שיחת משתמש:Nadavhirshfeld

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Nadavhirshfeld, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
אורשיחה • 16:47, 21 במאי 2017 (IDT)

עד עצם היום הזה[עריכת קוד מקור]

היי! קודם כל רציתי להגיד שאני מאוד מעריך את התרומה שלך לערך. שמתי לב שערכת אותו הרבה בתקופה האחרונה וזה ללא ספק עזר לכך שהערך יהיה מעודכן. בכל זאת, רציתי לכתוב לך על שני נושאים קטנים שקשורים לערך. הראשון הוא הערך עד עצם היום הזה - דמויות שערכת גם מספר פעמים. רק שים לב שמוצבת בערך תבנית:בעבודה מה שאומר שאתה לא אמור לערוך את הערך הזה ללא אישור ממי שהציב את התבנית (אני). אשמח אם להבא תשאל אותי לפני שאתה משנה משהו בערך הזה כי היום שמתי לב שבלי כוונה (כמובן) נוצרה בעיה קטנה בטבלה עקב תבנית שהוספת ותיקנתי אותה רק עכשיו. הנושא השני שרציתי לכתוב לך עליו הוא רשימת הפרקים בערך. רשימת הפרקים נוספה לערך בעונה החמישית בערך. שמות הפרקים באנגלית מועברים מויקיפדיה האנגלית או מחשבון הטוויטר של אדם הורוביץ, יוצר הסדרה, שמעדכן בכל פעם על פרקים חדשים. עם החלק הזה הסתדרת יפה. החלק השני הוא שם הפרק בעברית, שיפורסם רק כאשר הסדרה תעלה בישראל. שמתי לב שלא עדכנת את התא הזה בטבלה אבל גם הוספת תבנית:יפורסם בהמשך היא קצת מיותרת במקרה הזה, לתשומת לבך. החלק החשוב והמסובך יותר בטבלה הוא שמות הבמאים והכותבים. למעשה, כל השמות הם תעתיק מהשם האנגלי, מאחר שאין ממש אזכורים של האנשים האלה בעברית.. רק חשוב לי שתשים לב שאתה מעתיק את השמות בדיוק כמו שהיו כתובים בחלקים אחרים בערך (נדיר מצב של שם חדש בתקופה האחרונה) כדי שהערך יישאר אחיד ולא יופיעו גרסאות שונות לאותו שם בחלקים שונים של הערך. אם יש לך שאלות לגבי משהו שקשור לערך הזה אתה מוזמן לפנות אליי. חלק גדול מהערך הזה אני כתבתי ועיצבתי ככה שאני מכיר אותו די טוב. אגב, לא כל שינוי צבע שקורה בטבלה בויקיפדיה האנגלית חובה לשנות גם אצלנו. בדרך כלל זה חוזר למצב הקודם די מהר אז אפשר לחכות קצת עד שהם נסגרים על עצמם לפני שמשנים גם פה. סתם עבודה מיותרת.. בהצלחה בהמשך! רון18 - שיחה 10:28, 14 ביולי 2017 (IDT)

הזמנה למפגש בני נוער בוויקיפדיה - 23 באוגוסט 2017[עריכת קוד מקור]

היי Nadavhirshfeld,

שמתי לב לפעילותך הברוכה בוויקיפדיה, ורציתי להזמין אותך למפגש קיץ מיוחד, אשר יתקיים מטעם עמותת ויקימדיה ישראל בתאריך 23 באוגוסט 2017 (יום רביעי), החל מהשעה 11:00. המפגש יתקיים במשרדי העמותה, ברחוב קרליבך 7, תל אביב.

במסגרת המפגש, נערוך היכרות בין המשתתפים, ניקח חלק בפעילות מהנה שמטרתה להכיר את ויקיפדיה העברית, וכן נחשוב ביחד על דרכים שונות בהן ניתן להשתתף בפעילויות שונות שמתקיימות בוויקיפדיה העברית.

המפגש יכלול פיצה ושתיה, וכן שי קטן למשתתפים.

לפרטים נוספים, ולהצטרפות, אנא בקר בטופס ההרשמה.

תודה, Ranl-WMIL - שיחה 17:40, 2 באוגוסט 2017 (IDT)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 21:32, 29 במרץ 2018 (IDT)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 04:30, 13 באפריל 2018 (IDT)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

WMF Surveys, 03:40, 20 באפריל 2018 (IDT)

אימה אמריקאית - דמויות[עריכת קוד מקור]

היי, לא הבנתי מדוע מחקת מידע רב בערך "אימה אמריקאית - דמויות", למשל את הדמויות משנה למה מחקת ? ומדוע הסרת את הפתיח? ומדוע גם את הקישורים לעונות האחרים שהיו בתחתית.

King G.A - נא הקלד לשיחה 02:16, 27 ביולי 2019 (IDT)

בטעות. העריכה התנגשה. דמויות המשנה בפורמט שונה ואני אעבוד עליהן אחר כך. --Nadavhirshfeld - שיחה 03:03, 27 ביולי 2019 (IDT)
אין בעיה, רק תשתדל לא לשכוח את זה. King G.A - נא הקלד לשיחה 03:08, 27 ביולי 2019 (IDT)

חסימה[עריכת קוד מקור]

מספר פעמים מחקת מערכים שונים קטעים ארוכים ללא כל נימוק. חסמתי אותך ליום, אבל אם תחזור על כך ייתכן שתיחסם לצמיתות. ראה למשל שיר של אש ושל קרח - דמויות שם מחקת -30,573‏ , אימה אמריקאית14,277 אימה אמריקאית - דמויות שם מחקת פעמיים כמות רצינית של חומר. --‏Yoavd‏ • שיחה 12:23, 27 ביולי 2019 (IDT)