שיחת משתמש:Amir37

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Amir37, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דוד שי - שיחה 19:02, 4 ביולי 2009 (IDT)

תודה[עריכת קוד מקור]

על הסרת המשפט ההזוי שהיה בערך צומת ספרים. בברכה, ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 21:09, 31 ביולי 2011 (IDT)

עיריית חיפה[עריכת קוד מקור]

ביטלתי את עריכתך, כי יש ערך מפורט יונה יהב, כך שמידע רב מידי עליו בערך הנ"ל, מיותר. מיסטר דבֶּליו ~ הגיע הזמן שערכי הסרטים ייראו אחרת! 01:36, 4 באוגוסט 2011 (IDT)

תבנית:ynet[עריכת קוד מקור]

לנוחיותך... • עודד (Damzow)שיחה • 18:35, 6 באוגוסט 2011 (IDT)

ובהמשך לשאלתך בשיחת משתמש:ירון, שלצערנו לא כל כך פעיל לאחרונה בוויקי: יש גם תבנית:nrg. ועוד הרבה תבניות של קישורים חיצוניים. באופן כללי ניתן לכתוב הערות שוליים לפי ההוראות בעזרה:הערת שוליים. אשמח לסייע בכל שאלה. המשך תרומה נעימה בוויקיפדיה, Ravit - שיחה 16:49, 12 באוגוסט 2011 (IDT)

נשמח להכיר אותך[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Amir37,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Amir37". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, ‏Ldorfman‏ • שיחה 14:57, 17 באוגוסט 2011 (IDT)

תודה, אעשה זאת בקרוב.
תודה גם על תיקון הקישור לאתר nrg בערך "כוכב נולד" (לא הבנתי למה הקישור מוביל לדף ריק, למרות שפעלתי לפי ההנחיות של הציטוט מאתר nrg)...
בברכה, Amir37 - שיחה 02:34, 18 באוגוסט 2011 (IDT)
להבא, היה וניסית להוסיף קישור תוך שימוש בתבנית וראית שהקישור לא מוביל לדף הרלוונטי, אנא הקלד את הקישור באופן "רגיל", ללא שימוש בתבנית. אנא המנע מהשארת קישורים לא תקינים. בכל מקרה, אם משהו לא ברור, אם לא הבנת מה פשר הבעייה ומדוע משהו לא פועל כמצופה, אנא פנה אלי או למישהו אחר לעזרה. נשמח לייעץ ולפתור בעיות. ‏Ldorfman‏ • שיחה 01:50, 20 באוגוסט 2011 (IDT)
לא ידעתי שאפשר להזין קישורים באופן "רגיל" (לדעתי ניסיתי פעם וזה הסתבך לגמרי)... בכל מקרה, תודה רבה על העזרה ועל הצעת העזרה העתידית. שבת שלום, Amir37 - שיחה 15:32, 20 באוגוסט 2011 (IDT)

חתימת שיחת משתמש[עריכת קוד מקור]

שלום Amir37. נהוג בדפי השיחה, בסיום כתיבת הטקסט לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: כפתור חתימה
החתימה מציגה ומקשרת באופן אוטומטי לדף המשתמש והשיחה שלך וכן מציגה את התאריך והשעה של שמירת דף השיחה.

בברכה, קולנואני - שיחה 01:56, 18 באוגוסט 2011 (IDT)

הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:דוד לביא (זמר)". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, אם תרצה, אוכל להעביר את הנימוק שלך לתוך פסקה "נימוקים מההצבעה". ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 16:12, 22 באוגוסט 2011 (IDT)

אין בעיה, לא שמתי לב, משום מה, לכלל שדורש עמידה בתנאי ההצבעה עוד בתחילתה. אין צורך להעביר שוב, הסידור שעשית כעת מקובל עלי. בכל מקרה, גם ככה נראה שהערך עתיד להישאר, כך שלא נראה לי שהייתי לשון המאזניים שם... לילה טוב, Amir37 - שיחה 00:59, 23 באוגוסט 2011 (IDT)

קרב אוסטרליץ[עריכת קוד מקור]

רק רציתי לוודא שהספקת לקרוא את כל הערך, לעבור על הדיון שהיה ברשימת ההמתנה ולסקור את הבעיות בערך עצמו. אגב, לא נוח לי כל כך שנעשתה הצבעה במנותק לדיון המקדים, ומבלי לכתוב למשל מדוע הבעיות שצוינו שם לא מונעות מהערך להיות מומלץ. אני לא חושב שיש חולק שהערך עשיר ומושקע. תומר - שיחה 01:39, 23 באוגוסט 2011 (IDT)

ברור, אחרת לא הייתי משתתף בהצבעה, נכון?
זה שלא נוח לך זה טוב ויפה, אך תוכל לסמוך על שיקול דעתי לאחר שקראתי את הדברים שצריך לקרוא והגעתי למסקנה שאותה כתבתי. אגב, גם רוב ההצבעות לאורך כל הדף הסתפקו בהצבעה קצרה (ואף ללא נימוק כלל), האם גם אליהם פנית בהרגשה של חוסר נוחות? לילה טוב, Amir37 - שיחה 01:49, 23 באוגוסט 2011 (IDT)
כמו שכתבתי, רציתי לוודא זאת. מוזר לי שב-25 דקות הספקת להתעמק מספיק בערך ובהערות ולגבש החלטה; לי זה לא היה מספיק. באופן כללי, חרה לי שההצבעה שלך הייתה בעצם ללא נימוק, במנותק לדיון המקדים, והרגשתי צורך להעיר לך על כך. אין סיבה להתעצבן, ואת ההערה מדף ההצבעות הסרתי. לאחר שהצהרת כי אכן עשית זאת, אסמוך על שיקול דעתך, ולא אטריד אותך עוד בעניין זה. לגבי מצביעים אחרים בהצבעות השונות שנמצאות כרגע בדף ההצבעות - אתה יכול לבדוק, לא "פניתי אליהם בהרגשה של חוסר נוחות". מצד שני, לא היה שם מקרה דומה של הצבעה זמן כה קצר לאחר שערך הועבר להצבעה. במקרים אחרים, שבהם אני מרגיש צורך להעיר, אני אכן עושה זאת. תומר - שיחה 02:13, 23 באוגוסט 2011 (IDT)
ההערה לגבי המצביעים האחרים נכתבה בציניות, ברור שלא פנית אליהם (גם מבלי לבדוק) ולכן היה תמוה בעיני שפנית דווקא אלי. בכל מקרה, אני מבין עכשיו את מקור חוסר הנוחות שלך, אבל מדובר בערך שאני מכיר היטב וגם עוקב אחריו זמן רב ולכן לא נדרש לי זמן רב כדי להכריע לגביו. לשאלתך, לא התעצבנתי מדבריך, אך בכל זאת, למען האמת, אני מוטרד מהעובדה שלמרות שאתה עורך את הדף (ולדעתי אמור להישאר נייטרלי ככזה), עולה מתגובתך ומהתוקפנות שלה שחשוב לך מאוד שההמלצה על הערך הנדון תוסר. Amir37 (שיחה | תרומות | מונה) שכח לחתום
לא ניסיתי להיות תוקפני. זו הבעיה בכתיבה ברשת, שאין אפשרות להבהיר את נימת דבריך. חששתי שהנימה שלי תיקרא כתוקפנית, והשתדלתי שהיא לא תהיה, אבל כנראה לא הצלחתי בכך. אני לא רוצה שההמלצה תוסר, אני אחיה בשלום עם כל הכרעה של המצביעים, ואני אכן לא צד בעניין. אגב, לערך זה דווקא, "נטפלתי" בשל הדיון הארוך (שלושה חודשים) שהיה ברשימת ההמתנה, ובגלל שלל הנימוקים שהובאו שם, שלא הייתה התייחסות אליהם בהצבעה עצמה. וחשוב לי שההצבעה לא תהיה רק בעד/נגד, אלא דיון ער, תוך לקיחה בחשבון של ההיבטים שמציגים הצדדים השונים. ושוב, אני לא צד. (ואגב, שוב, אתה לא הראשון שאני פונה אליו בעניין זה, ובמקרים אחרים אכן קרה שהמבציע/המשתתף בדיון לא קרא את הערך. לא משהו אישי.) תומר - שיחה 02:39, 23 באוגוסט 2011 (IDT)
הבנתי, לא קרה כלום (: תודה בכל מקרה על ההסבר המפורט וכל הכבוד על ההשקעה הגדולה שלך באתר! Amir37 - שיחה 00:45, 24 באוגוסט 2011 (IDT)

ויקיפדיה:ערכים מומלצים/רשימת המתנה[עריכת קוד מקור]

אמיר,
לא לשם כך קיימת רשימת ההמתנה. אני מציע שתמתן את דבריך ותמניח את גובה הלהבות של תגובותיך בדיון זה בפרט ובדיונים אחרים בכלל • עודד (Damzow)שיחה • 22:22, 4 בספטמבר 2011 (IDT)

ויקיפדיה:כתיבה בוויקיפדיה כמטלה אקדמית/מדעי הרוח - אוניברסיטת חיפה[עריכת קוד מקור]

שלום אמיר, ראיתי את העריכה בדף, וקראתי את דף המשתמש שלך. אשמח אם תסכים להצטרף לרשימת הויקיפדים שהתנדבו לעסוק בלווי הסטודנטים במסגרת המיזם, ראה לשונית ליווי בדף. כבוגר אוניברסיטת חיפה (כמוני), אני מעריכה שהיא קרובה ללבך. שנה טובה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 06:10, 27 בספטמבר 2011 (IDT)

היי חנה, זאת סתם הייתה עריכה לשונית קטנה, אבל תודה על תשומת הלב. לגבי המיזם, לצערי לא יצא לי להגיע למפגש שהיה ביום חמישי (למרות שאני נמצא די-הרבה בקמפוס), אבל הוא בהחלט נראה לי מאוד מעניין וחשוב. אשמח כמובן לעזור במה שאפשר, למרות שגם אני יחסית די-"חדש" ויש חשש שאולי לא אדע להדריך כמו שצריך בעניינים הטכניים (נראה לי שאני לא ממש בקיא בהם עדיין)... מה את אומרת? Amir37 - שיחה 23:49, 27 בספטמבר 2011 (IDT)
ראשית צפויים מפגשים נוספים, כולל הדרכות שאני אתן על ויקיפדיה, בשיעורים אצל המרצים שהצטרפו/יצטרפו למיזם. כך שאם אתה מועניין להגיע, אתה מוזמן. לגבי המפגשים הצפויים, אני אפרסם אותם בדף המיזם, בלשונית מפגשים, כנ"ל לגבי הדרכות צפויות. אם תרצה להשתתף במפגשים/הדרכות - כתוב לי.
אני חושבת שבהחלט יכולה להיות לך תרומה למיזם, במיוחד בנושא שממילא, לפי דף שיחתך אתה עוסק בו, והוא עברית עברית עברית..., לשם כך אין כל צורך בידע טכני. האם אתה חיפאי? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 05:19, 28 בספטמבר 2011 (IDT)
היי חנה, אשמח להשתתף במפגשים וכן בהדרכות שתקיימי. אם אין צורך בידע טכני מורכב, אין לי בעיה להצטרף לפרויקט ולעזור ככל שאוכל. כן, אני חיפאי... להוסיף את חתימתי בעמוד של המיזם? בכל מקרה, שכחתי לאחל לך קודם אז חג שמח ושתהיה לך שנה טובה ומאושרת! Amir37 - שיחה 23:34, 28 בספטמבר 2011 (IDT)
הי אמיר, שנה טובה גם לך. תוסיף את שמך במיזם, בלשונית ליווי אישי. תעקוב בבקשה אחר לשונית מפגשים. אני מעדכנת שם את כולם, כתוב לי בדף השיחה שלי או פנה אלי בדוא"ל לגבי המפגשים שאתה מעוניין להשתתף בהם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 19:37, 29 בספטמבר 2011 (IDT)
תודה רבה! הוספתי את שמי בלשונית שבמיזם ואעקוב אחר המפגשים העתידיים. לילה טוב, Amir37 - שיחה 00:40, 30 בספטמבר 2011 (IDT)

מאמינים בך[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Amir37,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, -- טישיו - שיחה 01:38, 17 באוקטובר 2011 (IST)

תודה על העדכון. בברכה, Amir37 - שיחה 12:27, 17 באוקטובר 2011 (IST)

קישורים[עריכת קוד מקור]

שלום לך. קישור פנימי, כלומר לערך בויקיפדיה נעשה כך: [[שם הערך|המילה שאתה רוצה שתופיע בטקסט]]. קישור חיצוני, כלומר לדף שנמצא מחוץ לויקיפדיה נעשה כך: [http://website.com המילה שאתה רוצה שתופיע בטקסט]. כלומר בניגוד לקישור פנימי, בקישור חיצוני רק סוגר מרובע אחד מכל צד, ובמקום קו מאונך בין הלינק למילה רווח בודד. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 23:09, 19 באוקטובר 2011 (IST)

תודה רבה, גם את זה משום מה עוד לא הכרתי (לא נעים)... Amir37 - שיחה 23:11, 19 באוקטובר 2011 (IST)

הדיקן אומרת 1992[עריכת קוד מקור]

[1]. מי אמר לך 1991? חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 20:50, 20 באוקטובר 2011 (IST)

זה מה שנאמר לי על-ידי מישהו בכיר באוניברסיטה והדבר גם כתוב בערכים של שני דיקנים קודמים בפקולטה - יצחק זמיר (מקים הפקולטה) ואריאל בנדור. יחד עם זאת, לא ראיתי את דברי הדיקן - ומכיוון שהדבר כתוב באתר הרשמי של הפקולטה, אתקן זאת בינתיים חזרה ואבדוק זאת שוב בקרוב (יחד עם צילום תמונה רלוונטית, שחסרה כעת). Amir37 - שיחה 20:57, 20 באוקטובר 2011 (IST)
יכול להיות שהנתונים שבידך נוגעים לוועדת היגוי/צוות הקמה בעוד שהפקולטה נפתחה רשמית ב-1992. מאידך ייתכן שאתר הפקולטה שגוי, ושהם מתייחסים לשנת תשנ"ב שראשיתה ב-1991 וסופה ב-1992. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 21:02, 20 באוקטובר 2011 (IST)
אכן, שנה אקדמית תמיד מתחילה בסוף שנה לועזית ומסתיימת באחרת, כך שלדעתי הכוונה באמת לשנה"ל תשנ"ב. אם אכן כך הדבר, צריך לתקן זאת באמת ל-1991 (כי זו שנת ההקמה בפועל). בכל מקרה, כפי שכתבתי קודם לכן, תיקנתי בינתיים חזרה את הנתון ל-1992 ואם יהיה ברשותי נתון רשמי אחר - אתקן זאת שוב. חוץ מזה, אם יש דברים נוספים שצריך להוסיף לערך ושאוכל לעזור בהם, אנא עדכן אותי. בברכה, Amir37 - שיחה 21:08, 20 באוקטובר 2011 (IST)

אתה עסוק[עריכת קוד מקור]

אבל בכל זאת - מיוחד:העלאת קובץ לשרת טישיו - שיחה 18:58, 25 באוקטובר 2011 (IST)

חח המון תודה! אשמח ללמוד איך עושים זאת אבל לא השבוע, אפנה אליך בשבוע הבא ואבקש את עזרתך אם אסתבך... בינתיים, בוא נמתין לתשובה של חיפה וניתן לו את הכבוד להעלות את התמונה החסרה בערך שהוא כתב Face-smile.svg אגב, בדיוק הייתי עסוק בלכתוב עליך מחמאה בדף הדיונים של הערכים המומלצים, איזה צירוף מקרים... Amir37 - שיחה 19:02, 25 באוקטובר 2011 (IST)
לא!!! תכתוב מהר את המחמאה! טישיו - שיחה 19:04, 25 באוקטובר 2011 (IST)
הרגע עלתה ההצבעה בצירוף המחמאה Face-smile.svg Amir37 - שיחה 19:06, 25 באוקטובר 2011 (IST)
Face-smile.svg -- טישיו - שיחה 19:06, 25 באוקטובר 2011 (IST)
מה דעתך להגיה קצת את רב פפא? טישיו - שיחה 23:27, 5 בינואר 2012 (IST)
אין בעיה, אשתדל לנסות לעשות זאת עוד היום. אגב, מה מצב ערכי האמוראים מבחינת הערכים המומלצים? שמתי לב שרב הונא "תקוע" ברשימת ההמתנה כבר חודשיים וחצי וגם השאר לצערי כבר לא נמצאים שם יותר... Amir37 - שיחה 23:35, 5 בינואר 2012 (IST)
רב הונא נמצא לשמחתינו תחת טיפולו של אביהו. האמת היא, שאין לי אינטרס שהערכים יעלו להמלצה ככל שיותר מהר. להיפך. המטרה היא הרי לשפר את הערכים, וכל שבוע שעובר ובו משתמשים נכבדים עוסקים בשיפורם - אדרבה. לאט לאט נעביר את כל הערכים להמלצה, ואין לי בעיה עם זה שזה יערוך שנתיים... את הערך רב פפא אני רוצה להחזיר בקרוב לרשימת ההמתנה, כמדומני שהבעיות שהועלו ברשימת ההמתנה אודותיו טופלו ברובם או כולם. טישיו - שיחה 23:52, 5 בינואר 2012 (IST)
אין בעיה, אעבור עליו היום ואראה אם אוכל לתרום משהו מבחינת ההגהה או בדבר אחר. אשמח כמובן לעזור בכל דבר נוסף. שבת שלום, Amir37 - שיחה 11:17, 6 בינואר 2012 (IST)

סיוע בעריכה וויקיזציה בערכים מהקורס מתקנים חקלאיים בעת העתיקה[עריכת קוד מקור]

שלום אמיר, החלפתי היום את התבנית על הערכים לתבנית {{בעבודה אקדמית, חופשי}}. בזמנו נרשמת במיזם ויקיפדיה:כתיבה בוויקיפדיה כמטלה אקדמית/מדעי הרוח - אוניברסיטת חיפה בלווי האישי. אשמח אם תסייע בשיפור וויקיזציה של הערכים. את רשימת הערכים עם התבנית המעודכנת תוכל למצוא בקטגוריה:מתקנים חקלאיים בעת העתיקה. תודה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 07:47, 2 במרץ 2012 (IST)

שיחה:הארי פוטר ואבן החכמים[עריכת קוד מקור]

ראה שם. יענקי 14 שיחה י"א באב ה'תשע"ב 01:15, 30 ביולי 2012 (IDT)