שיחת משתמש:Yar

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הינכם מתבקשים שלא לערוך, למחוק, לשחזר או לארכב ב/את דף השיחה שלי.

תודה.

עם זאת ולמען הסר ספק, אתם בהחלט מוזמנים להשאיר הודעות.


רפידים וביר גפגפה[עריכת קוד מקור]

שלום, אני רואה ששני הערכים האלו נושאים כבר זמן רב תבנית "בעבודה". לדעתי, יש להעדיף תבנית "בעבודה מתמשכת" שהיא מתאימה לעבודה המתמשכת לאורך ימים רבים על ערך. תבנית "בעבודה", שמונעת ממשתמשים אחרים לערוך, מתאימה לעבודה אינטנסיבית. בהזדמנות זו, אני מפנה אותך לקישור שהוספתי לאחרונה כהערת שוליים בהסכם השלום בין ישראל למצרים, שנושאו הוא פינוי רפידים בינואר 1980, ושניתן לדעתי להוסיפו לשני הערכים שבכותרת. בברכה.אודי - שיחה 12:06, 22 בדצמבר 2019 (IST)

אודי: מנסיוני העגום בעבר, תבנית ערך בעבודה לא עצרה מויקיפדים לעשות בלגן ולהפריע בבניית ערך נורמלי, מכל שכן תבנית עבודה מתמשכת, שאינני משתמש בה כבר שנים רבות. מי שיש לו משהו מהותי להעיר או להוסיף (הלוואי), מוזמן לפנות אלי כאן. בינתיים אני נמצא בקשר אינטרנטי לגבי הערך עם ידענים בתחום, אבל זה יקח זמן. הם צריכים לחפור בחיפוש אחרי חומרים. לא מתאים לי להשקיע זמן רב בחיפוש חומרים, ואז לגלות שאיזה "מבריקון" קילקל את הערך. זה מוציא לי את כל הרוח מהפרשים. חג שמח Face-smile.svg Jelly-Donut.jpg. ירונש שיחה 12:32, 22 בדצמבר 2019 (IST)

סיום העבודה על הערך שדה התעופה ביר גפגפה – מליז[עריכת קוד מקור]

מבחינתי סיימתי לעת עתה, אתם מוזמנים לעבור על הערך, אשמח לקרוא פידבקים.
פניה לפי סדר ההופעה בהיסטוריית הערך: פגז, אודי, קודקוד צהוב, Utzli
ואולי זה גם יעניין את Lirdon ,Tomtom.
בברכה, ירונש שיחה 22:45, 5 בינואר 2020 (IST)

הבהרה[עריכת קוד מקור]

תגובתך בדף בקשות ממפעילים הייתה לא לעניין בכלל ולוותה בשמץ של זלזול כלפי מגדר שלם. מאמין שהתכוונת לכך בבדיחות, אך זו הייתה הערה פוגענית ולא ראויה בכלל. אנא שמור על לשונך. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 03:34, 9 בינואר 2020 (IST)

מצטרפת לתו. לא מועיל ולא מצחיק. -כפית אלסטית - שיחה 03:35, 9 בינואר 2020 (IST)
אבל בהחלט משעשע, גם אם זה לא פוליטקלי קורקט להגיד. חה-חה-חה... (בקול מפחיד-משהו). נו באמת אנשים... lighten up! I was only joking , תקלילו... ירונש שיחה 03:42, 9 בינואר 2020 (IST)
חחח ה-PC הזה חחח איזה קורע מצחוק אתה חחח איזה כבדים הם חחח אסור כבר לדבר חחח -כפית אלסטית - שיחה 03:45, 9 בינואר 2020 (IST)

הערה שוביניסטית[עריכת קוד מקור]

בתגובה לבירור שפתחתי נגד עורכת עמיתה, כתבת: "קיפודנחש: למה את/ה מפריע/ה לCatfight חה-חה-חה... (בקול מפחיד-משהו) ? תן/י להנות.... מייאווו..."
זו הערה שוביניסטית ודוחה. אני בטוחה שבמחלוקות בין גברים, שמתרחשות חדשות לבקרים, אתה לא תעז לכנות את הדיון שלהם Catfight. אין מילים להסביר כמה ההערה שלך פוגענית, מקטינה ומזלזלת. Staval - שיחה 03:45, 9 בינואר 2020 (IST)

Staval: את טועה מאוד. פעמים רבות יש ענני טימטום טסטוסטרוני נוראיים מעל דיונים גבריים, שבא לי להקיא. לפעמים אני מתענג על ממש להגיד את זה בדוקרנות מכוונת. היו פעמים שהשתתפתי בדיונים רבי משתתפים, פנים אל פנים, והדבר היחידי שעצר את התעצמות ענני הטימטום הטסטוסטרוני, היה נוכחותן הברוכה של מספר נשים בחדר. אבל כל זה לא סותר את העובדה שזה מאוד משעשע, לפחות אותי Face-smile.svg. ירונש שיחה 03:52, 9 בינואר 2020 (IST)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: מש:Staval צודקת, כמובן, אבל לא צריך לקחת הלצה חסרת טעם (ואפילו דוחה) יותר רחוק ממה שמגיע לה. יפה יעשה ירונש אם יתנצל, ויפה תעשה סתבל תעשינה סתבל והכפית אם תעלמנה עין מהחריגה הדוחה הזו גם ללא התנצלות. אם זה עוזר, הריני להתנצל "בשם הקהילה" (שמעולם לא הוסמכתי לדבר בשמה) על דבריו. אם זה עוזר, לדעתי שניכם שלושתכם עורכים טובים ותורמים, ונדמלי שנהניתי בעבר לעבוד בשיתוף פעולה כזה או אחר עם שניכם. למעשה, כתבתי נזיפה ארוכה וטרחנית לדברי ירונש בוק:במ, אבל התו השמיני גילה תושיה ועשה את הדבר הנכון, והסיר את כל הקטע הזה מהדף - אחת הפעמים ששמחתי לראות "התנגשות עריכה". קיפודנחש 03:56, 9 בינואר 2020 (IST)
לא הבנתי את זה כהלצה, ויכול להיות שהגבתי בתוקפנות יתר (העצבים שלי כבר מרוטים מכל הויכוחים היום). אני לא דורשת התנצלות ואין לי שום כוונה לקחת את זה רחוק יותר, רק רציתי להביא לתשומת ליבו של ירונש את מורת רוחי. שמחתי לקרוא את התגובות שלכם, מבחינתי העניין סגור. לילה טוב, Staval - שיחה 04:05, 9 בינואר 2020 (IST)
אין על קיפודנחש Face-smile.svg, הכי הכי מיוחד/ת שיש בויקי... אם זה יעשה טוב למישהו/הי, אז אני מתנצל Face-smile.svg. הכל היה בבדיחות הדעת. ירונש שיחה 04:07, 9 בינואר 2020 (IST)

שחזור קבצים[עריכת קוד מקור]

שלום, שחזרתי את 2 הקבצים שביקשת. אנא העתק אותם למחשב שלך בהקדם כדי שאוכל למחוק אותם. בברכה, אילי - שיחה 10:16, 9 בינואר 2020 (IST)

בוצע בוצע. תודה. אפשר למחוק חזרה. ירונש שיחה 10:28, 9 בינואר 2020 (IST)

סמל בית הספר למכונאים מוטסים[עריכת קוד מקור]

היי. הוספתי סמל הזה IsraelAirbornMechanicSchool.png, צריך לשפר אותו. כשתמצא זמן. McKaby - שיחה 00:02, 10 בינואר 2020 (IST)

McKaby: שלח אלי באימייל את קובץ המקור בבקשה. אבל אם זה הקובץ הזה מ- allbadges.net, אז לא צריך לשלוח. ירונש שיחה 00:53, 10 בינואר 2020 (IST)
כן, זה בדיוק הקובץ הזה. McKaby - שיחה 10:27, 10 בינואר 2020 (IST)
McKaby Done טופל. ירונש שיחה 10:31, 15 בינואר 2020 (IST)