שיחת משתמש:Dekel123

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Dekel123, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
--Assayas - שיחה 20:52, 7 ביוני 2019 (IDT)

הקטור ריאל[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך הקטור ריאל שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, היידן 16:45, 7 ביוני 2019 (IDT)

הקטור ריאל[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Dekel123,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "הקטור ריאל" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Dekel123/‏הקטור ריאל". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!--Assayas - שיחה 20:52, 7 ביוני 2019 (IDT)

ערכי גמר ליגת האלופות[עריכת קוד מקור]

שלום. נאלצתי לבטל את העריכות האחרונות שלך בערכים בהן הוספת דגל לצד שם השחקן המצטיין. די בציון שם המדינה. פחות קריטי שיופיע שם גם דגל של המדינה ממנה הגיע השחקן המצטיין. הוספה של דגל גונבת מעט מהפוקוס של הדגלים של המדינות מהן הגיעו הקבוצות. עמרישיחה 15:15, 2 ביולי 2019 (IDT)

עונת 2018/2019 בלה ליגה[עריכת קוד מקור]

שלום דקל, ההוספה של הפרמטר 'שוער מצטיין' בתבנית שוחזרה כבר פעמיים, ולכן אין להוסיף זאת שוב ללא הסכמה. בכל מקרה הפרמטר לא הוצג בתבנית והיה למעשה חסר כל ערך, אולם אתה יכול להציע להוסיפו לתבנית:תחרות כדורגל. לימוןחורשיחהתרומות • 08:24, 5 ביולי 2019 (IDT)

ברצלונה (כדורגל)[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף ברצלונה (כדורגל). הסיבה לכך היא: נהוג להוסיף בערכים רק משחקי ליגה. נא לא להמשיך ולהוסיף משחקי גביע בערכים.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 17:18, 5 ביולי 2019 (IDT)

עריכה במהלך משחק[עריכת קוד מקור]

דקל בבקשה אל תבצע עריכות בזמן משחק בגביע אפריקה לאומות 2019 או בכל משחק אחר בנתוני השערים והתוצאה אלא רק בסיום, זה יוצר בעיקר בלאגן וחוסר עקביות.--אלעד - שיחה 15:23, 8 ביולי 2019 (IDT)

דקל, ביקשו ממך בפירוש לא לעדכן ערכים במהלך המשחקים. מדוע אתה מתעלם וממשיך לעשות זאת? עמרישיחה 23:13, 10 ביולי 2019 (IDT)
ושוב חזרת על כך. דקל, אני ממליץ לך בחום להתחיל להתייחס לפניות בדף זה. עמרישיחה 23:27, 19 ביולי 2019 (IDT)

גביע אפריקה לאומות 2019[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף גביע אפריקה לאומות 2019. הסיבה לכך היא: בוטלה עריכתך בגביע אפריקה לאומות 2019 מכיון שההחזרה של הטקסט בצמוד לקו מבטלת את ההדגשה שלו ואתה שב ומחזיר אותו למרות ששלושה עורכים שונים תיקנו את הטעות. בבקשה אל!. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, אלעד - שיחה 00:13, 9 ביולי 2019 (IDT)

סיוטאט דה ולנסיה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Dekel123,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "סיוטאט דה ולנסיה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Dekel123/‏סיוטאט דה ולנסיה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! עמרישיחה 19:06, 20 ביולי 2019 (IDT)

כתוב על עצמך[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום Dekel123,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:Dekel123". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, אליה צמח - שיחה 15:38, 21 ביולי 2019 (IDT)

עונת 2008/2009 בליגת האלופות[עריכת קוד מקור]

שלום. על מה התבססת בעריכתך כאן? (מצטייני העונה) תוכל להפנות אותי למקור? עמרישיחה 20:13, 22 ביולי 2019 (IDT)

דקל, ויקיפדיה היא מיזם הנכתב בשיתוף פעולה בין העורכים. אם תמשיך להתעלם נאלץ לחסום אותך מעריכה. עמרישיחה 17:24, 23 ביולי 2019 (IDT)
דקל, נחסמת כבר פעם אחת. אם תמשיך להתעלם נאלץ לחסום אותך עם נוספת. עמרישיחה 21:10, 31 ביולי 2019 (IDT)

טיוטה:קיס קיסט[עריכת קוד מקור]

הערך הועבר למרחב טיוטה מכיוון שלא היה בשל למרחב הערכים. אנא הבט איך נראים ערכים על כדורגלנים אחרים ונסה לעשות כמותם בדף הטיוטה. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 05:51, 25 ביולי 2019 (IDT)