לעבור עליו ולתת את הערותיך לגבי הסגנון (האם הוא מספיק וויקיפדי) התוכן (האם הגזמתי בהבאת עובדות) ומה לדעתך חסר או זקוק לשינוי. אני עדיין צריך להכניס שם את הקטע האחרון (המסע לא"י) וכן צריך לנסות להרכיב רשימה של ההקלטות (פרוייקט מסובך יחסית). כמובן שאציין מקורות (הכל מספרו הביוגרפי של בנו הרב ד"ר שמואל רונזבלט) ואוסיף קישורים חיצוניים. בתודה, דניאל - שיחה 01:51, 18 באוגוסט 2008 (IDT)

הנך מוזמן לדפי השיחה[עריכת קוד מקור]

הנך מוזמן לשתף פעולה ולכתוב את דעתך, בדפי השיחה הבאים; שיחה:חסידות חב"ד#על תולדות חב"ד ובשיחת תבנית:אדמו"ר מיד בפיסקה הראשונה--, בברכה ‏אבגדשיחה 05:14, 4 בספטמבר 2008 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

צ. כשר שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

אחרי הפסקה ארוכה - הטילדה הרביעית יוצאת בגיליון חדש!

האם ויקיפדיה עשויה לחזות מראש את תוצאות הבחירות באמריקה? מה לוויקיפדיה ולמירוצים? מדור "השבוע לפני" מורחב לרגל החגים ושלומית קדם בטור אישי עושה אלכימיה למילים. לגיליון מצורף המדריך המלא לנחסם המתחיל.

כל זה ועוד הרבה יותר בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 20:35, 4 באוקטובר 2008 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

צ. כשר שלום, המשתמש חגי אדלר מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

לרגל השנה האזרחית החדשה – הטילדה הרביעית יוצאת בגיליון חדש!

בלעדי: סקר מפעילי מערכת ראשון מסוגו, ויקיפדיה ניידת לגלישה בטלפון שלכם, שופט שכותב את גזרי הדין בעזרת סיאנס ועלילותיה של תמרה ומצלמתה מעבר לים.

כל זה ועוד הרבה בגיליון החדש של הטילדה הרביעית! מנעים הזמן הרשמי בממ"ד שלכם!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 01:16, 2 בינואר 2009 (IST)

אני מעוניין לכתוב ערכים על גדולי ישראל[עריכת קוד מקור]

אשמח לקבל ייעוץ בנושא

אדמו"רותו של הרש"ג[עריכת קוד מקור]

ראיתי בדף השיחה על חסידות חב"ד שאתה טוען שיש לך מקורות לאדמו"רות של הרש"ג בשנים הראשונות לנשיאות (עד תשי"ד). אשמח מאד אם תוכל לשתף אותי במקורות הללו. --תוהה - שיחה 05:35, 14 באפריל 2009 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

צ. כשר שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

לקראת תרגיל העורף הגדול, הטילדה יוצאת בגיליון חדש!

הקשר עם האקדמיה מתהדק, הבוט של DMY יוצא לחופשה ודיוני מחיקה מייצרים משוררים. מי שרוצה להעניק ערך ויקיפדי כמתנה לשמעון פרס, עכשיו הוא סוף סוף יכול!

על כל זה ועוד הרבה בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 16:39, 1 ביוני 2009 (IDT)

החממה[עריכת קוד מקור]

הי,
נראה שאתה כבר לא פעיל פה במיוחד. האם אוכל להסיר את שמך מהחממה? תומר א. - שיחה 16:24, 7 ביולי 2009 (IDT)

הסרתי. תומר א. - שיחה 23:03, 10 ביולי 2009 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

צ. כשר שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

חגיגות היובל מתקרבות ובאות, DMY מפשפש בארכיונים, תמרה באלבום התמונות ואדעולם יוצא לחפש את השבטים האבודים. על כל זה ועוד הרבה בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 21:37, 4 בנובמבר 2009 (IST)

הודעה[עריכת קוד מקור]

צ. כשר שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

Wiki logo 100 elef 13.png
הטילדה הרביעית
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

הוויקיפדיה העברית חצתה את סף המאה אלף ערכים והטילדה הרביעית מגיבה! הרצאות היובל, תאוריות קשר, ארכאולוגיה, גותיקה וסוף סוף תשובה לשאלה מי הוויקיפד הפופולרי ביותר, כל זאת ועוד בגיליון החגיגי!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 23:13, 16 בפברואר 2010 (IST)

ישיבת תומכי תמימים[עריכת קוד מקור]

שלום,

נאלצתי לבטל את עריכתך, שבה הוספת קישור חיצוני. הסיבה לכך עשויה להיות אחת מהסיבות הרשומות להלן:

 • הקישור שהוספת אינו רלוונטי מספיק לערך.
 • תוכן האתר שאליו קישרת בעייתי מבחינת השמירה על זכויות יוצרים.
 • הקישור עוסק בנושא כללי בעוד שהערך עוסק בהיבט מסוים בלבד של הנושא, ולהפך.
 • באתר שאליו קישרת יש מידע אנציקלופדי מועט בנוסף על זה שכבר מצוי בערך.
 • מדובר באתר לא רשמי שלא ברור מי עומד מאחוריו.

יחד עם זאת, מומלץ לעבור על המדריך שלנו העוסק בקישורים חיצוניים בערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה של הערך ולדון שם בנושא.

בברכה, קרטושקלעךסיר הבישולאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 21:52, 30 במרץ 2010 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

שלום, המשתמש טוקיוני מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
HatildaHarviit-chrom.png


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, טוקיוני 23:37, 30 באוגוסט 2010 (IDT)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

שנה עברה מאז יצא הגיליון האחרון, והנה זה קורה - הטילדה הרביעית חוזרת במהדורה מחודשת, ובעיצוב רענן!
מהו באמת תפקידו של הדייל? מדוע בן לאדן לא ידע מנוח בוויקיפדיה גם לאחר מותו? מי מאוכזבת ממצב החינוך בארץ? ואיזו ויקיפדית זכתה לתהילת עולם בוויקישיתוף?! מאמרים נוקבים וכתבות מרתקות נוספות ממתינים לכם בגיליון החדש!
HatildaHarviit-chrom.png

ערן בוט - שיחה 23:43, 14 בנובמבר 2011 (IST)