שיחת משתמש:Guyb71

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Guyb71, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 00:27, 15 בספטמבר 2009 (IDT)

מקורות[עריכת קוד מקור]

שלום רב. כדאי שתביא מקורות לאמור בערך, משום שאחרת הסיכוי גבוה שיימחק. תודה, נרו יאירשיחה • כ"ז באלול ה'תשס"ט • 12:28, 16 בספטמבר 2009 (IDT) מקורות מהיכן. אתה מתכוון להוכחות?

העלאת ערך בדף משתמש[עריכת קוד מקור]

שלום לך, דף משתמש לא משתמש כארגז חול להעלאת ערכים, עד להעברתם למרחב הערכים, אודה לך אם תעביר את הערך שכתבת על יוסף רובין לGuyb71/יוסף רובין, שם מקומו עד שהוא יהיה מוכן. כרגע דף המשתמש שלך גם מקושר לקטגוריות שונות, וכך מי שנכנס לקטגוריה, מקבל הפניה לדף המשתמש שלך. תודה Hanay שיחה 19:22, 16 במאי 2011 (IDT)

אשמח לקבל הדרכה[עריכת קוד מקור]

guyb71@gmail.com

שלום גיא, ברשותך אני אעביר את הערך לארגז החול שלך, בקישור האדום שיצרתי עבורך, לאחר מכן אבקש שדף המשתמש שלך יימחק. אתה מוזמן לכתוב בו אודותיך. לגבי הדרכה, קרא את המדריכים השונים שאתה מקושר אליהם בתבנית ברוך הבא. ושאל כאן שאלות ספציפיות ואני אשתדל לסייע. לא נהוג לסייע דרך משלוח דוא"ל פרטי Hanay שיחה 19:44, 16 במאי 2011 (IDT)

תודה רבה[עריכת קוד מקור]

לא הבנתי איך אני מעלה ערך חדש לויקיפדיה.

הערך עדיין זקוק לעריכה רבה[עריכת קוד מקור]

למשל, איננו משתמשים ב'ז"ל', וההתייחסות לכותב הערך לא צריכה להופיע. כמו כן, חסר רווח בשם הערך לפני הסוגריים. ערןב - שיחה 16:27, 22 במאי 2011 (IDT)

תודה רבה לך (-:

מסראת'ה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום Guyb71,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "מסראת'ה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:Guyb71/‏מסראת'ה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! דורית 22:28, 25 ביולי 2011 (IDT)

גיא, זה לא מתאים כך למרחב הערכים. עבוד על הערך בארגז החול ולכשתסיים ניתן יהיה להעבירו חזרה. בברכה, דורית 22:34, 25 ביולי 2011 (IDT)

יוסף רובין[עריכת קוד מקור]

שלום. הערך נמחק בספטמבר 2009 לאחר שלא הובהרה חשיבותו, והועלה מחדש על ידך לפני כ-10 ימים. על פי הכללים, לא ניתן להעלות מחדש ערך שנמחק ללא דיון מקדים בדף השיחה, וללא הבאת נימוק מספק על שינוי בנסיבות. דבר זה לא נעשה כאן, ולכן לעת עתה נאלצתי למחוק את הערך. אתה מוזמן לפתוח דיון בשיחה:יוסף רובין ולנמק מדוע יש להחזיר את הערך. Lostam - שיחה 21:56, 5 באוגוסט 2011 (IDT)

אני לא מבין למה מורידים כל פעם את הערך על הרב יוסף רובין?!!
אני לא מבין למה מורידים כל פעם את הערך על הרב יוסף רובין?!!
שלום רב. אנא קרא את ויקיפדיה:הבהרת חשיבות, שלפיו כאשר מניחים תבנית "חשיבות" על ערך יש לנמק מדוע על הערך להישאר באנציקלופדיה. מאחר שלא נמצא משתמש בעל זכות הצבעה שיעשה זאת, הערך נמחק. לפיכך אין להעלותו שוב לפני דיון חשיבות מחודש בדף השיחה ושינוי משמעותי בנסיבות. אנא קרא את הדף שהפניתי אליו בעיון. תודה רבה, צהריים טובים והמשך יום נעים, יניב שיחה 13:32, 22 באוגוסט 2011 (IDT)

יניב שלום תודה רבה על תגובתך, הרב יוסף (אלקאבלה) רובין היה אחד מחשובי הרבנים הלובים, ולפיכך הוא צריך להיות בין הרבנים הלובים שקיימים בויקיפדיה, תחת קטגורית רבנים לובים ברצוני לעלות ערכים של עוד רבנים כאלו,שהשפיעו על הקהילה היהודית בלוב בפרט ובצפון אפריקה בכלל. עזרתך בנושא תאיר את היסטוריית רבני לוב. ערב טוב גיא

שלום . יש לפתוח דיון זה בדף השיחה של הערך, ולהפנות אליו מוק:למ. טענות להשארת הערך עם סימוכין ומקורות ראויים, יתקבלו בברכה. בברכה, טישיו - שיחה 17:58, 23 באוגוסט 2011 (IDT)

חתימה[עריכת קוד מקור]

בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף, ולכן חשוב להקפיד עליה. --בברכה, טישיו - שיחה 17:58, 23 באוגוסט 2011 (IDT)

איך אני מעלה את הערך לויקיפדיה Guyb71 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם
למען הסדר בדפי השיחה, אנא שים לב לנושא החתימה. Ldorfmanשיחה 15:10, 21 במאי 2014 (IDT)

ארגז חול[עריכת קוד מקור]

השתמשת בטעות ברשימת ההמתנה כארגז חול. שחזרתי אותך. תומר - שיחה 19:36, 23 באוגוסט 2011 (IDT) זה לא היה בטעות.

משתמש:Guyb71/יוסף רובין[עריכת קוד מקור]

שלום גבי, ביצעת שורה של העברות שגויות. החזרתי את הדף לטיוטת משתמש בקישור משתמש:Guyb71/יוסף רובין. הערך עדיין לא מתאים למרחב הערכים. בנוסף בעת יצירת טיוטה חדשה יש להשתמש בקישור "טיוטה" הנמצא בראש הדף מצד שמאל ולא בדף המשתמש שלך. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 14:25, 6 בנובמבר 2013 (IST)