שיחת משתמש:Yar

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הינכם מתבקשים שלא לערוך, למחוק, לשחזר או לארכב ב/את דף השיחה שלי.

תודה.

עם זאת ולמען הסר ספק, אתם בהחלט מוזמנים להשאיר הודעות.


תוכן עניינים

טייסת 125[עריכת קוד מקור]

אני מקווה שהתכוונת שכן ניתן להשאיר הודעות כך, אבל, רציתי להזכיר לך ששמת עליו בעבודה וזנחת אותו לגמרי. תגמור את העבודה או תשאיר אותו קצרמר? ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 15:58, 22 ביוני 2011 (IDT)

לקחתי על עצמי יותר מידי; אשאיר אותו קצרמר בינתיים; בתקווה שאגיע לטפל בו בקרוב. ירונש שיחה 13:17, 23 ביוני 2011 (IDT)

סטירמן[עריכת קוד מקור]

שלום, הייתי היום בחזרה גנרלית למסדר כנפיים שיהיה ביום ה' וראיתי את הסטירמן ממוזיאון חיל האוויר טס. זה הזכיר לי את ילדותי שבה הייתי הולך לראות את מטוסי הריסוס (סטירמן ופוני (נדמה לי שזה היה שמו של המטוס השני) ממריאים ונוחתים. אני רוצה לכתוב ערך על הסטירמן (אנ') אבל אינני מבין כלום בנושאי התעופה. האם אתה מתמצא בנושא? ובהנחה שכן, האם אתה מסכים לעבור על הערך ולתקן את הנדרש ולהוסיף דברים אם יש מה להוסיף? בכל מקרה, אין לחץ כי אני עובד לאט וגם לא כל כך פנוי בימים אלו. תודה.אודי - שיחה 23:19, 26 ביוני 2011 (IDT)

מתמצא במידה רבה, על אף שיש יותר ידענים ממני. לצערי אני די עמוס בימים האחרונים ולכן צמצמתי מאוד את פעילותי בויקיפדיה למשך התקופה הקרובה. אם אין לחץ, עוד יותר טוב. אם אתה יודע אנגלית מצויין, תוכל לתרגם את הערך מויקי-אנגלית (שנראה על פניו ערך איכותי) לעורכו ולהתאימו לויקי-עברית, זה מה שבדרך כלל אני עושה. אחרי שתסיים, אשמח לעבור עליו. אל תשכח להשתמש בתבנית-מטוס. תוכל לקחת דוגמא מהערך F-15 (על אף שאינו מושלם). ירונש שיחה 13:49, 28 ביוני 2011 (IDT)
שלום, חלפו 5 חודשים והגעתי אל הסטירמן. אתה מוזמן לעבור על הערך ולשפץ אותו. אודה לך אם תוכל לתרגם מוויקי האנגלית את הפסקה הקצרה בדבר הפיתוח כי מדובר במונחים טכניים שהעדפתי לא לנסות לתרגם. תודה.אודי - שיחה 23:10, 24 בנובמבר 2011 (IST)
היי. על אף שכמעט ואין לי זמן לנשום בתקופה האחרונה, עשיתי מאמץ, תרגמתי את שביקשת ועברתי על הערך. ביצעתי גם תיקונים לשוניים ואחרים. לא ערכתי השוואה מול הערך באנגלית, פשוט אין לי זמן לכך. ירונש שיחה 12:17, 27 בנובמבר 2011 (IST)

מייל[עריכת קוד מקור]

שלחתי דרך המערכת גילגמש שיחה 14:50, 5 ביולי 2011 (IDT)

עניתי במייל. ירונש שיחה 15:28, 5 ביולי 2011 (IDT)

טייסת 157[עריכת קוד מקור]

לא הבאת מקור שיקשר בין סמל הטייסת למספרה. ללא מקור גלוי כאמור יש בכך עבירה חמורה של ביטחון מידעטל ענבר - שיחה 20:54, 27 ביולי 2011 (IDT)

אין שום בעיה של בטחון מידע/שדה. ויקיפדיה אינה יושבת על שרת ישראלי ואינה מחוייבת בחוקי בטחון שדה כל שהם. יתרה מכך, כל המידע שהבאתי מצוי וחשוף באינטרנט בעשרות מקומות, במיוחד באתרים "חברה" ו"פייסבוק", שם חיילים מופיעים בתמונות הנושאות את הכותרת "טייסת 157", כשהם נושאים על חזם את סמלי הטייסת. אני פועל בויקיפדיה מתוך אחריות אישית ולא מתוך עניין כל שהוא בחוקי הצנזורה המטופשים והארכאיים. אנחנו לא צריכים להיות יותר קדושים מהאפיפיור. את מה שהינך טוען, כלומר: "לא הבאת מקור שיקשר בין סמל הטייסת למספרה", ניתן להגיד על רבות מהטייסות האחרות שבויקיפדיה. בברכה, ירונש שיחה 23:18, 27 ביולי 2011 (IDT)
ויקיפדיה לא מחויבת בחוקי מדינת ישראל. אתה, כאזרח ישראלי תושב הארץ (ככל הנראה) מחוייב בהם. אם יש עשרות מקורות כאמור, הבא נא אחד או שניים.טל ענבר - שיחה 23:41, 27 ביולי 2011 (IDT)
אתה יודע טוב מאוד שלא ניתן להביא לכאן תמונות מאתר "חברה" או מ"פייסבוק" היות והתמונות שייכות לבעליהן ולכן חלים עליהן חוקי וכללי זכויות יוצרים. אם אני אזרח/תושב מדינת ישראל ואם לאו, אין זה רלוונטי במקרה זה. לא ניתן לטעון נגדי כי חשפתי חומר מסווג היות וכל טענה שכזו, תיפול מיד בבית המשפט ברגע שיוצגו תמונות וחומרים המצויים בשפע באינטרנט ושפורסמו על ידי חיילי וקציני הטייסת עצמה. אני בסך הכל ביצעתי איסוף של החומרים שלהם. אגב, לא הייתי מעלה את התמונות ההן גם אם לא היתה בעיית זכויות יוצרים, וזאת בגלל שלא הייתי רוצה לחשוף בכך אי אילו פרטים נוספים אחרים שמופיעים בתמונות. ונו, באמת?! בערך על כנף 2 לא מופיעים מספרי טייסות ומידע מסווג?, איזה מקור מהימן בדיוק יש שם?. שוב, אנחנו לא צריכים להיות יותר קדושים מהאפיפיור. ירונש שיחה 01:06, 28 ביולי 2011 (IDT)
טיעוניך לא מוסיפים כבוד לכותבם או לאכסניה. אתה מצהיר בגלוי על זלזול בחוק הישראלי ("אני פועל בויקיפדיה מתוך אחריות אישית ולא מתוך עניין כל שהוא בחוקי הצנזורה המטופשים והארכאיים"). לא אתווכח אתך על פועלך בערך ועל טיעונים "משפטיים" שאינם מחזיקים מים. זכותך להפריח טענות בלתי נכונות. שא ברכה.טל ענבר - שיחה 09:21, 28 ביולי 2011 (IDT) 09:18, 28 ביולי 2011 (IDT)
בוקר טוב טל. מתי שהוא בין אתמול בלילה להבוקר מוקדם, ראה את הערך חייל לשעבר של היחידה, הוא לא הזדהה כמובן וגם לא אישר את הכתוב בערך, אבל דבר אחד הפריע לו, שסמל היחידה נראה כל כך לא טוב ולכן... במיוחד בשבילך, חם מהתנור, קבל את זה. אני מקווה שבזאת תם הדיון הנוכחי. שא ברכה. ירונש שיחה 09:39, 28 ביולי 2011 (IDT)

טייסת 116[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "טייסת 116" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 21:35, 1 באוגוסט 2011 (IDT)

היי Tomtom, תודה על התזכורת. באמת שכחתי לבדוק את זה, אני טרוד בערך חדש שהעלתי (טייסת 157) ובמחול השדים שמתחולל סביבו (ראה את דף השיחה), כך שערך טייסת 116 הצליח לחמוק מהשגחתי. מממ, אני אחשוב על כך ביומיים הקרובים ואחליט. אגב, מה דעתך על הערך החדש? ועוד דבר... ראיתי שהוספת לטייסת 115 את שם העבר "טייסת הזנב האדום", זה מעניין מאוד, לא ראיתי את השם הזה בשום מקום, היכן מצאת את זה? ירונש שיחה 00:22, 2 באוגוסט 2011 (IDT)
לעניין הזנב האדום ראה ספרו של עודד מרום, 115 טייסת הזנב האדום, [1]Tomtom‏ ‏ • שיחה 17:12, 2 באוגוסט 2011 (IDT)
כל פעם אני מופתע מחדש. לשם כך בדיוק הכנתי מקום מיוחד לשמות עבר בתבנית הטייסת. הפורמט דומה ואחיד בכל שאר הטייסות שיש להן שם עבר. העברתי לתבנית. מקווה שבסדר מבחינתך. ירונש שיחה 17:26, 2 באוגוסט 2011 (IDT)

טייסת 157[עריכת קוד מקור]

חלף שבוע מעליית הערך. נא הסר את תבנית העבודה ממנו. תודה. יואב ר. - שיחה 14:23, 3 באוגוסט 2011 (IDT)

אני מצטט את תבנית ערך בעבודה: "אם הדף לא נערך במשך שבוע ניתן להסיר את התבנית ולערוך אותו". שים לב שערכתי אותו בפעם האחרונה ב-31 באוגוסט, כלומר שלא עבר שבוע. ירונש שיחה 14:31, 3 באוגוסט 2011 (IDT)
אוקיי. רק תדאג כל יום לשנות בו משהו, כדי שהאחרים לא יוכלו לגעת בו. יואב ר. - שיחה 16:47, 3 באוגוסט 2011 (IDT)
אם יש לי משהו באמת חשוב לעדכן או לשנות, אז בסדר, אבל ראיתי כבר דוגמאות אצל ויקיפדים אחרים שמשנים פסיק או נקודה אחת רק כדי להראות ביצוע עריכה. זה אמנם חוקי, אבל לי לא נוח עם שיטה שכזו. בכל מקרה, מתנהל דיון לגבי הערך גם בדף השיחה וגם איתי ישירות באמצעות אי-מיילים, דיון שבעקבותיו יתכן ויהיו שינויים בערך, יתכן שכבר ממש עוד מעט. אגב, מה דעתך על הערך? ירונש שיחה 10:14, 4 באוגוסט 2011 (IDT)

היסטוריה של הקריביים[עריכת קוד מקור]

היי, מצטער מאוד על הפלישה, אבל נראה לי מספיקה תבנית העבודה, ולא נהוג להוסיף הודעות אישיות בגוף הערך. מזמן גם לא ערכת אותו, האם תמשיך אותו או תסיר את התבנית? ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 20:19, 12 באוגוסט 2011 (IDT)

היו לי כבר מספר דיונים על התבנית הנוספת עם מפעילי מערכת והם הבינו את הרציונל שמאחורי התוספת שלי. לאחר שקיבלו ממני הסברים על העניין, אף אחד מהם לא הביע התנגדות נחרצת לגביה. כבר מספר פעמים שויקיפידים ביצעו עריכות בערך הזה על אף תבנית ערך בעבודה ולכן הצבתי עוד תבנית בנוסף, ומאז, פסקו העריכות הטורדניות. אני מתכוון עוד להרחיב ולהוסיף, לערוך ולתקן. העבודה לא נגמרה. ירונש שיחה 08:55, 15 באוגוסט 2011 (IDT)

NICE[עריכת קוד מקור]

תרשה לי להחמיא לך. ממש מצוין. אתה יכול להועיל לנו מאוד בסדנה.. --MT0 - שיחה 21:01, 16 באוגוסט 2011 (IDT)

מקווה שיצא לך להכיר את Lirdon ואת פרויקט "להבות בשחקים" שלו, גם שם אתה יכול להועיל! Face-smile.svg --MT0 - שיחה 22:39, 16 באוגוסט 2011 (IDT)

ויש לי שאלה, למה אתה לא מעלה בפורמט SVG? ‏--MT0 - שיחה 23:11, 16 באוגוסט 2011 (IDT)

היי, המון תודה על המחמאות. לקחתי לעצמי קצת חופשת-ויקי (בגלל זה טרם שיבצתי את סימן ההפצצה במקום הראוי לו), ולמעט ניטור השחתות ושינויים בערכי חיל האוויר, אני משתדל שלא להתעסק בויקי-נרקוזה. אני ואתה כבר קיימנו שיחה בעניין קבצי ה- SVG ולהבות בשחקים, לצערי אנ'לא פנוי כרגע לעוד פרוייקטים ו.. ויקי-עברית אינה מציגה קבצי SVG בצורה טובה מספיק. חוץ מזה שקובץ SVG הוא קובץ וקטורי שניתן לפתוח באילוסרייטור ולהתאימו בקלות לדפוס ובזה אני לא מעוניין. אני עושה ויוצר קבצים אך ורק לויקיפדיה. ירונש שיחה 10:39, 18 באוגוסט 2011 (IDT)
הממ..אוקיי. כל הכבוד לך --MT0 - שיחה 17:38, 18 באוגוסט 2011 (IDT)

שדה התעופה פאיד[עריכת קוד מקור]

יאר שלום. ש.ת פאיד לא נמצא בסיני אלא באפריקה. נדמה לי שהקטגוריה שהוספת שגויה. אייל המהולל - שיחה 00:36, 5 בספטמבר 2011 (IDT)

נכון, אתה צודק לחלוטין, ש.ת פאיד נמצא באפריקה, אך עם זאת כשמדברים על בסיסי חיל האוויר שהיו פעילים בסיני, לא מתעלמים מבח"א נחשון (פאיד). מי שמחפש מידע על הבסיסים שהיו פעילים בסיני, לא יפסח על הבסיס הזה, על אף מיקומו ממערב לאגם המר הגדול. בגלל בח"א נחשון, חשבתי להציע שינוי שם הקטגוריה ל"בסיסי צה"ל בסיני ומעבר לתעלה". ירונש שיחה 14:22, 5 בספטמבר 2011 (IDT)

היסטוריה של הקריביים[עריכת קוד מקור]

היי,
הצבת מזמן את התבנית בעבודה, ומזמן לא ערכת. אשמח אם תחזור ותסיים את הערך. בנוסף, רציתי לציין שניתן להסתפק ב{{בעבודה}}, ולא להוסיף הודעה עם נוסח שלך. תודה, ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 15:09, 26 באוקטובר 2011 (IST)

היי ‏Ofekalef, אני מודע לעיניין הזה. אני בעומס עבודה מטורף ולכן לא מוצא מספיק זמן לזה. יש לי כבר כמה קטעי מידע מתורגמים נוספים שאני אעלה בזמן הקרוב לערך הנ"ל. לגבי תבנית "בעבודה" אישית, כבר דיברנו על זה. להלן מה שכתבתי לך בפעם הקודמת:
"היו לי כבר מספר דיונים על התבנית הנוספת עם מפעילי מערכת והם הבינו את הרציונל שמאחורי התוספת שלי. לאחר שקיבלו ממני הסברים על העניין, אף אחד מהם לא הביע התנגדות נחרצת לגביה. כבר מספר פעמים שויקיפידים ביצעו עריכות בערך הזה על אף תבנית ערך בעבודה ולכן הצבתי עוד תבנית בנוסף, ומאז, פסקו העריכות הטורדניות. אני מתכוון עוד להרחיב ולהוסיף, לערוך ולתקן. העבודה לא נגמרה." ירונש שיחה 00:50, 1 בנובמבר 2011 (IST)
קודם כל, אשמח לקישור לדיונים הללו.
שנית, כבר היו מספר דיונים על תבנית {{בעבודה}}, והוחלט שכל עוד עובדים על הערך בצורה יומיומית, מותר לדרוש לא לערוך אותו, אבל ברגע שהיא מוצבת על הערך במשך חודשים, היא הופכת בעייתית. נוסיף על זה, שהנוסח שכתוב בתבנית האישית שלך הוא מעט תוקפני ואתה בעצם סוגר את הערך לעריכה, כאילו הוא שלך.
האם יפריע לך שמדי פעם משתמשים יעשו הגהות קטנות? אם זה כל כך מפריע לך, צור את הערך בארגז חול פרטי, שם מותר לך לדרוש שאף אחד לא יערוך, ובסיום העבודה, העבר אותו למרחב הערכים.
אני חושב שאם תחליף את {{בעבודה}} ואת התבנית האישית ב{{בעבודה מתמשכת}}, לא יקרה דבר. אולי יתוקנו מדי פעם תקלדות למיניהן. לחלופין, ניתן להוסיף הודעה כמעט זהה ל{{בעבודה מתמשכת}}, אך שמבקשת לא לשנות תוכן מהותי ולהוסיף תוכן. כל זאת בתקווה שתחזור אל הערך בחודש הקרוב.
אוסיף, כי למפעילי מערכת אין את הסמכות לשנות כללים או מנהגים כפי שכתוב בדף: "אין לראות במשתמשים אלו סמכות באתר, בכל הנוגע למדיניות, נהלים וקבלת החלטות."
בכל מקרה, אני מודה לך מאוד על ההשקעה שאתה משקיע בערך הזה. אשמח אם תבצע אחת מן החלופות שהצעתי למעלה (אם תסכים ל{{בעבודה מתמשכת}} עם כיתוב מיוחד אשמח ליצור אותו). המשך שבוע נעים, ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 08:50, 1 בנובמבר 2011 (IST)
הערך כולו הוא תרגום מחקר מלא ומקיף ששוחרר לשימוש הציבור על ידי מחלקת המחקר הפדרלית של ספריית הקונגרס, אי לכך מתן אפשרות לויקיפדים אחרים להתעסק איתו בשלב זה, פשוט יהרוס אותו ולכן נוסח "בעבודה מתמשכת" אינו מתאים כלל במקרה זה. כמובן שאחרי שאסיים אותו ואסיר את "תבנית בעבודה", לא יחסרו המזיקים שיהרסו אותו. אני לא נוהג לקרוא אין סוף נהלים, תקנות ותוצאות הצבעה, פשוט אין לי זמן לזה גם בזמנים רגילים. אני פשוט מפעיל הגיון בריא וכנראה שזה עובד כי לא היו לי התנגשויות עם מפעילי מערכת או בעלי תפקידים אחרים במהלך למעלה מחמש השנים שאני פעיל בויקי. בשבילי, למפעילי המערכת יש חשיבות ומשקל רב בניהול ויקיפדיה, ואם כמה מהם לא ראו צורך להתקשקש על תוספת תבנית בעבודה האישית שהוספתי, זה די והותר מבחינתי, במיוחד לאחר שנתתי להם הסברים הגיוניים. אני לא מבין מה מביא אותך להתעסק עם זה בכלל, יש כל כך הרבה מה לעשות בויקיפדיה כדי לשפר אותה, שזה פשוט לשפוך מילים על דבר טריוויאלי וזמני שממילא יעלם בקרוב. אני גם לחלוטין לא מבין מדוע אתה רואה צורך להודות לי על השקעתי בערך. אני משקיע בויקיפדיה לטובת הכלל וגם להנאתי, ולכן תודה אישית אינה מתאימה כאן כלל וכלל. קח בחשבון שיש ויקיפדים כמוני, שעל אף שהם עמוסים מאוד בחייהם האישיים, בכל זאת משקיעים ותורמים משמעותית לויקיפדיה. התעסקות עם דברים טריוויאלים רק מרפה את ידינו וגורמת לנו להפסיק להשקיע כאן. לצערי, התעסקות עם התפל כמו הר"מ, גרמה לכמה ויקיפדים מאוד משמעותיים לנטוש אותנו, אז רד מזה בבקשה. אם זה כל כך מפריע לך, אני בטוח שיש מקומות בויקיפדיה להעלות את העניין, ואז יהיו על זה אין סוף ויכוחים ודעות לכאן ולכאן והצבעות ואין סוף מילים מבוזבזות. אני מקווה שאתה יותר חכם מזה ויכול לראות את התמונה הגדולה. בכל מקרה אני מתכוון להמשיך לתרגם את המחקר ולבנות את הערך הלאה (ולערוך אותו, גם אם זה יהיה בצורה מינורית ביותר מידי פעם) ולהביא אותו לשלמות. אחלה שבת שתיהיה לך. ירונש שיחה 12:13, 4 בנובמבר 2011 (IST)

עדכון בנוגע לערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום Yar,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערכים היסטוריה של הקריביים, וזמן מה לא ערכת אותם.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 19:46, 29 באוקטובר 2011 (IST)

אחידות ביחידות מידה בתבנית מטוס[עריכת קוד מקור]

שלום, כיוון שאתה מתעסק בערכים שקשורים לנושא, אשמח אם תראה את שיחת תבנית:מטוס#אחידות ביחידות. תודה, ערן - שיחה 09:09, 17 בנובמבר 2011 (IST)

אני מאוד בעד ואוהב אחידות. איך שתחליטו, מצידי זה בסדר. את הנתונים, אני בכל מקרה לוקח מויקי-אנגלית ומשתדל להצליב אותם עם אתרי תעופה כבדים. ירונש שיחה 08:27, 18 בנובמבר 2011 (IST)

מיצובישי[עריכת קוד מקור]

ראיתי שלקחת על עצמך את הערך. תבורך! Face-smile.svg עניין במכוניות, יפנים, או חברות מסחריות? Face-smile.svg Eranglo - שיחהקוניצ'יווה! הצטרפו למיזם יפן :) •‏ לא יותר טוב כלום מכמעט 12:43, 7 במרץ 2012 (IST)

היי. תודה. מכוניות?! לא אני. אני עוסק (בין המוני נושאים אחרים) בתעופה ובחברות שייצרו/מייצרות כלי טיס. זו הסיבה שהגעתי לערך מיצובישי. מצב הערך הוא עגום ועלוב בעיני ולא נראה לי שיש לי זמן כרגע להשקיע בו, אבל אני מקפיד תמיד להוסיף תבנית-חברה מסחרית שלפחות משקפת את הוויתה האמיתית של החברה, לפחות כפי שהמידע מופיע בויקי-אנגלית. אני אישית הייתי מסיר לחלוטין את כל המידע שנוגע למכוניות בערך. זה בכלל לא קשור ישירות לקבוצת מיצובישי אלא ל"מיצובישי מוטורס", אבל ממש לא בא לי להתחיל לפתוח במלחמת עריכות עם מישהו. ירונש שיחה 13:19, 7 במרץ 2012 (IST)
תעופה זה מגניב! Face-smile.svg מה דעתך להצטרף למיזם יפן, ולכתוב ערכים על שדות התעופה של טוקיו? על חברות תעופה יפניות? Face-smile.svg Eranglo - שיחהקוניצ'יווה! הצטרפו למיזם יפן :) •‏ לא יותר טוב כלום מכמעט 11:56, 10 במרץ 2012 (IST)
מצטער, אין לי מספיק זמן לזה. אני גם לא נוהג לכתוב ערכים הקשורים למדינות מסוימות, למעט ישראל. ההתמקדות שלי היא בתעופה באופן כללי, חיל האוויר הישראלי, ושדות התעופה/בסיסי חיל־האוויר בישראל בעבר ובהווה. ירונש שיחה 14:28, 10 במרץ 2012 (IST)
הבנתי. ישר כוח ובהצלחה! Face-smile.svg Eranglo - שיחהקוניצ'יווה! הצטרפו למיזם יפן :) •‏ לא יותר טוב כלום מכמעט 14:31, 10 במרץ 2012 (IST)

מצטער על העריכה[עריכת קוד מקור]

היי, מצטער על העריכה במיצובישי, לא שמתי לב לרגע שהיא בעבודה, שזה טיפשי מצידי כי ידעתי הרי שאתה עובד על זה. מצטער :/ Eranglo - שיחהקוניצ'יווה! הצטרפו למיזם יפן :) •‏ לא יותר טוב כלום מכמעט 11:02, 11 במרץ 2012 (IST)

נשגב מבינתי איך ניתן לפספס את התבנית "ערך בעבודה", חוץ מזה שהמידע שהוספת אינו רלוונטי לקבוצת מיצובישי, זהו מידע המתייחס ל"תאגיד מיצובישי" (Mitsubishi Corporation) שהוא אחד משלושת גופי העל שמרכיבים את "קבוצת מיצובישי". ביטלתי את עריכתך. ירונש שיחה 13:03, 11 במרץ 2012 (IST)
עודף היפר אקטיביות וחוסר תשומת לב לפרטים. לא בריא. מצטער על זה, ותודה על ההערה. Eranglo - שיחהקוניצ'יווה! הצטרפו למיזם יפן :) •‏ לא יותר טוב כלום מכמעט 13:23, 11 במרץ 2012 (IST)

פלמחים[עריכת קוד מקור]

בדוק בבקשה את העריכה הבאה של האלמוני [2]Tomtom‏ ‏ • שיחה 11:49, 15 באפריל 2012 (IDT)

קישקוש מטופש ומצחיק. ביטלתי. ירונש שיחה 18:44, 15 באפריל 2012 (IDT)

יחידות צבאיות[עריכת קוד מקור]

שמור על ביטחון שדה. נרשם ולא נחתם ע"י דין נוזאור ב- 17:16, 29 באפריל 2012‏.

בפעם הבאה, חתום את שמך בבקשה. המידע שאני רושם/מוסיף, אינו מידיעה אישית אלא מרחבי האינטרנט. אז אל תטיף לי. אוסיף סימוכין ומקורות ל"יחידת שלדג 5101" כך שלא יהיה לך מה להגיד. האינטרנט מוצף בהם. חוץ מזה, שדף הפניה "יחידה 5101" כבר קיים בויקיפדיה מה- 3 במרץ 2007, אז אל תבלבל במוח. ירונש שיחה 19:06, 29 באפריל 2012 (IDT)
דין וירונש, בוויקיפדיה אנו מקפידים על כללי התנהגות ותרבות דיון. אנא, אל תפרו אותם. מיסטר דבֶּליו ~ T ~ בית המשפטים העליון 19:25, 29 באפריל 2012 (IDT)
אתה כמובן צודק W, אך עם זאת, מקומם למצוא בדף השיחה האישי, הודעות בסגנון הוראה ועוד בלי חתימה. ממש חוצפה. ירונש שיחה 19:43, 29 באפריל 2012 (IDT)

מִי מַה מוּ[עריכת קוד מקור]

שלום, אם אתה רוצה ניקוד תקני, צריך לכתוב או "מִי מַה מּוּ" או "מִי מָה מוּ". תבחר מה נראה לך יפה יותר. --אמיר א׳ אהרוני - שיחה 00:23, 7 במאי 2012 (IDT)

מְִמְִמְִ, מעניין, מה ההבדל בין השתיים??? על אף שקיבלתי ציון גבוה בבגרות בלשון, אינני זוכר מאום מהנושא, מפאת השנים שחלפו. ירונש שיחה 00:36, 7 במאי 2012 (IDT)
כמעט ללא יוצא מן הכלל, צליל /a/ בסוף מילה מסומן בקמץ. המילה "מה" יוצאת דופן - אפשר לכתוב בה פתח, אבל אז צריך לכתוב דגש באות הראשונה של המילה הבאה.
בשיעורי לשון בבתי ספר לא מלמדים דברים כאלה. לא מלמדים בהם כמעט שום דבר. --אמיר א׳ אהרוני - שיחה 07:28, 7 במאי 2012 (IDT)
לא, לא, אין זה נכון באופן גורף. אמנם אינני חסיד גדול של מערכת החינוך הישראלית ואינני בא ללמד עליה זכות, אולם, פה ושם ישנו מורה מיוחד שמתאמץ מאמץ שמעבר. כך היה המורה שלי ללשון, ד"ר לוגסי (שהיה גם רב בעברו). ניכר היה בו שנתן את המרב האפשרי כדי להרביץ בנו מתורתו (הלשונית). דבר שאני יודע להעריכו, רק כיום מכשבגרתי. ירונש שיחה 09:20, 7 במאי 2012 (IDT)
אכן, יש מורים צדיקים שמשקיעים מעל ומעבר. לי היה מורה כזה, איציק לוי הגדול. ואני מכיר אישית עוד כמה. אבל אני מכיר גם מורים שלא יודעים כלום ועושים ראש קטן, והם כנראה הרוב. ותכנית הלימודים זוועה. --אמיר א׳ אהרוני - שיחה 13:57, 7 במאי 2012 (IDT)
בחרתי את "מִי מַה מּוּ", תודה על ההערה. ירונש שיחה 01:18, 11 במאי 2012 (IDT)

משתמש:Yar/הסרטים[עריכת קוד מקור]

היי. יצרת בטעות את הדף במרחב הערכים. העברתי אותו למרחב המשתמש שלך. עמרישיחה 21:31, 14 במאי 2012 (IDT)

היי, תודה. איך זה קרה? מהי הטעות שעשיתי? ירונש שיחה 22:14, 14 במאי 2012 (IDT)
יצרת אותו תחת השם "יצירת משתמש:Yar/הסרטים" ולא "משתמש:Yar/הסרטים". עמרישיחה 22:19, 14 במאי 2012 (IDT)
אוּפְּס, אפילו לא ידעתי שיכולה להתרחש טעות שכזו. תודה. ירונש שיחה 22:23, 14 במאי 2012 (IDT)

סמל אוגדה 162[עריכת קוד מקור]

בא לך להעלות גירסא נקייה? ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 20:16, 5 ביולי 2012 (IDT)

היי ‏Tomtom. נדיר שאני נוגע בסמלים של "ירוקים" מהסיבה הפשוטה שפשוט אין לי זמן. וגם בגלל שאני איש חיל האוויר לשעבר, ולכן כבר שנתיים שאני מייצר סמלים לערכי חיל האוויר. חרגתי ממנהגי ב"עוצבת האש" בגלל שהיא קשורה בעקיפין לפעילות חיל האוויר. אגד נ"מ 168> ינמ"מ> יחידת מגלן> עוצבת האש. בכל מקרה, כדי שמעצב גרפי ייצר תמונה יותר טובה, צריך תמונת מקור סבירה, אבל סמל אוגדה 162 ממש גרוע. ירונש שיחה 23:30, 5 ביולי 2012 (IDT)

קבצים מוגנים שאינם בשימוש[עריכת קוד מקור]

לילה טוב, קבצים מוגנים שאינם בשימוש/הוחלפו בגרסאות טובות יותר פשוט תסמן אותם ב{{מחק|מוגן שאינו בשימוש}}. נויקלן 01:09, 15 ביולי 2012 (IDT)

אחלה. קצר ולעניין. אסמן מעתה כך. ירונש שיחה 01:12, 15 ביולי 2012 (IDT)

@[עריכת קוד מקור]

שלחתי לך. דרור - שיחה 11:51, 8 באוגוסט 2012 (IDT)

עניתי. ירונש שיחה 12:28, 8 באוגוסט 2012 (IDT)

אגרת[עריכת קוד מקור]

שלום ירון, שלחתי לך אגרת בדוא"ל, האם קבלת? יעל - שיחה 14:51, 8 באוגוסט 2012 (IDT)

אגרת? מממ, מעולם לא שלחו לי אגרת. רגע, אכנס ואראה........ עניתי. ירונש שיחה 15:11, 8 באוגוסט 2012 (IDT)

תעתיק ערבי של דרום סיני[עריכת קוד מקור]

שלום, ראה שיחת משתמש:Lionster#דרום סיני. בברכה.אודי - שיחה 23:39, 11 במרץ 2013 (IST)

נכון, טעות של אמצע הלילה. אכן במצרים, האות ج במילה جنوب, מייצגת את ההגייה "ג" כמו במילה "גשם". תיקנתי. ירונש שיחה 09:12, 13 במרץ 2013 (IST)

שלום,[עריכת קוד מקור]

דרך הפנייה שלך אלי בדף שיחתי איננה מקובלת עלי. לגופו של עניין, אני חולק עליך בנושא הוספת הלוגו לכל ערכי שדות התעופה, וזו שאלה שבמשפט. עד שהמחלוקת תובהר, השבתי את הערכים למצבם היציב עד אמש (היינו ללא הלוגו). אם אתה מעוניין פתח דיון בנושא והודע לי היכן הוא מתקיים. לגבי סמל חיל האוויר, בשדות תעופה שעיקר פעילותם היא אזרחית, אין מקום, לטעמי, להוספת התג בתבנית בגלל עומס ויזואלי. הבנתי שאתה מסכים עימי בעניין, אז לא ברורה לי ההתעקשות. • חבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 20:35, 9 באפריל 2013 (IDT)

לגבי דרך הפניה שלי... אולי הייתי בוטה מידי. מתנצל. לגבי סמל רשות שדות התעופה... לא כזה קריטי, מצידי גם ניתן לאייד אותו לחלוטין מויקיפדיה, על אף שאני זה שהעלתי אותו. לגבי סמלי חיל האוויר... אני עוד יכול להסכים איתך לגבי בח"א 21 שפסק לשמש את חיל האוויר כשדה תעופה, אולם לגבי בסיסי עובדה ושדה דוב, הם בראש ובראשונה בסיסי טיסה של חיל האוויר, ואף בסיסים פעילים ביותר. הלכת ושינית מצב שהיה קיים במשך תקופה ארוכה מאוד, אולי אפילו מרגע העלאת הערכים לויקי, ולכן, אם ברצונך להסיר את הסמלים מהתבנית, פתח בבקשה דיון בנושא במקום הראוי לכך. עד אז, אני מתקן ומשיב את הסמלים שלהם חזרה למקומם. ירונש שיחה 11:36, 10 באפריל 2013 (IDT)
מקובל. אבל לא את לוגו רש"ת. + הוספתי בשדה דוב תמונה אזרחית בתבנית. בכל זאת כ-20 טיסות אזרחיות ביום. ערב טוב. • חבר לחיים - אמצו כלב!Ori‏ • PTT‏ 20:18, 10 באפריל 2013 (IDT)

השבתי לשאלתך[עריכת קוד מקור]

לשאלתך עניתי בדף השיחה שלי. בברכה, Rafael Guri שיחה 20:02, 24 באפריל 2013 (IDT)

בל 212[עריכת קוד מקור]

השבתי לך בדף השיחה שלי. בגדול אני חושב שמדובר בהעדפה עיצובית. ורחוק מלהחשב השחתה אייל המהולל - שיחה 17:46, 13 במאי 2013 (IDT)

הזמנה סלקטיבית של עורכים להצבעה[עריכת קוד מקור]

שלום ירונש, הפעולה שעשית בדף של חיים 7 וצביה בה הזמנת ויקיפדים התומכים בדעתך להצבעה ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:ניתוח פמיניסטי של דיני הנזיקין אינה מקובלת ואינה נאותה. הדרך לפרסם את ההצבעה היא בלוח המודעות בהזמנה כללית לכולם מבלי להביע את דעתך. אני מבקשת שתסיר את כל הפניות שעשית בנושא ולא תעשה פניות נוספות סלקטיביות. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 16:49, 19 במאי 2013 (IDT)

אבקש את סליחתך בכל הכבוד הראוי. לא ידעתי שזהו אינו דבר מקובל. נתקלתי כבר מספר פעמים בסוג כזה של הזמנה, ופשוט העתקתי אותו. יתר על כן, על אף שאני כבר פעיל כמעט 7 שנים בויקיפדיה, אין לי שמץ של מושג מהו לוח המודעות. אסיר את ההפניות. ירונש שיחה 16:57, 19 במאי 2013 (IDT)
הנוהג הזה אינו מכובד, חשוב על כך ותראה שאינו הוגן. הרעיון בהצבעה הוא לקבל את דעת הקהילה דעת כל אלה שבוחרים להביע אותה ולא דעת צד אחד. במסך מימין תחת "קהילה" יש קישור לויקיפדיה:לוח מודעות. שם מפרסמים הזמנה לקהילה לדיונים שונים. חשוב שנוסח ההזמנה יהיה ניטרלי וענייני. אם תיתקל בעתיד בפניות סלקטביות, אז ראוי לפנות למזמין ולהסביר לו את הנושא כמו שהסברתי לך. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 17:07, 19 במאי 2013 (IDT)
הסרתי את ההפניות לפי בקשתך... עם זאת, גיוס תומכים ברעיון שהאחד תומך בו, הוא מנהג לגיטימי ומקובל בכל תחומי החיים... אף על פי כן, לא אצור כאן הזמנות כאלה שוב. וגם... אני מאוד משתדל להמנע מהסברי תקנות וחוקים, למעט מקרי השחתה, שמהם אינני יכול להתעלם. בברכה, ירונש שיחה 17:51, 19 במאי 2013 (IDT)
לרוב כשיש הפניות כאלו הן לכל העורכים שכבר הביעו בעבר עמדה בנושא, אך אולי פיספסו את ההצבעה. זה הגיוני ומקובל. אך במקרה הזה פנית לחיים ולצביה שהביעו עמדה לצד אחד, אך לא לא158 שהביע את העמדה ההפוכה. ראה Wikipedia:Canvassing, שאומנם אינו דף עקרונות שהתקבל בוויקיפדיה העברית, אך יש בו הרבה היגיון. בברכה, משתמש כבד - 18:27, 19/05/13
העיקרון של הקפדה לא להזמין סלקטיבית אולי לא מופיע בכתב, אבל בפועל כך נוהגים כאן תמיד. מה שלגיטימי בחיים הפרטיים לא בהכרח לגיטימי כאן. כבר ראיתי בעבר פניות לויקיפדים שהזמינו סלקטיבית להצבעות, והוסבר להם כמו לך שלא נהוג לעשות זאת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 18:31, 19 במאי 2013 (IDT)
אוהו, לפי זה "משתמש כבד" ... רבים מאוד ה"עבריינים" בויקיפדיה. במרוצת 7 השנים האחרונות, קיבלתי פעמים אין ספור, הזמנות לתמיכה במחיקה/השארה של ערך זה או אחר, או בקשה לתמיכה בבחירתם של בעלי תפקידים בויקי. תמיד קראתי בעיון את הנושא הנדון, ולעיתים אף החלטתי בניגוד לדעתו של המזמין. הטענות המועלות בעמוד שהפנת אליו הן יפות, אבל הן לא מתיישבות עם המתרחש במציאות, וכנראה שלא מקובלות על הרבה ויקיפדים רציניים, שתורמים באופן משמעותי לויקיפדיה. ירונש שיחה 18:50, 19 במאי 2013 (IDT)
משתמש כבד התייחס למקרה אחר שבו הזמינו את כול המתדיינים בדיון. אתה הזמנת סלקטיבית. גם המקרים שאתה מספר עליהם הוזמנת לא בגלל דעתך. הנכון ביותר הוא לא להזמין בכלל אלא לפרסם בלוח המודעות, אבל בכל מקרה אין להזמין רק את תומכי דעתך. נראה לי שהנושא ברור ופשוט. איני מכוונת להתדיין אתך כאן על ההצבעה גופה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 19:00, 19 במאי 2013 (IDT)
ירון, אני לא כאן שבע שנים, אבל בתקופה שאני כאן התרשמתי שהדף הנ"ל אכן משקף את מה שנתפס אצלנו כלגיטימי. זה אומר שאם פנו אליך בנושא מקצועי שאתה נחשב בר סמכא לגביו, זה טוב ויפה. האם ישנן חריגות מהנוהג, אפילו אצל משתמשים רציניים? ודאי, אך הן מתקבלות בחומרה. בברכה, משתמש כבד - 19:02, 19/05/13
לא לא, חנה יקרה Face-smile.svg, כנראה שלא הבהרתי את עצמי כראוי. אני אינני מתנגד כלל למה שכתוב בעמוד הר"מ שהתייחסתי אליו, פשוט ציינתי שדרך התנהלותם של ויקיפדים רבים מאוד, היא אינה בהתאם למה שכתוב שם. במחילה מכבודכם, זה באמת מיותר להמשיך בדיון הזה. אני תמיד מעדיף לתרום מזמני באופן פרודוקטיבי, ולו במעט, מאשר להתדיין על נושאי מדיניות. ובכל מקרה, אינני מתכוון ליצור כאן הזמנות כאלה שוב. בברכת ערב טוב לכולכם... ירונש שיחה 19:13, 19 במאי 2013 (IDT)

ויקיאוויר[עריכת קוד מקור]

שלום,

נראה לי שזה עשוי לעניין אותך. אם כבר נתקלת בזה אז התנצלותי. נויקלן 23:22, 25 במאי 2013 (IDT)

במקרה ראיתי את זה לפני יומיים. לא זוכר איך הגעתי לזה. סימנתי לעצמי בראש המעופף שלי, שאתעמק ב... מה זה בדיוק?!. לצערי, נסיבות חיי כרגע, גרמו לזה להתאייד מזכרוני לאחר זמן לא ארוך. אתה בטח לא צריך להתנצל, ותודה בכל מקרה שהסבת את תשומת ליבי שוב לעניין. ירונש שיחה 23:53, 25 במאי 2013 (IDT)

הערה נסתרת[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה. ראיתי שהוספת הערה נסתרת לכמה וכמה ערכי מטוסים. למען השכלתי הויקיפדית, מה זה בדיוק? למה עושים את זה, ואיך? תודה! קלונימוס - שיחה 07:41, 4 ביוני 2013 (IDT)

היי, בוקר טוב. הערה נסתרת זו הערה שפשוט אינה נראית בצפייה רגילה בעמודי ויקיפדיה, אלא רק במצב עריכה.
הקוד הוא: <!-- טקסט רצוי --> . ניתן גם ליישום מסרגל העריכה באופן הבא: אחרי שכותבים טקסט, מכחילים אותו ומקישים על המקש/כפתור Gnome-document-new.svg, שנמצא לצד המקש/כפתור "נוסחה מתמטית" Nuvola apps edu mathematics blue-p.svg.
אני מכניס הערה נסתרת במצבים שונים: כשאני מתרגם ערך מויקי-אנגלית וחשוב לי לציין את זה, מסיבות שונות. כשאני מציב תג עיצוב/עימוד ({{+-}}), אני משתדל לזכור לשים הסבר נסתר לצידו, כדי שמישהו לא יסיר אותו בטעות ויחרבש את צורת הערך. כשאני עורך/יוצר ערך כבד עם הרבה תמונות, אני מפריד בין התמונות לפסקאות עם זה: <!-- חוצץ פסקאות נסתר -->, דבר שיקל עלי ועל עורכים אחרים, להפריד בין המסה של הטקסט לבין התמונות. וכמו במקרה האחרון... אחרי 7 שנות פעילות בויקיפדיה, למדתי לראשונה על תבנית הקסם תבנית:שם שגוי, אז הכנסתי לידה הסבר, כדי שמי שיתקל בה, יבין מיד וללא התעמקות נוספת, מה תפקידה של התבנית ולמה הוּצבה שם. אני בטוח שיש לי עוד שימוש או שניים להערה הנסתרת, פשוט אנ'לא זוכר כרגע. ראה כאן הסברים לשימושים נוספים. ירונש שיחה 09:49, 4 ביוני 2013 (IDT)
תודה על התשובה המפורטת! קלונימוס - שיחה 19:40, 4 ביוני 2013 (IDT)
בכיף. ירונש שיחה 21:52, 4 ביוני 2013 (IDT)

שאלה לגבי ה-F-16[עריכת קוד מקור]

שלום, אנא ראה שאלתי בויקיפדיה:הכה את המומחה#שיא של מטוס F-16. בברכה, MathKnight-at-TAU שיחה 17:04, 4 ביוני 2013 (IDT)

עניתי. ירונש שיחה 23:29, 4 ביוני 2013 (IDT)
תודה. בברכה, MathKnight-at-TAU שיחה 17:32, 5 ביוני 2013 (IDT)

בקלווה בשבילך![עריכת קוד מקור]

Baklava - Turkish special, 80-ply-2.png בתאבון Tamarnet - שיחה 22:20, 7 ביוני 2013 (IDT)


המון תודה Face-smile.svg. אין כמו בקלווה. הכי הכי. ירונש שיחה 22:58, 7 ביוני 2013 (IDT)

הורות שווה[עריכת קוד מקור]

זה לינק למה שכתבתי על הערך (הנמצא בטיוטה שלי),

תרגיש חופשי לערוך את זה. בפרק של הגדרות הוריות, יהיה לך מה להוסיף בטוח, את החלק הזה לא ערכתי, כי אני פחות מזדהה איתו וכן בפרק של הפעילות, לא היה לי הרבה מה לכתוב, כי אני לא כ"כ מכירה.

אני גם אוסיף פסקה ביקורתית לערך: משפחה חד-הורית, אגב מי כתב את הערך: הורות לאחר גירושין או פרידה? , Tamarnet - שיחה 16:18, 8 ביוני 2013 (IDT)

היי. אוקיי, קצת שיניתי את תחביר/קוד העמוד בכללותו, לנגישות נוחה יותר, ואני אעבור על התוכן בקרוב.
לגבי הגדרות הוריות, מאוד מעניין אותי עם איזה חלק שם את פחות מזדהה. עדיף שתכתבי לי את זה באימייל. זה לא ענינו של אף אחד כאן.
לגבי הערך הורות לאחר גירושין או פרידה... הופתעתי, בכלל לא ידעתי שיש ערך כזה. תוכלי לראות בלשונית "גרסאות קודמות", את היסטורית הגרסאות. שם תוכלי לראות שמי שיצר את הערך במקור, הוא הויקיפד/משתמש ילדים לא מתגרשים מאבא, בתאריך 18 בדצמבר 2006. הויקיפד הזה אינו פעיל מאז 21 בדצמבר 2006, לפחות לא תחת שם המשתמש הנ"ל. ירונש שיחה 22:27, 8 ביוני 2013 (IDT)

ירון מה הסבה שאתה שולח לי כל הזמן הודעות ריקות במייל?[עריכת קוד מקור]

ראית את מה ששלחתי לך? Tamarnet - שיחה 15:45, 10 ביוני 2013 (IDT)

היי. אני לא שולח אלייך הודעות ריקות. כנראה שיש תקלה כל שהיא עם תיבת האי-מייל של הוטמייל. כבר פעמיים ששלחתי אליך הודעות מלאות, ואת רואה אותן כריקות. זה ממש משונה, מפני שהתכתבתי עם גיא רוה ביממה האחרונה, ולא היתה בעיה כזו. אני אשלח אלייך את האי-מיילים מחשבון ה- yahoo שלי. ירונש שיחה 21:40, 10 ביוני 2013 (IDT)

פנייתך לשיחת משתמש:Dekel E[עריכת קוד מקור]

שלום ירונש, מי שלא עושה לא טועה. אין אנשים מושלמים, מיותר לחלוטין לקרוא לפעולה שדקל עשה בנושא העלאת התמונה כהשחתה. הפנית את תשומת ליבו, הוא הסביר מה קרה. מרגע זה מומלץ לעבור לסדר היום ולא להתעקש שהוא השחית ובכך לפגוע בעורך אחר. אני בטוחה שאם מישהו יבחן את כל פעילותך ימצא טעויות שעשית, איך תרגיש אם יפנו אליך בדף השיחה ויתעקשו שאתה משחית? דקל ביקש את חסימתך, אני לעומת זאת פונה אליך ומסבירה לך מה הבעיה, ולא טוענת שקריאה למישהו אחר משחית היא השחתה.

עדיף להתנהל בויקיפדיה בדרך נועם תוך מתן הסברים במקום בכוח ובמילים פוגעות. אני מקווה שתקשיב לעצה שלי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 20:56, 22 ביוני 2013 (IDT)

ערב טוב חנה. הַשְׁחָתָה היא גרימת נזק, וביצועה אינו מחייב כוונת זדון. לכן פתחתי את פנייתי הראשונית לדקל בדברים שלהלן: "היי. כוונתך היתה טובה, אבל התוצאה לא.". אם הייתי חושב מלכתחילה שהוא משחיתן זדוני, לא הייתי טורח לפנות אליו בצורה כזו, אבל אחרי שנתתי לו הסבר מקצועי על עשייתו, קיבלתי את התגובה שלהלן: "אמיך לעשות זאת בעתיד," (כך במקור, סביר שהתכוון לכתוב "אמשיך"), ומכך נובע, שעל אף שקיבל הסבר מקצועי, יש בכוונתו להמשיך בעשייתו הלא מקצועית, ובכך לפגוע/להשחית ב/קבצים נוספים. המילה "אמשיך" בדבריו, כבר הופכת את עשייתו, לכזו שהיא בעלת כוונת זדון. מי שמצהיר על כוונתו להמשיך ולבצע עשייה פוגענית, ראוי שיחסם, אם אכן יממש את הצהרתו. ירונש שיחה 23:04, 22 ביוני 2013 (IDT)
השחתה היא כוונת זדון להזיק. אין לו כוונת זדון. הוא כתב שלא הצליח לו הראשון אבל במקרים אחרים הצליח לו. ואם טעה באחד, אז פשוט מפנים תשומת לב ומשחזרים. זה כל הסיפור. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 23:19, 22 ביוני 2013 (IDT)
נו טוב, זו כבר סמנטיקה. למיטב ידיעתי, ביצוע השחתה, אינו מחייב כוונת זדון להזיק. בגלל זה, כאמור, כתבתי לו: "היי. כוונתך היתה טובה, אבל התוצאה לא.", וגם קיבל הסבר, וגם שיחזרתי. כלומר, כל מה שהצעת, אכן עשיתי. ובשום מקום בדבריו, לא הודה בטעותו ולא כתב: "שלא הצליח לו הראשון אבל במקרים אחרים הצליח לו". ולכן כאמור, אם אכן יממש את הצהרתו, ראוי שיחסם. ירונש שיחה 23:31, 22 ביוני 2013 (IDT)
הוא כן כתב. ואתה משתמש במילה השחתה במקום שאין בה צורך. אתה מוריד מחומרתה של המילה הזאת כשאתה משתמש בה גם במקרים שאין בהם זדון. הוא לא יחסם על מקרים כאלה, ואין מקום שתאיים עליו בכך. לילה טוב. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 00:24, 23 ביוני 2013 (IDT)
קראתי שוב ושוב, והוא לא כתב שום דבר כזה בדף השיחה שלו. אנא העתיקי את הקטע האמור, ואבצע חיפוש אוטומטי באמצעותו. ירונש שיחה 00:33, 23 ביוני 2013 (IDT)
"אמנם אחד לא יצא כמו שצריך אך ראה [קובץ:98Channel-Logo.png א] ח ר י ם.". ושוב זאת לא השחתה. מומלץ שתשתמש במילה הזאת במקומות להם היא מתאימה כשיש כוונת זדון. אני חושבת שהנקודה הובהרה דיה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 11:11, 23 ביוני 2013 (IDT)
אני חושב שמיצינו. ירונש שיחה 13:35, 23 ביוני 2013 (IDT)

קובץ:Israel Bar Association logo.png[עריכת קוד מקור]

היי. ראיתי שאתה יצרת את הקובץ ורציתי לדעת באיזה גירסה של "טיפוגרף" השתמשת. תודה טל (רונאלדיניו המלך)שיחה 15:56, 19 בספטמבר 2013 (IDT)

נענה בדף השיחה של טל. ירונש שיחה 05:51, 16 באוקטובר 2013 (IDT)

שלום[עריכת קוד מקור]

האם תוכל לתמוך בערך על ד"ר שיחה:אילת רז, העומד בפני מחיקה... בתודה, Rafael Guri שיחה 03:13, 6 במרץ 2014 (IST)

מצטער, לא יכול מסיבה טכנית. בחודשים האחרונים לא ביצעתי מספיק עריכות כדי שתהיה לי זכות הצבעה. ירונש שיחה 01:07, 7 במרץ 2014 (IST)
שלום. לא נראה לי שמישהו יבחן שאלה זו. אנא רשום "בעד השארת הערך" בדף השיחה כאן שיחה:אילת רז למטה. בתודה ובברכה, Rafael Guri שיחה 02:56, 7 במרץ 2014 (IST)
בקשתך הביאה אותי לקרוא את הערך. צר לי, אך עלי להסכים עם Lostam וגילגמש , אני מוצא את הערך חסר חשיבות אנציקלופדית. ירונש שיחה 13:55, 7 במרץ 2014 (IST)

מחיקה מהירה[עריכת קוד מקור]

שבת שלום, בקשות למחיקה מהירה כמו שעשית בהד אנד שולדרס עדיף להשאיר בויקיפדיה:בקשות ממפעילים או בדף השיחה. בכל אופן זה לא ממש פרסומת ומדובר בערך שנוצר לפני מספר שנים, כך שאני לא חושב שהוא למחיקה מהירה. אפשר כמובן להציב תבנית עריכה וכדומה, אם יש צורך. אליסף · שיחה 11:00, 3 במאי 2014 (IDT)

משפחה חד-הורית[עריכת קוד מקור]

אבקשך להסיר את התבנית "בעבודה" מהערך משפחה חד-הורית, משום שאינני רואה עריכה משמעותית שלך בו בשבוע האחרון, ויש לאפשר גם לוויקיפדים אחרים לערוך את הערך. מובן שגם אתה תוכל להמשיך לערוך אותו, גם ללא התבנית. דוד שי - שיחה 20:41, 19 ביוני 2014 (IDT)

כן, קצת שכחתי ממנו לשמחתי. עוד מעט אתפנה אליו. ירונש שיחה 20:54, 19 ביוני 2014 (IDT)
תודה רבה. דוד שי - שיחה 22:32, 19 ביוני 2014 (IDT)

שדה התעופה פאיד[עריכת קוד מקור]

שלום לך

לדעתי היה אפשר לערוך את התוספת במקום להסיר אותה כליל. ניכר בכותב שהוא יודע על מה הוא מדבר. לשיקולך, XX-59-40 - שיחה 21:18, 4 באוגוסט 2014 (IDT)

לצערי, זה לא לשיקולי בכלל. אם זה היה תלוי רק בי, הייתי משאיר את המידע הזה ומסמן אותו כמגיע ממקור מידע אישי, אבל לפי המדיניות של ויקיפדיה, אין מקומו בערך. ירונש שיחה 21:32, 4 באוגוסט 2014 (IDT)
אני שומע פעם ראשונה על מדיניות כזו, את רוב התוספות שאני מוסיף לערכים וגם את הערכים החדשים שאני כותב, אני מוסיף על סמך ידע אישי ומקור המידע הוא מידע אישי. אני משוכנע שאני לא היחיד שנוהג כך. XX-59-40 - שיחה 22:14, 4 באוגוסט 2014 (IDT)
תראה, מבלי לזלזל אף לא בקמצוץ, אציין שראיתי שאתה פעיל בויקיפדיה רק 10 חודשים ולכן אינך מכיר את אין סוף החוקים, הנהלים והמדיניות הכתובה והלא כתובה שמכתיבה איך ומה לעשות כאן. אני, על אף 8 שנות פעילותי כאן, עדיין לא יודע הכל. אציע לך לקרוא את דף הנהלים שלהלן: מה ויקיפדיה איננה. ובכל מקרה, אבקש חוות דעת נוספת בעניין, מויקיפד מאוד מוערך בעיני. בברכה, ירונש שיחה 17:10, 5 באוגוסט 2014 (IDT)
תודה שאתה מוכן לשקול פעם נוספת, ואם לומר את האמת, אני לא מטריח עצמי יותר מדי בלימוד החוקים, התקנות והנהלים וגם לא בהיסטוריה של הצבעות מדיניות, ועובד די אינטואיטיבית. בינתיים זה עובדFace-smile.svg XX-59-40 - שיחה 23:40, 5 באוגוסט 2014 (IDT)
זה לא עניין של שיקול דעת נוסף Face-smile.svg. כפי שכבר אמרתי, מבחינתי היה בהחלט ניתן להשאיר את המידע הזה בערך אבל לסייג אותו בסימון מיוחד (שעדין איננו קיים בויקי-עברית) האומר שהוא מידיעה אישית. לצערי, לי כבר מזמן אין כוח להצעות, הצבעות ודיונים, די מאסתי בזה. אגב, ראה כאן את תגובתו בעניין הנ"ל, של הויקיפד גילגמש/Gilgamesh , שהוא אחד המוערכים ביותר כאן אצלנו בקהילה הויקיפדית. בברכה, ירונש שיחה 23:53, 5 באוגוסט 2014 (IDT)

היסטוריה של הקריביים[עריכת קוד מקור]

היי,

נתקלתי בערך היפה שכתבת ואני תוהה: האם תרצה להביא אותו לרמת ערך מומלץ כדי שיופיע בעמוד הראשי? גילגמש שיחה 07:10, 10 באוגוסט 2014 (IDT)

היי, אדגיש שאת רובו המוחלט תירגמתי מהמחקר שציינתי שם. מה זה אומר "להביא אותו לרמת ערך מומלץ" ?
<תיוג לידיעה:Gilgamesh> ; ירונש שיחה 15:23, 10 באוגוסט 2014 (IDT)
צריך לטפל בו. הוא טוב, אך לא מצוין. גילגמש שיחה 23:37, 14 באוגוסט 2014 (IDT)
קראתי את הקריטריונים לערך מומלץ, כרגע אין לי זמן למשהו ארוך כזה. גם לערך "מסוק" אנ'לא מוצא ת'זמן.
<תיוג לידיעה:Gilgamesh>. ירונש שיחה 23:24, 16 באוגוסט 2014 (IDT)

סמל ישן של חצור  Kanaf 4 Hatsor - till 1956.png[עריכת קוד מקור]

היי ירון. בעקבות התכתבות עם וותיק חיל האוויר שמואל וורדי קיבלתי הסבר מפורט שהסמל עם פצצה זה סמל חצור עד שנת 1956. אז שימש ככנף הפצצה. והיו מוצבים בו שתי טייסות מוסקיטו (מטוס קרב הפצצה). הסמל הוחלף ב-1956 כשטייסות נסגרו. אני חושב כדאי לשנות שם של הקובץ כדי שיתאים לתוכן. McKaby - שיחה 11:57, 16 באוגוסט 2014 (IDT)

בוצע בוצע . סוף סוף פתרון לתעלומה, כל הכבוד לך על המאמץ.
מה היה תפקידו של שמואל ורדי בחיל האוויר? , ירונש שיחה 23:21, 16 באוגוסט 2014 (IDT)
בין היתר הוא היה נגד בכיר במחנה סירקין. יש לו ידע רב על סמלים בחיל האויר McKaby - שיחה 06:17, 17 באוגוסט 2014 (IDT)
תשאל אותו אם הוא יודע מה היה סמל הבסיס של מחנה סירקין בזמן שהיה כנף 12. ירונש שיחה 13:10, 17 באוגוסט 2014 (IDT)
כבר שאלתי. :-) הוא שירת שם מ-71 כאשר זה היה אגד נ"מ. ודווקא מה היה הסמל של כנף 12 הוא לא יודע. McKaby - שיחה 17:50, 17 באוגוסט 2014 (IDT)
אולי יש לו מושג לאיזו יחידה/בסיס שייך הסמל הזה? ירונש שיחה 00:55, 18 באוגוסט 2014 (IDT)
שאלתי. הוא עדיין לא כתב תשובה. McKaby - שיחה 19:53, 18 באוגוסט 2014 (IDT)

פלוגת האלחוטנים המוטסת של אגף התקשוב (גדוד צמרת)[עריכת קוד מקור]

היי ירון.

ראה תמונה מאתר וואלה: פלוגת האלחוטנים המוטסת של אגף התקשוב (גדוד צמרת). וגם כתבה עצמה: האלחוטנים של צה"ל: "חיים של אנשים בידיים שלך". תשים לב לפאטץ' שלהם הוא זהה לתג גדוד צמרת 30px רק שהפאטץ' עגול. האם ניתן ליצור תמונה באיכות טובה עבור וויקי של פאטץ' הזה על בסיס התג? McKaby - שיחה 22:42, 20 באוגוסט 2014 (IDT)

היי, מצטער, לא יכול מהסיבות הבאות...
(1)  תג יחידת גדוד צמרת באיכות נמוכה מאוד.
(2)  אין לי זמן לזה.
(3)  אם היה לי זמן, הייתי ממשיך להשקיע בסמלי חיל האוויר ולא ביחידות ירוקות. לדוגמא סמל טייסת 253 שנראה מאוד לא טוב.
ירונש שיחה 18:45, 23 באוגוסט 2014 (IDT)

ביר תמדה[עריכת קוד מקור]

היי! יש עידכונים. הסמל הזה: Bacha 7 Bir-Tamda.png הוא סמל של בסיס חיל האוויר ביר-תמדה, בח"א 7. טל ענבר (ראש המרכז לחקר חלל וכטב"מ במכון "פישר") קיבל תשובה מראש ענף היסטוריה בחיל האוויר סא"ל מוטי חבקוק. עידכנתי את הערך רק צריך להחליף שם הקובץ. תודה. McKaby - שיחה 13:37, 4 בספטמבר 2014 (IDT)

בוצע בוצע. תיקשרת עם טל ענבר ישירות והוא שנתן לך את התשובה הזו? ירונש שיחה 15:12, 4 בספטמבר 2014 (IDT)
טל ענבר פירסם את הידיעה בקבוצת אספני סמלים בפייסבוק McKaby - שיחה 19:26, 4 בספטמבר 2014 (IDT)
אתה שייך לקבוצה הזו? יש לך הרבה מה לתרום שם וגם תוכל לשאול שאלות. ירונש שיחה 23:08, 4 בספטמבר 2014 (IDT)
<McKaby תיוג לצורך תזכורת לשאלה שממש כאן למעלה>, ירונש שיחה 03:55, 8 בספטמבר 2014 (IDT)
כן. אני רשום לקבוצה. לפעמים המשתתפים מעלים דברים מעניינים. אם יש חידושים אני משתדל להביא אותם לוויקיפדיה. רק עם נושא הגרפיקה לפעמים בעיה. התמונות שמועלים לא באיכות טובה. McKaby - שיחה 13:56, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
אולי תנסה לקבל שם בקבוצה, מטל ענבר או מישהו אחר, עזרה כדי לברר מה היו סמלי כנף 3 בהרצליה ובח"א נחשון ליד "אגם המר הגדול", ב"שדה התעופה פאיד" הישן. <McKaby>, ירונש שיחה 16:49, 9 בספטמבר 2014 (IDT)
אל הרצליה שאלתי, אף אחד לא ידע להגיד משהו. אני מניח שפשוט לשני הבסיסים האלה לא היו סמלים בכלל. כי לפי מה שכתוב על נחשון ישראל שלטה והפעילה רק 4 חודשים, ובסיס הרצליה היה בשימוש טיסתי מיוני עד נובמבר 1948 (6 חודשים) ןאחר כך הפך לבסיס נ"מ (ביסנ"מ). McKaby - שיחה 21:24, 9 בספטמבר 2014 (IDT)

סמל כוחות מיוחדים בלמ"א  Special air forces command IAF.png[עריכת קוד מקור]

עשיתה עבודה יפה מאוד ! McKaby - שיחה 21:30, 7 בספטמבר 2014 (IDT)

תודה Face-smile.svg. ירונש שיחה 03:52, 8 בספטמבר 2014 (IDT)

יחידת בינוי של בח"א 27[עריכת קוד מקור]

היי. מצאתי תמונה באיכות סבירה של סמל יחידת בינוי של בסיס לוד Bacha 27 Construction Unit.png. ניתן להוסיף. כשתוכל. McKaby - שיחה 23:32, 13 בספטמבר 2014 (IDT)

ראיתי כבר את התמונה הזו. האיכות שלה מאוד לא טובה. תוכל לברר מה היה המספר של יחידת הבינוי הזו? , אני חושב ש- 305, אבל אני לא בטוח. ירונש שיחה 02:36, 14 בספטמבר 2014 (IDT)
כן, המספר הוא 305. באתר חבר'ה המספר מוזכר כמספר של יחידת בינוי של בסיס לוד. McKaby - שיחה 06:21, 14 בספטמבר 2014 (IDT)
<McKaby> טוב, לפחות זכרתי נכון שזה 305, אבל כמו שאמרתי, לצערי האיכות של תמונת הפטצ' על הפנים. לא שווה רגע אחד עבודה. אבל... ראיתי עכשיו שבאוסף שלך יש סיכה של טייסת 253 - סיכה מס' 37. לך בבקשה וסרוק/צלם אותה באיכות פצצית (300 dpi), ישר מלמעלה, אור לא ישיר כדי שלא תהייה הברקה בתמונה, שיהיה הרבה אור בחדר. אתה יכול גם להאיר על קיר לבן שליד, לא ישירות. ואם זה ממוסגר עם זכוכית, תוציא מהמסגרת. בשלב ראשון אני אטפל בתמונה. בשלב שני, ברגע שיהיה לי זמן, אם התמונה איכותית מספיק, אני אייצר קובץ גרפי איכותי. אגב, עכשיו שמתי לב שסיכה מס' 41 נראית לי כמו סמל יחידת בינוי 305. ירונש שיחה 22:03, 14 בספטמבר 2014 (IDT)
היי. התמונה שאתה מדבר זה של האוסף של אחד האוספנים מהפורום. זה לא שלי. לי יש בעיקר פאטצ'ים שרובם כבר סרקתי והעליתיMcKaby - שיחה 23:49, 14 בספטמבר 2014 (IDT)
אוּף, חבל. חשבתי שסוף סוף יהיה סמל נורמלי לטייסת 253. ירונש שיחה 23:52, 14 בספטמבר 2014 (IDT)

היסטוריה של הקריביים - השלמת מקורות[עריכת קוד מקור]

שלום ירון,

ראיתי את הערך ואהבתי אותו, אבל שמתי לב שאתה מתבסס על מקור עיקרי אחד. האם יש לך מקורות נוספים שאתה יכול להוסיף לערך זה? בכוונתי להעבירו לדיון המלצה כדי שיוצג בעמוד הראשי. גילגמש שיחה 08:36, 3 בדצמבר 2014 (IST)

@Gilgamesh: היי. לא, אין לי מקורות נוספים. קראתי את המחקר של מחלקת המחקר הפדרלית של ספריית הקונגרס, מצאתי אותו מעניין מאוד ומיד התחלתי לתרגם אותו לערך אצלנו. אם אני זוכר נכון (בכל זאת עברו כמה שנים מאז) במחקר עצמו מוזכרים מקורות שונים שלא טרחתי להביא אותם אל הערך, היות והערך עצמו הוא מחקר רציני של גורם רציני. זה היה כל כך מזמן, שזה נראה בחיים אחרים. ירונש שיחה 00:09, 5 בדצמבר 2014 (IST)

כוכב לגרפיקאי![עריכת קוד מקור]

Graphic Designer Barnstar Hires.png כוכב הגרפיקאים
על התרומה הכבירה לתחום האיור של וויקיפדיה. תודה! McKaby - שיחה 22:59, 21 בינואר 2015 (IST)
@McKaby: המון תודה אבי Face-smile.svg. ירונש שיחה 16:26, 22 בינואר 2015 (IST)

מחיקת גרסאות ישנות של קבצי תמונות[עריכת קוד מקור]

היי ירון, בעקבות מה שראיתי אצלך משתמש:Yar/עמוד הסבר מחיקת גרסאות. השאלה איך עושים את זה ולמי לפנות? תודה. McKaby - שיחה 09:30, 28 במרץ 2015 (IDT)

@McKaby: צריך לכתוב בקשה בבקשות ממפעילים - בקשות מחיקה, אבל, רוב המפעילים לא מסכימים לבצע מחיקת גרסאות ישנות. אם אתה מוצא מפעיל מערכת שכן מסכים ולא מתעצל, אתה צריך לבדוק שהקובץ הועלה על ידך והגרסאות כולן שלך, אחרת תשכח מזה. חג שמח, ירונש שיחה 14:49, 30 במרץ 2015 (IDT)
סתם לרקורד, אני אף פעם לא מתעצל • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 14:59, 30 במרץ 2015 (IDT)
@Damzow: Face-smile.svg אנ'לא יודע מה הביא אותך לרשום את זה עודד. אני מניח שהיו לך אי אילו חילופי דברים בעניין עם McKaby. אני לא נתקלתי במקרה שבו התעצלת, מצד שני, יש לי רשימה היכן שהוא, של מפעילי מערכת שימחקו גרסאות ישנות ללא כל שאלה או היסוס, ובלבד שזה קובץ שאני העלתי. לא זכור לי שאתה רשום שם. חג שמח, ירונש שיחה 11:35, 1 באפריל 2015 (IDT)
סתם קלטתי את זה תוך כדי ניטור. זו הייתה סתם הערה לרקורד כדי שאם תזדקקו תוכלו לפנות אלי, ולא, לא דיברתי מעולם עם McKaby בנושא. • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 11:55, 1 באפריל 2015 (IDT)

שכונת אם המושבות[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "שכונת אם המושבות" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, Dovno - שיחה 18:02, 25 ביוני 2019 (IDT)

הוספת שגיאות בתבנית כלי טיס[עריכת קוד מקור]

שלום, השתמשת בפרמטרים מיושנים ששוחזרו בתבנית. דבר זה גרם לשגיאות בתבניות הערכים כמו פה. לקח לי שעות רבות לתקן ערכים שנפגעו. שים לב להבא. Wikiped201820 - שיחה 23:21, 15 באוקטובר 2019 (IDT)

@Wikiped201820: היי. אני משתמש במה שכתוב בעמוד תבנית:מטוס. יתכן שהכתוב שם לא מעודכן? . ירונש שיחה 00:05, 16 באוקטובר 2019 (IDT)
@Yar: כן, אכן לא מעודכן. Wikiped201820 - שיחה 02:09, 16 באוקטובר 2019 (IDT)
@Wikiped201820: אין לי מושג מה צריך להיות שם, כלומר מה לתקן. אתה תתקן את עמוד התבנית? או שצריך לבקש ממישהו היכן שהוא? . ירונש שיחה 03:27, 16 באוקטובר 2019 (IDT)
במקום תאריך טיסת בכורה => טיסה ראשונה, תאריך כניסה לשירות => כניסה לשירות, תאריך הוצאה משירות => הוצאה משירות.
בכל מקרה אבקש שיתקנו את התבנית. Wikiped201820 - שיחה 03:42, 16 באוקטובר 2019 (IDT)

טייסות ויחידות שדה דב[עריכת קוד מקור]

היי. מה שלומך? חשבתי, אולי כדאי להוסיף לערך של שדה דב כמו שעשית לבסיס לוד, את היחידות ואת סמלי הטייסות כולל טייסות תעופה, מנהלה, ותחזוקה ? McKaby - שיחה 09:43, 20 באוקטובר 2019 (IDT)

היי McKaby. שלומי סביר ביותר, תודה.
בבח"א 27 שהיתי תקופה ארוכה, נפלאה ומאוד מהנה. לכן היה לי חשוב ליצור ערך מקיף על הבסיס. גם היה לי הרבה זמן פנוי בזמן יצירת הערך (יוני 2008).
מבחינה טכנית... הערך בח"א 27 מופרד מהערך "נמל התעופה בן-גוריון" (לא כמו שדה דב שמעורבב יחד) מה שמאפשר עיצוב עמוד מיוחד לבסיס עצמו.
מבחינה אישית... די יצא לי החשק לעבוד על סמלים של חיל האוויר, אחרי ש-KariEllien עשה עבודה מאוד נרחבת ביצירת סמלים, אמנם יפה מאוד במראה, אבל מאוד לא מדוייקת. זה ביאס אותי לגמרי. אני לא עובד ככה. אצלי זה 100 אחוז דיוק והקפדה.
אבל... תרכז כאן בגלריה שיצרתי למטה, את הסמלים שיש לך של בסיס שדה דב. נראה מה אפשר לעשות במסגרת הזמן שיש לי... ירונש שיחה 06:13, 21 באוקטובר 2019 (IDT)

ריכוז סמלי בסיס שדה דב להערכה ועבודה[עריכת קוד מקור]

היי. העלתי את הקבצים. McKaby - שיחה 12:15, 21 באוקטובר 2019 (IDT)

McKaby קבל. זה מה שיכולתי במסגרת הזמן שהיה לי...ירונש שיחה 23:34, 21 באוקטובר 2019 (IDT)
תודה! McKaby - שיחה 23:49, 21 באוקטובר 2019 (IDT)